Aktualizacje na stronie:

21.04.17

Make Up Eye Shadow Flat Style

Cienie do powiek pojawią się w sklepach od jutra.AniON STATION

Od dzisiaj przyjmowane są rezerwacje na event w AniON STATION.Czas na miejscu będzie można spędzić na dwa sposoby, w kawiarni na spokojnie lub bawiąc się przy dźwiękach muzyki i oglądając Sailor Moon.W ofercie kawiarni pojawi się 6 drinków: Moon Tiara Pink Grapefruit, Blue Pineapple Shabon Spray, Acerola Fire Soul, Supreme Melon Thunder oraz Venus Love Mango Soda. Wszystkie w cenie 700 jenów (ok. 25 zł).W menu pojawi się również jedzenie: Crystal Star Pancake (1300 jenów (ok. 47 zł)), Luna no Berry Rare Cheesecake ( 1400 jenów (ok. 51 zł)), Mercury to Mars no Fire Aqua Bagel Plate (1500 jenów (ok. 54 zł)), Jupiter to Venus no Crescent Thunder Dessert Plate (1400 jenów), Jupiter to Venus no Crescent Thunder Pasta Plate (1500 jenów ), Mercury to Mars no Fire Aqua Dessert Plate (1400 jenów), Atara na Jidai ni Sasowarete Uranus Neptune Parfait (1300 jenów).Jak zwykle pojawi się również panel muzyczny. Dostępna będzie muzyka ze starych serii i Sailor Moon Crystal.Każdy, kto wyda ponad 500 jenów, dostanie ozdobny bilecik, na którym będzie można napisać swoje życzenia odnośnie muzyki. Bileciki to również gadżet kolekcjonerski, bo do uzbierania jest aż 39 wzorów. Przy okazaniu karty członkowskiej fanklubu można otrzymać dodatkowy bilecik.Pojawią się również gadżety z okazji 25 rocznicy. Będą to: etui na karty (1200 jenów (ok. 44 zł), przy zakupie otrzymamy dodatkowy bilecik) oraz zestaw składający się z kubka, sztućców i trzech podkładek pod kubki zapakowanych w ozdobne pudełko z logiem rocznicowym (3000 jenów (ok. 109 zł)).S.H. Figuarts Super Sailor Mars

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na figurkę Super Sailor Mars. Wysyłka nastąpi we wrześniu, a cena to 5184 jeny (ok. 188 zł). Figurka ma wysokość 145 mm. W zestawie są: figurka, 7 prawych i 4 lewe dłonie, dłonie splecione do ataku, 4 twarze, pałeczka do przemiany Crystal Change Rod, płomyk do ataku Fire Soul, łuk do ataku Mars Flame Sniper, ognisty krąg do ataku Burning Mandala, dwa rodzaje ofudy, dwie podstawki (pod figurkę i pod Burning Mandalę).
Figuarts Zero Sailor Saturn

Dzisiaj również rozpoczyna się przedsprzedaż na figurkę Sailor Saturn. Wysyłka również nastąpi we wrześniu. Cena to 5400 jenów (ok. 196 zł). Figurka ma wysokość 173mm, a razem z Glewią Ciszy 259 mm.
Sailor Moon Blu-ray Collection vol.1 i 2

Część pierwsza pierwszej serii pojawi się w sprzedaży 14 czerwca, a część druga 9 sierpnia. W zależności od tego gdzie się kupi płyty, będzie można otrzymać różne dodatki. Dla członków fanklubu będą to dodatkowe okładki do płyt z wzorami użytymi przy starym wydaniu VHS i LD oraz 10-stronicowy album z naklejkami. Kupując w Seven Net Shopping będzie można otrzymać dwa okrągłe lusterka z funkcją podstawki do smartfona. Amazon oferuje jako dodatek plakat formatu A3, Animate szklany talerzyk na drobiazgi w kształcie serca, a Neo Wing dwa plakaty formatu A2.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 4
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:
Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4