Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Listopad 2020

Pokecolo

Drugiego grudnia rozpocznie się druga część współpracy z Pokecolo. W aplikacji pojawią się outer senshi i Sailor Chibi Moon oraz dodatki z nimi związane.

Pojawi się też kampania, podczas której będzie można zdobyć przedmioty związane z Tuxedo Kamen.

W przypadku wojowniczek, jak poprzednio, do zdobycia będą oczy, włosy i stroje wojowniczek oraz przedmioty: Crystal Carillon, Space Sword, Deep Aqua Mirror, Garnet Rod oraz Silence Glaive. Z elementów wyposażenia wnętrz pojawią się lalka Chibi Moon, Pegaz, Srebrny Kryształ Iluzji oraz ozdoba z Dianą.

Lalaport TOKYO-BAY x Sailor Moon Eternal

Podano kolejne szczegóły na temat współpracy. Super Sailor Moon pojawi się na emisjach wideo i audio wewnątrz galerii. 13 grudnia rozpocznie się specjalna kampania. Należy zrobić zdjęcie 6-metrowego Księżyca, który będzie dekoracją w galerii i pokazać je obsłudze. Pokazując zdjęcie będzie można otrzymać kupon zniżkowy na lodowisko Mitsui Fudosan Ice Park Minami Funabashi. Pojawi się też druga kampania. W niej w loterii będzie można wygrać kupony zniżkowe do kina TOHO. Należy za pomocą aplikacji Line podać słowa kluczowe, które będą podawane na wideo w galerii.

Zakka Towel Item ~Costume Series~

Ręczniki inspirowane inner senshi. Na ręcznikach pojawią się głowy inner senshi oraz ich magiczne przedmioty, do wyboru 5 wzorów, każdy z inną wojowniczką. Z każdego wzoru dostępne będą dwie wielkości: mini ręcznik 30 x 30 cm oraz ręcznik do twarzy 34 x 80 cm. Na każdym ręczniku znajduje się też aplikacja ze strojem danej wojowniczki. W sklepach stacjonarnych pojawią się w marcu 2021. Mini ręcznik będzie kosztować 660 jenów (ok. 24 zł) za sztukę, a ręcznik do twarzy 1320 jenów (ok. 48 zł) za sztukę.

Sailor Moon Eternal

Pokazano kolejny filmowy plakat, na którym znajduje się Nehelenia.

Od dzisiaj na oficjalnej stronie filmu wieczorami coś będzie się zmieniać.

https://sailormoon-movie.jp

Happyou! Zen Bishoujo Senshi Sailor Moon Anime Daitouhou

Program zostanie wyemitowany już tę sobotę. Jako goście pojawią się Kotono Mitsuishi, (Sailor Moon), Fukuen Misato (Sailor Chibi Moon) oraz Nojima Kenji (Tuxedo Kamen).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5
Character Song Shuu Eternal Collection

Zapowiedziano nową płytę z muzyką do filmu Eternal. Na płycie pojawi się 11 piosenek śpiewanych przez inner senshi. Dostępna będzie edycja regularna i luksusowa, do luksusowej będzie dołączone zaproszenie na event online. Regularna wersja będzie kosztować 3850 jenów (ok. 139 zł). Wersja luksusowa oprócz zaproszenia będzie zawierać inne dodatki oraz ozdobne pudełko i będzie sprzedawana jedynie w Pretty Guardians, EVIL LINE OFFICIAL STORE oraz Sailor Moon Store. Jej cena to 8580 jenów (ok. 310 zł). W sprzedaży ukażą się 10 lutego 2021.

Przy zakupie płyty w określonych sklepach będzie można otrzymać różne dodatki:
Pretty Guardians - obwoluta formatu A4 z grafiką z okładki płyty
Sailor Moon Store - plakat filmowy formatu B2
ELR store - karta kolekcjonerska formatu L z Super Sailor Moon
Amazon.co.jp - duża okładka z grafiką z okładki płyty
Rakuten Books - karta kolekcjonerska formatu L z Super Sailor Mercury
Seven Net Shopping - naklejka z grafiką z okładki płyty
TOWER RECORDS - pocztówka z grafiką z okładki płyty
Animate - przypinka z Super Sailor Chibi Moon i Heliosem
TSUTAYA - karta kolekcjonerska formatu L z Super Sailor Venus
Toranoana - karta kolekcjonerska formatu L z Super Sailor Jupiter
Sofmap Animega - karta kolekcjonerska formatu L z Super Sailor Mars
Neo Wing - magnes z grafiką z okładki płyty

