Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Luty 2015

Sailor Moon Crystal

Pokazano okładkę kolejnej płyty DVD/BD do serii Crystal, na rysunku są Usagi i Mamoru. Jest to już płyta numer 6 z odcinkami 11 i 12, na wydaniu limitowanym dodatkowo oprócz odcinków są też komentarze od Riny Satou, Ami Koshimizu i Sakai Munehisy.

Anime Japan 2015

21 i 22 marca na Anime Japan będzie stoisko poświęcone Sailor Moon, na miejscu będzie można oczywiście kupić i obejrzeć gadżety. Podczas panelu poświęconemu Sailor Moon Crystal będzie również pokazana reklama zapowiadająca emisję w telewizji.

Aktualizacja na stronie

Dodane odcinki 106-118 na mega.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Girls Memories

Na początku marca pojawi się w automatach figurka Sailor Venus.

W tym samym czasie pojawią się w automatach również przesuwane lusterka w kształcie kokard z broszkami.

Aktualizacja na stronie

Dodane odcinki 98 - 105 na mega.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Aktualizacja na stronie

Wstawione linki do pobierania do odcinków 92-97 na mega, wstawiłam także linki do pobierania z adrive, jak sprawdzałam, to pliki pobierały się bez problemu, więc mam nadzieję, że wszystko się już uspokoiło i nie będzie problemów z pobieraniem. Resztę plików i tak załaduję na mega, więc będą dwa źródła do pobierania.

Desk ni Maiorita Senshitachi 2

Pojawi się drugi zestaw figurek do ustawienia na biurku. W drugim zestawie będą outer senshi oraz Chibi Moon. Figurki mają wielkość 35-60 mm, w automatach gashapon pojawią się w czerwcu. Cena na sztukę to 300 jenów (ok. 9,50 zł).

Eyelinery

1 marca w Hakuhinkan TOY PARK Ginza odbędzie się kampania promująca eyelinery. Tego dnia przy zakupie eyelinerów z serii Miracle Romance Moon Stick Liquid Eyeliner będzie można otrzymać notes z odklejanymi karteczkami z grafiką z serii Crystal.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Aktualizacja na stronie

Wstawione linki do pobierania do odcinków 85-91.

Kubki

Dzisiaj zapowiedziano kolejne gadżety do serii Crystal z wojowniczkami w wersji SD. Na kubkach oprócz postaci nadrukowane są kołnierzyki i kokardy. Do wyboru jest pięć kubków. Kupować można je od dzisiaj w sklepie Animate, cena to 864 jeny za sztukę (ok. 27 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Aktualizacja na stronie

Wstawione linki do pobierania do odcinków 75-84.

Charm Patisserie

Nareszcie pokazano, jak będą wyglądać wszystkie przywieszki imitujące ciastka. Do uzbierania jest 6 kompletów, w każdym komplecie jedna mała i jedna duża zawieszka.

Rubber Strap Collection

I mamy kolejne przywieszki, te przedstawiają inner senshi z serii Crystal w wersji SD i są zrobione z gumy. Do uzbierania będzie 10 sztuk, każda wojowniczka przedstawiona jest w dwóch różnych pozach. Od 26 lutego będzie je kupić w sklepie online Animate, cena za sztukę to 486 jenów (ok. 15 zł).

Acrylic Key Holder

I jeszcze jedne przywieszki, tym razem są to plastikowe breloki do kluczy, ale mogą też służyć jako przywieszki. Postacie w wersji SD również pochodzą z serii Crystal, do uzbierania będzie 5 inner senshi. W sklepie Animate do kupienia od dzisiaj, cena to 702 jeny za sztukę (ok. 22 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Aktualizacja na stronie

Wstawione linki do pobierania do odcinków 51-74.

