Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Grudzień 2016

Figuarts Zero

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na nową figurkę Figuarts Zero Sailor Uranus z serii Crystal. Figurka ma w komplecie dwie wersje Space Sword i jest wysokości 20 cm razem z podstawką. Podstawka jest na jedną figurkę, podstawka na dwie została użyta tylko na zdjęciu z Sailor Neptune i nie jest częścią zestawu. Cena to 5400 jenów (ok. 194 zł), wysyłka nastąpi w maju 2017.

Wire Art Charm

Do uzbierania jest 7 zawieszek: pałeczki do przemiany Sailor Uranus i Neptune, Rainbow Moon Chalice, Chibi Moon Stick, Klucz Czasoprzestrzeni, diadem Nowej Królowej Serenity oraz Moon Stick. Zawieszki mają wielkość 40-48 mm. W automatach gashapon pojawią się w połowie kwietnia 2017. Cena za kapsułkę to 300 jenów (ok. 11 zł).

Sailor Moon Drops

W dniach od 31 grudnia do 10 stycznia pojawią się kolejne promocyjne poziomy. W roli głównej Haruka i motywy noworoczne.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Chara Chan Mask Collection

W sprzedaży pojawią się maseczki do twarzy z nadrukowanymi twarzami Sailor Moon, Sailor Chibi Moon oraz głową Luny. Cena to 648 jenów za sztukę (ok. 23 zł). W sprzedaży pojawią się w marcu 2017.

Makeup Refresh Mask

Dzisiaj zapowiedziano jeszcze jedne maseczki. W opakowaniu znajduje się 14 maseczek, które zawierają wyciągi z ośmiu owoców. Ich efekt utrzymuje się do dwóch tygodni. Cena za opakowanie to 1058 jenów (ok. 38 zł). W sprzedaży pojawią się również w marcu 2017.

Stick & Rod Moon Prism Edition

Jest to luksusowy zestaw pałeczek i bereł Sailor Moon, które wcześniej pojawiały się w zestawach gashapon Stick & Rod. Pałeczki i berła są pomalowane błyszczącą farbą i mają ujednolicone podstawki. Wszystkie są zapakowane w ozdobne pudełko. W zestawie są Moon Stick, Cutie Moon Rod, Spiral Heart Moon Rod, Kaleido Moon Scope oraz Eternal Tiare, który pojawia się po raz pierwszy w tym zestawie. Zestaw jest przeznaczony do sprzedaży dla fanklubowiczów. Zamówienia są przyjmowane od dzisiaj, a wysyłka nastąpi na koniec kwietnia 2017. Zestaw pojawi się również w regularnej sprzedaży na koniec lutego 2017, jednak grafika na opakowaniu zostanie zmieniona. Cena zestawu to 7560 jenów (ok. 273 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Mascot Nuigurumi 3

Jutro w automatach "łapa szczęścia" pojawi się trzeci zestaw pluszowych zawieszek, w zestawie są Sailor Uranus, Neptune i Pluto.

Kaleido Moon Scope i Eternal Set

Kaleido Moon Scope i Eternal Set po raz trzeci pojawią się w sprzedaży. Jutro rozpoczyna się przedsprzedaż i będzie trwać do 23 stycznia 2017. Wysyłka nastąpi po przygotowaniu wszystkich zamówionych egzemplarzy.

Q posket

Trzeci zestaw Q posket petit pojawił się dzisiaj w automatach "łapa szczęścia".

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 82 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Uranus & Neptune Leather Series

Wczoraj rozpoczęła się przedsprzedaż na nową galanterię skórzaną inspirowaną Sailor Uranus oraz Sailor Neptune. Do wyboru są portfele w trzech wielkościach, etui na klucze oraz etui na kartę/legitymację/identyfikator/itp. Akcesoria są w kolorach granatowym i zielonym, a portfele mają klapki w kolorze białym. Skóra ma wytłaczane magiczne przedmioty. Duże portfele są w cenie 19440 jenów (ok. 698 zł), średnie 16200 jenów (ok. 582 zł), a małe 17280 jenów (ok. 620 zł), etui na kluczę kosztuje 8640 jenów (ok. 310 zł), a etui na kartę/legitymację/identyfikator/itp. 6480 jenów (ok. 233 zł). Wszystkie akcesoria zostaną rozesłane w marcu 2017.

Pegasus Message Tablet

Jest to pojemniczek na drażetki w formie Stallion Reve na łańcuszku. Przedsprzedaż rozpoczęła się wczoraj, a wysyłka nastąpi w marcu 2017. Cena to 2916 jenów (ok. 105 zł). Wymiary to 90 x 58 x 60 mm, w zestawie są 2g drażetek.

Prism Perfume Bottle

Buteleczki na perfumy pojawią się w automatach gashapon na koniec grudnia.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Shibuya 109

15 grudnia rozpocznie się kolejny etap sprzedaży w Shibuya 109 w Hongkongu, w związku z tym przedstawiono kolejną partię akcesoriów.