Ichiban Coffret

Na stronie poświęconej loterii Ichiban Coffret, która obejmuje jedynie kosmetyki, pojawiła się usługa wirtualnego makijażu. Na stronę wystarczy załadować swoje zdjęcie lub wybrać opcję obrazu na żywo z kamery i można online pomalować się kolorami kosmetyków z loterii.

https://sn.bpnavi.jp/1kuji_youcam/sailormoon/

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Da Vinci na luty 2021

Sailor Moon Eternal pojawi się na okładce lutowego numeru magazynu Da Vinci. W magazynie pojawi się kilka artykułów, między innymi wywiady z Takeuchi Naoko, Mitsuishi Kotono oraz Aoi Shoutą (Fish Eye). Magazyn pojawi się w sprzedaży 6 stycznia w cenie 700 jenów (ok. 25 zł).

HOT PEPPER / HOT PEPPER Beauty

Sailor Moon Eternal pojawi się również na okładkach magazynów HOT PEPPER i HOT PEPPER Beauty, w sprzedaży pojawią się 25 grudnia.

PU Leather Case / Multi Flip Cover

Z wzorami z filmu Eternal pojawią się etui na iPhony oraz etui książkowe uniwersalne. Oba artykuły dostępne są w dwóch wzorach, ze strojami wojowniczek i magicznymi przedmiotami oraz z rozgwieżdżonym niebem. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w lutym 2021.

PU Leather Case - etui na iPhony ze sztucznej wegańskiej skóry z lekkim połyskiem; po wewnętrznej stronie wytłoczony jest napis Moon Crisis Make Up; dostępne wersje na modele iPhone 12mini/12/12Pro oraz IPhone SE drugiej generacji, które pasuje również na modele 6/6s/7/8; 3608 jenów (ok. 130 zł) za sztukę.

Multi Flip Cover - mieści telefony do rozmiaru 150 x 75 x 10 mm; wewnątrz dodatkowe przegródki; 4378 jenów (ok. 158 zł).

Store Original Crisis Moon Compact Cushion

W Sailor Moon Store pojawi się duża poduszka w kształcie broszki Crisis Moon Compact. Pokazana była już wczoraj przy okazji zapowiedzi kolejnych stoisk Sailor Moon Store Petit. W sprzedaży będzie dostępna od 5 grudnia w cenie 3850 jenów (ok. 139 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Store Original Nuigurumi Magnet Luna

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawi się maskotka Luny z magnesami w łapkach. W sprzedaży będą dostępne od 27 listopada w cenie 825 jenów (ok. 30 zł).

Sailor Moon Store Petit

Trzecie stoisko Sailor Moon Store Petit pojawi się w Kiddy Landzie w Kioto od 5 grudnia. Na stoisku będą dostępne produkty, które były dostępne jedynie w głównym oddziale, Sailor Moon Store. W dniu otwarcia pojawi się poduszka w kształcie broszki Crisis Moon Compact. Oprócz poduszki na stoisku będą między innymi dostępne akrylowe ozdoby świąteczne, zawieszki w kształcie cukierków oraz puszki z cukierkami.

Poduszka w kształcie broszki Crisis Moon Compact - 3850 jenów (ok. 139 zł).
Akrylowe ozdoby świąteczne - 3 zestawy z dziewczynami w strojach mikołajowych; dostępne zestawy: Usagi i Chibiusa, Haruka i Michiru oraz Setsuna i Hotaru; 1100 jenów za zestaw (ok. 40 zł).
Zawieszki w kształcie cukierków - 5 wzorów do wyboru; 1650 jenów za sztukę (ok. 60 zł).
Puszki z cukierkami - do wyboru smak truskawkowy i winogronowy - 550 jenów (ok. 20 zł) za puszkę.

Klienci, którzy zrobią zakupy na kwotę minimum 3000 jenów, otrzymają obwolutę na bilet. Ilość obwolut ograniczona.

Również 5 grudnia zostanie otwarte stoisko Sailor Moon Store Petit w Kiddy Landzie w Nagoi. Artykuły i obwoluta jak w Kioto.

