Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Październik 2021

Q posket Aino Minako

Figurki Minako w mundurku szkolnym pojawią się w automatach 5 listopada.

Girls Memories Kaban ni Tsukerareru Nuigurumi ~Luna & Artemis & Diana~

Pluszowe zawieszki do toreb z Luną, Dianą i Artemisem pojawią się w automatach 25 listopada.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Store Original Nuigurumi Magnet Artemis Diana

Jeszcze w październiku w Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się pluszaki Artemisa i Diany z magnesami w łapkach. Cena za sztukę to 825 jenów (ok. 29 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 30 w lepszej wersji HD, a odcinki 23-46 serii live action dostępne do oglądania.

Źródła: Strona oficjalna
Store Original Carabiner Crystal Star Compact ver. Luna ver.

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się ozdobne zawieszki w formie dużych karabińczyków. Do wyboru są dwa wzory, Crystal Star i Luna. Oba ozdobione są kolorowymi kryształkami. Cena za sztukę to 1980 jenów (ok. 69 zł). Data rozpoczęcia sprzedaży nie została podana, więc albo zostanie podana później, albo zawieszki są już dostępne do kupienia.

Sailor Moon x Ice Watch Moonlight Collaboration 2

W pierwszej współpracy pojawiły się zegarki inspirowane inner senshi, a teraz pojawią się zegarki inspirowane Sailor Chibi Moon oraz outer senshi. Zegarek Sailor Chibi Moon będzie mieć różowy pasek, a zegarki outer senshi czarne paski. Tarcze, jak w poprzednich zegarkach, będą brokatowe w kolorach każdej z wojowniczek. Na godzinie 12 pojawiają się znaki planet. Zegarek Sailor Chibi Moon jest mniejszy, niż pozostałe. Zegarki pojawią się w sprzedaży 3 listopada w cenie 17 600 jenów (ok. 611 zł) za sztukę. Przy okazji tej współpracy ponownie będą sprzedawane zegarki z pierwszej współpracy. Od 19 listopada zegarki będą dostępne w ograniczonej ilości w sklepach stacjonarnych i online Ice Watch, w Sailor Moon Store oraz innych sklepach prowadzących sprzedaż zegarków.

W dniach od 3 do 9 listopada w całej Japonii pojawi się 5 tymczasowych stoisk z zegarkami. Na takich stoiskach i w Pretty Guardians kupujący otrzymają przezroczystą brokatową torbę. Ilość toreb jest ograniczona.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon R

Od listopada seria Sailor Moon R będzie emitowana w telewizji Kanagawa.

Sailor Moon Eternal x Bub Medicure

Od dzisiaj do 17 listopada potrwa druga kampania Twitterowa we współpracy z Bub Medicure. Należy śledzić oficjalne konto Bub Medicure i retwittować post o kampanii.

Wszyscy uczestnicy kampanii otrzymają grafiki ze scenami z przemian i słowami przemów. Losowo zostaną wysłane grafiki z inner senshi i Sailor Chibi Moon. Zostanie również rozlosowanych tysiąc tabletek Bub Medicure o zapachu cytrusowym.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 29 w lepszej wersji HD, a odcinki 25-28 pierwszej serii anime oraz odcinki 1-22 serii live action dostępne są do oglądania.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Moleskine Bishoujo Senshi Sailor Moon Genteiban Notebook Collection

We współpracy z włoską marką papierniczą, Moleskine, pojawią się cztery notesy w kolorach czarnym, żółtym, niebieskim i granatowym. Notesy mają po 240 stron i wymiary ok. 12 x 20 cm. W zestawie z każdym notesem znajdują się zakładka i zestaw naklejek. W sprzedaży są już dostępne w cenie 3850 jenów (ok. 133 zł) za sztukę.

