Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Sierpień 2016

Otona Joshi Biyori

W niedawno otwartym nowym sklepie pojawią się kolejne produkty Sailor Moon, będą to perfumy w formie pasty w okrągłych opakowaniach. Dostępne są dwa wzory, z inner senshi i z Uranus i Neptune. Perfumy inner senshi mają nuty zapachowe brzoskwini, róży, konwalii oraz piżma. Perfumy Uranus i Neptune złożone są z zapachów cytryny, werbeny, nut kwiatowych i ziołowych. W sprzedaży pojawią się w połowie września, cena za sztukę to 1026 jenów (ok. 39 zł).

S. H. Figuarts

W serii S. H. Figuarts pojawi się Sailor Moon w wersji Crystal z sezonu III. W sprzedaży pojawi się w styczniu 2017 roku. W zestawie jest Spiral Heart Moon Rod.

Źródła: Strona oficjalna, Tamashii Nations, Facebook
Sailor Moon Drops

W dniach 31 sierpnia - 12 września pojawią się w grze promocyjne poziomy powiązane z Sailor Uranus.

Prism Perfume Bottle

W automatach gashapon pojawią się buteleczki na perfumy, w zestawie będzie do uzbierania 7 buteleczek: Pink Moon Stick, Moon Stick, Księżniczka Serenity oraz Henshin Stick Mercury, Mars, Jupiter i Venus. Buteleczki mają wielkość 54 mm. W automatach pojawią się na koniec grudnia. Cena za kapsułkę to 300 jenów (ok. 11 zł).

Break Time Figure

W automatach "łapa szczęścia" pojawi się nowa seria figurek, Break Time Figure. Jako pierwsza pojawi się oczywiście figurka Sailor Moon i na razie zaplanowane jest wszystkie pięć inner senshi w tej serii. Jest to figurka siedząca i ma wielkość 12 cm. W automatach pojawi się w styczniu 2017.

Aktualizacja na stronie

W dziale Manga dodany akt 16.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 66 w wersji HD oraz musical Un Nouveau Voyage.

Sailor Moon Drops

W ramach świętowania pierwszej rocznicy Sailor Moon Drops 22 sierpnia rozpoczęła się kampania Tweeterowa, podczas której będzie można zdobyć nawet 70 klejnotów. Klejnoty można dostać za odpowiednią ilość retweetów, są trzy etapy, 1000RT, 1500RT i 2000RT.

Źródła: Strona oficjalna
Amour Eternal

Na poszczególnych przestawieniach będą niespodzianki dla widzów, będą to pocztówki, zdjęcia, pożegnanie przez aktorów, a także w Fukuoce i Osace loteria. Przy poszczególnych wystąpieniach będą to:

Tokio:
15 października - godz. 12:00 - pocztówka A
15 października - godz. 17:00 - losowe zdjęcie z przedstawienia na żywo
16 października - godz. 12:00 - pocztówka B
16 października - godz. 17:00 - pożegnanie przez inner senshi
17 października - godz. 18:30 - pocztówka C
18 października - godz. 18:30 - pocztówka D
19 października - godz. 14:00 - pożegnanie przez outer senshi
19 października - godz. 18:30 - pocztówka E
20 października - godz. 18:30 - pożegnanie przez inner senshi
21 października - godz. 18:30 - pożegnanie przez outer senshi
22 października - godz. 12:00 - pocztówka C
22 października - godz. 17:00 - losowe zdjęcie z przedstawienia na żywo
23 października - godz. 12:00 - losowe zdjęcie z przedstawienia na żywo
23 października - godz. 17:00 - pocztówka B

Fukuoka:
29 październik - godz. 17:00 - pożegnanie przez 10 wojowniczek i Tuxedo Kamen, losowe zdjęcie z przedstawienia na żywo oraz loteria
30 październik - godz. 12:00 - pocztówka D, loteria
30 październik - godz. 17:00 - pożegnanie przez inner senshi i Tuxedo Kamen, losowe zdjęcie z przedstawienia na żywo oraz loteria

Osaka:
4 listopad - godz. 18:30 - pocztówka A
5 listopad - godz. 12:00 - pożegnanie przez inner senshi
5 listopad - godz. 17:00 - pożegnanie przez outer senshi
6 listopad - godz. 12:00 - losowe zdjęcie z przedstawienia na żywo
6 listopad - godz. 17:00 - pocztówka E

Pojawi się również loteria premium dla fanklubowiczów.