Isetan x Sailor Moon

Od 4 marca akcesoria Samantha Vega i zegarek Baby-G pojawią się w sklepie online Isetanu. Podane zostały ceny do akcesoriów Samantha Vega, na nowej ulotce nie ma już torby w kształcie głowy Luny, co oznacza, że prawdopodobnie z niej zrezygnowano i nie pojawi się w sprzedaży, w jej miejsce pojawiła się inna mniejsza torba (wygląda jak ta duża, tylko jest mniejsza). Obie torby są skórzane i mają zapięcie w kształcie pałeczki Moon Stick, oba rozmiary będą dostępne w czterech kolorach: białym, koralowym czerwonym, granatowym i różowym beżu. Cena dużej torby to 45000 jenów (ok. 1394 zł), a małej 37000 jenów (ok. 1146 zł). Reszta akcesoriów jest bez zmian. Do kupienia będą skórzane duże portfele kolorystycznie powiązane z inner senshi i Chibi Moon. Cena to 20000 jenów za portfel (ok. 619 zł). Na koniec zostają małe skórzane torebki na łańcuszku na drobiazgi lub telefon. Wzór i kolorystyka ta sama, co w przypadku portfeli. Cena to 18000 jenów (ok. 557 zł).

W przyszłości pojawią się również akcesoria we współpracy z Honey Bunch, Secret Honey by Honey Bunch oraz Riccimie Premiere Salon.

Źródła: Strona oficjalna
Kubki

Kubki z grafiką z Sailor Moon Crystal pojawią się po raz kolejny w sprzedaży, tym razem w 6 kinach sieci kin Aeon Cinema. Kubki będzie można kupować od 21 lutego, cena za sztukę to 1500 jenów (ok. 47 zł).

Sailor Moon Crystal Character Ongaku Shuu Crystal Collection

Do serii Crystal zostanie wydany kolejny album z muzyką. Na płycie znajdą się piosenki śpiewane przez poszczególne postacie. W sumie na płycie będzie 10 piosenek, po jednej piosence będą śpiewać poszczególne wojowniczki i Tuxedo Kamen, dwie kolejne piosenki to duety, jeden to Ami i Makoto, a drugi to Rei i Minako, pojawi się też piosenka śpiewana przez Czterech Generałów i przez pięć wojowniczek razem. Cena płyty to 3000 jenów (ok. 93 zł) + podatek, w sprzedaży pojawi się 29 kwietnia.

Aktualizacja na stronie

Wstawione linki do pobierania odcinków 45-50.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Chibi Moon Prism Heart Compact Mascot

Jest to pluszowa zawieszka w kształcie broszki do przemiany Chibiusy. Zawieszka może również służyć jako mały portfelik lub kieszonka na drobiazgi, od góry jest zamykana na ekspres. Cena to 1600 jenów (ok. 50 zł), w sprzedaży pojawi się w marcu.

Sailor Moon Crystal

Ogłoszono więcej szczegółów dotyczących emisji Sailor Moon Crystal w japońskiej telewizji. Anime będzie emitowane aż przez 6 różnych stacji telewizyjnych: "TOKYO MX", "Television Hokkaido," "TV Aichi," "San TV", "TVQ Kyushu Broadcasting", "BS11". W telewizji będzie puszczana wersja poprawiona, która jest na płytach DVD i BD. Powstała też nowa grafika promująca emisję w telewizji przedstawiająca Sailor Moon.

Aktualizacja na stronie

Wstawione linki do pobierania odcinków 38-44.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Petit Chara

Zestaw z figurkami sióstr Ayakashi jest aktualnie wystawiony do oglądania w sklepie Kiddyland w Osace. W tym samy sklepie ma się również pojawić w limitowanej ilości figurka Księżniczki Serenity. Oba zestawy można również kupić poprzez Premium Bandai.

Crystal Make Up Jewelry

Biżuteria do serii Crystal, która pojawiła się już jakiś czas temu, pokaże się w sprzedaży po raz kolejny. Ponownie będą dostępne kolczyki Sailor Moon, Mercury i Jupiter oraz wisiorek z broszką do przemiany Sailor Moon.

Musical

1 lutego odbył się event we współpracy z Nico Nico promujący sprzedaż musicalu Petite Etrangere na DVD. Podczas eventu wyświetlono musical, a także można było obejrzeć wywiady z aktorkami i dostać ich autografy. Dziewczyny zaśpiewały We are the Pretty Guardian i Ai no Starshine.