Sailor Moon Eternal x Samantha Thavasa Group

Na niektóre produkty z tegorocznej współpracy dostępna będzie dodatkowa przedsprzedaż. Rezerwacje będą dostępne w oficjalnym sklepie online Samantha Thavasa i na Premium Bandai od 1 grudnia, a na produkty Samantha Tiara przedsprzedaż rozpocznie się 27 listopada. Dosprzedaż jest przewidziana na torbę i etui na karty Super Sailor Moon, plecak Luny, pierścionki i naszyjniki Srebrny Kryształ Iluzji, Chibiusa & Helios oraz naszyjnik Święty Graal.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Gazeta Sailor Moon Eternal

Sports Nippon wyda specjalną gazetę poświęconą filmom Sailor Moon Eternal. W gazecie pojawi się wywiad z Kotono Mitsuishi oraz wiele innych ciekawych artykułów. W środku będzie można znaleźć kolekcję okładek mang, zestawienia chronologiczne, kolorowanki dla dorosłych oraz luksusowe dodatki. Wydanie online będzie mieć inną okładkę. Gazeta zostanie wydana na wysokogatunkowym białym papierze, a wszystkie 32 strony będą w kolorze. Będzie kosztować 550 jenów (ok. 20 zł) i w sprzedaży ukaże się 24 grudnia. Kupić ją można będzie w Sailor Moon Store oraz innych sklepach stacjonarnych w Tokio, Kansai i Fukuoce. Wersję z inną okładką będzie można kupić online na Amazonie i Yahoo Shopping Sponichi Tokyo.

Sailor Moon Store Original Fukubukuro 2021

1 grudnia rozpocznie się przedsprzedaż na torbę-niespodziankę. Do wyboru będzie torba zakupowa w kolorze różowym lub granatowym z nieznaną zawartością. Do toreb dodane będą breloki, jeden z głową Luny z kołowrotkiem oraz jeden z dwóch z broszką Crystal Star lub Cosmic Heart. W torbie znajdą się również nowości, a cała zawartość torby będzie warta od 12 000 do 15 000 jenów. Sprzedawane będą w Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit od 2 lutego 2021. Torba będzie kosztować 6600 jenów (ok. 239 zł).

CONTINUE Vol.69

Sailor Moon Eternal pojawi się na okładce numeru 69 magazynu CONTINUE. W środku pojawią się też artykuły. Dodatkowo w numerze 68 pojawi się wywiad z Mitsuishi Kotono. Numer 68 pojawi się w sprzedaży 25 listopada, a 69 25 stycznia. Cena to 1320 jenów (ok. 48 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 143 w wersji HD.

Emisja Sailor Moon

Stara seria Sailor Moon będzie emitowana w naziemnej telewizji Kanagawa. Emisja rozpocznie się 5 grudnia. Odcinki będzie można obejrzeć w każdą sobotę o 8:00.

Lalaport TOKYO-BAY x Sailor Moon Eternal

Nastąpi współpraca między centrum handlowym Lalaport TOKYO-BAY, a filmem Sailor Moon Eternal. Hol zostanie udekorowany grafikami Sailor Moon Eternal, pojawi się 6-metrowy balon w kształcie Księżyca oraz 6-metrowa choinka. Współpraca będzie trwać od 4 do 25 grudnia. Więcej szczegółów zostanie podanych w późniejszym czasie.

Coo'nuts

Pojawią się wańki-wstańki z filmu Sailor Moon Eternal. Do uzbierania będzie aż 14 postaci: inner senshi, outer senshi, Tuxedo Kamen, Helios, Luna i Artemis. W sprzedaży będą dostępne od 8 lutego 2021 w cenie 220 jenów za sztukę (ok. 8 zł).

Sailor Moon Eternal x Lawson

Na maszynach drukujących Lawson, ustawionych w różnych sklepach będą dostępne kolejne wzory zdjęć z grafiką Sailor Moon Eternal. Wcześniej inne wzory były dostępne od sierpnia do listopada. Jak poprzednio, do wyboru będą formaty L i 2L oraz 10 wzorów. Format L jest w cenie 300 jenów (ok. 11 zł) za sztukę, a 2L w cenie 500 jenów za sztukę (ok. 18 zł). Usługa będzie dostępna od 24 listopada.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
GLITTER & GLAMOURS -SUPER SAILOR MOON-

Figurki Super Sailor Moon z filmu Eternal z serii Glitter & Glamours pojawią się w automatach 10 grudnia.

Q posket

Figurki Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon z serii Q posket pojawią się w automatach 17 grudnia.

Sailor Moon Cafe Eternal

W sześciu lokalizacjach pojawi się kawiarnia Sailor Moon. Motywem przewodnim będzie hasło Eternal Memories, a na grafikach pojawią się wojowniczki w białych strojach.

