Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Marzec 2022

Mini Towel Charlotte Series vol.2

W maju w sprzedaży pojawią się mini ręczniki z drugiej części serii Charlotte. Do uzbierania będą wzory inspirowane Sailor Chibi Moon i outer senshi. Ręczniki mają wymiary 25 x 25 cm i pokryte są powłoką antybakteryjną. Cena za sztukę to 660 jenów (ok. 23 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Sanrio Characters Collaboration

Do postaci we współpracy dodano jeszcze Księżniczkę Serenity, którą połączono w parę z Hello Kitty.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Eternal x U-TREASURE

Pojawiła się nowa kolekcja biżuterii od U-TREASURE. W sprzedaży dostępne będą pierścionki oraz wisiorki. Przedsprzedaż dla fanklubowiczów rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w lipcu. Regularna przedsprzedaż rozpocznie się 6 kwietnia, a wysyłka nastąpi w sierpniu.

Crisis Moon Compact Ring - pierścionek z diamentami lub cyrkoniami oraz motywem broszki Crisis Moon Compact; do wyboru pierścionek wykonany z platyny (330 000 jenów (ok. 11 704 zł)), z białego, żółtego lub różowego 18-katarowego złota (308 000 jenów (ok. 10 923 zł) za sztukę) oraz ze srebra (16 500 jenów (ok. 585 zł)); pierścionki ze złota i platyny mają osadzone diamenty, a ze srebra cyrkonie; pierścionek w kolorze różowego złota jest limitowany dla fanklubu.

Moonlight Ring Eternal ver. - obrączki z motywem półksiężyca; do wyboru wersja damska z lekkim wygięciem oraz męska z lekkim spłaszczeniem; obie wersje wykonane są z platyny i żółtego 18-karatowego złota; wersja damska kosztuje 77 000 jenów (ok. 2731 zł), a męska 88 000 jenów (ok. 3121 zł).

Moon Kaleidoscope Half Eternity Ring - obrączka z motywem Moon Kaleidoscope; do wyboru model z platyny i 18-karatowego żółtego złota lub ze srebra; model ze złota i platyny wysadzany jest diamentami i kosztuje 132 000 jenów (ok. 4681 zł), a model ze srebra wysadzany jest cyrkoniami i kosztuje 22 000 jenów (ok. 780 zł).

Moon Kaleidoscope Ring - obrączki z motywem Moon Kaleidoscope; dostępne są wersje damskie wysadzane diamentami (platyna i złoto) lub cyrkoniami (srebro) oraz wersje męskie bez kamieni szlachetnych; ceny w przypadku męskich i damskich wersji są takie same, chociaż damskie wersje zawierają dodatkowo kamienie; pierścionek z platyny kosztuje 99 000 jenów (ok. 3511 zł), pierścionki z 18-karatowego białego, żółtego i różowego złota kosztują 88 000 jenów (ok. 3121 zł) za sztukę, a ze srebra 16 500 jenów (ok. 585 zł); wersja z różowego złota jest limitowana do fanklubu.

Crystal Carillon & Pegasus Dream Necklace - naszyjnik z Crystal Carillonem i Pegazem; górna część z Pegazem wypełniona jest przezroczystą żywicą; wersja platynowa kosztuje 99 000 jenów (ok. 3511 zł), wersja z 18- karatowego żółtego i różowego złota kosztuje 77 000 jenów (ok. 2731 zł), a wersja ze srebra pokrywanego częściowo złotem kosztuje 13 200 jenów (ok. 468 zł); wersja z różowego złota limitowana jest do fanklubu.

Sailor Moon Eternal x wicca Special Collaboration Watch Princess Serenity

Z okazji 30. rocznicy pojawią się dwa nowe zegarki od wicca. Oba zegarki mają metalową bransoletę ze stali nierdzewnej, ale różnią się kolorami tarczy. Zegarek z niebieską tarczą inspirowany jest Srebrnym Kryształem. Zegarek z różową tarczą inspirowany jest berłem Eternal Tiare. Łączniki bransolety oraz obwódka wokół tarczy jest w kolorze różowego złota, a na tarczy pojawiają się także znaki planet inner senshi. Każdy zegarek ma swoje własne ozdobne pudełko. Wymiary tarczy to 24,5 x 23,5 x 6,7 mm. Długość bransolety w zależności od rozmiaru wynosi 13,4 cm (S), 16 cm (M) oraz 18,6 cm (L). Zegarek kosztuje 36 080 jenów (ok. 1280 zł) za sztukę. Można też wybrać opcję podziału na 6 rat po 6116 jenów (ok. 217 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w sierpniu.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
"Pretty Guardian Sailor Moon" The Super Live「Japan Parade」

14 maja o godz. 13:00 lokalnego czasu The Super Live pojawi się ponownie, tym razem na Japan Parade w Nowym Jorku. Japan Parade to parada, która odbywa się w Central Parku. Gośćmi będą inner senshi, ale więcej szczegółów zostanie podanych w późniejszym czasie.