Isetan x Sailor Moon

Tym razem, po wielkiej popularności akcesoriów Anny Sui i zegarka Baby-G, w sklepach Isetanu pojawią się akcesoria tworzone we współpracy z marką Samantha Vega. W sprzedaży pojawią się torby: duża skórzana i mniejsza w kształcie głowy Luny z ekologicznej skóry, portfele w 6 różnych kolorach oraz mini torebki w 6 kolorach (multicase), które mogą służyć na przykład do schowania telefonu czy innych mniejszych drobiazgów. Ceny i inne szczegóły nie zostały na razie podane.

Aktualizacja na stronie

Dodane linki do odcinków 25-37, a także odcinek 10 serii Crystal w wersji z lektorem i napisami.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Reedycja płyt CD

Cztery płyty z muzyką do starego anime zostaną wydane ponownie z dźwiękiem w poprawionej jakości. Będą to płyty: Sailor Moon Ongaku Shuu, Sailor Moon R Ongaku Shuu, Sailor Moon R Symphonic Poem oraz Sailor Moon S Ongaku Shuu. Cena pojedynczej płyty to 2800 jenów (ok. 87 zł). W internecie będzie też można kupić pojedyncze piosenki, ceny przedstawiają się następująco: piosenki 500 jenów (ok. 15 zł), utwory instrumentalne 400 jenów (ok. 12 zł) i eyecatch'e 300 jenów (ok. 9 zł). Sprzedaż rozpoczyna się jutro.

Aktualizacja na stronie

Dodane linki do odcinków 18-24.

Źródła: Strona oficjalna
Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane odcinki 9 i 10 serii Crystal w jakości BD. Jeśli chodzi o odcinki starej serii to ze względu na to, że adrive ma aktualnie jakieś problemy i za każdym razem kiedy wstawiam nowe linki, one nie działają, zaczęłam ładować serię na mega. Kiedy wszystko wróci do normy z adrive wstawię również linki stamtąd, ale na razie codziennie będę dokładać nowe linki do odcinków starej serii. Na razie dodane jest 17 odcinków pierwszej serii.

Girls Memories

Wśród figurek w normalnej wersji pojawią się figurki Sailor Uranus i Sailor Neptune. W automatach będą dostępne we wrześniu.

Taeyang Tuxedo Kamen

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na Premium Bandai lalki Tuxedo Kamen. Jak zwykle na Premium Bandai sprzedawana jest wersja limitowana, która zawiera dodatkowo różę. Wysyłka nastąpi w kwietniu, a w marcu w sklepach pojawi się zwykła wersja. Cena w obu przypadkach jest ta sama 19440 jenów (ok. 600 zł).

S.H. Figuarts Super Sailor Moon

Figurka wcześniej została pokazana na Wonder Festival, teraz została już oficjalnie zapowiedziana. W zestawie oprócz wymiennych dłoni i twarzy będzie jeszcze berło Spiral Heart Moon Rod i Rainbow Moon Chalice (Święty Graal). W sprzedaży ma się pojawić w lipcu, cena nie została jeszcze podana.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, PB, Strona oficjalna 4
Puzzle

Zapowiedziano kolejne 1000-elementowe puzzle z serii Crystal. Do ułożenia jest grafika z inner senshi i Chibiusą, która jako pierwsza zapowiadała dalszą część serii Crystal. Po ułożeniu puzzle mają wielkość 50 x 75 cm. Cena to 3200 jenów (ok. 99 zł), w sprzedaży ukażą się w kwietniu.

Moonlight Memory Moon Stick

W serii gadżetów Moonlight Memory pojawi się Księżycowa Pałeczka (wcześniej pojawiła się już w serii Proplica). W przypadku Moonlight Memory pałeczka będzie na podstawce w kształcie Księżycowego Pałacu. Spodnia część zamku może służyć również jako pojemnik na drobiazgi. Wymiary pałeczki to 220 x 80 x 31 mm, a wymiary pałacu to 177 x 135 x 125 mm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj na Premium Bandai, a wysyłka nastąpi w czerwcu. Cena to 5400 jenów (ok. 167 zł).