Tokio / Solamachi: 24 grudnia 2020 - 21 lutego 2021
Aichi / Nagoya: 24 grudnia 2020 - 7 marca 2021
Osaka / Abeno: 7 stycznia 2021 - 21 lutego 2021
Tokio / Shinjuku: 8 stycznia 2021 - 28 lutego 2021
Okinawa / Naha: 8 stycznia - 28 lutego 2021
Hokkaido / Sapporo: 29 stycznia 2021 - 14 marca 2021

Rezerwacja miejsc dla członków fanklubu będzie trwać od 4 do 8 grudnia, a dla pozostałych osób rozpocznie się 17 grudnia. Więcej szczegółów i menu zostaną podane później. 3 grudnia zostanie otwarta oficjalna strona internetowa kawiarni.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
ViVi

Do lutowego wydania magazynu ViVi dołączona będzie naklejka z grafiką z filmu Eternal. Magazyn pojawi się w sprzedaży 23 grudnia, a grafika, która pojawi się na naklejce, zostanie ujawniona w późniejszym czasie.

Fluffy Puffy ~Luna/Artemis & Diana~

Figurki trzech kotów pojawią się w automatach 24 grudnia. Lunę będzie można wyciągnąć z automatu samą, a Artemis będzie w komplecie z Dianą.

Sailor Moon Eternal Mechadeka Nuigurumi ~Luna~

Maskotka Luny pojawi się w automatach 3 grudnia.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Store Original Ornament Key Chain (Crystal Carillon & Pegasus) / Gather Tote Bag

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się dwa akrylowe breloki do kluczy oraz torba zakupowa. Breloki przedstawiają dzwonek Crystal Carillon oraz Pegaza. Ten z dzwonkiem jest dodatkowo ozdobiony perełką, a ten z Pegazem żółtym chwostem. Zestaw breloków kosztuje 1980 jenów (ok. 71 zł). Torba jest w kremowym kolorze ze złotym nadrukiem Crystal Carillona i Pegaza. Mieści format A4 i można ją zamknąć ściąganym sznureczkiem. Może służyć do codziennego użytku lub jak ekologiczna torba na zakupy. Kosztuje 1540 jenów (ok. 56 zł). Oba artykuły pojawią się w sprzedaży w grudniu.

Źródła: Strona oficjalna
Akira Kubodera

Niestety dzisiaj ukazała się smutna wiadomość. Aktor, który grał Kunzite w serialu live action, zmarł w dniu wczorajszym. Najprawdopodobniej było to samobójstwo. Miał 43 lata.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 142 w wersji HD.

Źródła: ANN
Tsukiiro Chainon CD

Dzisiaj podano więcej informacji na temat płyt z muzyką z filmów Eternal. Okazuje się, że na płytach będzie więcej piosenek. Na płycie, gdzie motyw przewodni śpiewany jest przez Momoiro Clover Z, pojawią się również piosenki: Moonlight Densetsu, Moon Revenge, Tuxedo Mirage, Moon Pride, Gekkou oraz New Moon ni Koishite i wszystkie będą śpiewane przez Momoiro Clover Z. Ostatnią pozycją na liście będzie Tsukiiro Chainon w wersji bez wokalu. Na płycie BD, która będzie w zestawie, pojawi się klip wideo do piosenki Tsukiiro Chainon ze scenami z nagrywania utworu.
Na płycie, gdzie motyw przewodni będzie śpiewany przez Momoiro Clover Z i aktorki głosowe inner senshi, pojawią się dodatkowo piosenki Watashitachi ni Naritakute i "Rashiku" Ikimasho. Watashitachi ni Naritakute będzie śpiewana przez Ishidę Youko, a "Rashiku" Ikimasho przez ANZĘ. Kolejne trzy utwory to te same trzy piosenki, ale w wersji bez wokalu. Na płycie BD dołączonej do zestawu pojawi się klip wideo do piosenki Tsukiiro Chainon ze scenami z filmu Eternal.

ChibiMasters Bishoujo Senshi Sailor Moon Premium Set

W serii figurek ChibiMasters pojawi się zestaw inner senshi, są to figurki wysokości 8 cm i cechują się wysoką jakością. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwać do 30 listopada, a wysyłka nastąpi w połowie kwietnia 2021. Cena zestawu to 4950 jenów (ok. 179 zł).

Nogizaka46

Musicale Nogizaka46 zostaną wyemitowane w styczniu 2021 na kanale Kids Station. Team Moon zostanie wyemitowany 10 stycznia, Team Star 17 stycznia, a wersja z 2019 roku 24 stycznia. Musicale będą emitowane o godzinie 22:00.

