Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: GinSei
2011-12-01, 09:59
Niekryty Krytyk i wpływ jego filmiku na opinie o SM
Autor Wiadomość
momster 
evil nice

Ulubione postaci z SM: Haruka Tenoh
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2012-06-28, 10:06   

kurczaczek, ja nie mam nic do niekrytego, przeciwnie... czuje się z nim jakoś związana, bo ten koleś jest w moim wieku i kuma bazę o "naszych czasach" :) Wiem, że jego żarty są niekiedy głupie i seksistowskie w większości, ale mam sentyment ;) W zasadzie trzeba przyznać, że koleś jest oryginalny i w niektórych momentach ciężko przewidzieć jego komentarze XD

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2012-06-28, 10:55   

Po co odgrzewasz ten temat-kotlet? :P Ja bym go najchętniej skasowała...

Źródło: http://vk.com/club39637650

momster 
evil nice

Ulubione postaci z SM: Haruka Tenoh
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2012-06-28, 11:18   

Obejrzałam kilka zacnych odcinków i tak mi się przypomniała rozmowa tutaj XD Nie ukrywam, że poprawił mi ostatnio niezbyt dobry humor ;)

kiara94 

Ulubione postaci z SM: Mamoru , Yuuichiro, Usagi, Mako, Nephrite,
Seiya czy Mamoru?: Mamoru!!!!!!
Ulubiony utwór z Anime: Golden Queen Galaxia
Wysłany: 2012-08-22, 14:45   

Widziałam ten filmik Niekrytego i odnoszę wrażenie, że autor w ogóle go nie oglądał lub obejrzał góra trzy odcinki. Komentarze są właśnie na podstawie akcji tych paru odcinków. Fragmenty Sailor Moon pochodzą raczej tak na oko tylko z pierwszego odcinka serialu. Taki krytyk to nie krytyk. Powinien obejrzeć wszystkie odcinki żeby się wypowiadać!

GinSei

Wysłany: 2012-08-23, 08:08   

Przecież, przy komentowaniu, popełnił kilka rażących błędów, których by nie było, jakby całość obejrzał ;-) W tym momencie pamiętam jedynie jego sugestię, że 'Moon Tiara Action' była stosowana do końca świata i jeden dzień dłużej ;-)
Chyba to nie daje chłopcom spać. Wseiseoninja

Annorelka 
Myśli inaczej

Wysłany: 2012-08-23, 10:18   

Jedyny trafny fragment to tego, ekhem, reakcja na transformacje. Niesmaczne, bo niesmaczne, ale kilku kolegów potwierdza tą teorię...

SockPuppet 
Święta Paladynka

Ulubione postaci z SM: Diamant, Umino
Seiya czy Mamoru?: Diamant
Ulubiony utwór z Anime: Moon Pride
Wysłany: 2012-08-23, 11:23   

Teraz dziwnie się czuję...Bo ja zawsze, już od dziecka uwielbiałam oglądać transformacje (niezależnie od płci transformującego!, chociaż dziewczyny transformują się z większą ilością kolorowych światełek...)...ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że można je odbierać tak jak Niekryty! Bo ja po prostu zawsze lubiłam te kolorowe ubranka i różne świecidełka, które się tak fajnie pojawiały...Do końca gimnazjum sama chciałam być Magical Girl...

A sam pomysł, żeby analizować filmy, seriale czy anime w formie takiego skeczu jest przedni, ale Niekryty zabiera się do tego od d**y strony, a przede wszystkim nie ma pojęcia, o czym mówi...bo na przykład fanowskie filmiki z cyklu "M jak Ryszard", co prawda też momentami niesmaczne, ale za to momentami naprawdę śmieszne (przynajmniej moim zdaniem), trafiające w sedno problemu i przede wszystkim robione przez kogoś, kto wie, o czym robi skecz. Tzn, nie żebym była jakąś wielką fanką, ale to zestawienie samo mi się nasuwa.

Natomiast Niekryty mówi moim zdaniem to, co jemu wydaje się śmieszne, a w gruncie rzeczy jest raczej banalny. Poza tym filmiki są bardzo niedbale zrobione, on sam często się myli i nie obchodzi go, że jeśli robi skecze (nawet chałupnicze) to musi się trochę przyłożyć i zastanowić, czy ludziom będzie się to dobrze oglądało.

