Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Najnowsze produkcje czyli na co wybrać się do kina...
Autor Wiadomość
magusia 
Wiedźma M*

Ulubione postaci z SM: Usagi, Minako, Mako
Seiya czy Mamoru?: Endymion
Ulubiony utwór z Anime: Princess Melodies
Wysłany: 2016-05-09, 07:56   

W ostatnim czasie było mi dane zobaczyć najnowszą produkcję z serii Batmana i Supermana.

https://www.youtube.com/watch?v=IwfUnkBfdZ4

Czy warto iść do kina ? W moim przekonaniu nie warto.
Już sam fakt nowego aktora wcielającego się w postać Batmana...kurcze, mnie osobiście Ben Affleck nie pasuje do tej postaci. Przyzwyczajona jestem, ze gra w komediach romantycznych, melodramatach ale nie w tego typu produkcjach.
Dobrze natomiast, że pojawią się inni aktorzy, jak Henry Cavill, Amy Adams czy Jessy EisenBerg z poprzednich historii.
Pozytywnym zaskoczeń była dla mnie postać Winder Woman, w którą wcieliłam się Gal Gadot. Po tym jak twórcy serii " Szybkich i Wściekłych" postanowili ją uśmiercić długo zastanawiałam się w czym ją zobaczymy :)

Sama fabuła mam wrażenie, nie trzyma się kupy...Batman "leje" się z Supermanem do czego przyczynia się swoja intrygą Lex i tak naprawdę dopiero w finale przekonujemy się o co tak naprawdę chodzi.

* "Wiedźma" - zastrzeżona

SockPuppet 
Święta Paladynka

Ulubione postaci z SM: Diamant, Umino
Seiya czy Mamoru?: Diamant
Ulubiony utwór z Anime: Moon Pride
Wysłany: 2017-03-25, 17:19   

Piękna i Bestia w wersji aktorskiej. Byłam ze znajomymi. Lista zażaleń jest tutaj http://rosajoker.devianta...-cz-I-670973290

Jeśli chodzi o to, co mi się podobało:

Scenografie były oszołamiająco piękne, po prostu poezja.

Znana i lubiana aktorka w roli Belli sprawdziła się dobrze. Mówiłam już, że nigdy nie oglądałam żadnej części Harry'ego Pottera?

Gaston był świetnie pomyślany. Wyjątkowo malowniczy, odpychający typ. Idealny człowiek w idealnym miejscu.

Kostiumy, charakteryzacje, to wszystko było super.

Początkowa scena była najbardziej epicka. Niestety, potem było już gorzej.

Trochę się znudziłam, ale też byłam oczarowana wizualnym pięknem całości. Gdyby taka scenografia, takie kostiumy, taki budżet i animatorzy byli kiedyś w zasięgu umalowanych na czarno paznokci pewnego pana w ciemnych okularach (albo w moim zasięgu)...Marzenia.

Adahu 

Ulubione postaci z SM: Rei, Minako
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier, Moon Revenge
Wysłany: 2017-04-01, 22:28   

Ghost in the Shell (2017)

Szczerze obawiałem się tej ekranizacji - że zniszczą tą historię, jednakże po obejrzeniu jestem pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewajcie się kropka w kropkę fabuły jak z pełnometrażowego filmu anime rocznik 95. Co do Scarlett Johansson (Major/Mokoto Kusanagi) - moim zdaniem podołała roli. Bardzo fajnie przedstawione miasto, super efekty specjalne. Gdybym nie widział anime wcześniej dałbym 10/10, ale anime widziałem to ocena ostateczna to mocne 7/10.

(Uprzedzając pytanie - Nie, to nie jest żart Prima Aprilisowy - wszystko tutaj pisałem na serio)

Przed użyciem zapoznaj się w tematami przyklejonymi i regulaminem bądź skonsultuj się z moderatorem lub adminem,
gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi ostrzeżeniem i/lub długotrwałym banem.

Problemy techniczne lub pokrewne? Zapraszam do forumowego 'helpdesku' :-)
=>KLIK<=

1116220

SockPuppet 
Święta Paladynka

Wysłany: 2017-04-02, 19:57   

Rozmowa się nie klei. Ja piszę o jednym filmie, ty o innym, zaraz ktoś napisze o jeszcze innym, ale żadnej rozmowy pewnie nie będzie :/

Adahu 

Wysłany: 2017-04-02, 21:27   

Aha, czyli miałem czekać aż ktoś odpisze na Twojego posta rozpoczynając potencjalną dyskusję. Spoko :roll:

Jest takie coś jak cytowanie/cytowanie selektywne - jeśli ktoś będzie chciał się wypowiedzieć na któryś z tytułów które zaprezentowaliśmy, zwyczajnie tak zrobi i na któryś z tytułów dyskusja się rozwinie, więc nie wiem w czym problem. ^^

Ja np nie lubuje się w takich filmach jak najnowsza "Piękna i Bestia" i nie miałem nic do powiedzenia na ten temat a byłem na GITS, miałem na świeżo wrażenia i chciałem je przedstawić ;-)

Przed użyciem zapoznaj się w tematami przyklejonymi i regulaminem bądź skonsultuj się z moderatorem lub adminem,
gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi ostrzeżeniem i/lub długotrwałym banem.

=>KLIK<=

1116220

SockPuppet 
Święta Paladynka

Wysłany: 2017-04-03, 18:03   

Obraziłeś się??

Nie to było moją intencją, wiesz? Po prostu Magu pisała o jednym, ja o drugim, ty o trzecim, ja nie mam do ciebie pretensji, za to przecież nikt nie ponosi winy, że wszyscy oglądamy różne filmy. Udziela się tak mało osób na forum wgl, że mało prawdopodobne, żeby znalazły się choćby dwie osoby, które obejrzały ten sam film. Po prostu było mi przykro. Nie mam do ciebie pretensji, bo równie dobrze Mag mogłaby mieć do mnie pretensje, że ja nie obejrzałam Batmana i Supermana...Prawdę mówiąc, jest mi bardziej przykro, że się obraziłeś, niż to, że nikt nie odpisał na moje :/

Gdyby było więcej aktywnych userów, to byłaby dyskusja na temat każdego z filmów.

kero 
Fanka

Ulubione postaci z SM: Sailor Pluton
Ulubiony utwór z Anime: Dużo ich
Wysłany: 2017-04-03, 18:31   

Chętnie bym dołączyła do dyskusji ale w mojej okolicy nie ma kina ><' więc nie jestem na bieżąco z nowościami ^^;

SockPuppet 
Święta Paladynka

Wysłany: 2017-04-03, 18:45   

Ja byłam w kinie pierwszy raz od paru lat.

Adahu 

Wysłany: 2017-04-03, 19:06   

Nie Sock, nie obraziłem się, i to ja powinienem raczej Ciebie przeprosić, że za impulsywnie zareagowałem na Twojego posta - nie powinienem tak do Ciebie pisać. :-(

=>KLIK<=

1116220

SockPuppet 
Święta Paladynka

Wysłany: 2017-04-03, 20:12   

Teraz jest mi głupio. Ja naprawdę nie miałam do nikogo żalu. GitS nigdy nie oglądałam, ani wersji animowanej, ani teraz aktorskiej, więc serio nie mogę się wypowiedzieć. Być może pójdę natomiast na Piratów.

Odpowiedz do tematu