Najnowsze aktualizacje:

20.01.17

Makeup Eye Shadow Flat Style

W sprzedaży pojawi się paletka z czterema cieniami do powiek w formie broszki do przemiany Sailor Moon. Cienie zawierają syntetyczny flogopit (minerał), dzięki któremu kolory cieni są wyraźniejsze po nałożeniu na skórę. Dla nawilżenia cienie zawierają ekstrakty z jabłka, moreli, liści brzoskwini i okry. Paletka ma wymiary 7x 2,5 cm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w marcu. Cena to 4212 jenów (ok. 151 zł).
Figuarts Zero

Oficjalnie zapowiedziano figurkę Sailor Neptune z serii Crystal. Wcześniej figurka została już pokazana przy okazji zapowiedzi Sailor Uranus. Figurka jest wysokości 195 mm i w zestawie ma dwie podstawki, pod Sailor Neptune oraz większą pod figurki Sailor Uranus i Neptune razem. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyła nastąpi w czerwcu. Cena to 5400 jenów (ok. 193 zł).
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:
Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4