Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Marzec 2018

Sailor Moon Classic Concert

Koncert w Osace odbędzie się już za miesiąc. Specjalnie z okazji tego koncertu pojawi się piosenka Tuxedo Mirage śpiewana przez Youko Ishidę i grana na fortepianie przez Akiko Kosakę.
Dla widzów przygotowano loterię. Po koncercie zostanie wywieszony numer miejsca, osoba z tego miejsca otrzyma autografy od artystów występujących podczas koncertu. Dla fanklubowiczów będą przygotowane specjalne kolorowe bilety.

Sailor Moon Store

Gadżety z muzeum kosmicznego TeNQ pojawią się w oficjalnym sklepie.

W sklepie pojawi się również naczynie do sosu sojowego stylizowane na flakonik do perfum. Naczynie dostępne w sklepie od jutra w cenie 3456 jenów (ok. 111 zł).

W kwietniu kolejną laleczką z serii Costume Kewpie będzie Sailor Mars.

Universal Studios Japan

W szóstej odsłonie gadżetów parku rozrywki dodano ręcznik z kołnierzykiem i kokardami imitujący strój Sailor Moon. W sprzedaży pojawi się 30 marca i będzie kosztował 3800 jenów (ok. 121 zł).

Sailor Moon x My Melody

Od 6 kwietnia do 14 maja kawiarnie we współpracy z My Melody pojawią się w Sapporo Parco, od 6 kwietnia do 21 maja w Nagoya Parco, a od 20 kwietnia do 21 maja w Ikebukuro Parco. W Ikebukuro Parco dzień przed otwarciem lokal będzie mogło odwiedzić 50 wylosowanych w loterii fanklubowiczów.

Pojawią się dania, desery, napoje i gadżety, które były dostępne w zeszłym miesiącu, kiedy kawiarnia była otwarta w Osace.

Sailor Moon Drops

W dniach od 30 marca do 9 kwietnia w grze pojawi się event typu bingo z Super Sailor Uranus w roli głównej.

The 25th Anniversary Memorial Tribute

Udostępniono wideo z fragmentami piosenek. Na płycie pojawią się dodatkowe piosenki: Moonlight Densetsu i Tuxedo Mirage śpiewane przed seiyuu inner senshi z serii Crystal.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6, Strona oficjalna 7, Strona oficjalna 8
Muzeum Yayoi

W dniach 29 marca - 24 czerwca w muzeum Yayoi wystawiane będą ilustracje Sailor Moon rysowane przez autorkę. Przy okazji wystawy dostępne będą do kupienia pocztówki z tymi ilustracjami. Co miesiąc pojawi się inny wzór, w sumie do uzbierania będą 3 sztuki. Pocztówki będzie można kupić wyłącznie na miejscu w muzeum. Cena to 450 jenów za sztukę (ok. 14 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Isetan x Sailor Moon

Od jutra współpraca nastąpi w sklepie Isetanu w Nagoi. W związku z tym pojawią się nowe artykuły od Valfre, będą to multi case w 3 wzorach:
- Love & Justice / Sailor Guardians Multi Case - do wyboru różowy z Moon Stick i znakami planet lub z magicznymi przedmiotami inner senshi w kolorach czarnym lub różowym; cena za sztukę to 21384 jeny (ok. 695 zł)

Otona Joshi Biyori

Od 4 kwietnia stoisko Otona Joshi Biyori pojawi się w JR Isetan w Kioto. W sprzedaży pojawią się między innymi najnowsze akcesoria we współpracy z Sailor Moon, pudełko na akcesoria, herbaty oraz kubek z uchem w kształcie serca.

Pretty Guardians

Strona fanklubu dostępna jest teraz w językach japońskim, angielskim i chińskim. Fani spoza Japonii mogę teraz wykupić członkostwo bezpośrednio na stronie fanklubu, a nie tak jak wcześniej poprzez serwis Otaku Mode.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Pretty Guardians
Quiz RPG Mahoutsukai to Kuro Neko no Whiz

Od 27 marca do 10 kwietnia w grze Quiz RPG Mahoutsukai to Kuro Neko no Whiz pojawi się po raz kolejny event we współpracy z Sailor Moon.

