Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Marzec 2023

Musical Festival -Chronicle-"Blu-ray / DVD

Na oficjalnym kanale YouTube pojawiło się wideo z fragmentami rozmów z gośćmi, którzy pojawiali się w specjalnym kąciku po przedstawieniach. Nagranie w całości pojawi się na drugiej płycie z oficjalnego wydania.

Źródła: Strona oficjalna
Strona

Poprawione błędne linki do mediów społecznościowych.

Sailor Moon Cosmos Q posket-ETERNAL SAILOR MOON- / -TUXEDO MASK-

Figurki Eternal Sailor Moon i Tuxedo Kamen pojawią się w automatach "łapa szczęścia" 26 kwietnia.

figurki Q posket Eternal Sailor Moon figurki Q posket Tuxedo Kamen figurki Q posket Eternal Sailor Moon i Tuxedo Kamen
Sailor Moon x Sanrio Characters mini Clear Files Collection

W czerwcu w automatach Jumbo Carddass pojawi się seria mini obwolut formatu A5 z postaciami Sailor Moon i Sanrio Characters. Do uzbierania jest 8 sztuk, a wyciągnięcie jednej sztuki z automatu będzie kosztować 200 jenów (ok. 7 zł).

zestawienie wzorów wszystkich obwolut
Sailor Moon Cosmos Theme Song Collection

Pokazano, jak będzie wyglądać okładka najnowszej płyty z piosenkami z filmów Cosmos.

okładka płyty

Ujawniono, że jedną z piosenek na płycie będzie "Nagareboshi e" w nowej aranżacji. Jednocześnie pojawiło się wideo z fragmentem piosenki. Pozostałe utwory będą stopniowo ujawniane jeszcze przed premierą płyty.

Sailor Moon Cosmos

Przy okazji pojawił się jeszcze drugi trailer do filmów Cosmos.

Sailor Moon Cosmos na TikToku

Na TikToku pojawiło się oficjalne konto filmów Sailor Moon Cosmos, gdzie pojawią się filmy, które będą dostępne jedynie w tym serwisie.

https://www.tiktok.com/@sailor_movie

Serie SuperS i Sailor Stars na YouTubie

W ramach promocji filmów Cosmos na oficjalnym kanale Toei Animation pojawią się serie SuperS i Sailor Stars do obejrzenia za darmo. Seria SuperS będzie się pojawiać od 27 marca, a seria Sailor Stars od 5 maja. Codziennie będzie udostępniony jeden odcinek.

https://www.youtube.com/@toeianime_MC

Bilety-karty Sailor Moon Cosmos

Pojawi się kolejna odsłona biletów na filmy Cosmos. Bilety będą sprzedawane w formie kart z postaciami. Do pierwszego filmu będą dostępne wzory z Sailor Starlights, Saturn, Neptune, Venus, Jupiter oraz Chibi Moon, do drugiego filmu będą to wzory z Chibi Chibi Moon, Pluto, Uranus, Mars, Mercury i Moon. Bilety będą sprzedawane od 14 kwietnia w kinach, stacjonarnym i online Sailor Moon Store oraz poprzez serwis Major w cenie 1700 jenów za sztukę (ok. 57 zł).

wzory biletów-kart

Dodatkowo, kupując bilety na filmy w sieci sklepów Lawson, od 14 kwietnia będą do nich dołączone gadżety w postaci akrylowej tabliczki z grafiką promocyjną oraz zestawu zawieszek z broszkami Sailor Starlights. Więcej szczegółów zostanie podanych w późniejszym czasie.

dodatki do biletów, czyli akrylowa tabliczka i zawieszki z broszkami
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6, Strona oficjalna 7
Strona

Zawartość poszczególnych działów jest już dostępna, jednak nie wszystko musi działać prawidłowo. W najbliższych dniach w miarę możliwości będę testować stronę, więc jeśli coś nie będzie działać, proszę pisać na maila shinig_moon@wp.pllub za pośrednictwem Facebooka czy Twittera. Co zawierają poszczególne działy, opisałam na stronie głównej każdego działu.

Każdy dział zawiera jakąś treść, postawiłam na to, żeby każdy dział był zrobiony i żeby nie było pustych działów, które może kiedyś tam uzupełnię. Największe zmiany to dział gadżety i eventy oraz gry i aplikacje. W dziale muzyka dodałam kasety magnetofonowe wydane do Sailor Moon, dział seramyu powiększyłam o inne występy na żywo, jak koncerty muzyki klasycznej, a dział manga został poszerzony o ogólnie pojęte wydania książkowe.

