Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wydawnictwo Anime Eden

Czy kupisz wydanie DVD - Sailor Moon R: The Movie, od Anime Eden?
Tak
93%
 93%  [ 14 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Nie wiem
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2015-08-19, 13:48   

Cytat:
Nie bardzo rozumiem doczepianie się o wysyłkę, Raz że to debiut wydawniczy a dwa to nie uważam żeby było to takie straszne dostać przesyłkę kilka dni później. Powód do narzekań, zbudowany na tym, że nam też narzekano i się czepiano, to Wam oddam swoje nie jest żadnym powodem! To że Polacy w większości są idiotami względzie podejścia do społeczeństwa i jego elementów i nie potrafią konstruktywnie w sposób analityczny podchodzić do pewnych jej aspektów. To wiemy i wszystkim nam przeszkadza nasza polska mentalność. Proponuję ją zmieniać od kogoś zawsze się zaczyna ;-)

Jeśli o mnie chodzi to ja się nie "doczepiam", tylko po prostu wyraziłam swoje niezadowolenie z tego aspektu usługi ;-) To jest właśnie bardzo konstruktywne i analityczne Yuui, zwracam uwagę na plusy i na minusy, gdybym zamknęła oczy na ten jeden mały minus (bo pogoda, bo braki kadrowe, cokolwiek), to wtedy byłoby to nieobiektywne. Jak już wiele razy podkreślałam, nie zależy mi aż tak bardzo na tych kilku dniach, ale co by było gdybym plytę zamówiła komuś na urodziny? Wtedy te kilka dni robią różnicę. Nie jest to coś, co skreśla wydawnictwo i sprawia, że uważam obsługę za denną. Przeciwnie - maile i cały kontakt są na najwyższym poziomie. Jak na pierwszy raz jest cudnie i prawie idealnie, gratuluje wydawnictwu :)

Nie wiem dlaczego robicie wszyscy takie wielkie halo o to, że ktoś nie jest w 100% zadowolony z czasu wysyłki? To jakiś źle pojmowany rodzaj solidarności czy co? :-P Chyba, że nie chodzi o moją wypowiedź a o te inne, fejsbukowe. Wtedy nie rozumiem, dlaczego nie napiszecie tego ludziom z fejsa, tylko piszecie to mi ;-)

Dżizas, serio, skończmy już ten temat. albo nie, Wy sobie dalej dywagujcie, a ja się wyłączam z tej dyskusji, komuś się nie podoba moj punt widzenia to jego problam a nie mój :-P

kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2015-08-19, 22:43   

Lagertha: Masz całkowitą rację, i nie zauważyłem czepiania z Twojej strony, tylko rady na przyszłość, sam miałem kilka razy sytuacje, że prezent na urodziny się spóźniał.

Yuuichiro 

Ulubione postaci z SM: Nephrite, Yuuichiro, Ami, Usagi
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2015-08-20, 10:42   

Po moim ostatnim komentarzu, niektóre z osób potraktowały go bardzo dosłownie i odniosły go do siebie indywidualnie. Naturalnym jest że, każdy w dzisiejszych czasach może mieć indywidualne doświadczenia z kupowania i sprzedawania rzeczy w Internecie, wnioskując po opisach nie były one przyjemnym doświadczeniem. Naturalne jest również to, że każdy może mieć własną opinie i indywidualne wnioski, jeśli ktoś poczuł się źle po moim komentarzu to jest mi niezręcznie, tak się stało.

Chodzi moi mili o to, że podchodzenie do zagadnienia tylko ze strony klienta (bo w takiej roli głownie jesteśmy) i zwracanie uwagi na niedociągnięcia, dając do tego przykłady jak według nas klientów mogło by być to zorganizowane, nie mając wiedzy jak sytuacja wygląda po drugiej stronie w tym konkretnym przypadku jest dostrzeganiem zaledwie kropki w całym systemie zależności. Piszemy mogliby zrobić tak tak i tak, tu źle tam nie dobrze. Ale pytanie jest takie czy naprawdę mogli ? Czy w przyszłości będą mogli choć część tych porad zrealizować ? Tego nie wiemy.

Dlatego osobiście po przemyśleniu nie widzę sensu pisania tego typu rzeczy na czym sam się złapałem. żeby zobrazować o czym pisze zachęcam do kliknięcia w link Poniżej i pomyślenie przez chwile co Gregor miał na myśli ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=O6UBkXLN4PI

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2015-08-31, 11:43   

Płytka zamówiona wczoraj wieczorem! Mam numer 515. :)

Źródło: http://vk.com/club39637650

RAMZES 

Ulubione postaci z SM: Minako
Seiya czy Mamoru?: tajemica
Wysłany: 2015-08-31, 12:34   

Pewnie dorzucą wam jeszcze na płytce wszystkie przemowy Mamoru w trakcie ratowania dziewczyn z opresji gratis :-P ;-) :roll: 8-) :mrgreen2: :shock: .

marek 

Ulubione postaci z SM: brak
Seiya czy Mamoru?: obojętnie
Wysłany: 2015-09-05, 16:25   

AE napisało wczoraj na fanpage:
Cytat:
20% zniżki dla 20 osób na XX rocznicę premiery "Czarodziejki z Księżyca" w Polsce, którą będziemy świętować w tę niedzielę! Jutro i pojutrze rozdamy specjalne kupony zniżkowe na zakup filmu "Sailor Moon R - Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy" do wykorzystania przez Was lub przez Waszych znajomych w naszym sklepie internetowym. Bądźcie czujni!

Adahu 

Ulubione postaci z SM: Rei, Minako
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier, Moon Revenge
Wysłany: 2016-03-03, 21:59   

Od marca br. oba wydania filmów pełnometrażowych Sailor Moon od Anime Eden, będą dostępne w Empiku:

R-ka - od 11.03, S-ka - od 7.03

http://www.empik.com/film...0&sort=titleAsc

Przed użyciem zapoznaj się w tematami przyklejonymi i regulaminem bądź skonsultuj się z moderatorem lub adminem,
gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi ostrzeżeniem i/lub długotrwałym banem.

Problemy techniczne lub pokrewne? Zapraszam do forumowego 'helpdesku' :-)
=>KLIK<=

1116220

Odpowiedz do tematu