Źródła: Strona oficjalna
Costume Strap

Zawieszki w formie strojów wojowniczek pojawią się po raz kolejny. Tym razem w sprzedaży dostępne będą stroje Sailor Uranus i Neptune. W sklepach pojawią się pod koniec kwietnia. Cena za sztukę to 1490 jenów (ok. 48 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Manga dodane tłumaczenie aktu 29.

Źródła: Strona oficjalna
Q-pot

Pojawią się nowe gadżety od Q-pot: naszyjnik, brelok/zawieszka, pierścionek i gumka do włosów.

- Eternal Moon Article Macaron Necklace / Key Holder - naszyjnik i brelok w formie makaronika w kształcie broszki Eternal Moon Article; naszyjnik kosztuje 16 200 jenów (ok. 525 zł), a brelok 14 040 jenów (ok. 455 zł).

- Sailor Star Yell Macaron Necklace / Bag Charm - naszyjnik i zawieszka do torby w formie makaronika w kształcie Sailor Star Yell; naszyjnik kosztuje 11 880 jenów (ok. 385 zł), a zawieszka 9720 jenów (ok. 315 zł).

- Pretty Guardian Ice CreaMoon Ring / Hair Rubber Band - pierścionek i gumka do włosów z ozdobą w kształcie gałki lodów; 6480 jenów (ok. 210 zł) za sztukę.

Akcesoria pojawią się w sprzedaży 30 czerwca, czyli w urodziny Usagi i Chibiusy. W tym roku ponownie zostanie otwarta Q-pot Cafe. Kawiarnię będzie można odwiedzić w dniach 30 czerwca - 19 sierpnia.

Le Mouvement Final

Oficjalnie zapowiedziano wyświetlenia musicalu w kinach w Kanadzie i Australii. Wyświetlenia w Kanadzie rozpoczną się 4 kwietnia, a w Australii 5 kwietnia.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany kolejny musicalowy dodatek: Kessen Transylvania no Mori Shin Toujou! Chibi Moon o Mamoru Senshitachi Koushiki Guide Video.

25th Anniversary Memorial Tribute

Lista piosenek i wykonawców przedstawia się następująco:

1. Moonlight Densetsu - LiSA
2. La Soldier - Gesshouku Kaigi
3. Moon Revenge - BiSH
4. Otome no Policy - Ishida Youko
5. Kakumei wa Night & Day - Yakushimaru Etsuko
6. "Rashiku" Ikimasho - Inoue Sonoko
7. Kaze mo Sora mo Kitto... - Gesshouku Kaigi
8. Sailor Star Song - SILENT SIREN
9. eternal eternity - Ziyoou-Vachi

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Drops

Od dzisiaj do 27 marca dostępny będzie event z Minako w roli Wielkanocnego króliczka.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Store

Strój Sailor Moon pojawi się ponownie w sprzedaży, ale tylko w oficjalnym sklepie Sailor Moon.

Figuarts Zero chouette

Pojawi się nowa figurka z serii Figuarts Zero chouette, będzie to Usagi i Tuxedo Kamen na balu maskowym. Jest to najwyższa figurka z tej serii, mierzy 23,5 cm. Wzorowana jest na ilustracji z artbooka. Ilustracja w formie pocztówki będzie dołączona do figurki. Figurka jest niestety dostępna tylko dla członków fanklubu. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi dopiero w listopadzie. Cena to 21600 jenów (ok. 691 zł).

Pretty Guardians

Dzisiaj rozpoczynają się zapisy do oficjalnego fanklubu na trzeci rok. Członkostwo kosztuje 5940 jenów (ok. 190 zł) dla Japończyków oraz 66 dolarów (ok. 225 zł) dla reszty świata. Cena obejmuję kartę członkowską z wizerunkiem 10 wojowniczek oraz zegarek na rękę w formie broszki do przemiany. Dodatkowo dla osób przedłużających członkostwo będzie teczka i notes, które były kiedyś dodatkami do magazynu Nakayoshi.