Sailor Moon Sanrio Characters Pajama Party Design

17 kwietnia rozpoczęła się przedsprzedaż na artykuły z serii Pajama Party Design. Przy okazji do wcześniej zapowiadanych artykułów doszły jeszcze arkusze z naklejkami. Do wyboru są dwa arkusze. Cena za arkusz to 495 jenów (ok. 17 zł).

zestawienie artykułów ze współpracy
puzzle akrylowe ozdoby z postaciami otwierane lusterko z zawieszką notes kołowy naklejka z Usagi Hello Kitty naklejka z Ami i Cinnamoroll naklejka z Rei i Kuromi naklejka z Makoto i Marroncream naklejka z Minako i Pompompurin naklejka z Chibiusą i My Melody naklejka z Haruką i Little Twin Stars naklejka z Michiru i Little Twin Stars naklejka z Setsuną i Pochacco naklejka z Hotaru i My Sweet Piano zestawienie przypinek w kształcie gwiazd różowy arkusz z naklejkami niebieski arkusz z naklejkami
Sailor Moon Cosmos x CANMAKE

W maju nastąpi współpraca z marką kosmetyczną CANMAKE. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych w późniejszym czasie.

plansza z logami Sailor Moon Cosmos i Canmake
Sailor Moon Cosmos x Anime Japan 2023

Panel poświęcony Sailor Moon Cosmos na Anime Japan 2023 będzie transmitowany za pośrednictwem Nicovideo. Emisja nastąpi 26 marca w godz. 12:45 - 13:20.

https://live.nicovideo.jp/watch/lv340457916

informacje o panelu poświęconym Sailor Moon Cosmos z datami i zdjęciami gości
Musical Festival -Chronicle-"Blu-ray / DVD

Na oficjalnym kanale YouTube pojawiło się wideo z przekrojem scen z musicalu.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Sailor Moon Eternal GLITTER & GLAMOURS-SUPER SAILOR URANUS- / -SUPER SAILOR NEPTUNE-

W sierpniu w automatach "łapa szczęścia" pojawią się figurki Super Sailor Uranus i Super Sailor Neptune z filmów Eternal. Figurki mają wysokość 23 cm.

figurka Super Sailor Uranus figurka Super Sailor Neptune
Sailor Moon x Sanrio Characters Stand Mini Acrylic Key Holder Aurora TYPE / Acrylic Key Holder Aurora TYPE

We współpracy z Sanrio Characters pojawią się dwa typy breloków. Pierwszy typ breloków może być jednocześnie akrylowymi ozdobami, a drugi to wyłącznie breloki. W obu wypadkach do uzbierania jest po 10 sztuk, na każdym breloku wzór z jedną postacią Sailor Moon i jedną postacią Sanrio. Breloki-ozdoby kosztują 880 jenów za sztukę (ok. 30 zł), a same breloki kosztują 990 jenów za sztukę (ok. 33 zł). W sprzedaży będą dostępne w czerwcu.

wzory dziesięciu breloków-akrylowych ozdób wzory dziesięciu breloków
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Strona

Sprawy powoli posuwają się do przodu i jeśli wszystko dobrze pójdzie to pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego powinny już pojawić się zawartości poszczególnych działów.

Costume Kewpie

17 kwietnia urodziny obchodzi Rei i w związku z tym w kwietniu pojawi się laleczka Księżniczki Mars z serii Costume Kewpie. Sprzedawana będzie w Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit, a także w sklepie online gdzie będzie dostępna od 24 kwietnia (Pretty Guardians) oraz od 27 kwietnia (regularni klienci). Cena to 990 jenów (ok. 32 zł).

laleczka Costume Kewpie Księżniczki Mars
Sailor Moon Cosmos x Anime Japan 2023

Przy okazji 10 rocznicy Anime Japan nastąpi współpraca z Sailor Moon Cosmos. Z łączoną grafiką pojawią się w sprzedaży przypinki i obwoluta. Przypinki będą miały dwa różne wzory, oba z Eternal Sailor Moon, a obwoluta tylko jeden, również z Eternal Sailor Moon. Przypinki mają holograficzną powłokę i 75 mm średnicy, obwoluta jest formatu A4. Cena za sztukę to 600 jenów (ok. 20 zł). Zamówienia online na oficjalnej stronie Anime Japan będą przyjmowane od 25 marca.

loga Sailor Moon Cosmos i Anime Japan przypinki i obwoluta
przypinka z Eternal Sailor Moon 1 przypinka z Eternal Sailor Moon 2 obwoluta z Eternal Sailor Moon
Sailor Moon Eternal x Sanrio Characters Fuwa Kororin 1 i 2

Maskotki miały się pojawić w sprzedaży w lutym, ale data ich wydania została przesunięta na koniec marca.