Zawieszki z Luną, Pegazem i broszkami do przemiany, torebki oraz portfele od Samanty Vegi.

Bluzy Luna i Artemis od Wego Tokio.

Uniwersalne etui książkowe na smartfona od "Bling Me!". Dwa wzory do wyboru, ozdobione kryształkami Swarovskiego.

Prezenty dla kupujących, którzy wydadzą powyżej 400 dolarów hongkońskich to zestaw amulet i koperta na noworoczne pieniądze. Osoby, które wydadzą powyżej 900 dolarów Hongkońskich, otrzymają w prezencie kubek z silikonową pokrywką.

Sailor Moon Drops

Świątecznych eventów ciąg dalszy, tym razem w roli głównej jest Mamoru. Event trwa 14-26 grudnia.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane odcinki 80 i 81 w wersji HD.

Miracle Romance Clear Compact

Pojawiła się reklama pudrów i różów w przezroczystych opakowaniach.

Premium Sebon Star Moon Cosmic

W sprzedaży pojawi się trzeci zestaw naszyjników Sebon Star. Tym razem na naszyjnikach pojawią się zawieszki powiązane tematycznie z serią Crystal Death Busters. Pojawi się 10 wzorów w pięciu różnych kolorach i w sumie do uzbierania będzie 50 naszyjników. Na razie pokazano 5 wzorów. W sprzedaży pojawią się wiosną 2017.

Sailor Moon Drops

Dzisiaj rozpoczyna się kampania Tweeterowa, w której można zdobyć prezenty o wartości nawet stu klejnotów. Wystarczy przekazać dalej tweety w oficjalnego konta Sailor Moon. Za 5000 retweetów można zdobyć jeden bilet (ekwiwalent 30 klejnotów), za 8000 retweetów można zdobyć 2 bilety, a za 10 000 retweetów dostaniemy 10 klejnotów i 3 bilety. Kampania trwa do 19 grudnia.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Antique Style Clip Case Stallion Reve

Pokazano opakowanie Stallion Reve. Zamawiać w przedsprzedaży można jeszcze do 27 grudnia.

Frixion Ball 3 COLORS 0,38mm

W sprzedaży pojawią się kolejne długopisy. Wśród sailorkowych gadżetów jest to pewna nowość, gdyż są to długopisy trójkolorowe wymazywalne. Każdy długopis ma trzy wkłady: czarny, niebieski i czerwony. Średnica końcówki piszącej to 0,38 mm. Do wyboru jest pięć wzorów: Super Sailor Moon, inner senshi, outer senshi, magiczne przedmioty oraz Sailor Moon w wersji SD. Długopisy będzie można kupić na sztuki lub w zestawie zawierającym wszystkie pięć sztuk. Przedsprzedaż zestawów rozpoczęła się wczoraj w sklepach Premium Bandai oraz Toei Animation. Cena za zestaw to 5292 jeny (ok. 192 zł). Wysyłka nastąpi w marcu i wtedy też długopisy pojawią się w sklepach stacjonarnych w cenie 1058 jenów za sztukę (ok. 38 zł).

Taśmy klejące i podajniki do taśm

Kolejnymi artykułami papierniczymi są ozdobne taśmy klejące oraz podajniki do taśm. Taśmy dostępne są w 10 wzorach i mają wymiary 15 mm x 10 m. Podajniki do taśm są w postaci broszek Crystal Star i Cosmic Heart. Crystal Star ma wymiary 65 x 65 x 35 mm, a Cosmic Heart 70 x 80 x 32 mm. Do kupienia w przedsprzedaży jest cały zestaw, czyli 10 taśm i dwa podajniki, w cenie 6912 jenów (ok. 250 zł). Przedsprzedaż rozpoczęła się wczoraj, a wysyłka nastąpi w marcu, kiedy również pojawią się w sklepach na sztuki. Cena za rolkę taśmy to 432 jeny (ok. 16 zł), a za podajnik 1296 jenów (ok. 47 zł).

Moonlight Fantasy Character Jacket

Pojawią się etui na iPhona 7. Do wyboru jest 6 wzorów: Sailor Moon, Uranus & Neptune, Saturn, Księżniczka Serenity, Luna & Artemis oraz magiczne przedmioty. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w styczniu. Cena za sztukę to 2160 jenów (ok. 78 zł).

Sailor Moon Serenity Crystal Wedding Tiara

Diadem ślubny pojawił się wiosną 2015 roku i ze względu na dużą popularność pojawi się w sprzedaży ponownie. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi jeszcze w grudniu, jak tylko zostanie zebrana odpowiednia ilość zamówień. Cena, tak jak poprzednio, to 415 796 jenów (ok. 15 052 zł), co czyni ją jak do tej pory najdroższym rocznicowym gadżetem.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 79 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5
Sailor Moon Drops

W dniach 5-19 grudnia pojawią się promocyjne świąteczne poziomy i dodatki powiązane z Usagi i Chibiusą.

Źródła: Strona oficjalna