Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sceny z Czarodziejki z Księżyca, przy których poleciały łzy
Autor Wiadomość
Kocham 

Ulubione postaci z SM: Usagi Tsukino
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2015-01-20, 10:55   Sceny z Czarodziejki z Księżyca, przy których poleciały łzy

Dla mnie wiele ich było, ale najbardziej się popłakałem gdy Hotaru "Anioł śmierci" oddaje swoje życie, żeby pokonać Władce Ciszy, żeby ocalić świat. Usagi natomiast próbuje użyć Świętego Grala, żeby ją uratować.
Ale również bardzo się popłakałem, w odcinku w którym Rei mówi że z powodu braku marzeń dziewczynka, która przyszła do świątyni nie może zostać kapłanką, dziewczynka wszytko jednak słyszy i wybiega z płaczem ze świątyni.

Martycja 

Ulubione postaci z SM: Serenity, Minako, Seiya, Chibychiby
Wysłany: 2015-01-20, 13:26   

Ja pierwszy raz poryczałam się na Sailor Moon, gdy Mamoru został ranny chroniąc Usagi, po czym Usagi zamieniła się w księżniczkę. Ryczałam w trakcie i po fakcie, a moja mama nie mogła mnie uspokoić xD

Drugi raz podczas zerwania Mamoru z Usagi, trzeci podczas kradzieży czystych serc Haruki i Michiru, czwarty gdy Seiya mówi Usagi, że ją kocha ;)

Ja i moja psiółka od kilku lat oglądamy (a mamy prawie 30tki na karku) nasze ulubione odcinki i płaczemy prawie cały czas :D albo się śmiejemy :P

kero 
Fanka

Ulubione postaci z SM: Sailor Pluton
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Dużo ich
Wysłany: 2015-01-20, 18:26   

Oj tak zdarzyło się nieraz zalać łzami nad szczególnie wzruszającymi momentami ^^

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2015-01-20, 20:47   

Kurczę, było wiele takich fragmentów, nie tylko w finałowych odcinkach... Ale najbardziej płakałam przy finale filmu Sailor Moon R. Przewijałam końcówkę 30 razy pod rząd (dosłownie: trzydzieści) i dopiero wówczas przestałam mieć ciary. :<

Źródło: http://vk.com/club39637650

sailor cosmos 
^^

Ulubione postaci z SM: Usagi i Sailor Cosmos
Seiya czy Mamoru?: Mamoru ^^
Ulubiony utwór z Anime: moon pride
Wysłany: 2015-01-21, 20:35   

Ja ryczałam gdy Sailorki umierały po kolei w Classicu a najwięcej jak umierał Edymion i mówił żeby uciekała i była szczęśliwa i znalazła sobie wspaniałego chłopaka. Później łzy poleciały mi w R w finałowym odcinku o Ali i Ann chociaż nie byłam jakąś fanką to serii to trochę się popłakałam jak najpierw Usagi zasłaniała Mamoru swoim ciałem a potem on ją zaczął osłaniać po mimo iż niczego nie pamiętał. Jak Usagi i Mamoru zerwali a Usa weszła do butki telefonicznej i tam płakała. Potem w S płakałam w kulminacyjnym odcinku jak Usagi nie mogła się zmienić w Super Sailor moon i krzyczała rozpaczliwie słowa przemiany płacząc przy tym. W starsach jak Usa na dachu myślała że to Mamoru przybył jej na ratunek a to był Seya. Oczywiście jak umierały Sailorki po kolei w starsach a jak pokazała Galaxia Sailor Moon jak odebrała Mamoru gwiezdne ziarno i on tuż przed śmiercią wypowiedział jej imię. Jak Usa umierała i cały prawie odcinek kulminacyjny. Sailor Moon R The Movie: Promise of the Rose jak Usagi zamieniła się w Srenity i umarła jak srebny kryształ się roztrzaskał. Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice. Jak Luna płacze i mówi że chciałaby zostać człowiekiem. To chyba wszystkie momenty a było ich trochę.

Kocham 

Ulubione postaci z SM: Usagi Tsukino
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2015-03-28, 19:06   

Kompilacja scen wyciskających łzy
https://www.youtube.com/watch?v=kMA56WKJ8yE

Kami 
Star Yell

Ulubione postaci z SM: Stalights, Rei, Hotaru i Mamoru
Seiya czy Mamoru?: Starlights
Ulubiony utwór z Anime: Todokanu omoi
Wysłany: 2015-07-17, 19:49   

Dlaczego nikt nie wspomina o scenie ze śmiercią Nephrite ? :shock:

wiszella 
Makenai!

Ulubione postaci z SM: Minako, Starsy, Haruka i Michiru
Ulubiony utwór z Anime: Todokanu Omoi
Wysłany: 2015-07-17, 20:42   

Moje najbardziej 'płaczliwe' momenty to gdy Eudial odbiera talizman Michiru, a potem Haruka sama popełnia samobójstwo oraz gdy Galaxia pokazuje wspomnienie, gdy odebrała gwiezdne ziarno Mamoru. Jest wiele momentów, w czasie których po wielokroć mam 'ciary', ale na tych dwóch zawsze płaczę :D

Ja Ci nie wystarczę? Nie jestem zbyt dobry?

Virgo11122 
Gwiezdne duchy

Ulubione postaci z SM: Chibi chibi
Seiya czy Mamoru?: Mamo chan
Ulubiony utwór z Anime: Waltz ni koi nosete
Wysłany: 2019-04-03, 11:18   

Ja jak Amazon trio umarło to płakałem

[ Dodano: 2019-04-03, 11:20 ]
Ja jak Amazon trio umarło to płakałem było więcej

Odpowiedz do tematu