Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Lipiec 2021

Chocola BB Drink Series x Sailor Moon Eternal Family Mart Original Collaboration Campaign

W zapowiedzianej już wcześniej kampanii Family Martu we współpracy z Chocola BB pojawiły się nowe nagrody. Od 3 sierpnia, osoby, które kupią wyznaczone w kampanii produkty, dostaną na miejscu lusterko. Lusterka są wielkości 5 cm i mają z tyłu znaki planet inner senshi. Do uzbierania 5 wzorów. Ilość lusterek jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Źródła: Strona oficjalna
2022 Make Up! Schedule Book

Zapowiedziano kolejne terminarze na 2022 rok. Do wyboru będą dwa wzory, Compact w kolorze szarym z różnymi broszkami do przemiany na okładce oraz Star w kolorze granatowym z girlandami. W zestawie z terminarzem będą też 12-centymetrowa linijka oraz 3 spinacze, jeden duży i dwa małe. Terminarze mają wymiary 145 x 200 x 25 mm, linijka 28,5 x 160 mm, duży spinacz 35 x 40 mm, a mały 25 x 28 mm. Linijka i spinacze ozdobione są kotami i kokardami. Terminarze mają format B6 i liczą po 160 stron. Kalendarz obejmuje okres od stycznia 2022 do marca 2023. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w listopadzie. Cena za sztukę to 4400 jenów (ok. 154 zł).

W przedsprzedaży pod koniec sierpnia pojawią się jeszcze kolejne dwa terminarze. Te jako ilustracje ozdobne będą posiadać rysunki mangowe. Okładki będą dostępne w dwóch kolorach, różowego złota i brązu. Na okładkach będzie ozdoba w postaci berła Spiral Heart Moon Rod. W zestawie z terminarzem również będą 12-centymetrowa linijka oraz 3 spinacze. Cena za sztukę to 6380 jenów (ok. 224 zł). Wysyłka nastąpi w grudniu.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 198 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Girls Memories Sailor Moon Eternal Dekkai Marshmallow Munii Luna & Artemis

W automatach "łapa szczęścia" pojawią się nowe pluszaki. W pierwszej odsłonie pojawią się Luna i Artemis. Są to okrągłe mięciutkie maskotki, które mają przypominać w dotyku pianki (takie do jedzenia). W automatach pojawią się w grudniu.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Eternal x dazzlin

Zapowiedziano współpracę z marką odzieżową dazzlin. W sprzedaży pojawią się koszulki, bluzy, sukienki oraz gumki do włosów. Przedsprzedaż rozpocznie się we wrześniu, a wysyłka nastąpi w październiku. Sprzedaż prowadzona będzie w sklepach dazzlin, RUNWAY channel i ZOZOTOWN.

Rib tops - koszulki z marszczeniami na ramionach, z przodu duża kokarda pod szyją; do wyboru trzy kolory: biały różowy i czarny; na dole z lewego boku pojawiają się broszka Crisis Moon Compact, Chibi Moon Compact oraz głowa Luny; 7700 jenów (ok. 270 zł) za sztukę.
Hoodie - bluzy z kapturem; z przodu różne sceny z filmów Eternal; dostępne w kolorach białym, ciemno-różowym oraz czarnym; 9900 jenów (ok. 348 zł) za sztukę.
One-piece - sukienki z falbankami - kwiatowy nadruk na całej powierzchni materiału; do wyboru trzy wersje kolorystyczne, biała, beżowa i czarna; 17600 jenów (ok. 618 zł) za sztukę.
Long-sleve T-shirts - koszulki z długim rękawem; do wyboru biała z nadrukiem broszek do przemiany i Moon Kaleidoscope oraz czarna z nadrukiem z kotami; 8800 jenów za sztukę (ok. 309 zł).
Scrunchie - gumki do włosów; do wyboru 6 wzorów, 3 jednokolorowe w kolorach białym, beżowym i czarnym oraz 3 we wzór kwiatowy w kolorach białym, beżowym i czarnym; 2090 jenów za sztukę (ok. 73 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 197 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Q posket

Figurka Ami w mundurku szkolnym pojawi się w automatach "łapa szczęścia" 5 sierpnia.

Źródła: Strona oficjalna
Otome no Assort Collection 2

Druga edycja loterii gashapon rozpocznie się w czwartym tygodniu lipca.

Źródła: Strona oficjalna
Naklejki ostrzegawcze

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawi się 9 wzorów naklejek ostrzegających przed zagrożeniem. Na naklejkach pojawiają się sylwetki inner senshi, Luna, broszki Crisis Moon Compact i Chibi Moon Compact oraz Srebrny Kryształ. Cena za sztukę to 550 jenów (ok. 20 zł). W sprzedaży będą dostępne jeszcze w lipcu.

Store Original Pastel Mask

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się nowe maseczki ochronne. Tym razem do wyboru jest większa ilość wzorów. Maseczki są jednokolorowe i mają wyszywane wzorki z Moon Stick i znakami planet czterech inner senshi. W sumie pięć wersji kolorystycznych do wyboru. Cena za sztukę to 1650 jenów (ok. 59 zł). W sprzedaży będą dostępne w sierpniu.

