Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Listopad 2016

Sailor Moon Drops

W dniach od 30 listopada do 12 grudnia pojawią się świąteczne poziomy pod patronatem Hotaru.

ARTism CHOCO with Miniaturely Tablet

Dzisiaj rozpoczęła się przedsprzedaż zestawu łączącego czekoladki ARTism CHOCO z zawieszką Miniaturely Tablet, który jest tematycznie powiązany z Tuxedo Kamen. W zestawie są cztery czekoladki oraz zawieszka w formie zegarka kieszonkowego w kolorze srebrnym z drażetkami. Wysyłka nastąpi w lutym 2017, a cena 2700 jenów (ok. 100 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale manga dodany akt 19.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Capsule Goods Deluxe 2

W drugim zestawie do uzbierania będą: Crystal Carillon Memo Stand (uchwyt na notatki), Rainbow Moon Chalice, lusterko w postaci zegarka z pozytywką, długopis Hensou Pen, granatowa kosmetyczka z nadrukowanymi magicznymi przedmiotami outer senshi oraz gumka do włosów z zawieszką. Cena to 400 jenów za kapsułkę (ok. 15 zł). W automatach gashapon pojawią się w marcu 2017.

Źródła: Strona oficjalna
Its' Demo

Pokazano kolejne gadżety z najnowszej współpracy, które już jutro pojawią się w sprzedaży.

- etui książkowe na iPhona 6, dwa wzory do wyboru, 3780 jenów (ok. 139 zł) za sztukę.
- ekologiczne torby na zakupy, dwa wzory do wyboru, 1512 jenów za sztukę (ok. 56 zł).
- torby materiałowe, dwa kolory do wyboru, 3132 jeny za sztukę (ok. 115 zł).
- akrylowe etui na legitymację, dowód osobisty itp., do wyboru wzór z Cosmic Heart Compact i Space Sword, 1944 za sztukę (ok. 72 zł).
- akrylowe rozsuwane lusterka ozdobione cyrkoniami, do wyboru wzór Cosmic Heart Compact i Deep Aqua Mirror, 1404 jeny za sztukę (ok. 52 zł).
- herbatniki, do wyboru pudełko owalne lub okrągłe, w owalnym pudełku są 2 ciastka truskawkowe w kształcie serca, a w okrągłym 3 ciastka w kształcie gwiazdy, 540 jenów za pudełko (ok. 20 zł).
- markizy przełożone dżemem jabłkowym w butelce, dwa nadruki na butelce do wyboru, 734 jeny za sztukę (ok. 27 zł)
- torba materiałowa z herbatnikami, 842 jeny (ok. 31 zł).
- pudełko czekoladek, 1080 jenów (ok. 40 zł).
- zestaw sześciu czekoladek, 307 jenów (ok. 11 zł).

Kolejne produkty będą się pojawiać w późniejszych terminach. Od 8 grudnia pojawią się:
- koce na nogi, dwa kolory do wyboru, 1944 za sztukę (ok. 72 zł)
- akrylowe stojaki na biżuterię, trzy wzory do wyboru, 1944 za sztukę (ok. 72 zł).
- kolczyki z kokardką i perełką, trzy kolory do wyboru, 2700 jenów za parę (ok. 99 zł).
- gumki do włosów z ozdobami, trzy kolory do wyboru, 1620 jenów za sztukę (ok. 60 zł).
- naszyjniki w trzech kolorach metalu z napisami Sailor Moon, Sailor Uranus i Sailor Neptune, 2808 za sztukę (ok. 103 zł).
- bransoletki, można dobrać do kompletu do naszyjników, dodatkowo ozdobione kolorowymi perełkami, 3024 jeny za sztukę (ok. 111 zł).

Od 15 grudnia pojawią się zawieszki do toreb z perełek, 3132 jeny za sztukę (ok. 115 zł).
Od 21 grudnia pojawią się winylowe parasolki, 1620 jenów za sztukę (ok. 60 zł).