Źródła: Strona oficjalna
ClicGold 0.5mm

Ze wzorami z filmów Eternal pojawią się długopisy z serii ClicGold od Bic. Długopisy mają końcówkę w rozmiarze 0,5 mm i do kupienia będą w dwóch zestawach po 6 sztuk, co daje w sumie 12 różnych wzorów. W zestawie A znajdują się wzory inspirowane inner senshi oraz Luną, a w zestawie B wzory inspirowane Chibi Moon, outer senshi oraz Eternal Sailor Moon i Tuxedo Kamen. Długopisy będą dostępne poprzez Premium Bandai oraz w sklepach stacjonarnych. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi pod koniec listopada. Cena za zestaw to 2640 jenów (ok. 91 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Relacot

Pojawi się nowa seria figurek w wersji SD, w której pojawią się postacie relaksujące się w wygodnych pozach. Do uzbierania będzie osiem figurek: pięć inner senshi, dwa koty oraz jedna figurka, której wzór nie został jeszcze ujawniony. Figurki mają 7 cm wysokości. Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż, a wysyłka nastąpi w marcu 2022. Cena za sztukę to 429 jenów (ok. 15 zł). W przedsprzedaży dostępny jest zestaw zawierający 10 sztuk.

Hanayagu Rose Candy

Cukierki w opakowaniach z Sailor Moon pojawią się w sprzedaży 26 października. Do kupienia będą trzy wzory większych paczek oraz cztery wzory mniejszych paczek. Wzór z większych paczek ustawiony w odpowiedniej kolejności tworzy Księżycowy Pałac w tle za wojowniczkami.

Store Original Acrylic Card Collection Chibi Chara Art

W listopadzie w Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się akrylowe karty z postaciami w wersji SD. Do uzbierania jest 10 kart w cenie 660 jenów (ok. 23 zł) za sztukę. Karty będą sprzedawane losowo, a na każdej pojawi się inna wojowniczka. W zestawie znajduje się podstawka w kształcie serca, która umożliwia wyeksponowanie karty. Po drugiej stronie karty znajduje się opis danej postaci.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane odcinki 27 i 28 w lepszej wersji HD, a odcinki 23-33 serii Crystal dostępne są do oglądania.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Store Original Ribbon Bag Charm

Jeszcze w październiku pojawią się w Sailor Moon Store i Pretty Guardians zawieszki do toreb z kokardami dziesięciu wojowniczek. Cena za sztukę to 1980 jenów (ok. 68 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 25 i 26 w lepszej wersji HD, a odcinki 22-24, 197-200 starej serii i odcinki 1-22 serii Crystal dostępne do oglądania.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Eternal

Od 8 grudnia DVD z filmami Eternal będzie dostępne do wypożyczenia.

Źródła: Strona oficjalna
Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 22-24 w lepszej wersji HD, a odcinki 21 oraz 175-196 dostępne do oglądania.

Sailor Moon Eternal mini Clear File Collection 2

W automatach Jumbo Carddass pojawią się obwoluty formatu A5. Do uzbierania jest 8 wzorów: Księżniczka Serenity/Książę Endymion, Księżniczka Mała Dama Serenity/ Helios, Księżniczka Mercury/Księżniczka Mars, Księżniczka Jupiter/Księżniczka Venus, Księżniczka Uranus/Księżniczka Neptune, Księżniczka Pluto/Księżniczka Saturn, Luna/Artemis/Diana oraz Eternal Sailor Moon. Obwoluty będą dostępne w automatach w połowie grudnia w cenie 200 jenów za sztukę (ok. 7 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Girls Memories Yume Chikku ☆ Luna Mechadeka Nuigurumi ~Eternal Style~

W automatach "łapa szczęścia" pojawi się nowa maskotka Luny. Będzie to Luna w wersji z filmów Eternal w kolorowej pelerynce. Peleryna ma kolory inspirowane strojem Super Sailor Moon. Maskotka jest duża, ma 35 cm wysokości. W automatach pojawi się w marcu 2022.

