Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Wrzesień 2019

Nogizaka46

Pokazano nową grafikę ze wszystkimi postaciami z tegorocznej wersji Nogizaki46. Grafika pojawi się na ulotkach.

Źródła: Strona oficjalna
Acrylic Stand Happy Halloween 2019 Usagi & Chibiusa / Haruka & Michiru

Z okazji Halloween w Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się akrylowe ozdoby na podstawce. Do wyboru zestaw z Usagi i Chibiusą lub z Haruką i Michiru w kostiumach Halloweenowych. Wymiary ozdób to 45 x 57 mm. W sprzedaży pojawią się w październiku. Cena za zestaw to 1080 jenów (ok. 40 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Cafe

Przedstawiono gadżety, które pojawią się przy okazji Sailor Moon Cafe:

- Acrylic Key Holder - akrylowe breloki ze strojami; do wyboru 12 wzorów strojów prywatnych, 8 wzorów mundurków szkolnych oraz 10 wzorów mundurków wojowniczek; 702 jeny za sztukę (ok. 26 zł); wydawane losowo.

- Acrylic Coaster - akrylowe podkładki pod szklankę; do uzbierania 10 wzorów; cena za sztukę to 810 jenów (ok. 30 zł); wydawane losowo.
- Aurora Sticker - połyskujące naklejki z magicznymi przedmiotami; do uzbierania 10 wzorów; wydawane losowo; 486 jenów (ok. 18 zł).
- Acrylic Bangle - akrylowe bransoletki ze wzorem mundurków i magicznych przedmiotów poszczególnych wojowniczek; do uzbierania 10 wzorów, które są wydawane losowo; 864 jeny (ok. 32 zł).

- Clear File - dwa zestawy obwolut, w każdym zestawie 2 sztuki; 648 jenów (ok. 24 zł) za zestaw.
- Masking Tape - ozdobne taśmy klejące; do wyboru 3 wzory, z Luną, Artemisem lub Dianą; 540 jenów za sztukę (ok. 20 zł).
- Letter Set - papeteria; 1080 jenów (ok. 40 zł).
- Ring Notebook - notatniki kołowe; do wyboru różowy lub niebieski z magicznymi przedmiotami; 864 jeny (ok. 32 zł) za sztukę.

- Postcards - pocztówki; do wyboru 10 wzorów ze strojami i magicznymi przedmiotami poszczególnych wojowniczek; 324 jeny za sztukę (ok. 12 zł).

- Clear Bag - różowa reklamówka ze Spiral Heart Moon Rod; 1944 jeny (ok. 72 zł).
- Satin Kinchaku - satynowy woreczek ściągany tasiemką; różowy z głowami Luny, Artemisa i Diany; 1296 jenów (ok. 48 zł).
- Hand Towel - ręcznik do rąk; różowy z głowami Luny, Artemisa i Diany; 972 jeny (ok. 36 zł).
- Satin Cushion Cover - satynowa poszewka na poduszkę; różowa z głowami Luny, Artemisa i Diany; 3240 jenów (ok. 120 zł).

- Pass Cace - etui na kartę/identyfikator/itp.; do wyboru czerwono-różowe lub granatowo-niebieskie z magicznymi przedmiotami; 1620 jenów (ok. 60 zł).
- Smartphone Cace - etui na iPhony z widokiem na nocne miasto; do wyboru na modele 6/6s/7/8/X/Xs; 2700 jenów za sztukę (ok. 100 zł).
- Smartphone Stand - stojak na telefon; 1080 jenów (ok. 40 zł).
- Glass - szklanki; do wyboru Sailor Moon lub Luna; 1728 jenów za sztukę (ok. 64 zł).
- Plate - talerzyk; różowy z berłem Spiral Heart Moon Rod; 2376 jenów (ok. 88 zł).

W sprzedaży pojawią się wraz z otwarciem kawiarni.

Źródła: Strona oficjalna
Skarpety uciskowe na całą nogę

Skarpety uciskowe zakrywające całą nogę i z odkrytymi palcami. Przeznaczone są do stosowania na noc lub do noszenia po domu. Dzięki uciskowi w odpowiednich miejscach mają sprawić, że nasze nogi będą piękniejsze. Na skarpetkach znajduje się wzór z pościelą Usagi. Dostępne rozmiary M i L. Przedsprzedaż rozpoczyna się 25 września, a wysyłka nastąpi 7 października. Dostępne będą w Sailor Moon Store i innych sklepach. Cena to 3456 jenów (ok. 129 zł).

