Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Wrzesień 2016

Ochatomo 3 Night & Day

Pojawi się trzeci zestaw figurek do ozdoby szklanek o nazwie Night & Day. W zestawie są Księżniczka Serenity, Książę Endymion, Mała Dama Serenity, Luna w ludzkiej postaci, Black Lady i Książę Demand. Przedsprzedaż rozpocznie się 6 października, a wysyłka nastąpi w styczniu 2017. Cena to 756 jenów (ok. 29 zł) za figurkę.

Miracle Romance

W serii Miracle Romance pojawią się cienie do powiek. Do wyboru jest 5 palet kolorystycznych: Moon, Mercury, Mars, Jupiter i Venus. Na wieczku mamy do wyboru wzór zaprojektowany przez ITS' DEMO lub Otona Joshi Biyori. Cienie ze wzorem ITS' DEMO pojawią się w sprzedaży już dzisiaj, a wzór Otona Joshi Biyori będzie sprzedawany od 1 października. Cena za paletkę to 2700 jenów (ok. 103 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane odcinki 67-69 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Chocola BB Joma

Chocola BB Joma wprowadza kampanię Halloweenową, która rozpoczyna się dzisiaj. Po zeskanowaniu kodu QR z puszki napoju otrzyma się tapetę z Usagi w stroju Halloweenowym na komputer lub smartfon. Oprócz tego pojawi się również kampania na Twitterze. Kampania Twitterowa odbędzie się w dwóch terminach, pierwszy termin rozpoczyna się dzisiaj i kończy się 13 października, a druga kampania rozpocznie się 14 października i zakończy 31 października. W pierwszym terminie do wygrania jest ilustracja Sailor Moon, a w drugim 20 kart QUO o wartości 500 jenów.

ITS' DEMO

Została zapowiedziana trzecia współpraca z Its' Demo, tym razem na akcesoriach pojawia się również outerki. W ofercie pojawią się:
- lakiery do paznokci w cenie 700 jenów za sztukę (ok. 27 zł), do wyboru jest 10 kolorów,
- mix etykiet w cenie 500 jenów (ok. 19 zł),
- lusterka w kształcie serca 1000 jenów za sztukę (ok. 38 zł), do wyboru dwa wzory,
- mini ręczniki 600 jenów (ok. 23 zł) za sztukę, do wyboru dwa zwory,
- notesy 400 jeny (ok. 15 zł) za sztukę, dwa wzory do wyboru,
- naklejki 380 jenów za sztukę (ok. 14 zł), do wyboru dwa wzory,
- błyszcząca puszka 520 jeny (ok. 20 zł),
- zestaw 3 pianek drukowanych 170 jenów (ok. 6 zł),
- zestaw 6 pianek drukowanych 320 jenów (ok. 12 zł),
- ręczniki 950 jenów za sztukę (ok. 36 zł), do wyboru dwa wzory.
W sklepach gadżety pojawią się 29 października.

Stallion Rave Accessory Case

Pojawi się pudełko na drobiazgi w kształcie stajni Pegaza. Stallion Rave ma wymiary 210 x 90 x 92 mm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w styczniu. Cena jest dosyć wysoka i wynosi 22680 jenów (ok. 864 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Wystawa w Canal City

W lobby teatru w Canal City zostanie uruchomiona wystawa. Będzie można obejrzeć prace Naoko Takeuchi z wystawy w Roppongi oraz musicalowe kostiumy.

Źródła: Strona oficjalna
Proplica

Pojawi się nowa Proplica i będzie to Kaleido Moon Scope. Proplica ma ruchome skrzydełka i nagrane dialogi i ataki wypowiadane przez Mitsuishi Kotono. Długość to 50 cm, a cena to 14040 jenów (ok. 531 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się 30 września, a wysyłka nastąpi w marcu 2017.

Rocznicowy artbook

20 października pojawi się w sprzedaży nowy artbook zawierający nowe rysunki z wystawy w Roppongi. Przedsprzedaż dla fanklubowiczów rozpocznie się 3 października, a wysyłka nastąpi 18 października. Wcześniej będzie można kupić artbook także podczas wystawiania nowego musicalu i tam będzie go można kupić już 15 października. Cena to 2678 jenów (ok. 101 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Drops

W dniach 20-29 września pojawią się promocyjne poziomy powiązane z Naru.

Amour Eternal

W galerii Canal City Hakata w Fukuoce pojawiło się stoisko fotograficzne, na którym można sobie zrobić zdjęcie z aktorkami grającymi wojowniczki. Stoisko ma być otwarte od 21 września do 16 października.

Od 23 września poprzednie trzy musicale będą dostępne w serwisach typu VOD. Będą to serwisy DMM, Rakuten Showtime oraz dAnimeStore.