Sailor Moon Cosmos Mini Towel

W maju w sprzedaży pojawi się mini ręcznik z aplikacją z Eternal Moon Article i znakami planet dziesięciu wojowniczek. Aplikacja wykonana jest złotą nitką, a ręcznik ma wymiary 25 x 25 cm. Od 10 do 24 marca będzie trwać przedsprzedaż na Premium Bandai, a wysyłka nastąpi w czerwcu. Cena to 660 jenów (ok. 21 zł).

ręcznik
Sailor Moon Cosmos x Anime Japan 2023

Podczas Anime Japan będą sprzedawane bilety na filmy Sailor Moon Cosmos. Bilety będzie można zakupić na stoisku Toei Animation, a kupujący otrzymają w prezencie plakat promujący filmy formatu B2. Ilość plakatów ograniczona. Na stoisku Toei Animation odbędzie się także panel poświęcony filmom Sailor Moon Cosmos. Cena biletów to 3400 jenów (ok. 111 zł).

plakat i bilet Sailor Moon Cosmos
Store Original Compact Hair Pin Series

W Sailor Moon Store pojawią się spinki do włosów z broszkami Sailor Moon. Do uzbierania będą wersje z Crystal Star Compact, Cosmic Heart Compact oraz Crisis Moon Compact. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą dostępne w połowie marca, a w sklepie online od 20 marca (Pretty Guardians) i 23 marca (regularni klienci). Cena za sztukę 1100 jenów (ok. 36 zł).

spinki z broszkami do przemiany
Store Original Kirakira Jewelry Case (Cosmic Heart Compact)

W Sailor Moon Store pojawi się drugie pudełeczko na drobiazgi w kształcie broszki do przemiany Sailor Moon, tym razem będzie to broszka Cosmic Heart Compact. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą dostępne w połowie marca, a w sklepie online od 20 marca (Pretty Guardians) i 23 marca (regularni klienci). Cena to 3300 jenów (ok. 108 zł).

pudełeczko w kształcie Cosmic Heart Compact
Sailor Moon Cosmos Theme Song Collection

30 czerwca pojawi się w sprzedaży zestaw płyt CD + BD z piosenkami przewodnimi filmów Cosmos. Na płycie CD pojawi się pięć utworów, jednym z nich będzie Tsuki no Hana, reszta nie została jeszcze ujawniona. Na płycie Bluray pojawi się klip do piosenki Tsuki no Hana. Pretty Guardians i KING e-Shop będą sprzedawać edycje limitowane, do których dodawane będą prezenty w postaci akrylowych ozdób. W przypadku Pretty Guardians będą to ozdoby z postaciami Eternal Sailor Moon i Sailor Starlights, a w przypadku KING e-Shop Księżniczki Kakyuu i Three Lights. Sklepy Pretty Guardians, Animate, Rakuten Books, KING e-Shop, Amazon.co.jp, Tower Records, Seven Net, Neowing, HMV i Sailor Moon Store również będą dodawać prezenty w postaci obwolut formatu A4. W różnych sklepach obwoluty będą miały różne wzory: okładka płyty (Pretty Guardians), Three Lights (KING e-Shop), Eternal Sailor Moon (Sailor Moon Store), Księżniczka Kakyuu (HMV), Sailor Star Fighter (Animate), Sailor Star Maker (Amazon.co.jp), Sailor Star Healer (Neowing), Seiya (Tower Records), Taiki (Seven Net) oraz Yaten (Rakuten Books).

W przypadku usługi Pre save/Pre add serwisów Spotify i Apple Music

https://sailor.lnk.to/tnh

utwory będzie można zakupić od 26 maja. Osoby, które opublikują na Twitterze ekran potwierdzający zakup z hashtagiem #Moon Flower, wezmą udział w loterii. Do wygrania będzie pięć plakatów filmowych.