Powtórki Sailor Moon

Z okazji 30. rocznicy w Japonii na kanale Tokyo MX ponownie pojawi się w emisji stara seria. Odcinki będą puszczane od 6 kwietnia co środę o 18:30.

Universal Studios Japan

Data sprzedaży niektórych produktów we współpracy miała zostać ogłoszona później, teraz już wiadomo, że będą sprzedawane od 1 kwietnia.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Hongawa Tsuushinki Bracelet

Zapowiedziano skórzane bransoletki. Bransoletki to zwykłe paski w białym kolorze zapinane na złotą sprzączkę, ale mają doczepione zawieszki ze wzorami komunikatorów nadgarstkowych. Do wyboru jest 7 wzorów: Moon, Mercury, Mars, Jupiter, Venus, Uranus i Neptune. Pasek ma obwód 22 cm i można go regulować, zapinając na poszczególne dziurki. Szerokość paska to 1,1 cm, a zawieszka mierzy 1,5 cm. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w lipcu. Cena za sztukę to 6688 jenów (ok. 239 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 89 w lepszej wersji HD.

with na maj 2022

28 marca w sprzedaży pojawi się majowy numer magazynu with. W magazynie pojawi się wywiad z Naoko Takeuchi, a do magazynu dołączone będą naklejki z Sailor Moon. Wywiad jest ostatnim wywiadem z serii "Kiedy miałam/em 27 lat". Regularna wersja magazynu będzie kosztować 710 jenów (ok. 25 zł), a wydanie specjalne 750 jenów (ok. 27 zł).

Źródła: Strona oficjalna
Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 88 w lepszej wersji HD.

Amaenbo Nuigurumi ~Luna Artemis Diana~

W sierpniu w automatach "łapa szczęścia" pojawią się nowe puchate maskotki Luny, Artemisa i Diany. Wszystkie trzy są w pozycji siedzącej z wyciągniętymi łapkami, a Luna i Diana mają zaróżowione policzki.

Mechadeka Nuigurumi ~Sailor Moon Sailor Chibi Moon~

W serii Mechadeka Nuigurumi pojawią się wojowniczki. W sierpniu w automatach będą dostępne Sailor Moon i Sailor Chibi Moon, a później również pozostałe wojowniczki. Pluszaki mają 31 cm wzrostu.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 87 w lepszej wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Eternal Charm Accessory

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż na akcesoria z zawieszkami. Do kupienia są spinki i kolczyki. Wysyłka nastąpi w sierpniu.

Eternal Banana Clip - spinki typu banan; ozdobione kokardą i zawieszką; do wyboru 4 wzory: Crisis Moon Compact, Chibi Moon Compact, Święty Graal oraz Crystal Carillon; wymiary spinki to 115 x 45 x 30 mm, a zawieszek to: 21 x 23 mm (Crisis Moon), 20 x 14,5 mm (Chibi Moon), 25 x 22 mm (Graal) oraz 26,5 x 14,5 mm (Carillon); 4785 jenów (ok. 175 zł) za sztukę.

Eternal Ribbon Barrette - spinki automatyczne; inspirowane kokardami z broszkami Sailor Moon i Sailor Chibi Moon; wymiary spinki to 125 x 50 mm, a zawieszek to odpowiednio 17 x 23 mm oraz 17 x 14,5 mm; 4785 jenów (ok. 175 zł) za sztukę.

Eternal Ear Accessory - kolczyki lub klipsy z Moon Kaleidoscope; ozdobione kryształkami; długość 67 mm, zawieszka z kalejdoskopem 34 x 15 mm; 4950 jenów (ok. 181 zł) za parę.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 86 w lepszej wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna
Q posket

Od 21 do 27 marca na stacji Hakata w miejscu przed wielkim ekranem FINE-VISION odbędzie się wystawa figurek Q posket z filmów Eternal.

26 i 27 marca będzie można robić sobie zdjęcia, również przy pomocy Tuxedo Kamen, który będzie się pojawiać w godzinach: 11:30 - 12:00, 13:00 - 13:30, 14:30 - 15:00 oraz 16:00 - 16:30.

