Styczeń 2019

14.01.19

Article Coffter Collection

W automatach gashapon pojawią się mini kosmetyczki. Do uzbierania jest 6 wzorów: Moon Stick (przeznaczona na pomadkę), Luna/Artemis (Luna po jednej stronie, Artemis po drugiej), Crystal Star, Henshin Brooch, z kosmetykami (kwadratowa) oraz jeden wzór jeszcze nie ujawniony. Kosmetyczki okrągłe oraz Luna/Artemis są wielkości 110 mm, Moon Stick 160 mm, a z kosmetykami 120 mm. W automatach pojawią się pod koniec stycznia, ale od 16 stycznia będzie można je kupić w Sailor Moon Store i Tokyo Gashapon Street. Cena za sztukę to 300 jenów (ok. 10 zł).Źródła: Strona oficjalna

11.01.19

Antique Style Clip Case - Serenity Crystal Tiara

Pojawi się kolejny ozdobny pojemnik na spinacze, tym razem w kształcie diademu Nowej Królowej Serenity. Pudełko jest repliką gadżetu, który pojawił się w latach 90-tych. Diadem ozdobiony jest szklanymi kryształkami i perełkami. W środku diademu jest poduszeczka, która może służyć do odkładania pierścionków czy innych drobiazgów. Spinacze wzorowane są na tylnej kokardzie sukni Królowej, w zależności jak się je przypnie mogą wyglądać jak cześć kokardy lub jak motyl. W zestawie jest 10 sztuk. Diadem ma wymiary 94 x 75 100 mm, a spinacze 32 x 20 x 1 mm. W przedsprzedaży pojawi się wersja regularna oraz wersja dla fanklubowiczów, która będzie dodatkowo zawierać ozdobną poduszkę, na której można ułożyć diadem-pudełko. Cena za sztukę to 12960 jenów (ok. 446 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w maju.
Petit Chara! Kyouto Marubeni Ver.

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż dwóch zapowiedzianych wcześniej figurek Petit Chara w yukatach Kyouto Marubeni. W zestawie są Usagi i Chibiusa, a w pudełku znajduje się ozdobny kartonik z nadrukiem yukat, który może służyć jako tło dla wyeksponowania figurek. Cena za zestaw to 3240 jenów (ok. 112 zł). Wysyłka nastąpi w maju.
Kutsugata Accessory Charm

Zapowiedziano nowe zawieszki z butami 10 wojowniczek.Zawieszki są małe i mają od 1cm do 3,5 cm, ale są dosyć ciężkie, bo są wykonane ze stopu metali. Kolory są pastelowe, a każda zawieszka ma dodatkowo kokardkę z innym kolorowym kryształkiem w miejscu broszki. Zawieszki można kupować pojedynczo w cenie 2700 jenów za sztukę (ok. 93 zł).
Dostępne są również zestawy po 5 sztuk, zawierające buty inner senshi oraz outer senshi i Chibi Moon. Zestawy kosztują po 13500 jenów (ok. 465 zł). Zestaw inner senshi sprzedawany jest w różowym pudełku, a zestaw outer senshi i Chibi Moon w niebieskim.
Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w marcu.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3

Bufferin x Sailor Moon

Nastąpi współpraca z marką przeciwgorączkowych leków przeciwbólowych. Będą prowadzone różne kampanie promocyjne z wykorzystaniem Sailor Moon i Luny. Pojawi się loteria, w której będzie można wygrać pojemniczki na drobiazgi (na grafice słoiczki z kolorowymi nakrętkami z Luną i broszką Cosmic Heart). Więcej informacji pojawi się w późniejszym czasie na stronie oficjalnej oraz na specjalnej stronie, która zostanie stworzona na potrzeby współpracy, a która ma zostać uruchomiona w lutym. Współpraca i kampania promocyjna będzie trwać od 1 marca do 31 maja. We współpracy będą promowane tabletki przeciwbólowe Bufferin Light, Bufferin Luna i oraz Bufferin Luna J (dwa ostatnie pewnie ze względu na Lunę w nazwie).Sailor Moon Bluetooth Earphones

W serii Sailor Sisters Collection pojawią się słuchawki douszne Bluetooth. Na kabelku łączącym słuchawki jest regulacja głośności oraz gniazdo microUSB. Do wyboru wzór z broszką Crystal Star lub Cosmic Heart. W zestawie wymienne gumki douszne w rozmiarach S, M i L. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w marcu. W marcu pojawią się też w sklepach stacjonarnych. Cena za sztukę to 3758 jenów (ok. 130 zł).Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2

07.01.19

Otona Joshi Biyori

W sklepie pojawi się olejek regeneracyjny do włosów. Na butelce jest wizerunek Księżniczki Serenity. W sprzedaży pojawi się 24 stycznia. Cena za butelkę to 1944 jeny (ok. 68 zł).Romantic Office Stationary

Zapowiedziano nową serię artykułów papierniczych od Sun-Star Stationary. W sprzedaży pojawią się: nożyczki, spinacze, teczki z klipem oraz długopisy.

Składane nożyczki - nożyczki chowane są w tubce i po złożeniu wyglądają na tusz do rzęs; do wyboru jest 5 kolorów inner senshi; 1620 jenów za sztukę (ok. 57 zł).Spinacze w słoiczku - w każdym słoiczku znajduje się 15 spinaczy; do wyboru 4 wzory: Crystal Star Compact w słoiczku z Sailor Moon, Prism Heart Compact w słoiczku z Sailor Chibi Moon, kokardki w słoiczku z kokardą Sailor Moon oraz Luna z Luną na słoiczku; 756 jenów (ok. 26 zł) za słoiczek.Teczki z klipem - do wyboru wzór z Sailor Moon, na wierzchu granatowy, w środku różowy oraz z magicznymi przedmiotami, na wierzchu różowy, w środku w kolorze szampańskiego złota; okładki zdobione złotą folią; w środku przegródka i uchwyt na długopis; 2484 jeny za sztukę (ok. 87 zł).Dr. Grip 4 + 1 - długopisy pięciokolorowe; do wyboru wzory: Księżniczka Serenity, konstelacje oraz kokardy; 1944 jeny za sztukę (ok. 68 zł).Friction 3 Metal - długopisy trójkolorowe; do wyboru wzory: Sailor Moon, Icon i Luna; 2700 jenów (ok. 94 zł) za sztukę.W sklepach papierniczych pojawią się w połowie marca.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4