Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Grudzień 2021

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 50 i 51 w lepszej wersji HD.

Chokorin Mascot vol.2

W drugiej odsłonie Chokorin Mascot pojawią się Sailor Moon, Sailor Chibi Moon oraz outer senshi. Przedsprzedaż rozpocznie się 7 stycznia, a wysyłka nastąpi w czerwcu 2022. Cena za sztukę to 700 jenów (ok. 25 zł).

Kaguya Hime no Koibito

Ogłoszono wyniki głosowania na ulubioną piosenkę. Wygrała The Starry Heavens, która została opublikowana na stronie oficjalnego fanklubu. Drugie miejsce zajęła Sailor Call, a trzecie Birthday Song.

Sailor Moon Illumination Eternal

Podano więcej szczegółów na temat eventu z udziałem Kotono Mitsuishi. Event będzie się nazywał "New Year Party 2022 in Bishoujo Senshi Sailor Moon Illumination Eternal". Będzie obejmował rozmowę z gościem oraz loterię, w której 3 osoby będą mogły wygrać luksusowe prezenty. Event odbędzie się 8 stycznia i będzie trwać pół godziny, od 17:30 do 18:00. Może jednak zostać odwołany ze względu na pogodę. Ilość uczestników będzie niewielka, bo zostanie wpuszczonych jedynie 80 osób. Bilety będą sprzedawane poprzez Yahoo! Pass Market od 27 grudnia.

Gadżety Sailor Moon Store z okazji Nowego Roku

Zapowiedziano kilka gadżetów z okazji Nowego Roku, które w styczniu 2022 pojawią się we wszystkich trzech wersjach Sailor Moon Store.

Sailor Moon Otedama Part 13 - w tej odsłonie pojawią się Usagi i Mamoru w noworocznych kimonach; 1430 jenów (ok. 51 zł).
Ema 2022 - tabliczka na modlitwy/życzenia w wersji na 2022 rok; 1100 jenów (ok. 39 zł).
Luna's Colorful Guardian Ofuton Rubber Magnet
Birthday Acrylic Stand Eternal Sailor Saturn/Eternal Sailor Uranus
Sailor Moon Eternal Acrylic Stand 2 - druga odsłona akrylowych ozdób ze scenami z filmów Eternal; 770 jenów (ok. 27 zł) za sztukę.

Sailor Moon Eternal Hugcot 3

W maju 2022 pojawi się druga odsłona figurek z księżniczkami z filmów Eternal trzymających kable. Tutaj do uzbierania będą Księżniczka Serenity z poprzedniego życia w wersji pomalowanej perłową farbą, Księżniczka Venus, Księżniczka Jupiter, Luna i Artemis, Księżniczka Uranus oraz Księżniczka Neptune. Cena za sztukę to 300 jenów (ok. 11 zł).

Real Dasshutsu Game

Od 1 do 7 stycznia będzie prowadzona przedsprzedaż na bilety na gry w marcu 2022.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6
Sailor Moon Sailor Stars

Od 4 stycznia 2022 seria Stars będzie emitowana na japońskim kanale Toei Channel.

Choker & Ear Accessory Set 2

W drugiej odsłonie chokerów w komplecie z kolczykami pojawią się wersje inspirowane Luną, Dianą, Artemisem i Heliosem. Cena za komplet to 10 450 jenów (ok. 375 zł). Przedsprzedaż rozpoczęła się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w marcu 2022. Przy okazji w ponownej sprzedaży pojawiły się zestawy z pierwszej części.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Store Original Mini Emagata Netsuke

We wszystkich trzech wersjach sklepu Sailor Moon Store pojawią się nowe tabliczki na modlitwy/życzenia. Do uzbierania będzie 10 wzorów, każdy poświęcony innej wojowniczce. Cena za sztukę to 550 jenów (ok. 20 zł). W sprzedaży będą dostępne w styczniu.

Mini Towel ~Charlotte Series~

W lutym pojawią się w sprzedaży mini ręczniki z aplikacjami w postaci magicznych przedmiotów, kokard, znaków planet itd. Ręczniki są wielkości 25 x 25 cm i do wyboru będzie 5 wzorów inspirowanych inner senshi. Cena za sztukę to 660 jenów (ok. 24 zł).

