Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Czerwiec 2017

Pullip

Uruchomiono dzisiaj kolejną przedsprzedaż na lalki Pullip: Księżniczka Mała Dama, Królowa Serenity, Księżniczka Serenity, Luna w ludzkiej postaci, Super Sailor Moon, Sailor V, Czarna Dama, Mistress 9 oraz Tuxedo Kamen. Wysyłka nastąpi w sierpniu.

Anna Sui

W ponownej sprzedaży w sklepie stacjonarnym pojawi się jeszcze kolejna biżuteria i torebka.

Aktualizacja na stronie

Dodane animacje z aktów 29, 37-38 serii Crystal.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Antique Jewelry Case

W automatach gashapon pojawią się ozdobne pudełeczka na biżuterię. Do uzbierania są pudełeczka z motywami Moon Stick, Hensou Pen, Henshin Brooch, Pink Moon Stick, Srebrnego Kryształu oraz Crystal Star Compact. W automatach pojawią się październiku. Cena za kapsułkę to 300 jenów (ok. 10 zł).

Aktualizacja na stronie

Dodane animacje z aktów 34-36 serii Crystal.

Źródła: Strona oficjalna
Otona Joshi Biyori

W galeriach handlowych PARCO w Fukuoce oraz R.O.U w Kobe pojawią się stoiska Otona Joshi Biyori. W PARCO stoisko będzie dostępne w dniach 1-17 lipca, a w R.O.U od 1 do 31 lipca. W sprzedaży pojawi się wiele artykułów, a wśród nich oczywiście te ze współpracy z Sailor Moon.

Petit Chara

W sieci ukazał się wywiad z Fumio Osano, który został pokazany również na Mega Hobby Expo 2017. Wywiad ma promować wydanie najnowszego zestawu Happy Wedding.

Event urodzinowy

Na Nico Nico pojawią się transmisje z eventu urodzinowego z 30 czerwca i 1 lipca. Oprócz wcześniej już zapowiedzianych gości, pojawi się również Koshimizu Ami (Sailor Jupiter). Pokazano jak będzie wyglądać penlight dostępny do kupienia na evencie, który może świecić na 12 różnych kolorów.

http://live.nicovideo.jp/gate/lv300641822
http://live.nicovideo.jp/gate/lv300642063

Aktualizacja na stronie

Dodane animacje z aktów 29 - 33 serii Crystal.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Event urodzinowy

Dzisiaj pokazano gadżety eventowe. W sprzedaży pojawią się:
- mini ręcznik - 756 jenów (ok. 25 zł).
- plakat filmu Sailor Moon R - 3240 jenów (ok. 109 zł).
- worek - 1296 jenów (ok. 44 zł).
- kubek termiczny - 1296 jenów (ok. 44 zł).
- lusterko - 1296 jenów (ok. 44 zł).

Sailor Moon x My Melody

W sklepach Seven Eleven przy zakupie truskawkowych cukierków Hi-Chew będzie można otrzymać jedną z czterech przezroczystych kosmetyczek lub jedną z sześciu przypinek. Opakowania cukierków również zostały dostosowane do promocji i posiadają napis "Tsuki ni Kawatte Hi-Chew yo!". Ceny cukierków to 648 jenów (ok. 22 zł) oraz 380 jenów (ok. 13 zł).

Sailor Moon x Anna Sui

Popularne gadżety, które pojawiły się przy ostatniej współpracy z Isetanem, pojawią się ponownie w sprzedaży w sklepie Mitsukoshi w Ginzie. Sprzedaż rozpocznie się od jutra, a dostępne będą: biżuteria, opakowanie na biżuterię w formie Rainbow Moon Chalice, torebka, portfele oraz multicase.

Sailor Moon x Floyd

Podobnie ma się sprawa z akcesoriami od Floyd. Wybrane popularne gadżety pojawią się od jutra w sklepie online tej marki. Będą to: zestaw 5 talerzyków na drobiazgi, kubki z uchwytem w formie pierścionków, zestaw talerzyków na drobiazgi z Luną i Artemisem, zestaw pękatych szklanek z Luną i Artemisem, pękata szklanka z Luną P, zestawy z pudełkiem śniadaniowym z Luną i z Artemisem.

LINE

Od dzisiaj dostępna jest nowa skórka na komunikator LINE w cenie 360 jenów (ok. 12 zł).

Le Mouvement Final

30 czerwca w serwisie LINE LIVE pojawi się mini program świętujący urodziny Usagi z udziałem aktorek grających inner senshi.

