Aktualizacje na stronie:

12.09.18

Aktualizacja na stronie

Nie jest to w zasadzie aktualizacja na stronie, ale bardziej aktualizacja techniczna niezależna ode mnie. Od firmy hostingującej Shining Moon otrzymałam wiadomość, że będą aktualizować swoje usługi do bardziej nowoczesnych, w związku z czym będą przenosić się na nowe serwery. Moja strona ma być przeniesiona w przeciągu tygodnia i przez ten czas zalecane jest, aby nie specjalnie cokolwiek robić ze stroną, w związku z czym nowe aktualizacje ukażą się w późniejszym czasie, jak już będzie po wszystkim. Jeśli w ciągu tego tygodnia będą jakieś problemy z działaniem strony, po prostu proszę zajrzeć później.

Akrylowe breloki ze scenami z anime vol.2

Zapowiedziano kolejne 16 wzorów arylowych breloków ze scenami ze starego anime. Breloki składają się z dwóch części, jedna cześć stanowi podstawkę, dzięki której można ich używać jako ozdób. Tym razem motywem przewodnim są wojowniczki kontra wrogowie, a na brelokach pojawiają się sceny z serii Sailor Moon i Sailor Moon R. W sprzedaży pojawią się 6 października w Sailor Moon Store w cenie 864 jeny za sztukę (ok. 29 zł). W przyszłości planowana jest też sprzedaż zestawu zawierającego wszystkie 16 sztuk poprzez fanklub. Więcej informacji na ten temat pojawi się w późniejszym czasie.Źródła: Strona oficjalna
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4