Później, od 22 kwietnia, pojawi się jeszcze diorama Elizjum. Niektóre figurki pojawią się po raz pierwszy na tej wystawie.

Sailor Moon Illumination Eternal

19 marca rozpocznie się wiosenna kampania, w której będzie można zdobyć naklejkę, jeśli umieści się swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Należy zrobić zdjęcie na terenie Sailor Moon Illumination Eternal tak, aby na zdjęciu znajdowały się kwitnące wiśnie. Zdjęcie należy wstawić na Twittera lub Instagrama razem ze zdjęciem oryginalnych gadżetów oraz hashtagiem #天空桜. Następnie post należy pokazać obsłudze sklepu Pleasure Station, a naklejkę otrzyma się na miejscu. Ilość naklejek ograniczona.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon x mezzo piano

Fartuszek dla niemowląt ze współpracy z mezzo piano pojawił się dzisiaj w sprzedaży po raz kolejny.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 84 i 85 w lepszej jakości HD.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Store Online

Prace konserwacyjne zostały zakończone.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 82 i 83 w lepszej jakości HD.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Store Online

W sklepie internetowym Sailor Moon Store aktualnie prowadzone są prace konserwacyjne i sklep nie działa.

Store Original BIRTHDAY Acrylic Stand Eternal Sailor Mars

Z okazji urodzin Rei, 17 kwietnia, we wszystkich odsłonach Sailor Moon Store pojawi się akrylowa ozdoba z Eternal Sailor Mars z filmów Eternal. W sprzedaży będzie dostępna w kwietniu, a w Sailor Moon Store Online od 28 kwietnia. Cena to 2200 jenów (ok. 86 zł).

Store Original HAPPY EASTER Series

Zapowiedziano serię Wielkanocną z Usagi z króliczymi uszami. W sprzedaży pojawią się mini ręcznik oraz kołysząca się akrylowa ozdoba. Mini ręcznik kosztuje 770 jenów (ok. 30 zł). Ozdoba akrylowa ma podstawkę w kształcie skorupki jajka w dwóch kolorach, białym i różowym. Na białej znajduje się napis Pretty Guardian Sailor Moon, a na fioletowej Happy Easter. Ozdoba kosztuje 1100 jenów (ok. 43 zł). Produkty pojawią się we wszystkich odsłonach sklepu Sailor Moon Store w kwietniu, a w sklepie online 28 kwietnia.

Sailor Moon Eternal x Sanrio Characters

Outer Senshi również pojawią się w najnowszej współpracy z Sanrio i zostały połączone w pary z Little Twin Stars, Pochacco oraz My Sweet Piano.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 81 w lepszej jakości HD.

Sailor Moon Illumination Eternal

Od 7 marca do 4 kwietnia gadżety Sailor Moon Illumination Eternal będą sprzedawane poprzez oficjalny fanklub Pretty Guardians. Więcej szczegółów zostanie podanych na stronie fanklubu.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 80 w lepszej jakości HD.

Źródła: Strona oficjalna
Senya Moon! Tsuki no Kawatte Oshioki nya! 2

W drugiej odsłonie pod postaciami kotów pojawią się Sailor Moon, Sailor Chibi Moon, Sailor Uranus, Sailor Neptune, Sailor Pluto oraz Sailor Saturn. Przedsprzedaż rozpocznie się jutro, a wysyłka i sprzedaż stacjonarna nastąpi we wrześniu. Cena za sztukę to 715 jenów (ok. 27 zł). W przedsprzedaży na Premium Bandai i Megatreshop można kupić zestaw zawierający dodatkowo Mini Mini Carton, czyli kartonowe pudełko. Cena zestawu to 5720 jenów (ok. 214 zł).

Universal Studios Japan

Data sprzedaży niektórych ostatnio zapowiedzianych artykułów została zmieniona. Część nadal będzie dostępna 4 marca, ale niektóre pojawią się w sprzedaży dopiero 18 marca.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media wstawione odcinki 78 i 79 w lepszej wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Store Point Card Present Renewal

W maju w Sailor Moon Store pojawi się nowa karta do zbierania punktów. Za każde zakupy powyżej 2000 jenów otrzyma się jeden stempelek na karcie, po uzbieraniu 20 będzie można odebrać nagrodę. Jedną z nagród będzie Otedama Usagi w tej samej sukience, co na grafice Usagi reklamującej sklep. Więcej szczegółów zostanie podanych na oficjalnym Instagramie sklepu.

Źródła: Strona oficjalna