Na przedstawieniach wystawianych w Tokio będą dostępne okulary z napisami dla widzów nieznających japońskiego. Dostępne języki to angielski i chiński. Została także uruchomiona strona z biletami w języku angielskim. Sprzedaż biletów rozpocznie się na niej od 29 lipca.
https://live.line.me/channels/13009

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6
Aktualizacja na stronie

Dodane linki do reszty odcinków Sailor Moon R w HD oraz animacje z aktów 27.2 - 28.

Pretty Guardians

Na stronie fan klubu pojawił się wywiad z Shoko Nakagawą, która podkłada głos Dianie w serii Crystal. Wywiad ma głównie promować fanklub i jego gadżety, gdyż 30 czerwca kończą się kolejne zapisy.

Pullip

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na Eternal Sailor Moon. W wersji limitowanej w zestawie będzie mundurek szkolny Usagi.

Aktualizacja na stronie

Wymienione linki do odcinków 69-71 serii R w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Oh!-egg

Rozpuszczalne kule do kąpieli pojawią się z nowymi figurkami w środku. W przedsprzedaży pojawił się zestaw zawierający 6 kul, po rozpuszczeniu się których będzie można znaleźć Cosmic Heart Compact, Prism Heart Compact, Spiral Heart Moon Rod oraz Henshin Lip Rody Uranus, Neptune i Pluto. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w październiku. W przedsprzedaży dostępny jest cały zestaw w cenie 3240 jenów (ok. 110 zł). W sklepach stacjonarnych będzie można kupić na sztuki w cenie 540 jenów (ok. 18 zł).

Steiff x Sailor Moon

Kolejna współpraca nastąpi z niemiecką firmą produkującą pluszowe misie od 1880 roku. Sailor Moon zadebiutowała w 1992, więc pojawią się misie w limitowanej ilości 1992 sztuk. Miś będzie oczywiście ubrany w mundurek wojowniczki. Jego wymiary to 20 x 28 x 10 cm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w grudniu, jednak ze względu na to, że misie są robione ręcznie, wysyłka może się rozłożyć w czasie. Cena to 43 200 jenów (ok. 1464 zł).

Aktualizacja na stronie

Wymienione linki do pobierania do odcinków serii R do odcinka 65 w wersji HD. W dziale Manga dodany akt 24.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Moon Crystal Mirror

Lusterka na dniach pojawią się w automatach gashapon.

Aktualizacja na stronie

Wymienione linki do pobierania do odcinków pierwszej serii oraz odcinków serii R do odcinka 50 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Aktualizacja na stronie

Wymienione linki do pobierania do aktów 15-26 serii Crystal.

Urodzinowy event

Ze względu na dużą popularność przy sprzedaży biletów, zdecydowano się przedłużyć event o jeden dzień i będzie on trwać do 2 lipca. Uczestnicy otrzymają zestaw dwóch obwolut z grafiką, która pojawiła się na plakatach reklamujących film Sailor Moon R.

Na miejscu będą również sprzedawane pen light'y. Pierwszego dnia eventu, oprócz Kotono Mitsuishi, jako goście pojawią się również Itou Shizuka, podkładająca głos Minako w serii Crystal i Nomoto Hotaru, która gra obecnie Sailor Moon w musicalach.

Pullip

Po raz pierwszy od dłuższego czasu zapowiedziano nową lalkę Pullip i będzie to Eternal Sailor Moon. Dostępna będzie wersja zwykła i limitowana, sprzedawana poprzez Premium Bandai, jednak nie podano na razie, jaki dodatek będzie zawierać. Przedsprzedaż rozpoczyna się 22 czerwca, a wysyłka nastąpi we wrześniu. Cena wersji zwykłej to 23750 jenów (ok. 808 zł), a wersji limitowanej 27000 jenów (ok. 918 zł).

Le Mouvement Final

Wczoraj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów dla fanklubowiczów, a 23 czerwca rozpocznie się przedsprzedaż dla reszty zainteresowanych.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Sailor Moon R Blu-ray Collection

Zapowiedziano wydanie odcinków serii R w wersji HD na Blu-ray. Podobnie jak pierwsza seria, druga zostanie wydana również w dwóch boxach. Część pierwsza pojawi się w sprzedaży 4 października, a część druga 6 grudnia. Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż. W każdym boxie znajdują się po cztery płyty zawierające odcinki serii oraz openingi i endingi. Będą również dodatki do boxów, różne w zależności od tego gdzie się je zakupi. Dla fanklubowiczów Pretty Guardians będzie to 10 stronicowa książeczka z okładkami wydań VHS i LD. W przypadku zakupu w Seven Net Shopping będzie to lusterko, w Amazonie - torba materiałowa, w Animate - szklany talerzyk na drobiazgi, a w Neo Wing - materiałowy plakat formatu A2. Cena za jeden box to 21 384 jenów (ok. 725 zł).