Od 31 sierpnia o godz. 20:00 (czasu japońskiego) pojawi się specjalny program w serwisie LINE LIVE z udziałem aktorek grających outer senshi.
https://live.line.me/r/channels/13009

Na razie w serwisie pojawiło się zdjęcie grupowe wojowniczek.

Źródła: Strona oficjalna
Amour Eternal

Pojawiło się kolejne wideo, tym razem do obejrzenia musicalu zachęca nas Yamato Yuuga jako Tuxedo Kamen. Nowy musical ma być zupełnie nowym, świeżym przedstawieniem.21 sierpnia rozpoczyna się przedsprzedaż biletów dla widzów zagranicznych. Podobnie jak w zeszłym roku, na przedstawieniach w Tokio będzie można wypożyczyć okulary, które będą nam wyświetlać napisy. Do wyboru napisy angielskie i chińskie.

Sailor Moon Crystal

Ujawniono okładkę trzeciej płyty III sezonu Sailor Moon Crystal. Na okładce są Sailor Pluto, Saturn i Chibi Moon. Na płycie znajdują się akty 34 - 38 oraz komentarze audio Koshimizu Ami, Shizuki Ito, Maedy Ai, Nojimy Kenjiego, Mitsuishi Kotono oraz Kon Chiaki. Do wersji limitowanej będzie również dołączone ozdobne pudełko i książeczka.

Płyty pojawią się w sprzedaży 31 sierpnia, a 27 sierpnia odbędzie się event promujący wydanie, gdzie gośćmi będą Mitsuishi Kotono, Kanemoto Hisako, Sato Rina oraz Ito Shizuka.

Henshin Compact Mirror 2

Drugi zestaw lusterek pojawi się na koniec sierpnia w automatach gashapon.

Sailor Moon Drops

W dniach 19-29 sierpnia pojawią się promocyjne poziomy powiązane z Michiru.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Balsamy Miracle Romance

Zestawy balsamów do ust z serii Miracle Romance "Twin Lip Rod" oraz "Space Time Lip Cream" pojawią się ponownie w sprzedaży. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w październiku. Cena za zestaw to 3024 jeny (ok. 113 zł).

Pościel

Pojawi się pościel ze wzorem dobrze znanym ze starej serii. Na pościeli będzie ten sam wzór, który jest na pościeli Usagi, czyli króliki, księżyce i gwiazdki na fioletowym tle. Wymiary kołdry to 150 x 200 cm, a poduszki 43 x 53 cm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w listopadzie. Cena to 7020 jenów (ok. 263 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Amour Eternal

Na stronie oficjalnej opublikowano kolejne krótkie wideo pokazujące 10 wojowniczek w kostiumach Super oraz Tuxedo Kamen.

Chocola BB Joma

Jutro rozpoczyna się dodatkowa kampania Chocola BB Joma, w której będzie można zdobyć podkładki pod kubki. Przy zakupie Chocola BB Joma z witaminą B6 oraz Chocola BB Sparkling z witaminą PP, otrzyma się jedną z pięciu z podkładek.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Crystal

Pokazano dodatki, które będzie można otrzymać w określonych sklepach po zakupie wszystkich trzech płyt DVD/BD w wersji limitowanej. W Animate będzie to pudełko na płyty z grafiką outer senshi i Sailor Moon, w Amazonie będzie to okładka na płyty wielkości okładki płyty gramofonowej, w której będzie można umieścić trzy krążki, a w Neo Wing dostaniemy plakat z Uranus i Neptune.

Aktualizacja na stronie

Dodany odcinek 65 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Make Up Moisture Mask

Maseczki do twarzy pojawią się w sprzedaży po raz trzeci.