LINE Stickers

Od dzisiaj dostępne są w komunikatorze LINE naklejki ze wzorami z pierwszej serii Sailor Moon. Cena za zestaw to 240 jenów (ok. 9 zł).

Shining Moon Tokyo

Pokazano kolejną reklamę restauracji pokazującą wnętrze i fragmenty przedstawienia. Reklama będzie też wyświetlana w restauracji w porze Lunch Time.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Musicale na Nico Video

Na Nico Video nastąpi emisja na żywo pierwszych pięciu musicali rocznicowych. Całość rozplanowana jest na trzy dni:

27 września o godz. 21:00 La Reconquista
https://live.nicovideo.jp/watch/lv322021696

28 września o godz. 19:00 Petite Etrangere i o godz. 22:00 Un Nouveau Voyage
https://live.nicovideo.jp/watch/lv322021747

29 września o godz. 19:00 Amour Eternal i o godz. 21:30 Le Mouvement Final
https://live.nicovideo.jp/watch/lv322021787

Źródła: Strona oficjalna
Twinkle Statue 2

Druga seria pojawi się w automatach w czwartym tygodniu września, a od 21 września będzie przedpremierowo sprzedawana w Sailor Moon Store i Tokyo Gashapon Street.

Aktualizacja na stronie

W dziale Manga dodane tłumaczenie aktu 39, a także ponownie wstawiony akt 38, gdzie na 5 stronach została zmieniona czcionka w wypowiedziach Pegaza.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Store x RoseMarie seoir Collaboration

Współpraca Sailor Moon Store z RoseMarie seoir, marką sprzedającą odzież i dodatki, jest powiązana z drugą rocznicą otwarcia Sailor Moon Store. W sprzedaży pojawią się:

- Cosmic Heart Compact Key Chain - breloki z broszką Cosmic Heart; zawieszka ozdobiona cyrkoniami; do wyboru wersja różowa lub czerwona; cena za sztukę 5292 jeny (ok. 192 zł).
- Jikuu no Kagi Charm - zawieszka z Kluczem Czasoprzestrzeni; 3132 jeny (ok. 114 zł).
- Cosmic Heart Compact Pierce/Earrings - wkręty lub klipsy z broszką Cosmic Heart; do wyboru wersja różowa lub czerwona; ozdobione cyrkoniami i perełkami; 5292 jeny (ok. 192 zł) za parę.

- Rhinestone hair pin - wsuwki ze znakami planet inner senshi i broszką Cosmic Heart ozdobione cyrkoniami; 5 wzorów do wyboru; 4212 jenów za sztukę (ok. 153 zł).
- Cosmic Heart Compact Barrette - spinka automatyczna z kokardą ze wstążki i zawieszką w postaci broszki Cosmic Heart; do wyboru czarna kokarda z różową broszką lub różowa z czerwoną broszką; 6372 jeny za sztukę (ok. 231 zł).
- Cosmic Heart Compact Katyusha - opaska na włosy z kokardą i broszką Cosmic Heart Compact; do wyboru czarna kokarda z różową broszką lub różowa z czerwoną broszką; 6372 jeny za sztukę (ok. 231 zł).
- Cosmic Heart Compact Ribbon Hair Pin - spinki do włosów z kokardą ze wstążki i broszką Cosmic Heart; do wyboru 6 wersji; kolory wstążek: czarny, różowy i czerwony, z każdym kolorem wstążki wersja z różową lub czerwoną broszką Cosmic Heart; na czarnej wstążce jest napis "Moon Cosmic Power Make up !", na różowej "In the name of the Moon, I'll punish you !", a na czerwonej "The Pretty Guardian in a Sailor Suit ! Guardian of Love and Justice ! Sailor Moon !"; 4212 jenów za sztukę (ok. 153 zł) za sztukę.

- Sailor One Piece - sukienki w formie strojów Sailor Moon i Chibi Moon; na piersi kokardki z broszkami Cosmic Heart i Prism Heart; jest to artykuł limitowany i jego wysyłka jest planowana na grudzień; 27 000 jenów za sztukę (ok. 980 zł).
- Cosmic Heart Compact Ribbon Brooch - broszka z czerwoną kokardą i różową broszką Cosmic Heart; jest to artykuł limitowany i jego wysyłka jest planowana na grudzień; 4212 jenów (ok. 153 zł).
- Cosmic Heart Compact Ribbon Socks - białe skarpetki z falbanką i kokardą z tasiemki z broszką Cosmic Heart; do wyboru 6 wersji z kokardami białą, różową i czarną oraz broszkami w kolorze różowym i czerwonym; cena za parę to 4536 jenów (ok. 165 zł).