Anime Japan 2015

21 marca na Anime Japan będzie panel poświęcony Sailor Moon Crystal. Gośćmi będą seiyuu pięciu wojowniczek, z Mitsuishi Kotono na czele, Kenji Nojima (Tuxedo Kamen), Sakai Munehisa oraz Fumio Osano. Widzowie, którzy wezmą udział w panelu, otrzymają specjalną pocztówkę. 15 lutego rozpocznie się przedsprzedaż na bilety.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Aktualizacja na stronie
W dziale Media linki do pobierania starej serii zostały wymienione na nowe.
Animedia
W najnowszym magazynie Animedia pojawił się artykuł o Sailor Moon Crystal, a także plakat z Usagi, Chibiusą i Ami.
Źródła: Twitter
Konkurs Ochatomo

Jakiś czas temu ogłoszono konkurs na zdjęcie z figurkami Ochatomo (figurki SD do ozdoby szklanek). Dzisiaj ujawniono zwycięskie zdjęcia. Oto zwycięzca złotej nagrody:

Dwa zdjęcia, które otrzymały srebrną nagrodę:

Oraz dwa, które otrzymały platynową nagrodę:

Słuchawki

Pojawią się kolejne słuchawki, te jednak są trochę inne, niż te, które pojawiały się do tej pory. Są to małe słuchawki douszne z ozdobą na kablu w kształcie kokardy z broszką. Kokarda jednak nie jest jedynie ozdobą, ale na spodniej stronie zwija się cały kabel. Jest to bardzo wygodne, gdyż kable nam się nie poplączą gdzieś w torbie czy kieszeni, całość można zwinąć i z kokardy będą wystawać jedynie wtyczka i słuchawki. Do wyboru są trzy wersje: z broszką Crystal Star, Cosmic Heart Compact i Prism Heart Compact. Słuchawki w sprzedaży ukażą się w maju, cena za sztukę to 2480 jenów (ok. 77 zł).

Eyelinery

Pojawią się dwa nowe eyelinery w opakowaniu z ozdobną końcówką. Końcówka do oddzielny element, który można założyć na zakrętkę. Są to eyelinery w płynie w kolorze czarnym, do wyboru są dwa wzory: z końcówką Moon Stick i z końcówką Cutie Moon Rod. Cena za sztukę to 1600 jenów (ok. 50 zł), w sprzedaży pojawią się 10 marca.

Miniaturely Tablet Sailor Moon

Mówiąc najprościej, są to miętówki w fikuśnych opakowaniach. Do wyboru są cztery opakowania, w kształcie broszki Crystal Star, Cosmic Heart Compact, Crisis Moon Compact oraz Lupy-P. Opakowania są małe, wielkości 4 cm i zawierają 2 gramy miętówek brzoskwiniowych. Każde opakowanie ma otwierane wieczko, w środku przesuwa się na bok przezroczysty kryształek, a ze środka wypadają miętówki. Opakowania mają też łańcuszki, tak jak breloki, więc można przyczepić je na przykład do kluczy lub do torebki. W sprzedaży pojawią się w czerwcu, cena za opakowanie to 450 jenów (ok. 14 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Megahobby, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Bandai
Sailor Moon x Anna Sui

