Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Wrzesień 2021

Store Original Acrylic Stand Collection vol.4

W czwartej odsłonie akrylowych ozdób z postaciami z filmów Eternal pojawią się inner senshi w mundurkach szkolnych. Sprzedawane będą losowo w nieprzezroczystych opakowaniach. Cena za sztukę to 1100 jenów (ok. 39 zł). W sprzedaży będą dostępne od 5 października w Sailor Moon Store i Pretty Guardians.

Sailor Moon Eternal Odekake Eco Bag

Zapowiedziano dwie torby ekologiczne na zakupy. Torby są zwijane i chowane w ozdobnych torebkach w kształcie broszki Crisis Moon Compact lub w kształcie głowy Luny. Torba ma wymiary 280 x 410 mm, torebka w kształcie broszki 200 x 140 mm, a w kształcie głowy Luny 120 x 135 mm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka i sprzedaż w sklepach stacjonarnych nastąpi w grudniu. Cena za sztukę to 4026 jenów (ok. 143 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sinsay

W polskim Sinsayu pojawiła się nowa koszulka z Sailor Moon. Kosztuje 39,99 zł, a dostępne rozmiary to XXS - XL.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dostępne do oglądania odcinki 152 i 153.

Źródła: Sinsay
Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane odcinki 16 i 17 w lepszej wersji HD, a odcinki 16-17, Sailor Moon SuperS Special oraz odcinki 149 - 151 dostępne do oglądania.

Q posket Kino Makoto

Figurki Mako w mundurku pojawią się w automatach 5 października.

Fluffy Puffy

W lutym w automatach "łapa szczęścia" pojawią się nowe figurki Luny z serii Fluffy Puffy, jedna trzymająca Moon Stick w pyszczku i druga leżąca.

Sailor Moon Eternal x Punyus

Koszulki oraz bluzy i spodnie dresowe z nadrukiem na całej powierzchni będą dostępne ponownie w sprzedaży. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi pod koniec października.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Paper Theater Ball Eternal Sailor Moon

Pojawi się trzecia papierowa diorama, tym razem w formie kuli z Eternal Sailor Moon. W zestawie jest specjalna kapsuła, która dodaje całości głębi. Wymiary złożonej dioramy to 88 x 84 x 84 mm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka i sprzedaż w sklepach stacjonarnych nastąpi w listopadzie. Cena za sztukę to 2200 jenów (ok. 79 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dostępne do oglądania odcinki 15 oraz 140 -148.

Źródła: Strona oficjalna
Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 14 i 15 w lepszej wersji HD, a odcinki 14 oraz 131 - 139 dostępne do oglądania.

Ichiban Kuji Princess Collection

Najnowsza loteria Ichiban Kuji rozpocznie się 6 listopada. Jeden los będzie kosztował 680 jenów (ok. 25 zł). Pokazano więcej zdjęć nagród.

Sailor Moon Eternal x dazzlin

Przedsprzedaż artykułów we współpracy z marką dazzlin miała się rozpocząć we wrześniu, a wysyłka w październiku, jednak wydanie zostało opóźnione i przedsprzedaż rozpocznie się w listopadzie, a wysyłka w grudniu.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Store Original Birthday Acrylic Stand Eternal Sailor Venus Eternal Sailor Pluto

W październiku mają swoje urodziny Minako (22 października) oraz Setsuna (29 października), dlatego w tym miesiącu pojawią się w sprzedaży akrylowe ozdoby z Eternal Sailor Venus i Eternal Sailor Pluto. Dostępne będą od 14 października w Sailor Moon Store i Pretty Guardians w cenie 2200 jenów za sztukę (ok. 78 zł).