Sailor Moon Crystal

Również na kanale Kids Station będzie emitowana seria Crystal. Emisja rozpocznie się 4 stycznia, a odcinki będą pojawiać się od poniedziałku do piątku o godz. 19:30 oraz w każdą niedzielę o 18:00.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Store Original Parca Eternal ver.

W Sailor Moon Store, Sailor Moon Store Petit i Pretty Guardians pojawią się rozpinane bluzy z kapturem. Dostępna jest wersja damska i męska w rozmiarach M i L oraz kolorach białym i czarnym. Na plecach bluzy mają żółty półksiężyc z dużym napisem Sailor Moon Eternal oraz magiczne przedmioty, a z przodu na piersi otwartą broszkę Crisis Moon Compact. W sprzedaży pojawią się pod koniec listopada i będą kosztować 6600 jenów za sztukę.

Store Original Acrylic Sticker zuki Frame Magnet

Również w Sailor Moon Store, Sailor Moon Store Petit oraz Pretty Guardians pojawią się magnesy w ramkach. W zestawie z magnesem są dwie podstawki, dzięki którym można ustawić magnes jako ozdobę oraz akrylowa naklejka z kokardą. Dostępne będzie 10 wzorów z każdą z wojowniczek z filmów Eternal. W sprzedaży pojawią się w grudniu w cenie 1045 jenów za zestaw (ok. 38 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Eternal - artykuły z magicznymi przedmiotami i kostiumami

Seria artykułów ze wzorami w magiczne przedmioty lub z kołnierzykiem i kokardą z broszką Crisis Moon Compact. Wzory inspirowane są filmem Eternal. W sprzedaży pojawi się 6 wersji kosmetyczek oraz torby na zakupy. W sprzedaży pojawią się w styczniu 2021.

- pacapo - kwadratowe kosmetyczki z odchylanym wieczkiem; wodoodporne; wymiary to 80 x 180 x 80 mm; wewnątrz dodatkowe kieszonki; 2618 jenów (ok. 95 zł) za sztukę.
- podłużne kosmetyczki - mają na zewnątrz ozdobne kieszonki z przesypującymi się cekinami; ta z nadrukiem w magiczne przedmioty ma kieszonki w kształcie księżyca i gwiazdy, a z kokardą w kształcie serca i okrągłą; wymiary to 95 x 185 x 60 mm; 2618 jenów (ok. 95 zł) za sztukę.
- kwadratowe kosmetyczki satynowe - wewnątrz 4 dodatkowe kieszonki na drobiazgi; wymiary to 95 x 123 x 30 mm; 1980 jenów (ok. 72 zł) za sztukę.
- portmonetki satynowe - wewnątrz wyłożone materiałem zapobiegającym wypadaniu zawartości; wymiary to 90 x 113 x 12 mm; 1628 jenów (ok. 59 zł) za sztukę.
- podłużne satynowe kosmetyczki - są długie, więc mogą również służyć jako piórnik; wymiary to 60 x 200 x 55 mm; 1848 jenów (ok. 67 zł) za sztukę.
- kosmetyczki w kształcie muszelki - satynowe; pojemne z szeroką podstawą; wymiary to 120 x 195 x 65 mm; 2178 jenów (ok. 79 zł) za sztukę.
- ekologiczne torby na zakupy - torba jest składana i ma saszetkę, do której można ją schować; saszetka jest dosyć pojemna, a w środku ma dodatkową kieszonkę na drobiazgi; torba ma wymiary 335 x 490 x 135 mm, a saszetka 135 x 165 x 35 mm; 2530 jenów (ok. 92 zł).

Store Original Christmas 2020 Acrylic Stand

W Sailor Moon Store pojawią się akrylowe ozdoby świąteczne. Do kupienia będą trzy zestawy dwóch postaci w strojach mikołajowych: Haruka i Michiru, Usagi i Chibiusa oraz Setsuna i Hotaru. Sprzedawane będą od grudnia w Sailor Moon Store, Sailor Moon Store Petit oraz Pretty Guardians. Cena za zestaw 1100 jenów (ok. 40 zł).

Moon Prism Mascot Charm

Do filmu Sailor Moon Eternal zapowiedziano zawieszki do toreb w formie maskotek Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon. Maskotki mają wysokość 10 cm, a zawieszki ozdobione są dodatkowo kokardą, półksiężycem i kryształkiem. Od stycznia 2021 będą sprzedawane w Sailor Moon Store i Kiddy Landzie, a od lutego w innych sklepach stacjonarnych i online. Cena za sztukę to 1650 jenów (ok. 60 zł).