Sweeties

Pierwsza figurka z serii Sweeties została oficjalnie zapowiedziana i pokazana w kolorze. Figurka ma podstawkę w formie pucharku do lodów. Przedsprzedaż rozpocznie się 23 września, a wysyłka nastąpi w marcu 2017. Cena to 5900 jenów (ok. 223 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Miracle name stamp Case

Pojawią się kolejne opakowania na stemple imienne i będą to opakowania w kształcie Henshin Lip Rod Uranus i Neptune. Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż, a wysyłka nastąpi w grudniu. Cena za zestaw dwóch sztuk to 3024 jeny (ok. 115 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Pretty Guardians

Oficjalny fanklub otwiera się na zagranicznych fanów. Zapisy będą otwarte w dniach od 23 września do 22 października. Opłata za członkostwo wynosi 5940 jenów (ok. 224 zł). Podobnie jak w przypadku japońskich fanów po zapisaniu się dostaniemy kartę członkowską oraz błyszczyk do ust w opakowaniu w kształcie broszki do przemiany. Będzie można również kupować limitowane fanklubowe gadżety. Na razie podano formularz, w którym należy swojego e-maila, aby otrzymywać informacje o dalszym procesie rejestracji.
https://otakumode.com

Zapisy będą obejmować 38 krajów w tym Polskę.

Źródła: Strona oficjalna, Twitter
Miniaturely Tablet

Pierwszy zestaw pojawi się ponownie w sprzedaży od 20 września.

Oh!-egg

Wśród kosmetyków pojawi się nowość. Będą to kule do kąpieli z niespodzianką w środku, po roztopieniu się w wodzie ze środka wyłoni się zabawka. Do uzbierania jest sześć zabawek: Crystal Star, Cutie Moon Rod oraz Star Power Stick czterech inner senshi. Kule rozpuszczające się w wodzie mają składniki nawilżające i zabarwiają wodę na różowo. Pojawią się w sprzedaży w listopadzie, cena za sztukę to 540 jenów (ok. 20 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Nóż do listów

Wśród artykułów papierniczych od Sun Star pojawił się nóż do otwierania listów w formie Space Sword. W zestawie, oprócz noża, znajduje się pięć kopert z grafiką zaczerpniętą z przerywników serii Crystal. Nóż ma wymiary 42 x 170 x 17 mm, a koperty 105 x 72 x 1 mm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w styczniu 2017. Cena za zestaw to 4320 jenów (ok. 162 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Girls Memories

W automatach "łapa szczęścia" pojawi się czwarty zestaw zawieszek maskotek. W czwartym zestawie do uzbierania będą Super Sailor Moon, Sailor Chibi Moon oraz Sailor Saturn. W automatach pojawią się w lutym 2017.

Wśród figurek Girls Memories pojawi się nowa seria, Stella Color Collection. Są to postacie w okolicznościowych sukniach, w przypadku Sailor Moon są to suknie ślubne. W pierwszym zestawie są Sailor Moon, Mercury i Mars. Figurki mają wysokość 6 cm i w automatach pojawią się w lutym.

Sailor Moon Stick & Rod 2

Drugi zestaw pałeczek i bereł pojawi się ponownie w automatach gashapon we wrześniu.

Sailor Moon x Misoka

W tej współpracy pojawią się szczoteczki do zębów. Do wyboru będzie zestaw pięciu szczoteczek w kolorach inner senshi oraz szczoteczka Księżniczki Serenity sprzedawana pojedynczo. W każdym przypadku w komplecie będzie etui na pojedynczą szczoteczkę. Zestaw pięciu szczoteczek będzie kosztować 5400 jenów (ok. 205 zł), a szczoteczka Księżniczki Serenity 1728 jenów (ok. 65 zł). W sprzedaży pojawią się w listopadzie.

Figuarts Zero

9 września rozpoczęła się przedsprzedaż na figurkę Venus, która jest wysoka na 19 cm. Wysyłka nastąpi w lutym 2017. Cena to 5400 jenów (ok. 203 zł).

Sailor Moon x Isetan

10 września, czyli w urodziny Ami, pojawią się po raz kolejny w sprzedaży gadżety z ostatnich współpracy z Isetanem. Wszystko będzie można kupić w sklepach internatowych Bandai Apparel Shop i Samantha Thavasa Group. Wśród ponowionych artykułów będą torby, portfele, biżuteria, swetry i bluzka.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6
Sailor Moon Drops

Świętowania pierwszej rocznicy ciąg dalszy. W dniach 5-27 września pojawią się poziomy powiązane z Księżniczką Serenity.

Otona Joshi Biyori

Puder Miracle Romance Shining Moon Powder w wersji płaskiej był bardzo popularny i pojawi się jutro ponownie w sklepie Otona Joshi Biyori.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
S.H. Figuarts

Wczoraj nowa figurka została ogłoszona oficjalnie. Przedsprzedaż również rozpoczęła się wczoraj, cena za figurkę to 5400 jenów (ok. 204 zł). W zestawie będą, oprócz figurki i berła, cztery wymienne twarze i po siedem lewych i prawych dłoni.

Sailor Moon x Noritake

Wcześniej od firmy Noritake dostaliśmy ozdobne filiżanki, a teraz pojawi się zestaw porcelanowych kubków Księżniczki Serenity i Księcia Endymiona. Wymiary to 80 x 110 x 91 mm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w lutym 2017. Cena za zestaw dwóch kubków to 9990 jenów (ok. 378 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2