Sailor Moon Pumps

Pierwsza seria butów była bardzo popularna, więc teraz pojawią się kolejne wzory. Tym razem będą to buty inspirowane Sailor Moon, Chibi Moon, Dianą oraz outer senshi. Do wyboru są rozmiary 22 cm - 25,5 cm, w sumie 8 rozmiarów co pół centymetra. Przedsprzedaż rozpoczęła się 25 listopada, a wysyłka nastąpi w marcu 2017. Buty na obcasach są w cenie 19224 jenów (ok. 707 zł), a buty płaskie (Diana) kosztują 17280 jenów (ok. 636 zł).

Otona Joshi Biyori

Od 1 grudnia w Otona Joshi Biyori pojawią się nowe kosmetyki i akcesoria. Będą to kremy do rąk o zapachach róży, truskawki i lawendy. Cena to 980 jenów (ok. 36 zł) za sztukę.

Błyszczyk do ust o zapachu ziołowym, zawiera olejek różany i olejek jojoba. Cena to 850 jenów (ok. 31 zł).

Naklejki na paznokcie. Cena to 850 jenów (ok. 31 zł).

Pojawi się również zestaw podarunkowy. W zestawie jest krem do rąk, błyszczyk do ust oraz ręcznik. Cena to 2700 jenów (ok. 99 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Proplica x Figuarts Zero chouette

Ze współpracy Proplici i Figuarts Zero chouette powstała pozytywka stworzona na wzór tej, którą widzimy w endingu serii Sailor Moon S. Pozytywka się obraca, a na górze stoją figurki Księżniczki Serenity i Księcia Endymiona, które można zdejmować. Pozytywka wygrywa Tuxedo Mirage, piosenkę i wersję instrumentalną. Panele boczne mają wymienne ilustracje, do wyboru są trzy zestawy, Księżycowy Pałac oraz 2 wersje z wojowniczkami. Przy obracaniu się pozytywki zmieniają się fazy Księżyca (podświetlane diodami LED) na jednej ze ścianek. Pozytywka razem z figurką ma wymiary 195 x 115 mm. Przedsprzedaż rozpoczęła się wczoraj, a wysyłka nastąpi w maju 2017. Cena to 9180 jenów (ok. 338 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Oh!-egg

Kule do kąpieli z niespodzianką w środku pojawią się w sklepach na koniec listopada.

Mega Hobby EXPO

26 listopada odbędzie się Mega Hobby Expo, na wystawie będzie można obejrzeć gadżety Sailor Moon produkowane przez Megahouse.

Sailor Moon x Shibuya109

W dniach od 1 grudnia do 14 lutego nastąpi współpraca z Shibuya109, która świętuje pierwszą rocznicę otwarcia swojego sklepu w Hongkongu w Harbour City. W związku z tym pojawią się w sprzedaży akcesoria od różnych firm.

Samantha Vega - czarna torebka na ramię z motywem Luny

Wego Tokio - różne torby i czapka z motywami Luny i Artemisa

Bling Me! - naklejki z kryształami Swarovskiego

Shibuya109 Harbour City - torby materiałowe i poduszki

Będę też prezenty, w różnych okresach współpracy będą to różne prezenty. Jeśli wyda się ponad 900 dolarów hongkońskich w dniach 1-31 grudnia będzie to lusterko, w dniach 1-22 stycznia będzie to kubek, w dniach 23 stycznia - 14 lutego będzie to poduszka pod kark. Jeśli wyda się ponad 400 dolarów hongkońskich w pierwszym terminie, będzie to komplet obwolut, w drugim terminie będzie to zestaw ofuda (talizman) i koperta na otoshidamę (otoshidama to pieniądze dawane dzieciom podczas Nowego Roku), w trzecim terminie będzie to identyfikator.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Kampania na rzecz zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową

Japońskie ministerstwo zdrowia, pracy i opieki społecznej rozpoczęło 21 listopada kampanię ostrzegającą przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. W ostatnich latach w Japonii wzrosła znacznie liczba zachorowań na takie choroby, stąd kampania. W kampanię zaangażowana jest również Naoko Takeuchi. Na potrzeby kampanii stworzono 5,000 plakatów i 156,000 ulotek z Sailor Moon i napisem "Ukarzę cię, jeśli się nie przebadasz!". W ramach kampanii zostanie rozdanych 60,000 prezerwatyw w opakowaniach w kształcie serca i oczywiście z nadrukowaną Sailor Moon.