Sailor Moon Eternal Anna Sui

Ze względu na duże zainteresowanie, zapowiedziano drugą przedsprzedaż artykułów ze współpracy z marką Anna Sui. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w lutym 2021.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 141 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Pokecolo

Dzisiaj rozpoczyna się współpraca z aplikacją Pokecolo. To aplikacja do kontaktu z innymi, w której można tworzyć i ubierać swojego avatara, a także dekorować jego pokój. W aplikacji pojawią się dodatki powiązane z filmem Eternal. Zapowiedziana została również kapania, w której można będzie wygrać limitowane dodatki, a także kampania twitterowa, w której będzie można wygrać gadżety z grafiką współpracową. W kampanii twitterowej należy dodać konto @Pokecolo_kawaii do obserwowanych oraz retwittować określony post. Do wygrania jest 100 przedpłaconych kart QUO oraz po 10 sztuk etui na telefon i stojaków na biżuterię.

Do zdobycia w aplikacji będą: oczy, włosy i stroje inner senshi, Moon Kaleidoscope, Tsuki no senshi, Suisei no senshi, Kasei no senshi, Mokusei no senshi, Kinsei no senshi. Do wystroju wnętrz będzie można zdobyć: ścianę wojowniczek, podłogę Pegaza, broszkę do przemiany (z dialogiem), make up frame, księżycowe szklane łóżko, wannę Święty Graal, toaletę Luna P, światełka oraz drzwi poszczególnych wojowniczek.

Dekkai Nuigurumi Luna & Artemis ~Make Up Ribbon~

Pojawią się kolejne maskotki Luny i Artemisa. Luna ma na szyi kokardę z broszką Crystal Star, a Artemis muchę w postaci kokardy Sailor Venus. Maskotki mają wielkość 23 cm i pojawią się w automatach "łapa szczęścia" w maju 2021.

HGIF Bishoujo Senshi Sailor Moon Premium Collection

Pojawi się reedycja figurek z serii Sailor Moon World sprzed 18 lat. Figurki pojawią się w odświeżonej wersji, na ozdobnej podstawce. Figurka Sailor Moon ma wysokość 112 mm, Mercury 111 mm, Mars 68 mm, Jupiter 115 mm, a Venus 56 mm. Przedsprzedaż rozpoczyna się 12 listopada i będzie trwać do 30 listopada, a wysyłka nastąpi w kwietniu 2021. Cena zestawu pięciu figurek to 8800 jenów (ok. 315 zł).

Compact house Premium Collection Henshin Brooch

Jest to ciekawy typ broszki. Na zewnątrz wygląda jak broszka do przemiany z pierwszej serii, ale w środku ma malutki pokój Usagi, a pod wieczkiem znajdują się fasady budynków salonu gier Crown, budynku z napisem Dzielnica Handlowa Juuban oraz jubilera należącego do rodziny Naru, OSA-P. W zestawie są malutkie figurki Sailor Moon i Luny (21 mm i 17 mm wysokości). Broszka ma wielkość 710 mm. Przedsprzedaż rozpocznie się 12 listopada i będzie trwać do 30 listopada, a wysyłka nastąpi w marcu. Cena zestawu to 5280 jenów (ok. 189 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Sailor Moon Store

Od 16 listopada do wyczerpania zapasów wszyscy klienci, którzy zrobią zakupy na kwotę ponad 3000 jenów, otrzymają brelok z Usagi na tle serca.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Store x Liquem 2

W lutym 2021 nastąpi kolejna współpraca między oficjalnym sklepem a marką Liquem. Na razie nie podano żadnych szczegółów.

S.H. Figuarts Sailor Uranus / Sailor Neptune -Animation Color Edition-

Zapowiedziano figurki Sailor Uranus i Sailor Neptune w wersji kolorystycznej z anime z lat 90. Figurka Sailor Uranus ma wysokość 160 mm, a w zestawie będzie posiadać 3 wymienne twarze, 1 twarz z serduszkami w oczach do figurki Sailor Moon, 5 lewych dłoni, 8 prawych dłoni, 1 zestaw złożonych na piersi rąk oraz Talizman Space Sword. Figurka Sailor Neptune ma wysokość 150 mm, a jej zestaw będzie zawierać 3 wymienne twarze, 6 lewych i 6 prawych dłoni, 2 rodzaje złączonych ze sobą rąk oraz Talizman Deep Aqua Mirror. Przedsprzedaż rozpocznie się 6 listopada, a wysyłka nastąpi w kwietniu. Figurki pierwszy raz będzie można obejrzeć na Tamashii Nations 2020. Cena za sztukę to 6050 jenów (ok. 224 zł).

