Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sławny jak Minako
Autor Wiadomość
Kocham 

Ulubione postaci z SM: Usagi Tsukino
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2015-05-01, 23:58   Sławny jak Minako

Czy brałeś kiedyś udział w szklonym konkursie piosenki, chodziłeś z dwiema osobami na raz, a może grałeś w szkolnej drużynie siatkówki?
Jeśli tak podziel się o tym z nami

wiszella 
Makenai!

Ulubione postaci z SM: Minako, Starsy, Haruka i Michiru
Ulubiony utwór z Anime: Todokanu Omoi
Wysłany: 2015-05-02, 11:23   

Hehe, niezły temat :) Ja spotykałam się z dwoma facetami naraz :) Ciężko było mi się na któregoś z nich zdecydować :P Ale w przeciwieństwie do Minako, dokonałam wyboru i dziś ten facet jest moim mężem :D

Ja Ci nie wystarczę? Nie jestem zbyt dobry?

Kami 
Star Yell

Ulubione postaci z SM: Stalights, Rei, Hotaru i Mamoru
Seiya czy Mamoru?: Starlights
Ulubiony utwór z Anime: Todokanu omoi
Wysłany: 2015-05-02, 12:27   

Siatka zdecydowanie nie ... w szkole nienawidziłam tej dyscypliny sportowej od pewnego nieprzyjemnego dla mnie w konsekwencjach incydentu. Wyłamałam nadgarstek i facet od Wf-u stwierdził, że mi go nastawi. Ja myśląc, że zrobi to dobrze dałam mu rękę do nastawienia. Bolało jak nie wiem co, ale od tamtej pory nie zagrywam górą, bo czuje dziwne pulsowanie.

Na studiach nawet mnie na siatkę nie wystawiali, bo .... z moimi 191 cm wzrostu i siatce montowanej do średniego wzrostu innych dziewczyn, szanse na zwycięstwo nie były wyrównane. Byłam zawsze sędzią xD D

Szkolne konkursy piosenki ... cóż nie przypominam sobie, abym była w świetle jupiterów. Zawsze miałam jakieś role zza kurtyny. Wielokrotnie robiłam za suflera, dźwiękowca, scenografa. Raz tylko wystąpiłam w mini playback show i to nawet nie pamiętam za kogo.

A miłostki to nie moja bajka.

wiszella 
Makenai!

Ulubione postaci z SM: Minako, Starsy, Haruka i Michiru
Ulubiony utwór z Anime: Todokanu Omoi
Wysłany: 2015-05-02, 12:38   

Kami napisał/a:

Na studiach nawet mnie na siatkę nie wystawiali, bo .... z moimi 191 cm wzrostu i siatce montowanej do średniego wzrostu innych dziewczyn, szanse na zwycięstwo nie były wyrównane. Byłam zawsze sędzią xD D

Kami, jak to możliwe, że nie jesteś modelką? Chyba, że jesteś, a ja jeszcze do tego nie doszłam. :)
Ha, a jeśli chodzi o konkursy piosenki, ja nie brałam udziałów nigdy, nie jestem obdarzona głosem :P Ale próbowałam swoich sił w teatrze kilka razy :) Były to raczej spektakle dla dzieci, np. "Alicja w krainie czarów". Z powodu braku 'aktorów' i jako, że jestem obdarzona niskim głosem musiałam zagrać Gąsienicę, Zająca Marca i Złą Królową :) To były czasy :D

Ja Ci nie wystarczę? Nie jestem zbyt dobry?

Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2015-05-02, 13:16   

Cytat:
Kami, jak to możliwe, że nie jesteś modelką? Chyba, że jesteś, a ja jeszcze do tego nie doszłam. :)

W mojej rodzinie wszyscy są wysocy i to jest najczęściej słyszany przez moja mamę i rodzeństwo tekst, może jeszcze "grasz w kosza?" xD Tak, jakby tylko wygląd zewnętrzny predestynował to, czym będziemy się zajmowali w życiu :D

Ja w szkole zawsze szłam pod prąd i unikałam występów w rozmaitych teatrzykach i akademiach. Oczywiście jak na złość, w większości wypadków mnie wybierano, dlatego produkowałam się i śpiewałam dosyć często. Zas sportów zespołowych nie trawię, jestem samotnym wilkiem ;-)

Kami 
Star Yell

Wysłany: 2015-05-02, 21:14   

Sił w modelingu próbowałam, ale to nie jest takie kolorowe jak wiele osób myśli. Poza tym do tego trzeba mieć twarz i urodę, a ja jestem raczej przeciętna.

JamesKleptoman 
Tsuki no odango

Ulubione postaci z SM: Venus, Kunzite
Seiya czy Mamoru?: Mamor
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier
Wysłany: 2015-05-03, 01:19   

Z konkursów piosenki to tylko karaoke. A śpiewanie... Wycie z gitarą zawsze spoko XD"

Teatr... konkursy recytatorskie... To tak. Teatry w sumie od przedszkola : 3 zwykle małe role, ale przynajmniej nie miałam za dużo tekstu do nauki ^ ^" Poza kilkoma wyjątkami...

Siatkówka... tak jak w podstawówce wiedziałam tylko troche jak się odbija, w gimnazjum znienawidziłam ten sport przez to, że ciągle w nią gralismy i miałam bolące ręce i kark... Z drugiej strony koleżanka, która grała w reprezentacji szkoły stwierdziła, że mam dobrą technikę grania, więc chyba nie jest tak źle ^ ^"
Aczkolwiek wolę grać w piłkę nożną (poza tym bardzo krótko gralam w reprezentacji szkoły w kosza XD").

A jesli chodzi o miłostki... jeśli był ktokolwiek, to już był sukces~. Coś jednak wyczuwam staropanieństwo z chłopakami 2D XD"

Ire 

Ulubione postaci z SM: Rei, Ami
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2015-05-03, 10:51   

Jeden temat, a ile wiadomości ;-) Mamy tutaj modelki, aktorki i piosenkarki ;-) Już pomijam tych wszystkich artystów forumowych! Ależ ja Wam dziewczyny zazdroszczę, ja to co najwyżej grałam kiedyś aniołka w jasełkach w podstawówce i recytowałam 1 wiersz na apelu z okazji Dnia Niepodległości ;-)

Kami 
Star Yell

Wysłany: 2015-05-03, 20:36   

Ja nie byłam modelką xD jeju wysłałam 2 razy portfolio do różnych agencji i nic z tego nie wyszło xD

Achu 
Sailor Mars

Ulubione postaci z SM: Rei, Usagi, Hoti, Puu ;)
Seiya czy Mamoru?: Mamor
Ulubiony utwór z Anime: la soldier, ai no senshi
Wysłany: 2015-05-03, 20:57   

O, występy szkolne to raczej z drugiej linii, jako podkład na pianinie :) Czyli nie w świetle jupiterów (!)
Sporty drużynowe to też nie to.
Za to randkowanie i chwytanie kilku srok za ogon to z miłą chęcią, choć zdaje mi się, że takich Minakowych akcji nigdy nie odwalałam. Trochę więcej rozsądku w tym miała, o choćby nie umawiać się z kilkoma chłopami jednego dnia ;)

RAMZES 

Ulubione postaci z SM: Minako
Seiya czy Mamoru?: tajemica
Wysłany: 2015-05-04, 20:54   

Ja byłem chòrzystą w liceum i technikum policealnym. Śpiewałem w szkole i kościele a nawet byłem s innymi osobami z grupy w konkursach.

Odpowiedz do tematu