- etude ballet bag - torby zakupowe z nadrukiem w baletki; uchwyty to wstążki w kolorach baletek; nadruk wykonany jest tak, aby uchwyty tworzyły tasiemki od baletek; do wyboru wersje kolorystyczne 10 wojowniczek; torba mieści format A4; 6372 jeny za sztukę (ok. 231 zł).

Produkty będą sprzedawane w Sailor Moon Store, poprzez fanklub Pretty Guardians, w sklepie online RoseMarie seoir oraz na Premium Bandai. W poszczególnych sklepach będą sprzedawane tylko wybrane artykuły, a nie cały asortyment.

Sailor Moon Store:
Cosmic Heart Compact Key Chain z różową broszką
Cosmic Heart Compact Pierce/Earrings z różową broszką
Cosmic Heart Compact Ribbon Hair Pin wszystkie kolory z różową broszką i czarny z czerwoną
Cosmic Heart Compact Ribbon Socks wszystkie kolory
Rhinestone hair pin wszystkie wzory, ale dopiero od października
etude ballet bag
Sailor One Piece
Cosmic Heart Compact Ribbon Brooch

Cosmic Heart Compact Key Chain z różową broszką, Cosmic Heart Compact Pierce/Earrings z różową broszką oraz Cosmic Heart Compact Ribbon Socks wszystkie wzory będą sprzedawane od 21 września, pozostałe artykuły od 28 września (oprócz tych, które będą dostępne od października). Przedsprzedaż na Sailor One Piece rozpocznie się 21 września.

Pretty Guardians:
Cosmic Heart Compact Key Chain z różową broszką
Cosmic Heart Compact Pierce/Earrings z różową broszką

RoseMarie seoir online i Premium Bandai:
Cosmic Heart Compact Key Chain z czerwoną broszką
Cosmic Heart Compact Pierce/Earrings z czerwoną broszką
Jikuu no Kagi Charm
Cosmic Heart Compact Barrette
Cosmic Heart Compact Katyusha
Cosmic Heart Compact Ribbon Hair Pin wszystkie wzory
Cosmic Heart Compact Ribbon Socks wszystkie wzory
Rhinestone hair pin wszystkie wzory, ale dopiero od października
etude ballet bag
Sailor One Piece
Cosmic Heart Compact Ribbon Brooch

W RoseMarie seoir przedsprzedaż rozpocznie się 21 września i od tego samego dnia będzie można obejrzeć próbki w sklepie stacjonarnym. Wysyłka nastąpi w połowie października. Premium Bandai rozpocznie przedsprzedaż 20 września, wysyłka nastąpi w połowie października.

Źródła: Strona oficjalna
Shuukan Shounen Magazine

W 43 numerze Shuukan Shounen Magazine, który pojawi się w sprzedaży 25 września, na okładce została umieszczona Kubo Shiori z Nogizaka46, która gra w tegorocznym musicalu Sailor Moon. W środku magazynu pojawią się również zdjęcia grupowe pozostałych wojowniczek.

IIIIfi+ / IIIIfi+ CLEAR for iPhone 6/6s/7/8

Obudowy na iPhony z serii IIIIfi+ pojawią się po raz kolejny z nowymi wzorami. Dostępne będą dwa wzory, Item i Luna, w serii IIIIfi+ oraz wzór Stained Glass z serii IIIIfi+ CLEAR. Wszystkie wzory dostępne są na iPhony 6/6s/7/8. Pierwsze dwa wzory kosztują 3168 jenów (ok. 115 zł) za sztukę, a trzeci 3278 jenów (ok. 119 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w listopadzie.

Ichiban Kuji Dreamy Colors Collection

Na luty 2020 zapowiedziano nową loterię Ichiban Kuji pod nazwą Dreamy Colors Collection. Nagrody to:

A - Yumemiru Luna Nuigurumi - maskotka śpiącej Luny.
B - Acrylic Stand Mirror - akrylowe stojące lustro z 10 wojowniczkami.
C - Fuwafuwa Luna Blanket - puchaty kocyk z kapturem inspirowany Luną.
D - Towel Collection - mini ręczniki; 10 wzorów.
E - Stained Glass fuu Charm - breloki/zawieszki w stylu witrażowym; 10 wzorów.
F - Clear File Set ~Otome no Nichijou Collection~ - zestawy obwolut; 10 zestawów; w każdym zestawie 2 sztuki, jedna z wojowniczką, a druga z kadrami ze starego anime.
Last One - Spiral Heart Moon Rod Design Mirror - lustro ręczne w kształcie Spiral Heart Moon Rod.
Double Chance Campaign - Yumemiru Luna Nuigurumi.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
2020 Make Up! Schedule Book