Le Mouvement FinalPierwszy event, który ma się odbyć 20 marca w związku z wydaniem płyty DVD, będzie transmitowany na Nico Nico.

http://live.nicovideo.jp/gate/lv311570462

Sailor Moon The Miracle 4-D

Relacja telewizyjna z eventu.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Otona Joshi Biyori

Od 21 marca w Otona Joshi Biyori pojawią się nowości.

- pudełko na akcesoria z lusterkiem w środku - na wieczku strój Sailor Moon z berłem i broszką do przemiany oraz cylinder, maska i róża Tuxedo Kamen; 1404 jenów (ok. 45 zł).

- herbata karmelowo-imbirowa - do wyboru pudełko z Księżniczką Serenity lub strojem Sailor Moon; 1620 jenów za opakowanie (ok. 52 zł).
- kubek z uchem w kształcie serca - nadruk ze strojem Sailor Moon i magicznymi przedmiotami; 1620 jenów za opakowanie (ok. 52 zł).

Przy zakupie herbat i kubka razem dostaniemy silikonową pokrywkę do parzenia herbaty. Ilość pokrywek ograniczona.

Przy sklepie pojawi się Tuxedo Kamen, z którym można sobie zrobić zdjęcia.

Źródła: Strona oficjalna
Universal Studios Japan

Pałeczka Cutie Universal będzie świecić w pięciu kolorach inner senshi.

Zapowiedziano też współpracę z Monster Hunter The Real, grą, która ma również swoją atrakcję w Universal Studios Japan.

Sailor Moon x Isetan

Zapowiedziano czapki z daszkiem od New Era. Do wyboru wersja Sailor Moon lub Tuxedo Kamen. Cena to 7560 jenów (ok. 242 zł).

Monety pamiątkowe

We wcześniejszej zapowiedzi pojawiły się błędne ilustracje monet. Teraz pokazano te poprawne, chociaż ja się nie dopatrzyłam różnicy.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Hi-Tech-C Coleto

Obudowy od długopisów pojawią się w przedsprzedaży na Premium Bandai. Do zwyczajnej wersji doszedł jeszcze jeden wzór, z Sailor Starlights. Do kupienia jest cały zestaw zawierający 9 obudów w cenie 6912 jenów (ok. 221 zł).

Universal Studios Japan

16 marca rozpocznie się kampania na Twitterze. Retwittując określone posty będzie można otrzymać specjalną wiadomość.

Pokazano też piątą już z kolei odsłonę gadżetów.

- stojak na biżuterię Księżniczka Serenity - 4800 jenów (ok. 154 zł).
- puszka ze słodyczami ze Srebrnym Kryształem na wieczku - 1800 jenów (ok. 58 zł).
- puszki z herbatą - 2400 jenów (ok. 77 zł).
- zestaw stojaków na biżuterię w strojach inner senshi - 22 000 jenów (ok. 704 zł).
- stojak na biżuterię w stroju Sailor Moon - 4500 jenów (ok. 144 zł).
- etui na kartę,legitymację/itp. w kształcie broszki Crystal Star - 2000 jenów (ok. 64 zł).
- ozdobne karteczki samoprzylepne - 1300 jenów (ok. 42 zł).
- poduszka w kształcie broszki Crystal Star - 3200 jenów (ok. 102 zł).
- zestaw 6 pocztówek - 1300 jenów (ok. 42 zł).
- zestaw 6 obwolut - 1600 jenów (ok. 51 zł).
- kolekcjonerskie obwoluty i notesy - 12 wzorów do wyboru, 950 jenów za sztukę (ok. 30 zł).
- długopis z końcówką z Cutie Moon Rod - 2500 jenów (ok. 80 zł, (w opisie podana jest cena 1900 jenów, nie wiem, która jest błędna))
- ozdobne taśmy klejące + dozownik w kształcie broszki Crystal Star - 2400 jenów (ok. 77 zł).
- piórnik - 1800 jenów (ok. 58 zł).
- malowanie twarzy - usługa dla osób, które kupią zestaw kosmetyków; 3300 jenów (ok. 106 zł).
- akcesoria skórzane - breloki, etui i inne - od 1000 jenów w górę (ok. 32 zł).
- pamiątkowe medaliony - do wyboru 3 wzory - 200 jenów za sztukę (ok. 6 zł).