Aktualności na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 140 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Umbrella Marker / Cafe Sleeve Key Holder / Carabiner Key Reel / Slim ring Air / My hashi collection / Mask Case

Różne drobne gadżety z grafiką Sailor Moon Eternal. Sprzedaż przewidziana na styczeń/luty 2021.

Umbrella Marker - zawieszka do parasolki; można ją odpiąć od uchwytu do parasolki i użyć jako zawieszki również do innych rzeczy; na zawieszkach są stroje inner senshi oraz Chibi Moon, w sumie 6 wzorów do wyboru; 660 jenów (ok. 25 zł) za sztukę.
Cafe Sleeve Key Holder - podkładka do trzymania gorących kubków w formie breloka; do wyboru 3 wzory: różowy ze strojem Super Sailor Moon, biały ze strojami inner senshi oraz granatowy z magicznymi przedmiotami; 968 jenów (ok. 36 zł) za sztukę.
Carabiner Key Reel - breloki z kółkiem na klucze na kołowrotku; wyciągana linka na długość 55 cm; masywne karabińczyki mają grafikę ze strojami inner senshi i Chibi Moon; do wyboru 6 wzorów; 858 jenów (ok. 32 zł) za sztukę.
Slim ring Air - pierścień-uchwyt do smartfona grubości 2,5 mm; obraca się o 360 stopni; do wyboru wersja ze strojem Super Sailor Moon lub Super Sailor Chibi Moon; 1408 jenów (ok. 53 zł) za sztukę.
My hashi collection - kolekcja pałeczek; do wyboru 6 wzorów ze strojami inner senshi i Chibi Moon; 638 jenów (ok. 24 zł) za parę.
Mask Case - etui na maseczkę; pokryte powłoką antybakteryjną; ma dwie komory, na świeżą i używaną maseczkę; do wyboru 2 wzory: ze strojem Super Sailor Moon lub ze strojami inner senshi; 968 jenów (ok. 36 zł) za sztukę.

Sailor Moon Eternal x Samantha Thavasa Petit Choice

Artykuły pojawią się w sprzedaży 6 listopada w sklepach online Samantha Thavasa, Samantha Thavasa Petit Choice oraz Bandai Fashion. Od 6 do 17 listopada pojawi się również stacjonarne stoisko.

Małe portfele - jednokolorowe z ozdobnymi elementami; do wyboru 11 wzorów inspirowanych dziesięcioma wojowniczkami i Luną; wykonane z laminowanej skóry; portfele posiadają kieszonkę na monety, 10 przegródek na karty kredytowe oraz dwie na wizytówki; 19 250 jenów (ok. 718 zł) za sztukę.
Długie portfele - podłużne portfele z zamkiem dookoła; do wyboru 2 wzory, jeden inspirowany Super Sailor Moon i Tuxedo Kamen i drugi inspirowany Super Sailor Chibi Moon i Heliosem; wykonane ze skóry o perłowym wykończeniu, pakowane w pudełko; 24 200 jenów (ok. 903 zł) za sztukę.
Portfel z paskiem na ramię - do wyboru 3 wzory inspirowane Super Sailor Moon, Super Sailor Chibi Moon oraz Luną; 13 200 jenów (ok. 492 zł) za sztukę.
Portmonetka/kosmetyczka - do wyboru 3 wzory inspirowane Super Sailor Moon, Super Sailor Chibi Moon oraz Luną; w środku przegródka; 9900 jenów (ok. 369 zł).
Zawieszki do ekspresów - zawieszki z kokardami; do wyboru 11 wzorów inspirowanych dziesięcioma wojowniczkami i Luną; 3850 jenów (ok. 144 zł) za sztukę.

Sailor Moon Eternal x Samantha Tiara

Artykuły z tej współpracy sprzedawane będą również od 6 listopada.