PIICA + Clear Pass Case

W sprzedaży pojawią się karty, które używane w połączeniu z kartami IC po zbliżeniu do czytnika podświetlają pewne elementy grafiki znajdującej się na nich. Do uzbierania jest 10 wzorów, każdy z inną wojowniczką. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w marcu 2022. Cena za sztukę to 1650 jenów (ok. 60 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Kaguya Hime no Koibito BD & DVD

Pojawiło się wideo z aktorkami grającymi inner senshi, które komentują oglądane fragmenty musicalu.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 46 do oglądania. Wstawione również odcinki 48 i 49 w lepszej wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Store Original Birthday Acrylic Stand Eternal Sailor Saturn Eternal Sailor Uranus

W styczniu we wszystkich trzech wersjach sklepu Sailor Moon Store pojawią się akrylowe ozdoby z Eternal Sailor Saturn i Eternal Sailor Uranus. Obie wojowniczki mają w styczniu swoje urodziny. Cena za sztukę to 2200 jenów (ok. 79 zł).

Sailor Moon Eternal Multi Accessories Chain

Zapowiedziano ozdobne łańcuszki różnorakiego wykorzystania. Można je nosić jako uchwyt do maseczki czy do okularów (w zestawie znajdują się silikonowe końcówki na okulary) lub po prostu jako zwykłą biżuterię. Do wyboru jest 10 wzorów, każdy inspirowany inną wojowniczką. Te inspirowane Sailor Moon i Sailor Chibi Moon ozdobione są perełkami, a pozostałe kolorowymi kryształkami. Cena za sztukę to 3949 jenów (ok. 142 zł). Przedsprzedaż rozpoczęła się 15 grudnia, a wysyłka nastąpiła w marcu 2022.

Store Original Luna's Colorful Guardian Ofuton Rubber Magnet

We wszystkich odsłonach Sailor Moon Store pojawią się gumowe magnesy z Luną śpiącą w futonie. Do uzbierania jest 10 wersji kolorystycznych ze znakami planet poszczególnych wojowniczek. Sprzedawane będą losowo. Cena to 880 jenów za sztukę (ok. 31 zł), a w sprzedaży pojawią się w styczniu.

Sailor Moon x mezzo piano

W lutym 2022 pojawią się produkty we współpracy z marką mezzo piano. Ujawnione zostaną w styczniu.

SOFVIMATES ~Luna~

W automatach "łapa szczęścia" pojawi się figurka Luny w nowej serii Sofvimates. Luna jest w pozycji siedzącej i ma wysokość 15 cm. W automatach pojawi się w maju 2022.

LINE POP2

17 grudnia nastąpi współpraca z grą LINE POP2.

Postacie z Sailor Moon Eternal pojawią się grze z heksagonalnymi puzzlami.

Współpraca będzie trwać od 17 grudnia do 8 stycznia. W różnych okresach będzie można zdobyć różne elementy ze współpracy.

Z okazji Nowego Roku przy zalogowaniu się do gry będzie można zdobyć znaczki z wojowniczkami.

Kaguya Hime no Koibito DVD & BD

Od 16 grudnia na oficjalnym Twitterze i oficjalnym kanale YouTube pojawiła się reklama wydania BD i DVD.Na razie jest to reklama z inner senshi, później pojawią się reklamy z Sailor Chibi Moon i outer senshi (20 grudnia), Luną (24 grudnia) oraz Tuxedo Kamen (27 grudnia).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6, Strona oficjalna 7, Strona oficjalna 8, Strona oficjalna 9
Kaguya Hime no Koibito

Od 12 do 19 grudnia trwa kampania Twitterowa, w której należy głosować na jeden z czterech utworów z musicalu: Birthday Song, Sailor Call, The Starry Heavens oraz Enkaku Ryokou. Piosenka z pierwszego miejsca zostanie opublikowana na stronie oficjalnego fanklubu, z drugiego miejsca na oficjalnym kanale YouTube, a z trzeciego w Sailor Moon Store.

Store Original Moon Stick ~Sailor Moon store Edition~

Z okazji otwarcia Sailor Moon Store Online Księżycowa Pałeczka w wersji Sailor Moon Store zostanie wydana po raz kolejny. W sprzedaży pojawi się 14 grudnia w cenie 3278 jenów (ok. 118 zł).