Zapowiedziano kolejne 2 wzory terminarzy na 2020 w dodatkowej okładce. Do wyboru są wzory Icon i Shop. Wzór Icon ma czarną okładkę z różowym ekspresem, na okładce są wytłoczenia w postaci magicznych przedmiotów i metalowa ozdoba z kotem. Na środku ramka ozdobiona srebrną folią. Wzór Shop ma różową okładkę z witryną sklepową, w górnej części metalowa ozdoba z broszką Crystal Star. Niektóre elementy na okładce pokryte są złotą folią. W zestawie z terminarzami jest arkusz naklejek, które można wykorzystać do zaznaczenia ważnych rzeczy. Poprzedni terminarz był dostępny jedynie dla fanklubowiczów, a te dostępne są w regularnej sprzedaży. Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż, a wysyłka nastąpi w grudniu. Cena za sztukę to 4400 jenów (ok. 160 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane tłumaczenie musicalu Le Mouvement Final.

Źródła: Strona oficjalna
2020 Make Up! Schedule Book

Terminarz na 2020 rok formatu B6 w dodatkowej okładce zapinanej na zamek błyskawiczny. Terminarz ma 192 strony, a na okładce znajduje się Księżycowa Pałeczka ozdobiona cyrkoniami. W zestawie jest obwoluta z mangową ilustracją Sailor Moon. W terminarzu znajduje się kalendarz obejmujący okres od stycznia 2020 do marca 2021. Na razie terminarz jest dostępny jedynie dla fanklubowiczów. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w grudniu. Cena to 8640 jenów (ok. 315 zł).

Pretty Guardians

Dzisiaj otwarto dodatkowe zapisy dla nowych członków fanklubu.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Cafe 2019

Menu kawiarni:

- Moonlight Risotto - serowe risotto ułożone w kształt księżyca na talerzu ze wzorem budynków, dzięki czemu wygląda jak nocna panorama miasta; w zestawie 4 sosy inspirowane Mercury, Mars, Jupiter i Venus; 1609 jenów (ok. 59 zł).
- Sailor 5 Senshi no Tortilla Wrap Sandwich - 5 tortilli zapakowanych w ozdobne folie z pałeczkami inner senshi; przybranie z zieleniny; 1717 jenów (ok. 63 zł); niedostępne w Saitamie.
- Karen na Otome no Brunch Pancake – wytrawne naleśniki z sałatką; dostępne w porze Lunch Time; 1717 jenów (ok. 63 zł).
- Girls Night Out (Lasagna Plate) - lasagna z cynamonem i bagietką; 2149 jenów (ok. 79 zł).
- Girls Night Out (Chicken Stake Plate) - filet z kurczaka z serem i bagietką; 2149 jenów (ok. 79 zł).

- Cosmic Heart Berry Sandwich - kanapka owocowa z bitą śmietaną w kształcie broszki Cosmic Heart; 1825 jenów (ok. 67 zł).
- Haruka & Michiru no Night Drive Parfait - deser z lodami pistacjowymi, galaretką miętową i rumiankiem; 1501 jenów (ok. 55 zł).
- Mini Jar Parfait (Luna, Artemis i Diana) - desery w słoikach powiązane tematycznie w Luną, Artemisem i Dianą; Luna jest z lodami waniliowymi i galaretką winogronową, Artemis z brzoskwiniowym tofu, a Diana z galaretką jabłkową i płatkami zbożowymi; 961 jenów (ok. 35 zł) za sztukę.
- Midnight Guardian Plate - deser inspirowany outer senshi z canele (małe francuskie babeczki), magdalenkami, gelato i piankami; niedostępny w Saitamie; 1609 jenów (ok. 59 zł).
- Moon Night Parfait - deser inspirowany nocnym widokiem z owocami i lodami; 1609 jenów (ok. 59 zł).
- Chibiusa no Hatsukoi?! Apple Pie - reprodukcja szarlotki z 18 odcinka serii S; wykonana ze słodkich i kwaśnych jabłek; 1717 jenów (ok. 63 zł).

Girls Night Out Drink - dostępne 10 smaków inspirowanych inner senshi, outer senshi i Chibiusą; Usagi - morela i piwo imbirowe; Chibiusa - mleko truskawkowe z dodatkami; Ami - curacao i kokos; Rei - czarna porzeczka i granat; Mako - mięta i cytryna; Minako - czarna porzeczka i sok pomarańczowy; Haruka - curacao i napój winogronowy; Michiru - curacao i napój miętowy; Setsuna - kokos i cola; Hotaru - mleczny napój winogronowy; 961 jenów (ok. 36 zł) za sztukę.