Miracle Romance Cosmic Heart Cheek Flat Style Refill

Do różu do policzków w opakowaniu Cosmic Heart Compact pojawią się wymienne wkłady z kosmetykiem. Cena za sztukę to 1512 jenów (ok. 51 zł). W sprzedaży pojawią się we wrześniu.

Sailor Moon Drops

Od dzisiaj do 26 czerwca pojawi się w grze event z udziałem Usagi jako Panny Młodej.

Aktualizacja na stronie

Dodane nowe linki do pobierania odcinków pierwszej serii Crystal.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Sailor Moon Accessories

Srebrna biżuteria pojawi się ponownie w sprzedaży. W przedsprzedaży od dzisiaj można zamówić wisiorek Moon Stick oraz kolczyki, klipsy i wisiorek Crystal Star.

Od 19 czerwca będzie też można zamawiać wisiorek z Kluczem Czasoprzestrzeni oraz kolczyki i klipsy ze znakami planet (dwa zestawy z symbolami inner i outer senshi).

Le Mouvement Final

29 lipca odbędzie się spotkanie aktorek występujących w najnowszym musicalu z fanami w parku rozrywki Sanrio Puroland. Pojawi się również stoisko z gadżetami. Bilet na event będzie kosztował 6000 jenów (ok. 203 zł). Przedsprzedaż biletów dla członków fanklubu rozpocznie się 17 czerwca, a dla reszty fanów 2 lipca.

Sailor Moon x My Melody

Dzisiaj zapowiedziano kolejne gadżety ze współpracy z My Melody. Będą to:
- maskotki Luna i My Melody w stroju wojowniczki - w obu wypadkach do wyboru wersja mała i duża; mała Luna kosztuje 1728 jenów (ok. 59 zł), a duża 2700 jenów (ok. 92 zł); mała My Melody kosztuje 1944 jeny (ok. 66 zł), a duża 3024 jeny (ok. 103 zł).
- poduszka w kształcie serca z falbanką - wykonana z pluszowego materiału; 3024 jeny (ok. 103 zł).
- portmonetka i piórnik z króliczymi uszami - oba artykuły w cenie 1944 jenów (ok. 66 zł).
- etui na kartę/legitymację/itp. - 1620 jenów (ok. 55 zł).
- torba na drugie śniadanie - 2160 jenów (ok. 73 zł).
- duża torba - 2700 jenów (ok. 92 zł).
- brelok do kluczy - 1296 jenów (ok. 44 zł).
- kwadratowe lusterko - 1080 jenów (ok. 37 zł).
- mini ręcznik - 648 jenów (ok. 22 zł).
- ręcznik do rąk - 756 jenów (ok. 26 zł).
- ręcznik do twarzy - 1080 jenów (ok. 37 zł).
- notesy - dwa rodzaje; po 432 jeny za każdy (ok. 15 zł).
- zestaw dwóch obwolut - 432 jeny (ok. 15 zł).
- naklejki - 432 jeny (ok. 15 zł).
- pojemnik na drugie śniadanie - 1620 jenów (ok. 55 zł).
- zestaw pałeczki i łyżeczka - 1296 jenów (ok. 44 zł).
- stolik - wymiary to 60 x 40 cm; 3780 jenów (ok. 128 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Otona Joshi Biyori

24 czerwca, w pierwszą rocznicę otwarcia sklepu, pojawią się w sprzedaży perfumy w sztyfcie, błyszczyk do ust oraz mokre chusteczki do demakijażu. Perfumy w sztyfcie dostępne są w dwóch wzorach opakowań i dwóch zapachach, z Księżniczką Serenity o zapachu kwiatowym oraz z inner senshi o zapachu cytrusowym. Cena za sztukę to 1026 jenów (ok. 35 zł).

Błyszczyk ma filtr UV oraz działa nawilżająco. Cena to 918 jenów (ok. 31 zł).

Chusteczki mają w opakowaniu po 10 sztuk 3 różnych wzorów i pachną grapefruitami. Cena za opakowanie to 1058 jenów (ok. 36 zł).

Zapowiedziano również event, podczas którego będzie można zrobić sobie zdjęcie z Tuxedo Kamen, a dla każdego klienta będzie w prezencie próbka herbaty od firmy Lupicia.