Maboroshi no Ginzuishou Necklace / Ring - naszyjnik i pierścionek z półksiężycem i Srebrnym Kryształem Iluzji; każdy z nich będzie kosztować po 22 000 jenów (ok. 820 zł).
Moon Kaleidoscope / Densetsu no Seihai Necklace - naszyjniki z pałeczką Moon Kaleidoscope i Świętym Graalem; pałeczka wysadzana jest 7 kryształkami w różnych kolorach; naszyjniki są łańcuszkach 60 cm; naszyjnik z pałeczką kosztuje 26 400 jenów (ok. 985 zł), a ze Świętym Graalem 28 600 jenów (ok. 1067 zł).
Super Sailor Chibi Moon & Helios Necklace / Ring - naszyjnik i pierścionek inspirowane Super Sailor Chibi Moon i Heliosem; naszyjnik kosztuje 20 900 jenów (ok. 780 zł), a pierścionek 18 700 jenów (ok. 698 zł).
Super Sailor Uranus & Super Sailor Neptune Necklace / Space Sword & Deep Aqua Mirror Pierce - naszyjnik Super Sailor Uranus i Super Sailor Neptune oraz kolczyki z talizmanami Space Sword i Deep Aqua Mirror; naszyjnik kosztuje 20 900 jenów (ok. 780 zł), a kolczyki 30 800 jenów (ok. 1149 zł).
Super Sailor Pluto & Super Sailor Saturn Necklace / Garnet Rod & Silence Glaive Pierce - naszyjnik inspirowany Super Sailor Pluto i Super Sailor Saturn oraz kolczyki z Talizmanami Garnet Rod i Silence Glaive; naszyjnik kosztuje 20 900 jenów (ok. 780 zł), a kolczyki 30 800 jenów (ok. 1149 zł).
Jewelry Box - pudełko na biżuterię z przezroczystym okienkiem z nadrukiem Super Sailor Moon, Super Sailor Chibi Moon oraz Heliosem; w środku przegródki; 9900 jenów (ok. 369 zł).
Super Sailor Moon Necklace / Ring - naszyjnik i pierścionek inspirowane Super Sailor Moon; sprzedawane jedynie w sklepie online; przedsprzedaż rozpoczyna się 6 listopada, a wysyłka nastąpi 20 listopada; pierścionek kosztuje 19 800 jenów (ok. 739 zł), a naszyjnik 22 000 jenów (ok. 820 zł); pakowane w okrągłe pudełko.

Sailor Moon Eternal x Samantha Vega

Produkty też będą sprzedawane od 6 listopada.

Plecaki - do wyboru 3 wzory inspirowane Super Sailor Moon, Super Sailor Chibi Moon oraz Luną; paski na ramiona są odpinane, dzięki czemu plecaki można nosić na 3 różne sposoby; 19 580 jenów (ok. 730 zł) za sztukę.
Torby - torby do ręki i z paskiem na ramię inspirowane inner senshi; zdobienia imitujące kołnierzyk oraz ozdoby z kokardami; mieszczą format A4; 19 580 jenów (ok. 730 zł) za sztukę.
Torby na ramię - jedno i dwukolorowe torby z paskiem na ramię; do wyboru 9 wzorów: 5 jednokolorowych w kolorach inner senshi; 3 dwukolorowe, po każdej stronie inny kolor, wzory to Moon / Chibi Moon, Uranus / Neptune oraz Pluto / Saturn; ostatni wzór to torba inspirowana Luną; 17 380 jenów (ok. 648 zł).
Etui na legitymację/kartę/itp. - w zestawie odpinany łańcuszek; do wyboru 8 wzorów: 5 jednokolorowych w kolorach inner senshi; 3 dwukolorowe wzory inspirowane Moon / Chibi Moon, Uranus / Neptune oraz Pluto / Saturn; 8580 jenów (ok. 320 zł) za sztukę.
Zawieszki do torebek - do wyboru 4 wzory inspirowane Super Sailor Moon / Tuxedo Kamen, Super Sailor Chibi Moon / Heliosem, Super Sailor Uranus / Super Sailor Neptune oraz Super Sailor Pluto / Super Sailor Saturn; 5280 jenów (ok. 197 zł) za sztukę.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Sailor Moon x Maybeline

Nastąpi współpraca z marką Maybeline. W sprzedaży pojawią się tusz do rzęs Lashionista N (1320 jenów (ok. 50 zł)), eyeliner w płynie Hyper Sharp Liner R (1320 jenów (ok. 50 zł)), pomadka w płynie SP Stay Matte Ink (1650 jenów (ok. 63 zł)). Na razie nie ma żadnych zdjęć, a sprzedaż planowana jest na Amazonie od 17 kwietnia 2021.

Sailor Moon Eternal x Essential

7 listopada pojawią się w sprzedaży szampony i odżywki we współpracy z firmą Essential, a dzisiaj rozpoczyna się kampania Twitterowa. Należy podać dalej twitta z oficjalnego konta Essential oraz wypełnić formularz podany w tym samym twicie. Do wygrania w loterii jest 100 opasek z kokardą na włosy.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 139 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2