Aktualizacje na stronie:

15.06.18

Sailor Moon x U-Treasure

Nastąpi druga współpraca z U-Reasure, w której pojawi się pierścionek zaręczynowy oraz naszyjnik z pierścionkiem inspirowany Sailor Uranus i Neptune. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych 22 czerwca i 13 lipca.Relaxing Wear

Pojawi się druga seria Relaxing Wear. Do wyboru są koszulka nocna z usztywnianymi miseczkami, krótkie przewiewne spodenki oraz biustonosz z majtkami. Na wszystkich trzech artykułach jest nadruk w różnego rodzaju słodycze z kokardami wojowniczek. Komplet biustonosz z majtkami kosztuje 5184 jeny (ok. 171 zł), koszulka nocna 4536 jenów (ok. 150 zł), a spodenki 2808 jenów (ok. 93 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi we wrześniu.
Sailor Moon Carddass i Graffiti

Z okazji 30 rocznicy mini automatów do kart Carddass w sprzedaży pojawią się dwa zestawy kart, Carddass oraz Graffiti. W obu zestawach znajdują się po 32 karty, 24 zwykłe i 8 pryzmatycznych, 5 arkuszy umieszczanych na automatach jako reklama tego, co sprzedają oraz arkusz z ozdobnymi naklejkami. Cena jednego zestawu to 4500 jenów (ok. 149 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w październiku.
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4