Sailor Moon Otedama Part 11

I również w Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się nowe pluszaki Otedama. W jedenastej odsłonie do uzbierania będą cztery inner senshi w wersji Super. Cena za sztukę to 715 jenów (ok. 25 zł). W sprzedaży będą dostępne w sierpniu.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 196 w wersji HD, a w dziale Manga akt 57.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Japan 2.5D Stage Play World

Od 6 sierpnia różne japońskie programy, w tym musical Nogizaka46 2019, pojawią się w serwisie streamingowym Globe Coding. Musical będzie dostępny w 6 krajach poza Japonią, w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i w Singapurze. Musical Nogizaka46 2019 będzie dostępny od 20 do 26 sierpnia i będzie emitowany 6 razy dziennie. Usługa będzie kosztować 15 dolarów (ok.58 zł).

Store Original Stained Glass Key Holder 2

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się zestawy breloków witrażowych. Do wyboru będą 4 zestawy: Chibiusa i Helios, Amazon Trio, Cere Cere i Jun Jun oraz Palla Palla i Ves Ves. Zestaw Amazon Trio kosztuje 2640 jenów (ok. 93 zł), a pozostałe po 1760 jenów (ok. 62 zł). W sprzedaży będą dostępne od 12 sierpnia.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Real Dasshutsu Game

Gry od 12 lipca do 22 sierpnia, które miałyby się odbyć po godzinie 21:00, nie odbędą się. Wszyscy, którzy kupili bilety na te gry, będą mogli ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Arc en Ciel

Event z bufetem deserowym firmy organizującej przyjęcia weselne odbędzie się ponownie, tym razem w Osace. Event odbędzie się 25 sierpnia. Część pierwsza będzie trwać od 13:00 do 15:00, a część druga od 17:00 do 19:00. Fanklubowicze mogą zdobyć bilety w loterii biletowej, udział można zgłaszać od 12 lipca do 10 sierpnia. Cena biletu to 4500 jenów (ok. 157 zł), w cenę wliczony jest jeden napój.

Q posket

Figurki Usagi i Chibiusy w mundurkach szkolnych miały się pojawić w automatach 20 i 27 lipca, ale ostatecznie obie pojawią się 28 lipca.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 194 i 195 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Słodycze na Biały Dzień

Zapowiedziano słodycze na Biały Dzień (święto powiązane z Walentynkami) w przyszłym roku. W sprzedaży będą dostępne pod koniec stycznia 2022.

Okrągłe puszki z kryształkiem - w środku cukierki ananasowe (6 szt.); do wyboru 5 wzorów, każdy z inną inner senshi; 660 jenów za sztukę (ok. 23 zł).
Kosmetyczki z cukierkami - z nadrukiem kołnierzyków i kokard inner senshi; w środku po sześć cukierków winogronowych; 770 jenów (ok. 27 zł).
Zestaw puszek z czekoladkami - w zestawie 5 puszek, każda z sylwetką innej inner senshi; w każdej puszcze znajdują się po 2 czekoladki w kształcie serca; puszki mają przesuwane wieczka; 1320 jenów (ok. 46 zł).

Słodycze na Walentynki

Zapowiedziano również słodycze na walentynki. Te pojawią się w sprzedaży pod koniec grudnia tego roku.

- Czekoladki w formie pomadki do ust - do wyboru 5 wzorów inspirowanych inner senshi; każda o innym smaku: brzoskwiniowym (Moon), borówkowym (Mercury), truskawkowym (Mars), melonowym (Jupiter) oraz cytrynowym (Venus); 990 jenów (ok. 34 zł).
- Czekoladki w okrągłych pudełkach - w środku jedna duża czekoladka z białej czekolady z nadrukiem; do wyboru wersja Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon; 1320 jenów (ok. 46 zł) za sztukę.
- Pudełko z czekoladkami - w środku 6 różnych czekoladek: kocia głowa z mlecznej czekolady, Crisis Moon Compact z białej czekolady, kwadratowa czekoladka z białej czekolady w papierku, mleczna czekoladka w kształcie gwiazdki w "złotku", truskawkowa czekoladka w kształcie broszki Chibi Moon oraz kwadratowa mleczna czekoladka w papierku; 648 jenów (ok. 22 zł).
- Okrągła kosmetyczka z czekoladkami - na kosmetyczce nadruk z inner senshi; w środku dwie czekoladki w kształcie serca z chrupkami; 1100 jenów (ok. 38 zł).
- Kwadratowa puszka z czekoladkami - na wieczku sylwetki 10 wojowniczek; w środku jedna biała czekoladka z nadrukiem sylwetki Super Sailor Moon, kocia głowa z mlecznej czekolady, Crisis Moon Compact z białej czekolady, kwadratowa czekoladka z białej czekolady w papierku, dwie mleczne czekoladki w kształcie gwiazdki w "złotku", truskawkowa czekoladka w kształcie broszki Chibi Moon oraz kwadratowa mleczna czekoladka w papierku.
- Prostokątna puszka z czekoladkami - na wieczku sylwetki 10 wojowniczek; w środku cztery prostokątne czekoladki z białej czekolady z nadrukiem czterech wojowniczek, jedna okrągła czekoladka z białej czekolady z nadrukiem Sailor Moon i jedna czekoladka w kształcie lakieru do paznokci; 1620 jenów (ok. 56 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 193 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Store Original Summer Series