Zwykłe płyty będą kosztować 3000 jenów (ok. 98 zł), a wersje limitowane 6300 jenów (ok. 205 zł).

grafika promująca płytę
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6, Strona oficjalna 7, Strona oficjalna 8
Sailor Moon Schedule Book 2024

Zapowiedziano pierwsze terminarze na 2024 rok. Do wyboru będą dwa wzory, animation i icon. Oba terminarze są formatu B6, a elementy na okładkach ozdobione są złotą folią. Obejmują okres od października 2023 do grudnia 2024. W sprzedaży dostępne będą w sierpniu w cenie 1870 jenów (ok. 61 zł).

okładki i wnętrza terminarzy
Sailor Moon Cosmos Schedule Book 2024

Kolejne dwa terminarze na 2024 rok w formacie B6 będą miały na okładkach grafikę z filmów Cosmos. Do wyboru dostępne są wzory character oraz icon. Elementy na okładkach ozdobione są złotą folią. Obejmują okres od października 2023 do grudnia 2024. W sprzedaży dostępne będą również w sierpniu w cenie 1540 jenów (ok. 50 zł).

okładki i wnętrza terminarzy
Sailor Moon Cosmos Capsule Water Dome

W automatach gashapon pojawią się kule śnieżne powiązane z filmami Cosmos. W kulach będą znajdować ilustracje z postaciami, a przesypywać się będą kolorowe cekiny. Do uzbierania będzie 6 wzorów: Eternal Sailor Moon & Eternal Sailor Chibi Moon, Eternal Sailor Moon, Chibi Chibi, Księżniczka Kakyuu, Sailor Starlights oraz jeden nieujawniony wzór. W automatach dostępne będą w czerwcu w cenie 400 jenów (ok. 13 zł) za kapsułkę.

pięć kul śnieżnych
Prism On Ice

Pokazano gadżety, które będzie można kupić w związku ze anulowanym Prism On Ice. W sprzedaży były dostępne od 3 marca.

Koszulka - dostępne rozmiary S, M, L oraz XL; 3500 jenów (ok. 113 zł).
Ręcznik szalikowy - różowy; z woreczkiem do przechowywania; 4200 jenów (ok. 136 zł).
Ręcznik z sylwetką Sailor Moon na łyżwach - 3500 jenów (ok. 113 zł).
Koc-podomka - kocyk w formie ubioru; różowy; 4500 jenów (ok. 146 zł).
Brelok w stylu witrażowym - z łyżwą; 1500 jenów (ok. 49 zł).
Zestaw kopert - w zestawie 2 wzory, z każdego wzoru 5 sztuk; 1200 jenów (ok. 39 zł).
Torba zakupowa - 3850 jenów (ok. 125 zł).
Herbarium - buteleczka z suszonymi kwiatkami; 4200 jenów (ok. 136 zł).
Naszyjnik - 12 000 jenów (ok. 389 zł).
Bransoletka z zawieszkami - 6200 jenów (ok. 201 zł).

We współpracy z marką Chacott:
Dres dla łyżwiarzy - z aplikacją Moon Stick; kolor czarny z różowymi paskami; dostępne rozmiary S, M i L; 33 000 jenów (ok. 1069 zł).
Dres dla łyżwiarzy ozdobiony cyrkoniami - z aplikacją Moon Stick i sylwetką Sailor Moon na łyżwach; kolor czarny z różowymi paskami; dostępne rozmiary S, M i L; 39 600 jenów (ok. 1283 zł).
Naszyjnik z zawieszką z łyżwą - 39 600 jenów (ok. 1283 zł).
Torba na drugie śniadanie - 8800 jenów (ok. 285 zł).