Kampania Seven Eleven

Od 15 sierpnia rozpoczyna się druga kampania Seven Eleven. Tym razem do zdobycia będą cztery notesy. Aby je dostać w prezencie, należy kupić dwie sztuki określonych słodyczy.

Ear Clip

Od firmy Aerl*les bijoux dostaniemy klipsy. Do wyboru jest 10 sztuk, każdy klips jest zbudowany z półksiężyca oraz zawieszonej kokardki i symbolu planety. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a cena za sztukę to 5184 jeny (ok. 195 zł). Wysyłka nastąpi w październiku.

Jewelry Bag Charm

Od tej samej firmy pojawią się również zawieszki do toreb. Do wyboru 10 zawieszek, które składają się z kokardy i zawieszki z półksiężycem i znakiem planety. Cena za sztukę to 7344 jeny (ok. 276 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, wysyłka nastąpi w październiku.

Amour Eternal

Na stronie oficjalnej dodano kolejne video promujące nowy musical. Tym razem jest to kilka słów od Sailor Uranus i Neptune.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6
Sailor Moon Drops

W grze otwarto opcję "Salonu gier", można tam walczyć z wrogiem, wykorzystując maksymalnie pięć postaci. Figurki z salonu gier będzie można również używać na mapie głównej i można je kolekcjonować.

W dniach 9-18 sierpnia pojawią się poziomy powiązane z Haruką. Do uzbierania będą gwiazdki, jeśli uda ich uzbierać 70 do poziomu 27, będzie można podnieść swój poziom w grze, a także otrzymać strój rajdowy Haruki.

Aktualizacja na stronie

Odcinki 63 i 64 dodane w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Premium Sebon Star Moon Crystal

9 sierpnia Premium Sebon Star z drugiego zestawu pojawią się w sklepach.

Tsuushinki in Capsule

Komunikatory-zegarki pojawią się teraz, na początku sierpnia, w automatach gashapon.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Kampania Seven Eleven

Jutro rozpoczyna się współpraca z siecią marketów Seven Eleven, w której będzie można zdobyć obwoluty formatu A5 z serii Crystal. Do uzbierania są cztery wzory. Obwolutę można dostać w prezencie po zakupie wybranych dwóch sztuk lodów.

Erimaki Sox

Skarpetki Erimaki pojawią się ponownie w sprzedaży. Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż, a wysyłka nastąpi we wrześniu.

Twinkle Dolly Special Set

W skład zestawu wchodzą trzy breloki, Chibiusa siedząca na Kluczu Czasoprzestrzeni, Sailor Moon na broszce do przemiany oraz Tuxedo Kamen na pozytywce. Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż, a wysyłka nastąpi w listopadzie. Cena za zestaw to 2160 jenów (ok. 82 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Miracle Romance Clear Compact

Dzisiaj zapowiedziane zostały kolejne kosmetyki. Będą to puder i róż w przezroczystych opakowaniach, na wieczkach są wzory z Księżniczką Serenity. Oba kosmetyki pojawią się w sklepach w listopadzie. Cena pudru to 2808 jenów (ok. 107 zł), a różu 2592 jeny (ok. 99 zł).

Amour Eternal

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na najnowszy musical.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Crystal

23 października odbędzie się kolejny event powiązany ze sprzedażą płyt DVD/BD Sailor Moon Crystal. Gośćmi będą Mitsuishi Kotono (Moon), Fukuen Misato (Chibi Moon) i Fujii Yukiyo (Saturn). Będzie też można obejrzeć publiczne nagranie programu radiowego „Sailor Moon Oshioki Radio”, który aktualnie dostępny jest jedynie dla fanklubowiczów.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Drops

W dniach od 29 lipca - 8 sierpnia w grze pojawią się poziomy powiązane z "Narzeczonym Księżniczki Kagui", więc pojawi się między innymi Luna w ludzkiej postaci.

Communicator Lip Gloss

Wśród kosmetyków z serii Miracle Romance pojawią się błyszczyki do ust w formie komunikatorów nadgarstkowych. Do kupienia jest cały zestaw, w skład którego wchodzi pięć błyszczyków oraz jeden pasek do zegarka. Cena za zestaw to 6372 jeny (ok. 243 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi we wrześniu.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2