Oprócz folderów na zdjęcia będzie można również zrobić pocztówki z własnymi zdjęciami z parku rozrywki.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Sailor Moon The 25th Anniversary Memorial Tribute

Okładka nowej płyty CD będzie wyglądać następująco.

Jako dodatek za kupno w konkretnym sklepie pojawią się naklejki. Objęte promocją będą Tsutaya, fanklub Pretty Guardians, Amazon, Yamano, HMV, Animate, Tower Records, Yodobashi, Neo Wing oraz Shinseido Wonder Goo.

Proplica

Kolejnym przedmiotem, który pojawi się jako Proplica będzie broszka Moon Prism Compact należąca do Sailor Chibi Moon. Jak zawsze Proplica będzie posiadać efekty świetlne i dźwiękowe oraz dialogi, które zostały nagrane przez Araki Kae, która podkładała głos Chibiusie w starym anime. Po wciśnięciu przycisku w kształcie gwiazdki pojawi się postać Nowej Królowej Serenity.

Pojawił się również filmik prezentujący broszkę.Broszka jest długości około 70 mm. Przedsprzedaż rozpocznie się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w sierpniu. Cena to 8100 jenów (ok. 258 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon x Isetan

Narue:
- Compact shishuu Hair Band - opaski na włosy z kokardą i haftem; do wyboru granatowa lub różowa; 2700 jenów za sztukę (ok. 86 zł).
- Compact shishuu Slippers - kapcie z kokardą i haftem; do wyboru granatowe lub różowe; 3240 jenów za parę (ok. 104 zł).
- Sailor Moon & Sailor Chibi Moon Item gara Slippers - kapcie ze wzorem w magiczne przedmioty i kokardą; do wyboru różowe i białe; 3240 jenów za parę (ok. 104 zł).

- Sailor Uranus & Sailor Neptune Item gara jouge Set - piżamy w magiczne przedmioty Uranus i Neptune; do wyboru dwie wersje w kolorach niebieskim i zielonym; 9720 jenów za komplet (ok. 311 zł).
- Sailor Uranus & Sailor Neptune Item gara Hair Band - opaski na włosy z kokardą w magiczne przedmioty; do wyboru w kolorze niebieskim lub zielonym; 2700 jenów za sztukę (ok. 86 zł).
- Sailor Uranus & Sailor Neptune Item gara Slippers - kapcie z kokardą w magiczne przedmioty; do wyboru w kolorze niebieskim lub zielonym; 3240 jenów za parę (ok. 104 zł).

- Princess Serenity Room Wera jouge Set - biała piżama inspirowana suknią Księżniczki Serenity; 9720 jenów za komplet (ok. 311 zł).
- Princess Serenity One Piece - sukienka Księżniczki Serenity; 8640 jenów (ok. 276 zł).
- Princess Serenity Frilled Slippers - kapcie z falbanką inspirowane suknią Księżniczki Serenity; 3240 jenów za parę (ok. 104 zł).

Le Mouvement Final

Musical ma być wyświetlany również w kinach w Kanadzie i Australii. W Kanadzie musical będzie wyświetlany w kwietniu w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. W przypadku Australii na razie niczego więcej nie wiadomo.

Źródła: Strona oficjalna, I Miss Bionix, Event Cinemas
Sailor Moon x Isetan

Ujawniono kolejne produkty we współpracy z Isetanem. Nowości od Anna Sui to laleczki cokets. Do wyboru są: Sailor Moon, Księżniczka Serenity, Sailor Mercury, Sailor Mars, Sailor Jupiter oraz Sailor Venus. Sailor Moon i Księżniczka Serenity kosztują 7020 jenów za sztukę (ok. 225 zł), a pozostałe 5940 jenów za sztukę (ok. 191 zł).

Pameo Pose:

- Eternal Sailor Moon / Sailor Starlights Multi Case - etui na telefon lub inne drobiazgi; do wyboru różowy z Eternal Moon Article oraz czarne z Change Star; 8856 jenów za sztukę (ok. 284 zł).
- Usagi Dolly Dress - różowa sukienka z dołem złożonym z kilku warstw; 194 400 jenów (ok. 6240 jenów).