Annorelka 
Myśli inaczej

Wysłany: 2012-08-23, 11:34   

Według mnie to nie jest wina Niekrytego jaki ma wpływ na opinie o SM, co już kilka razy pisałam, tylko osób, które się go ślepo słuchają. Jest mi smutno, bo nie tylko o Sailorkach, ale też innych kreskówkach, które lubię popsuł wielu osobom opinie.

Jego filmiki mogą nas nie śmieszyć i w ogóle, ale to nie jego wina jak go ludzie odbierają. Nie robi siebie takim idolem specjalnie...

SockPuppet 
Święta Paladynka

Wysłany: 2012-08-23, 11:39   

Annorelka napisał/a:
Jego filmiki mogą nas nie śmieszyć i w ogóle, ale to nie jego wina jak go ludzie odbierają. Nie robi siebie takim idolem specjalnie...

Ale ja myślę, że każdy, kto wysyła coś do internetu, powinien się postarać, żeby to było kulturalne, prezentowało jakiś poziom i coś wnosiło...Wiem, że bardzo mało internautów się tym przejmuje, ale jednak o internet też trzeba dbać!

Annorelka 
Myśli inaczej

Wysłany: 2012-08-23, 11:57   

Też tak uważam. Ale obojętnie jaki poziom jego filmy reprezentują to w sumie przyczyniły się tylko pośrednio do tego, że niektórzy ludzie sobie myślą - "Niekryty coś skrytykował - to musi być głupie".

SockPuppet 
Święta Paladynka

Wysłany: 2012-08-23, 12:18   

Annorelka napisał/a:
"Niekryty coś skrytykował - to musi być głupie".

Ale co w takim razie Twoim zdaniem przyczynia się bezpośrednio??

Annorelka 
Myśli inaczej

Wysłany: 2012-08-23, 18:36   

To może gadam bez sensu, nie wiem.

Sevira
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-23, 22:42   

Oglądałam filmik Niekrytego dotyczący SM, chyba dzień po jego premierze. Nie kryję, że jetem jego "czynną oglądaczką" nałogową, bo po prostu uwielbiam tego faceta:) Nawet doszło do tego, że jak byłam w ciąży, mały kopał z radości jak słyszał " Wujka Niekrytego". Jeśli chodzi o sam odcinek o SM, nie ruszyło mnie nic, choć przed obejrzeniem się obawiałam. Co do komentarzy dzieci i gimbusów, nie czytałam i nawet o tym nie pomyślałam ;) Niech sobie piszą co chcą :P

Jadeite 

Ulubione postaci z SM: Haruka & Michiru
Seiya czy Mamoru?: Jadeite
Ulubiony utwór z Anime: Kandou to Ketsu
Wysłany: 2012-08-29, 12:30   

Facet krytykując wszystko co kiedyś było (jest nadal) modne i popularne, zbija po prostu swój kapitał popularności. Szkoda że tak inteligenty facet (a na pewno nim jest) poszedł w zasadzie tak prostą drogą, gdyż takich cudaków na YouTube jak Niekryty Krytyk jest mnóstwo ale to był jego wybór. Z jednej strony nie powiem fajnie się go ogląda, z drugiej nie jest to wszystko za wysokich lotów (czyt. ambitne). Tak więc Annorelka (patrze na twój pierwszy post w tym temacie) w sumie nie masz się co oburzać, a na przyszłość traktuj takie rzeczy z przymrożeniem oka po prostu. Przeglądając jego filmiki to nawet nie oszczędził Muminków i nawet bajce o jezusku by zwyczajnie nie przepuścił ;-)

SockPuppet 
Święta Paladynka

Wysłany: 2012-08-29, 12:54   

Jadeite, już mi o nic nie chodzi, ale o zwykłą logikę...Dlaczego Muminki piszesz dużą literą, a Jezusek już małą? Aż taki zUy jesteś?

A co do samego Niekrytego, to jak już mówiłam, w sumie nic ciekawego, ani szczególnego. Ot taki internetowy celebrytoid. Żeruje na wszystkim, co znane i lubiane i tym napędza sobie popularność. Ani szczególnie wzniosłe, ani jakieś naganne.

Odpowiedz do tematu