Aktualizacja na stronie

W dziale Manga wstawiony akt 59, a w dziale Media dostępne do oglądania odcinki 18-20.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Illumination Eternal

W Sagamiko Resort Pleasure Forest w Sagamiharze pojawi się instalacja świetlna Sailor Moon. Instalacja jest częścią eventu Sagamiko Illumination, który odbywa się w regionie Kanto. Obszar poświęcony Sailor Moon jest nowością, pojawią się na nim iluminacje Kryształowego Tokio, Elizjum i Kryształowego Pałacu. Obejrzeć będzie można wielki, 4-metrowy Srebrny Kryształ Iluzji, który zmienia podświetlenie ze srebrnego koloru na złoty i wtedy wygląda jak Złoty Kryształ z filmów Eternal. Dostępne będą również atrakcje typowe dla parków rozrywki jak wielkie huśtawki czy diabelski młyn. Goście będą mogli przejechać się wyciągiem krzesełkowym, którego otoczenie jest oświetlone kolorami dziesięciu wojowniczek. Na całym terenie będzie też zlokalizowanych kilka punktów do robienia zdjęć. Pojawią się również współpracowe gadżety oraz jedzenie, ale szczegóły zostaną ogłoszone później. Współpraca będzie trwać od 13 listopada 2021 do 3 kwietnia 2022, a atrakcja będzie otwarta w godzinach od 16:00 do 21:00.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 20 i 21 w lepszej wersji HD, a odcinki 168-174 dostępne są do oglądania.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Eternal x Bub Medicure Package

We współpracy z Bub Medicure pojawią się kampanie z nagrodami. Pierwsza kampania to kampania Twitterowa, która będzie trwać od dzisiaj do 17 października. Aby wziąć w niej udział, należy śledzić oficjalne konto "https://twitter.com/bub_jp", w poście poświęconym kampanii należy wybrać jeden z przycisków z nagrodami: szlafrok, szlafrok dla dzieci, plakat kampanijny lub mydełka. W dalszej części należy przytoczyć swój ulubiony cytat z filmów Eternal i opublikować post. Do wygrania jest po jednej sztuce szlafroków w kolorach inner senshi i Chibi Moon, ten ostatni jest szlafrokiem dziecięcym, oraz po 100 sztuk plakatów kampanijnych i zestawów mydełek inspirowanych Luną i Artemisem. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w połowie października, a nagrody rozesłane pod koniec października. Na później planowana jest kolejna kampania, ale nie podano na razie żadnych szczegółów.

Źródła: Strona oficjalna
Figuarts Zero chouette Super Sailor Moon -Bright Moon & Legendary Silver Crystal-

W serii Figuarts Zero chouette pojawi się nowa figurka, jest to Super Sailor Moon z filmów Eternal siedząca na półksiężycu, a półksiężyc jest umieszczony na cokole. Figurka ma wysokość 19 cm. Przedsprzedaż rozpoczęła się 1 października, a wysyłka nastąpi w lutym 2022. Cena figurki to 8250 jenów (ok. 293 zł).

Real Dasshutsu Game

Od 2 do 10 października będzie trwać przedsprzedaż na gry w grudniu. Dodatki do biletów i gadżety pozostają te same.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 18 i 19 w lepszej wersji HD oraz dodane do oglądania odcinki 154 do 167.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
2022 Sailor Moon Eternal Water Frame Calendar

W Sailor Moon Store, Sailor Moon Store Petit i Pretty Guardians pojawi się kalendarz na 2022 w wodnej ramce. Przedsprzedaż rozpocznie się na początku listopada, dokładne daty zostaną podane na Instagramie i Twitterze oficjalnego sklepu oraz na stronie oficjalnego fanklubu. Sprzedaż i wysyłka rozpocznie się w połowie listopada. Kalendarz kosztuje 1980 jenów (ok. 71 zł).

Store Original Checkered Mask

W październiku w Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się nowe maseczki ochronne. Do wyboru są dwa wzory w kratkę z wyszywaną broszką Crystal Star lub głową Luny. Maseczkę zakłada się za pomocą wiązanych sznurków. Cena za sztukę to 1650 jenów (ok. 59 zł).

Kaguya Hime no Koibito

Pokazano jak będą wyglądać dodatkowe okładki przy zakupie płyt w ELR Store przez fanklubowiczów. Wcześniej podawano, że będzie to rysunek artbookowy z Luną, ale dzisiaj pokazano, że będą to kadry z musicalu.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3