Little Charm Sailor Moon

Małe 3-centymetrowe zawieszki pojawią się w sklepach 13 czerwca. W pierwszym zestawie do uzbierania są Henshin Brooch, Crystal Star Compact, Moon Stick, Cutie Moon Rod, Hensou Pen oraz Klucz Czasoprzestrzeni. Drugi zestaw pojawi się w sklepach w październiku.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Pullip

Po raz kolejny 13 lalek Pullip pojawi się w sprzedaży. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w lipcu. Ceny od 17 280 do 27 000 jenów (ok. 589 - 921 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon x Q-pot

Ze względu na duże zainteresowanie w najnowszej współpracy z Q-pot pojawią się już wcześniej sprzedawane gadżety. Będą to pierścionki w kształcie cukierków w kolorach 10 wojowniczek.

A także brelok w kształcie ciastka. To samo ciastko występowało wcześniej jako naszyjnik. Cena to 18 360 jenów (ok. 615 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Pretty Guardians

W księgarni Kinokuniya w Shibui zostanie otwarty przez określony czas sklep fanklubowy Sailor Moon. W sprzedaży pojawi się wiele gadżetów, w tym musicalowe. Pojawi się również wystawa oraz możliwość zapisania się do fanklubu na miejscu. Dla zapisujących się będzie specjalna limitowana naklejka z logiem 25 rocznicy, nieprzeznaczona do regularnej sprzedaży. Zapisy będą przyjmowane do wyczerpania się naklejek.

We współpracy z fanklubem będzie również brać udział kawiarnia "comme ca", w której pojawią się ciastka i napoje inspirowane Sailor Moon. Ciastka to podłużne tarty z owocami dobrane kolorystycznie do inner senshi. Kosztują 1350 jenów za sztukę (ok. 45 zł) i są podawane w zestawie z napojem i ozdobną podkładką. Sailor Moon Moon Mango Peach Pine Cake - z budyniem; przystrojone mango, brzoskwiniami i ananasem oraz ciasteczkami w kształcie półksiężyca.

Sailor Mercury Mercury Blue Blueberry Cake - z bitą śmietaną; przyozdobione borówkami i winogronami oraz galaretką z curacao.

Sailor Mars Mars Fire Strawberry Cherry Cake - z truskawkami, wiśniami i musem malinowym w kształcie serc.

Sailor Jupiter Jupiter Thunder Melon Cake - na bazie sernika na zimno o smaku zielonej herbaty; ozdobione melonem i kiwi oraz musem malinowym w kształcie kwiatków.

Sailor Venus Love Me Mango Orange Cake - na bazie mango i pomarańczy; ozdobione ciasteczkami w kształcie gwiazdy z symbolem planety Wenus, truskawkami i borówkami.

Dostępne napoje to "Moon Pink Grapefruit", "Mercury Blue Curacao", "Mars Cassis(likier porzeczkowy) Passion Rosemary", "Jupiter Green Apple Lime" oraz "Venus Mango Lemongrass". Niżej wzór podstawki oraz napoje.

Sailor Moon Classic Concert

Bilety na koncert są już dostępne w regularnej sprzedaży. Zapowiedziano kolejnych gości i będą to: skrzypaczka Terashita Mariko, pianista Suguru z zespołu muzyki klasycznej Tsukemen oraz Miyake Kazunori, który zajmował się aranżacją piosenki Moon Revenge przy albumie Sailor Moon SuperS in Paris.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Le Mouvement Final

Pokazano pierwsze video zachęcające do obejrzenia musicalu.

Źródła: Strona oficjalna
Miracle Romance Spiral Heart Moon Rod i Pink Moon Stick Liquid Eyeliner ver.2

Płynne eyelinery z nakładaną dodatkową końcówką pojawią się w sprzedaży po raz kolejny. Tym razem dodatkowo dostępne również w brązach. W sprzedaży będą dostępne od lipca. Więcej szczegółów zostanie podanych w późniejszym czasie. Cena za sztukę to 1728 jenów (ok. 58 zł).

Miracle Romance Multi Carry Balm

Pojawią się balsamy w formie Komunikatorów Nadgarstkowych. W pierwszej odsłonie dostępne są wersje Sailor Moon, Mercury i Mars. Balsam można stosować zarówno do ust, jak i do reszty ciała. W sprzedaży pojawią się w sierpniu. Cena za sztukę to 1058 jenów (ok. 36 zł).

Character Flip Cover

Pojawią się nowe wzory uniwersalnych etui książkowych na smartfony w rozmiarze M. Będą to wzory Sailor Moon i pościel Usagi, które wcześniej pojawiły się przy nakładkach na iPhony 7. Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż, a wysyłka nastąpi 10 sierpnia. Cena za sztukę to 4082 jeny (ok. 138 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3