2.5-D Festival

Na festiwalu wystąpią aktorki grające inner senshi. Występ odbędzie się 4 grudnia w godzinach 14:00 - 14:30.

Źródła: Strona oficjalna 1, ANN, VK, Strona oficjalna 2
Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 78 w wersji HD.

Miracle Romance Clear Compact

Dzisiaj pojawią się w sklepach pudry i róże w przezroczystych opakowaniach.

Sailor Moon Drops

W dniach 17 - 28 listopada z okazji świętowania 2 milionów pobrań gry będzie można zdobyć promocyjne bilety i specjalne figurki SR używane w grze.

Twinkle Dolly 4

Zapowiedziano czwarty zestaw breloków Twinkle Dolly. Do uzbierania są: Helios siedzący na Stallion Reve, Super Sailor Chibi Moon siedząca na Crystal Carillion, Super Sailor Moon siedząca na Crisis Compact, Nowa Królowa Serenity siedząca na Srebrnym Krysztale Iluzji oraz Sailor V siedząca na Srebrnym Krysztale Iluzji (tak jest tutaj nazywany). Jutro rozpoczyna się przedsprzedaż, a wysyłka nastąpi w marcu 2017. Cena to 540 jenów za sztukę (ok. 20 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Sailor Moon Capsule Goods DELUXE

Zestaw Deluxe pojawił się już w automatach gashapon.

Honey Salon

Gadżety z czwartej współpracy pojawią się w sklepach stacjonarnych 17 listopada. W dniach 19 - 28 listopada pojawi się wystawa w Harajuku.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Twinkle Dolly

Specjalny zestaw trzech breloków pojawi się w sklepach 15 listopada.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane odcinki 76 i 77 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Miracle name stamp Case

Kończy się przedsprzedaż na opakowania na stemple imienne w kształcie Lip Rodów Uranus i Neptune. Dodatkowo w dniach 9 listopada - 12 grudnia opakowania będzie można obejrzeć na wystawie w Otona Joshi Biyori.

2.5-D Festival

3 i 4 grudnia odbędzie się w Makuhari Messe 2.5-D Festival. 4 grudnia na imprezie pojawi się również Sailor Moon. 11 listopada rozpoczyna się przedsprzedaż biletów.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Maison Sabae

Od Maison Sabae dostaniemy okulary w kształcie maski Sailor V. Okulary są ręcznie produkowane w Japonii. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w marcu 2017. Cena to 16200 jenów (ok. 606 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 75 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Stella Color Collection

Zapowiedziano drugi zestaw Stella Color Collection, w zestawie są Usagi, Mako i Minako. W automatach "łapa szczęścia" pojawią się w kwietniu 2017.

Break Time Figure

W tej serii zapowiedziano figurkę Sailor Mars, która jest wysokości 12 cm. W automatach "łapa szczęścia" pojawi się w maju 2017.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Chocola BB Joma

1 listopada rozpoczęła się kolejna kampania, która jest kampanią Bożonarodzeniową. Po zczytaniu kodu QR z puszki będzie można pobrać tapetę na PC lub smartfona z Usagi w stroju mikołajowym. Otwarta została również kampania Twitterowa, biorąc w niej udział w dniach 10-30 listopada będzie można wygrać zapas Chocola BB Joma na cały rok, a w dniach 1-25 grudnia ilustrację Usagi w stroju świątecznym.

Miracle Romance Cheek Brush

Pędzle do makijażu w opakowaniach Moon Stick oraz Spiral Heart Moon Rod zostały bardzo szybko wyprzedane, więc zapowiedziano kolejny rzut. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w styczniu.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 74 w wersji HD oraz musical Transylvania no Mori Kaiteiban. W dziale Manga dodany akt 18.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2