- Star Power Stick Ring, Moon Stick Ring, Cutie Moon Rod Ring, Spiral Heart Moon Rod Ring, Kaleido Moon Scope Ring - regulowane pierścionki z pałeczkami do przemiany i berłami; 18 280 jenów (ok. 555 zł) za sztukę.

Valfre:

- Love & Justice Phone Case - etui książkowe z Księżycową Pałeczką; 8424 jeny (ok. 270 zł).
- Sailor Moon Phone Case, Sailor Guardians Phone Case - etui na iPhona z hologramowymi serduszkami przesypującymi się w środku; do wyboru wersja z magicznymi przedmiotami Sailor Moon lub inner senshi; 8100 jenów (ok. 260 zł).

Oryginalne produkty od Isetanu:

- Sailor Eri Parca - czarna bluza z kołnierzem; na kołnierzu wyhaftowany półksiężyc i napis Luna; 16 200 jenów (ok. 520 zł).
- Chibi Chibi BIG Acrylic Charm / Sailor Starlights BIG Acrylic Charm - akrylowe zawieszki inspirowane Chibi Chibi i Sailor Starlights; 5184 jeny za sztukę (ok. 166 zł).
- Chibi Chibi & Eternal Sailor Moon BIG Hair Pin / Eternal Sailor Moon Article & Star Yell BIG Hair Pin – dwa zestawy spinek do włosów; 6264 jeny za zestaw (ok. 201 zł).
- Short Jou T Shirt (Chibi Chibi Design) - krótka koszulka z sercem wyhaftowanym haftem sagara; 8640 jenów (ok. 277 zł).

- Make Up Moon Power Coffret 2018 - szkatułka z kosmetykami i lusterkiem; w środku 3 błyszczyki do ust z broszkami do przemiany na wieczkach oraz komplet błyszczyk do ust z różem do policzków; 15 120 jenów (ok. 485 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Pamiątkowe monety

Z okazji 25 rocznicy zostaną wydane monety ze srebra i złota z wizerunkiem Sailor Moon i inner senshi. Monety są legalną walutą wydaną przez Wyspy Cooka (wikipedia).

Na złotej monecie znajduje się wizerunek Sailor Moon. Moneta jest wykonana ze złota próby 9999 i ma nominał 10 dolarów Wysp Cooka. Średnica monety to 18 mm, a waga to 1,2 grama.

Na srebrnej monecie widnieje wizerunek inner senshi na tle Księżycowego Pałacu. Moneta wykonana jest ze srebra próby 999, waży 8 gramów, a jej średnica to 38 mm. Nominał to 2 dolary Wysp Cooka.

Obie monety pakowane są w ozdobne pudełka, które mogą służyć również ekspozycji monety. Moneta złota ma pudełko otwierane jak książka z wizerunkiem Sailor Moon. Moneta srebrna ma pudełko dwuskrzydłowe z wizerunkiem Wrót Czasoprzestrzeni.

Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w czerwcu. Moneta złota kosztuje 42984 jeny (ok. 1385 zł), można kupić w 7 ratach po 6264 jeny (ok. 202 zł). Moneta srebrna kosztuje 21384 jeny (ok. 689 zł), można kupić w 4 ratach po 5378 jenów (ok. 173 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Le Mouvement Final

Wojowniczki zapraszają do obejrzenia musicalu w amerykańskich kinach.

Źródła: Twitter
Name Scene Acrylic Key Holder

W sklepie Sailor Moon Store pojawią się akrylowe breloki ze scenami ze starego anime. Do wyboru jest 10 wzorów. Sceny pochodzą z pierwszej serii i obejmują wojowniczki, wrogów, rodzinę i przyjaciół. Breloki można również złożyć i postawić jako ozdobę. W sklepie pojawią się 7 marca i będą kosztować 864 jeny za sztukę (ok. 28 zł).

Otona Joshi Biyori

Od 9 marca do 8 kwietnia sklep Otona Joshi Biyori będzie otwarty w namco Hankyu Tsukauchi. Wśród produktów tam sprzedawanych pojawi się krem do ciała Sailor Moon.