Każdy gość kawiarni będzie mógł zabrać ze sobą do domu matę stołową, która będzie dodawana do dania. Do uzbierania 4 wzory.

Podobnie ma się sprawa z napojami, do każdego będzie dodawana podkładka. Do uzbierania 10 wzorów.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Cafe 2019

Sailor Moon Cafe zostanie otwarta po raz kolejny, tym razem pod hasłem "Girls Night Out". Kawiarnia będzie otwarta w kilku miejscach w określonych dniach od października do stycznia przyszłego roku.

Tokio/Shibuya i Osaka/Abeno - od 3 października do 17 listopada.
Aichi/Nagoya - od 10 października do 24 listopada.
Hokkaido/Sapporo - od 18 października do 17 listopada.
Fukuoka/Hakata - od 26 października do 1 grudnia.
Saitama/Koshigaya - od 14 listopada do 13 stycznia 2020.

Od dzisiaj do 16 września będą trwać rezerwacje miejsc dla fanklubowiczów. Regularne rezerwacje rozpoczną się 26 września. Dla rezerwujących wcześniej będą specjalne foldery na bilety, dostępnych będzie 5 wzorów folderów. Opłata za wcześniejszą rezerwację wynosi 702 jeny (ok. 26 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Nogizaka46

Przedstawienia w Szanghaju będą wystawiane w listopadzie. 12 września rozpocznie się przedsprzedaż biletów dla fanklubowiczów, a regularna sprzedaż biletów będzie trwać od 27 września do 17 października.
Daty i godziny przedstawień oraz dodatkowe atrakcje po przedstawieniach:

22 listopada godz. 19:00 - rozdawanie losowo wybranych pocztówek z inner senshi.
23 listopada godz. 13:00 - loteria gadżetów z autografami.
23 listopada godz. 19:00 - rozdawanie losowo wybranych pocztówek z ilustracjami mangowymi.
23 listopada godz. 13:00 - pożegnanie widzów przez obsadę po zakończonym przedstawieniu.
23 listopada godz. 19:00 - pamiątkowe zdjęcia z obsadą.

Źródła: Strona oficjalna
Shining Moon Tokyo

Magnesy rozetowe pojawią się od 11 września. Przedsprzedaż będzie trwać do 10 września.

Ochatomo Series Night & Day

Zestaw Ochatomo Night & Day pojawi się w sprzedaży po raz kolejny. Przedsprzedaż rozpoczęła się 5 września 2019, a wysyłka nastąpi w lutym 2020. Cena za sztukę to 756 jenów (28 zł).

Nogizaka46

Pokazano pierwszą grafikę z nowej odsłony musicalu z dziewczynami w strojach wojowniczek.

Dzisiaj rozpoczyna się loteria biletów na przedstawienia w Tokio i będzie trwać do 8 września. Dostępne będą miejsca S i A. Miejsca S będą kosztować 9800 jenów (ok. 361 zł), a miejsca A 6800 jenów (ok. 250 zł).

Girls Memories Microfiber Towel ~2 shot edition~ vol.1 i vol.2

W automatach "łapa szczęścia" pojawią się nowe ręczniki z mikrofibry. W pierwszej odsłonie tej serii pojawią się 4 wzory: Sailor Moon/Tuxedo Kamen, Mercury/Mars, Jupiter/Venus oraz Księżniczka Serenity/Księżniczka Mała Dama Serenity, a w drugiej Uranus/Neptune, Pluto/Saturn, Usagi i Mamoru w strojach ślubnych oraz Luna i Artemis w stroikach ślubnych. Wzory stylizowane są na malowane farbami wodnymi. W automatach pojawią się w grudniu.

Shining Moon Tokyo

10 września wypadają urodziny Ami i z tej okazji w Shining Moon Tokyo wszyscy goście otrzymają limitowane karty kolekcjonerskie z Sailor Mercury występującymi w restauracji. O różnych godzinach będą wręczane różne karty, w godzinach 12:00 - 13:30 i 21:00 - 22:40 będzie to karta z Hayashi Yui, a w godzinach 16:00 - 17:40 i 18:30 - 20:10 karta z Kokoną. W części Dinner Time pojawi się loteria, w której będzie można wygrać sesje zdjęciowe z aktorkami grającymi Sailor Mercury. Sesje zdjęciowe odbędą się o 3 porach, 16:00 - 17:40 i 18:30 - 20:10 z Kokoną oraz 21:00 - 22:40 z Hayashi Yui. Za każdym zostanie wylosowanych 5 osób.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6