Store Original Nail Ring

Również w Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się pierścionki na paznokcie. Ozdobione są broszkami Sailor Moon i Sailor Chibi Moon oraz serduszkami w kolorach inner i outer senshi na jednym końcu i znakami planet na drugim. W sumie do uzbierania 10 wzorów w cenie 1870 jenów za sztukę (ok. 66 zł). W sprzedaży będą dostępne jeszcze we wrześniu.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media do oglądania dostępne odcinki 13 oraz 128 - 130.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Store Original Acrylic Stand Collection vol.4 vol.5 vol.6

Zapowiedziano trzy kolejne zestawy akrylowych ozdób z postaciami z filmów Eternal. W części czwartej pojawią się inner senshi w mundurkach szkolnych, w części piątej będą Usagi i Mamoru w strojach królewskich, cztery inner senshi w sukniach Księżniczek oraz Luna i Artemis w ludzkiej postaci, a w części szóstej outer senshi i Chibiusa w sukniach Księżniczek oraz Diana w ludzkiej postaci. Zestaw czwarty pojawi się w Sailor Moon Store w październiku, a zestawy pięć i sześć pojawią się w grudniu. Cena za sztukę to 1100 jenów (ok. 39 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 11-13 w lepszej wersji HD, do oglądania dostępne odcinki 11-12, 121-127.

Źródła: Strona oficjalna
Pretty Guardians

Od dzisiaj do końca września członkowie fanklubu mogą głosować na swoje ulubione kwestie wypowiedziane przez bohaterów filmów Eternal. Zwycięskie kwestie zostaną użyte na nowych gadżetach fanklubowych.

Kaguya Hime no Koibito

Osoby, które mają objawy koronawirusa, mają potwierdzone zachorowanie, są w kwarantannie lub nie mogą przyjść na przedstawienie ze względu na ograniczenia pandemiczne, mogą się ubiegać o zwrot pieniędzy. Przyjmowanie zgłoszeń będzie trwać od 14 do 27 września.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media do oglądania dostępne odcinki 112 - 120.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
S.H. Figuarts Sailor Pluto Sailor Saturn -Animation Color Edition-

Figurki pojawią się w sklepach jutro.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 11 w lepszej wersji HD, do oglądania dostępne odcinki 108 - 111.

Źródła: Strona oficjalna
4th Anniversary memorial watch

Z okazji czwartej rocznicy otwarcia oficjalnego sklepu w sprzedaży pojawi się zegarek. Na tarczy znajduje się broszka Crisis Moon Compact oraz kryształki w kolorach inner senshi. W środku zegarka znajdują się przesypujące się przezroczyste kryształki. Zegarek ma pasek w kolorze różowym. Tarcza ma wymiary 32 x 10 mm, a zapięty pasek może mieć długość od 13 do 17 cm. Każdy zegarek będzie posiadać indywidualny numer seryjny. Rezerwacje na zegarek będą trwać od 11 września do 10 października, a dla fanklubowiczów od 20 września do 3 października. Zegarek będzie również dostępny w sklepie Toei i tam rezerwacje będą przyjmowane od 13 września do 10 października. W Sailor Moon Store i sklepie Toei wysyłka nastąpi pod koniec stycznia 2022, a w Pretty Guardians w lutym. Zegarek kosztuje 13 200 jenów (ok. 458 zł).

Shining Moon Powder 30th Anniversary Edition

W sprzedaży pojawi się nowy puder Shining Moon, tym razem z okazji 30. rocznicy Sailor Moon. Jest to już czwarty puder w podobnym designie. Wierzch wykończony jest w kolorze różowego złota, na wieczku znajdują się kolorowe cyrkonie oraz wytłoczony napis "30th Anniversary". Kosmetyk ma delikatny różany zapach. Wersja dla fanklubowiczów będzie posiadać pudełko z ilustracją Naoko Takeuchi. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi pod koniec stycznia 2022. Puder kosztuje 15 000 jenów (ok. 520 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media do oglądania dostępne odcinki 105 - 107.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Eternal

Filmy Sailor Moon Eternal aktualnie dostępne są do oglądania w serwisach: Netflix, Hulu, U-NEXT, TSUTAYA TV, Amazon Video, J:COM On Demande, Bandai Channel, Video Market i Rakuten TV.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media do oglądania dostępne odcinki 9 i 10 oraz 100 - 104.