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się w sprzedaży artykuły z dziewczynami w strojach kąpielowych. Będą to antybakteryjne etui na maseczkę z dwoma przegródkami oraz zestaw zawierający akrylowy brelok i pocztówkę. Etui kosztuje 495 jenów (ok. 17 zł), a zestaw 1320 jenów (ok. 45 zł). W sprzedaży będą dostępne pod koniec lipca.

Store Original Acrylic Stand 2

Również w Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawi się drugi zestaw akrylowych ozdób z postaciami w wersji SD. W tym zestawie do uzbierania jest 16 postaci: 10 wojowniczek, Helios, Amazon Trio, Zirconia oraz Nehelenia. Ozdoby sprzedawane będą losowo w nieprzezroczystych opakowaniach. Cena za sztukę to 660 jenów (ok. 23 zł). W sprzedaży będą dostępne od 5 sierpnia. W fanklubie pojawi się ograniczona liczba kompletnych zestawów.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Pretty Guardians Original Hand Mirror

Jako produkt przeznaczony dla fanklubowiczów pojawi się lusterko ze składaną rączką. Lusterko jest w kolorze różowego złota, a z tyłu ma wytłoczenie z broszką Cosmic Heart Compact i znakami planet. W zestawie jest woreczek, dzięki któremu łatwiej jest lusterko przenosić. Lusterko kosztuje 2500 jenów (ok. 86 zł). Data wydania zostanie podana później na stronie fanklubu.

Źródła: Strona oficjalna
Real Dasshutsu Game

Od dzisiaj do 9 lipca będzie trwać przedsprzedaż na bilety na gry we wrześniu.

Sailor Moon Eternal BD/DVDPokazano wideo przedstawiające zawartość pudełka w wersji limitowanej.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 192 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Chocola BB

Od dzisiaj do końca września będzie trwać kampania we współpracy z Chocola BB. Udział w loterii można brać na dwa sposoby.

A. Zgłoszenie paragonu z zakupami na określoną kwotę. Można wziąć udział w loterii o nagrodę A lub B, aby móc wygrać nagrodę A należy zgłosić paragon o wartości przekraczającej 5000 jenów, a nagrodę B 2000 jenów. Nagroda A to duża kasetka na biżuterię, do wygrania jest 5 sztuk. Nagroda B to lampa, która na abażurze ma wzór z Chibiusą i Heliosem. Do wygrania jest 30 sztuk. Zgłoszenia należy składać od 1 lipca do 16 sierpnia, zakupy na paragonie muszą być zrobione między 1 lipca, a 15 sierpnia.
W okresie od 16 sierpnia do 30 września kampania zostanie powtórzona na tych samych zasadach i z tymi samymi nagrodami.

Produkty, które powinny się znaleźć na paragonie, aby móc wziąć udział w kampanii: Chocola BB Light, Royal 2, Hyper, Gold Rich, Fresh II, Fe Charge, Sparkling i Rich Ceramide.

2. Drugi sposób wzięcia udziału w kampanii to zakup jednego konkretnego produktu. Tutaj do wygrania są karty przedpłacone QUO o wartości 500 jenów. Karty mają grafikę z wojowniczkami, do wygrania jest 6 wzorów, 5 z inner senshi i 1 z Sailor Chibi Moon. Aby wziąć udział w losowaniu konkretnego wzoru, należy zakupić konkretny produkt.
Super Sailor Moon - Chocola BB Roya 2
Super Sailor Chibi Moon - Chocola BB Sparking
Super Sailor Mercury - Chocola BB Rich Ceramide
Super Sailor Mars - Chocola BB Hyper
Super Sailor Jupiter - Chocola BB Gold Rich
Super Sailor Venus - Chocola BB Light
Kampania będzie trwać od 1 lipca do 30 września. Z każdego wzoru do wygrania jest po 100 sztuk.

Dostępne są też w sprzedaży zestawy trzech butelek Chocola BB Royal 2, do których dołączone są klipsy do zabezpieczania otwartych torebek.

Store Original Komono ire Luna / Stand Pouch Luna

W Sailor Moon Store, Sailor Moon Store Petit oraz Pretty Guardians pojawią się dwa gadżety inspirowane Luną. Będzie to pluszowy pojemnik na drobiazgi oraz stojąca kosmetyczka. Pojemnik będzie kosztować 1320 jenów (ok. 45 zł), a kosmetyczka 1650 jenów (ok. 57 zł). W sprzedaży ukażą się 15 lipca.

Store Original Horei Bottle Pouch

Również 15 lipca w sprzedaży pojawi się termiczna saszetka na dwie butelki o pojemności 500 ml. Cena to 1650 jenów (ok. 57 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3