Jest to specjalna współpraca ze sklepami Isetan, gdzie nowe akcesoria zostały zaprojektowane przez Annę Sui, amerykańską projektantkę mody. Projektantka jest fanką Sailor Moon i dlatego zdecydowała się na współpracę. Sprzedaż będzie trwać przez krótki okres czasu 25-31 marca w Shinjuku Isetan. W sprzedaży pojawią się skórzane torebki z wytłoczonym logo Sailor Moon x Anna Sui i z przywieszkami ze znakami planet, przywieszki są odpinane. Do wyboru są trzy kolory, czarny, żółty i różowy i dwie wielkości duża i mała. Cena dużej torby wynosi 35000 jenów (ok. 1087 zł), a małej 32000 jenów (ok. 994 zł). Oprócz toreb będą również naszyjniki, jeden z zawieszką w kształcie broszki Crystal Star, a drugi z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem Iluzji. Pierwszy kosztuje 21000 jenów (ok. 652 zł), a drugi 16000 jenów (ok. 497 zł). Mamy też kolczyki. Pierwsze kolczyki powiązane są z kotami, w parze jeden z kolczyków ma przywieszkę z Luną/Artemisem (po jednej stronie jest Luna, po drugiej Artemis), a drugi kolczyk ma przywieszkę z gwiazdką i Księżycem. Kolejne kolczyki to zestaw pięciu sztuk z perełkami i znakami planet wysadzanymi cyrkoniami. Pierwsza para kolczyków kosztuje 18500 jenów (ok. 575 zł), a zestaw pięciu kolczyków kosztuje 21000 jenów (ok. 652 zł). Pozostałe akcesoria to bransoletka, podkoszulki i obwoluty. Bransoletka jest w kolorze fioletowym z kokardą i z przywieszkami ze znakami planet i kosztuje 19 000 jenów (ok. 590 zł). Podkoszulki są w trzech kolorach: czarnym, szarym i różowym, i mają nadrukowane logo Anna Sui meets Sailor Moon. Cena to 12000 jenów (ok. 372 zł). W przypadku obwolut jest to zestaw 5 sztuk z nadrukiem ze znakami planet. Cena zestawu to 1600 jenów (ok. 50 zł).

Sailor Moon x Baby-G

Jest to kolejna specjalna współpraca ze sklepami Isetan. Tym razem w sprzedaży pojawi się zegarek na rękę Baby-G. Zegarek jest biały i ma różowe napisy z przemową Sailor Moon. Po podświetleniu tarczy pojawi się sylwetka Sailor Moon w trakcie przemiany. Zegarek zapakowany będzie w przezroczyste różowe pudełko w kształcie broszki Crystal Star. Zegarek będzie można kupić w tym samym czasie, co akcesoria zaprojektowane przez Annę Sui, 4 marca rozpocznie się też przedsprzedaż zegarka w internetowym sklepie Isetanu.

Urodziny

7 lutego urodziny miała Nanaki Kanon grająca Sailor Mars w najnowszych musicalach. Dziewczyny świętowały razem jej urodziny.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Isetan, Twitter
Nowości na Wonder Festival 2015

Dzisiaj na Wonder Festival pokazano kilka nowości. Oprócz tych, o których było już wiadomo wcześniej, jak S.H. Figuarts Super Sailor Moon czy kolorowe prototypy figurek World Uniform Operation, pokazano również inne prototypy kolejnych figurek z serii S.H. Figuarts. Były to figurki Sailor V (w kolorze), Sailor Pluto (szary prototyp), a także co może być pewnym zaskoczeniem kolejna figurka Sailor Moon, ale tym razem w wersji fałszywej Sailor Moon, w którą wcielił się Zoisite w starym anime. Pokazano też kolejny prototyp figurki Figuarts Zero i była to Sailor Mars z serii Crystal. Pojawi się też kolejny zestaw figurek Petit Chara, w skład którego będą wchodzić, Usagi, Chibiusa, Haruka, Michiru, Hotaru i Setsuna w mundurkach szkolnych i strojach codziennych.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 14 serii Crystal i trailer do dalszej części serii.

Źródła: Sailor Moon World, Twitter 1, Twitter 2
Sailor Moon w HD

Stara seria anime Sailor Moon, która ma się pojawić w kwietniu w japońskiej telewizji, będzie zremasterowana do wersji HD. Emisja ma się rozpocząć 6 kwietnia o 18:00 (czasu japońskiego). Nowe odcinki będą emitowane co tydzień na kanale NHK BS Premium na satelicie.