Źródła: Strona oficjalna
Store Original Bamensha Acrylic Stand Bamensha Clearfile

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians sprzedawane będą gadżety ze scenami z filmów Eternal. Do kupienia będą akrylowe ozdoby i obwoluta. Z ozdób do uzbierania jest osiem wzorów, z klatkami z przemian każdej z inner senshi oraz z ujęciami z Amazon Trio. Ozdoby sprzedawane są losowo w nieprzezroczystym opakowaniu i kosztują 770 jenów za sztukę (ok. 27 zł). Obwoluta kosztuje 440 jenów (ok. 15 zł). Artykuły będą dostępne w sprzedaży we wrześniu.

Źródła: Strona oficjalna
Real Dasshutsu Game

Od 4 do 10 września będzie prowadzona przedsprzedaż biletów na gry w listopadzie.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 10 w lepszej wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Girls Memories Kaban ni Tsukerareru Nuigurumi ~Kaguya Hime no Koibito~

W automatach "łapa szczęścia" pojawią się pluszowe zawieszki do toreb z postaciami z historii o Księżniczce Kagui. Do wyciągnięcia będą Super Sailor Moon oraz dwie Luny, w kociej i w ludzkiej postaci. Maskotki mają wielkość 11 cm i wzorowane są na postaciach z filmu Sailor Moon S. W automatach będą dostępne dopiero w marcu przyszłego roku.

Kaguya Hime no Koibito
Pokazano okładkę wydania płytowego musicalu Kaguya Hime no Koibito.

Podano również, jakie będą dodatki przy zakupach w określonych sklepach:
- Amazon - płyta CD z krótką wersją piosenki You're my universe.
- Animate - płyta CD z krótką wersją piosenki Moonlight Densetsu.
- Rakuten Books - 5 zdjęć kolekcjonerskich (Sailor Moon, Sailor Chibi Moon, Tuxedo Kamen, Luna).
- Neo Wing - 4 zdjęcia kolekcjonerskie (outer senshi)
- ELR Store (Evilline Records) - 4 zdjęcia kolekcjonerskie (inner senshi).

- Pretty Guardians + ELR Store - członkowie oficjalnego fanklubu kupujący w ELR Store w dniach od 3 września do 3 października otrzymają dodatkowe okładki do płyty z ilustracją artbookową z Luną.
- Pretty Guardians - okładka na książkę z ilustracją artbookową z Super Sailor Moon i Luną w ludzkiej postaci.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 9 w poprawionej wersji HD, a odcinki 6-8 oraz 90-99 z serii S mają dodane linki do oglądania na Streamtape. Odcinki na cda.pl niestety zostały usunięte, więc nie będę już brać tego serwisu pod uwagę.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Noritake Collaboration Plate

W szóstej edycji współpracy z Noritake pojawi się talerz z nadrukiem rysunku artbookowego z Super Sailor Moon i Luną w ludzkiej postaci. Ten konkretny nadruk jest też częścią promocji najnowszego musicalu. Talerz jest dostępny do kupienia jedynie dla fanklubowiczów i kosztuje 10 120 jenów (ok. 350 zł). Przedsprzedaż rozpocznie się jutro, a wysyłka nastąpiła pod koniec marca 2022.

2022 Make Up! Schedule Book

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na zapowiedziane wcześniej terminarze z ilustracjami mangowymi. Doprecyzowano, że terminarz w kolorze różowego złota będzie sprzedawany poprzez Premium Bandai i w Sailor Moon Store, a w kolorze brązu tylko w oficjalnym fanklubie.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Store Original Acrylic Stand Halloween 2021

Zapowiedziano akrylową ozdobę na tegoroczne Halloween z Usagi w stroju czarownicy. Ozdoba pojawi się w Sailor Moon Store i Pretty Guardians 30 września w cenie 110 jenów (ok. 38 zł).

ClicGold 0.5mm

W sprzedaży pojawią się nowe długopisy z serii ClicGold od BIC. Na długopisach pojawiają się wzory związane z filmami Eternal. Do wyboru jest 12 wzorów: 10 wzorów w kolorach 10 wojowniczek, 1 inspirowany Luną i 1 inspirowany Eternal Sailor Moon i Tuxedo Kamen. Cena za sztukę to 440 jenów (ok. 15 zł). W sklepach dostępne będą pod koniec listopada.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 7 i 8 w lepszej jakości HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2