Sailor Moon Illumination Eternal

Pokazano kolejną porcję gadżetów:

- puszka w kształcie serca z landrynkami truskawkowymi - 1200 jenów (ok. 43 zł).
- czekoladki w zestawie z przypinką - w pudełku 6 czekoladek; 1620 jenów (ok. 58 zł).
- herbata - Earl Grey w różowym pojemniku z Sailor Chibi Moon oraz Darjeeling w zielonym pojemniku z Heliosem; 860 jenów (ok. 31 zł) za sztukę.
- zestaw upominkowy - zawiera 5 słoiczków z cukierkami w kształcie kamyków; 3240 jenów (ok. 117 zł).

Od 16 grudnia rozpocznie się kolejna przedsprzedaż biletów, do biletów dołączone będzie etui na maseczkę.

8 stycznia odbędzie się event z udziałem Kotono Mitsuishi, więcej szczegółów zostanie podanych 24 grudnia.

Sailor Moon Store Online

Sailor Moon Store Online zostanie otwarty jutro pod adresem:

https://sailormoon-store.com

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5
Crystal Power Nail Shiner

We współpracy z firmą Tescom powstaną elektryczne pilniczki do paznokci. Do wyboru będą pilniczki w kształcie Cutie Moon Rod lub czterech Star Power Stick. Pilniczki zasilane są bateriami i mają w zestawie wymienne końcówki do różnych zastosowań, a także woreczek ze ściąganym sznureczkiem do przechowywania akcesoriów. Cena za sztukę to 5500 jenów (ok. 198 zł). W sprzedaży dostępne są od 10 grudnia w oficjalnym sklepie Tescom w serwisie Rakuten.

Moon Crystal Hair Iron

Również we współpracy z firmą Tescom pojawi się lokówko-prostownica do włosów. Uchwyt pomalowany jest perłową farbą, a przy kablu jest zawieszka z półksiężycem z kryształkami. W końcówce znajduje się przezroczysty zbiorniczek na wodę. W zestawie jest pokrowiec z materiału odpornego na temperaturę. Urządzenie ma 11 trybów temperaturowych w zakresie od 100 do 200 stopni. Cena to 12 980 jenów (ok. 467 zł). W sprzedaży dostępne jest od 10 grudnia w oficjalnym sklepie Tescom w serwisie Rakuten.

Banpresto Lab

18 grudnia zostanie otwarta stała przestrzeń wystawiennicza z figurkami produkowanymi przez Banpresto, która zostanie nazwana Banpresto Lab. Na wystawie będzie się pojawiać ponad 50 aktualnie najnowszych figurek. Z Sailor Moon pojawią się Q posket Special-Moon Kaleido Scope-, które 7 grudnia pojawiły się w automatach "łapa szczęścia".

Aktualności na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 46 i 47 w lepszej jakości HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Aktualizacja na stronie

W dziale Media dostępny odcinek 45 w lepszej wersji HD, a odcinki 39-45 dostępne do oglądania.

Real Dasshutsu Game

Od 4 do 10 grudnia będą sprzedawane bilety na gry w lutym 2022.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dostępny odcinek 44 w lepszej wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Kaguya Hime no Koibito

Na oficjalnym kanale YouTube pojawiło się wideo z przekrojem scen z musicalu.29 grudnia odbędzie się jeszcze jeden event promocyjny z udziałem aktorek grających inner senshi i Lunę. Będzie on dostępny online dla osób, które kupiły DVD lub BD poprzez oficjalny fanklub lub w ELR STORE.

S.H. Figuarts Sailor Chibi Moon -Animation Color Edition-

W kolorystyce z animacji pojawi się również figurka Sailor Chibi Moon. Postać ma wysokość 10 cm, a w zestawie są 3 wymienne twarze, po pięć wymiennych dłoni, grzywka oraz Pink Moon Stick. Przedsprzedaż rozpoczyna się 3 grudnia, a wysyłka nastąpi w kwietniu 2022. Figurka kosztuje 6050 jenów (ok. 218 zł).

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dostępny odcinek 43 w lepszej wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Store Petit

Od 17 grudnia 2021 do 27 marca 2022 w galerii Paseo w Sapporo będzie otwarte kolejne stoisko Sailor Moon Store Petit. W dniu otwarcia pojawią się Gingham Check Series oraz Acrylic Stand Collection vol.5. Osoby, które zrobią zakupy za przynajmniej 3000 jenów otrzymają obwolutę formatu A6 ze świątecznym wzorem. Ilość obwolut ograniczona.

Źródła: Strona oficjalna