Sailor Moon Crystal Cafe Sweets Collection

Pojawią się nowe nietypowe gadżety. Firma Re-Ment, która produkuje miniaturowe zabawki, które są reprodukcjami przedmiotów codziennego użytku, jedzenia, postaci i innych, wyprodukuje 8 zestawów powiązanych z Sailor Moon. Na razie podano nazwy zestawów: Sailor Moon Parfait, Sailor Mercury no Soda Jelly, Sailor Mars no Tea Set, Sailor Jupiter no Cherry Pie, Sailor Venus no Pancake Plate, Afternoon Tea Set, Chibiusa a la Mode oraz Futari no Romance Cake. Więcej szczegółów ma zostać podane na początku marca. Zabawki mają się pojawić w sklepach 25 maja, a cena zestawu ma wynosić 600 jenów (ok. 19 zł).

Wonder Festival 2015

Na Wonder Festival Tamashii Nations pokaże nowe prototypy. Na pewno zostanie pokazana figurka S.H.Figuarts Super Sailor Moon, w internecie można nawet znaleźć już pierwsze zdjęcia.

Wonder Festival odbędzie się 8 lutego, czyli już pojutrze, w godzinach 10:00 - 17:00. Wejście kosztuje 200 jenów (ok. 62 zł), w cenę wliczony jest przewodnik.

Na Wonder Festival będzie również można zobaczyć pomalowane prototypy figurek Ami i Rei z serii World Uniform Operation.

A także odbędzie się przedsprzedaż na figurki Petit Chara Ayakashi no Yonshimai i przywieszki Charm Patisserie.

Poza tym będzie oczywiście mnóstwo innych gadżetów do obejrzenia i być może zobaczymy jakieś inne nowości poza już wyżej wspomnianymi.

Girls Memories

Figurka Sailor Jupiter z serii Girls Memories pojawi się w automatach "łapa szczęścia" w połowie lutego.

Taeyang Tuxedo Kamen

Pojawi się kolejna lalka Pullip, Tuxedo Kamen. Tuxedo Kamen powstanie w linii lalek Taeyang, jest to linia, która obejmuje wyłącznie męskie postacie. Lalka ma wszystkie cechy poprzednich, czyli można ją dowolnie upozować i ma ruchome oczy. Tuxedo Kamen będzie oczywiście w zestawie z cylindrem i peleryną. W sprzedaży ma się pojawić w marcu, cena to 18000 jenów (ok. 559 zł).

Sailor Moon Crystal x Quiz RPG Mahoutsukai to Kuro Neko no Wiz

7 lutego w grze mają się pojawić nowości związane z Sailor Moon Crystal, między innymi pojawią się nowe karty do uzbierania.

Aktualizacja na stronie

W dziale Manga dostępny 3 rozdział mangi, a także mała poprawka rozdziału 2, w wersji PDF i online brakowało jednej strony.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Re-Ment, Strona oficjalna 3, Tamashii Nations, SMC, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6, Strona oficjalna 7
Petit Chara

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na Premium Bandai zestawu figurek z siostrami Ayakashi.

Henshin Ribbon Mascot Crystal Star

W marcu w sprzedaży pojawi się nowa zawieszka w kształcie kokardy z broszką Crystal Star. Cena to 1500 jenów (ok. 47 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Poduszki Girls Memories

W automatach "łapa szczęścia" pojawią się poduszki w kształtach głów Luny i Artemisa. Poduszki mają być szerokie na 28 cm i grube na 15 cm. W automatach pojawią się dopiero w sierpniu.

Źródła: Strona oficjalna
Tamashii Buddies

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na trzecią z kolei figurkę z serii Tamashii Buddies, Sailor Mars. Cena to 1620 jenów (ok. 51 zł), wysyłka nastąpi w czerwcu.

Musical

Portal Comic Natalie opublikował artykuł na temat musicalu Sailor Moon Petit Etrangere. Artykuł jest poświęcony występowi w Szanghaju.

Wczoraj odbył się event poświęcony wydaniu DVD musicalu Petite Etrangere. W evencie brały udział aktorki grające inner senshi, zaśpiewały We are the Pretty Guardian i rozmawiały na temat musicalu.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 12 i 13 serii Crystal, a także odcinek 9 w wersji z lektorem i napisami.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Comic Natalie 1, Comic Natalie 2