Universal Studios Japan

Przed nami czwarta z kolei odsłona gadżetów we współpracy z Universal Studios Japan:

- Metal Key Chain Set - zestaw metalowych breloków z Cutie Moon Rod i Star Change Rod; 2700 jenów (ok. 87 zł).
- plakat - 1400 jenów (ok. 45 zł).
- Charm Set - zestaw zawieszek, w skład którego wchodzą Luna, Cutie Moon Rod i Crystal Star Compact; 1700 jenów (ok. 55 zł).
- Mascot Key Chain Set - zestaw pluszowych breloków z Luną i Artemisem; 2000 jenów (ok. 64 zł).
- kosmetyczka - ozdobiona magicznymi przedmiotami; 2300 jenów (ok. 74 zł).
- kapcie - granatowe z kokardą; 2800 jenów (ok. 90 zł).
- Long Face Towel - podłużny ręcznik do twarzy z inner senshi; 1800 jenów (ok. 58 zł).
- ściągany woreczek w kształcie głowy Luny - 1800 jenów (ok. 58 zł).
- Collectable Charm - zawieszki; do uzbierania 10 wzorów: z broszkami Henshin Brooch, Crystal Star Compact i Cosmic Heart Compact, z pałeczkami Star Change Rod, kokardą, Moon Stick i głową Luny; 650 jenów za sztukę (ok. 21 zł).
- słuchawki douszne – łącznik z Księżniczką Serenity; 3400 jenów (ok. 109 zł).
- etui na smartfona - 3600 jenów (ok. 116 zł).
- kubek termiczny - 1800 jenów (ok. 58 zł).
- Mini Towel Set - zestaw dwóch nimi ręczników; z kokardami i z magicznymi przedmiotami; 1800 jenów (ok. 58 zł).
- Lip Cream Set - zestaw 5 pomadek ochronnych; 2400 jenów (ok. 77 zł).
- Crystal Magic - ozdoba; 6800 jenów (ok. 219 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Crisis Moon Cheek

Zapowiedziano róż do policzków w opakowaniu w kształcie Crisis Moon Compact. Kosmetyk jest w kolorze różowym ze złotymi drobinkami i zawiera składniki nawilżające, jak kwas hialuronowy, skwalen czy masło shea. Wymiary to 110 x 45 x 92 mm, a cena 4298 jenów (ok. 137 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w czerwcu.

Pullip

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na ostatnio zapowiedziane lalki, więc podano więcej szczegółów. W wersji limitowanej Usagi będzie mieć maskotkę Luny, a Mamoru Artemisa.

Carrying Case

W sprzedaży pojawią się eleganckie teczki/futerały. Do wyboru wersja wszechstronna i na dokumenty. W obu przypadkach do wyboru są 4 kolory: różowy, kremowy, brązowy i czarny. Obie wersje są zasuwane na zamek błyskawiczny. Różowe są inspirowane inner senshi i mają metalową ozdobę w kształcie Crisis Moon Compact, kremowe są inspirowane Księżniczką Serenity i mają ozdobę w kształcie Srebrnego Kryształu, brązowe to inspiracja Sailor Moon z ozdobą z napisem Sailor Moon, a czarne posiadają motywy kocie z ozdobą w kształcie półksiężyca.
Wersja wszechstronna jest formatu B5, a na zewnątrz na dodatkowe kieszonki na długopis, telefon i inne drobiazgi. Kosztują 2700 jenów za sztukę (ok. 86 zł).

Wersja na dokumenty ma format A4 i jest prosta, bez żadnych dodatkowych kieszeni. Kosztują 3240 jenów za sztukę (ok. 104 zł).

Sailor Moon Classic Concert

Koncert muzyki klasycznej zostanie zagrany ponownie 28 kwietnia w Festival Hall w Osace. Goście będą ci sami, co poprzednio.Przy okazji koncertu pojawią się gadżety dedykowane specjalnie na tę okazję. Będą to te same gadżety, co wcześniej, ale w odmiennej kolorystyce.
- torba materiałowa
- etui na iPhona 6/6s/7
- etui na kartę IC
- kieliszek do szampana
- naszyjnik
- pamflet
- etui na bilet
- akrylowy brelok

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4