Aktualizacje na stronie:

21.05.19

Q-pot i Q-pot Cafe

Pokazano kolejne gadżety i kolejne pozycje menu w kawiarni.

Sailor Moon/Luna, Artemis Cake Umbrella - parasolki; różowa Sailor Moon oraz czarna Luna i Artemis; 5400 jenów (ok. 189 zł).
Sailor Moon Cake Mug Cup - różowy kubek z Sailor Moon; 3024 jeny (ok. 106 zł).
Melty Henshin Brooch Smartphone Ring - uchwyt mocowany do smartfonu; 2160 jenów (ok. 76 zł).
Sailor Elegant Towel - owalny ręcznik z wzorem stylizowanym na kameę; 1080 jenów (ok. 38 zł).Sailor Whip Cream Puff Sleve Dress - sukienka z krótkim rękawem i kokardą; jasna; wzór ma przypominać bitą śmietanę; 40500 jenów (ok. 1417 zł).Artykuły sprzedawane w Q-pot Cafe:
Luna, Artemis Cake Mug Cup - ciemny kubek z motywami Luny i Artemisa; 3024 jeny (ok. 106 zł).
Sailor Melty Parfait Glass - podłużna szklanka do deserów; w takiej samej podawane będą desery w kawiarni; 2484 jeny (ok. 87 zł).
Moon Fairies Biscuit Tin Can - ciasteczka w puszce; do wyboru ciemne w ciemnej puszce i jasne w jasnej puszce; 1728 jenów (ok. 60 zł) za puszkę.W menu kawiarni od 29 lipca do 4 sierpnia pojawi się Tuxedo Amour Chocolat Parfait, deser inspirowany Tuxedo Kamen z sernikiem na zimno i musem herbacianym polany sosem kawowym i czekoladowym. Cena to 2500 jenów (ok. 88 zł).W regularnej ofercie pojawią się jeszcze:
Henshin Brooch Makaron (from the Animation) Ribbon Plate - deser w formie makaronika na czerwonym talerzyku w kształcie kokardy z musem mango-morelowym i świeżymi owocami; na wierzchu makaronik z broszką Henshin Brooch; 3900 jenów (ok. 137 zł).
Crystal Star Macaron Ribbon Plate - deser w formie makaronika na różowym talerzyku w kształcie kokardy z musem brzoskwiniowo-truskawkowym i świeżymi owocami; na wierzchu makaronik z broszką Crystal Star; 3900 jenów (ok. 137 zł).
Sailor Afternoon Tea Set - zestaw podawany na piętrowej tacy; na górnej części desery w szklakach w półksiężycami na górze, kawałki ciasta inspirowanego Sailor Moon, ciastka Luna i Artemis oraz makaroniki truskawkowy i cytrynowy; na dolnej części kawa oraz vichyssoise (zupa-krem z porów) z kanapkami z łososiem, brokułami, oliwkami i pomidorami; 2600 jenów (ok. 91 zł).
Moon Twilight Soda - napój jabłkowo-cytrynowy z malinami; dostępny jedynie w zestawie.
Tuxedo Night Mocha - słodka mocha ozdobiona malutką różą; dostępny jedynie w zestawie.Źródła: Strona oficjalna
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4