Koszulka z nadrukiem inner senshi na łyżwach - dostępne rozmiary S, M, L oraz XL; 4200 jenów (ok. 136 zł).
Akrylowy obrazek - z Księżniczką Serenity i Księciem Endymionem na łyżwach; 4000 jenów (ok. 130 zł).
Arkusz z naklejkami - 880 jenów (ok. 29 zł).
Zestaw dwóch obwolut - z Księżniczką Serenity i Księciem Endymionem oraz z inner senshi na łyżwach; 880 jenów (ok. 29 zł).
Plakaty - z Księżniczką Serenity i Księciem Endymionem lub z inner senshi na łyżwach; 1100 jenów (ok. 36 zł) za sztukę.
Akrylowe ozdoby - do uzbierania pięć inner senshi na łyżwach; 1650 jenów (ok. 53 zł) za sztukę.

przegląd gadżetów Prism On Ice
Sailor Moon Cosmos

W czerwcu w kinach w Japonii pojawią się tematyczne kubełki na popcorn i uchwyty na napoje. Więcej szczegółów pojawi się w późniejszym czasie.

Musical Festival -Chronicle-"Blu-ray / DVD

Pokazano fragment przedstawienia Musical Festival -Chronicle-, które pojawi się na płytach DVD i BD.

Osoby, które zarezerwowały swoją kopię wydania w Pretty Guardians lub ELR STORE będą mogły uczestniczyć w specjalnym evencie. 18 marca o godz. 17:00 odbędzie się event online z udziałem Tanaki Riko, Maekawy Kanon, Kobayashi Rei, Matsumury Kisary oraz Makino Marin. Rezerwacje trwały do 3 marca.

Dodatkowo 23 kwietnia odbędzie się event z udziałem obsady musicalu. Gośćmi będą Tanaka Riko, Maekawa Kanon, Kobayashi Rei, Matsumura Kisara, Makino Marin, Tatemichi Riona, Anza oraz Ookubo Satomi. Rezerwacje będą otwarte do 2 kwietnia.

plansza z gośćmi eventów
Flower Dress Series Paper Freshener

Papierowe odświeżacze miały zostać rozesłane 10 marca, ale wysyłka została przesunięta na kwiecień.

The Super Live

Ogłoszono obsadę na występy w Tajwanie. Na Team Taipei będą się składać:

Sailor Moon - Koga Natsuki
Sailor Mercury - Cocona
Sailor Mars - Ninomiya Kyoko
Sailor Jupiter - Yamazaki Shio
Sailor Venus - Goto Saaya
Królowa Beryl - Hirayu Juri
Kunzite - Sanada Reo
Tuxedo Kamen - Tatemichi Riona
A także - Donjou Mizuki, Enomoto Aiko, Higashikawa Ayumi, Koizumi Moeko i Osawa Suzuka

Sailor Moon Cosmos x Maison de Fleur

Pokazano jak będą wyglądać artykuły z najnowszej współpracy z Maison de Fleur. Sprzedaż w sklepach stacjonarnych rozpocznie się 17 marca. Przedsprzedaż na Premium Bandai rozpocznie się 17 marca i będzie trwać do 31 marca, a wysyłka nastąpi w kwietniu.

zestawienie artykułów Maison de Fleur

Zawieszki z kokardami - zawieszki mają łańcuszki, dzięki którym można regulować długość; wymiary kokardy to 9,5 x 11 cm; długość łańcuszka to 36 cm; do uzbierania 5 wzorów: Moon, Uranus, Neptune, Pluto i Saturn; 3700 jenów (ok. 120 zł) za sztukę.

zawieszka z kokardą Sailor Moon zawieszka z kokardą Sailor Moon zawieszka z kokardą Sailor Moon zawieszka z kokardą Sailor Moon zawieszka z kokardą Sailor Moon zawieszka z kokardą Sailor Uranus zawieszka z kokardą Sailor Uranus zawieszka z kokardą Sailor Uranus zawieszka z kokardą Sailor Uranus zawieszka z kokardą Sailor Uranus zawieszka z kokardą Sailor Neptune zawieszka z kokardą Sailor Neptune zawieszka z kokardą Sailor Neptune zawieszka z kokardą Sailor Neptune zawieszka z kokardą Sailor Neptune zawieszka z kokardą Sailor Pluto zawieszka z kokardą Sailor Pluto zawieszka z kokardą Sailor Pluto zawieszka z kokardą Sailor Pluto zawieszka z kokardą Sailor Pluto zawieszka z kokardą Sailor Saturn zawieszka z kokardą Sailor Saturn zawieszka z kokardą Sailor Saturn zawieszka z kokardą Sailor Saturn zawieszka z kokardą Sailor Saturn

Spinki do włosów z kokardami - spinki automatyczne; do wyboru 11 wzorów: 10 wzorów inspirowanych 10 wojowniczkami oraz jeden inspirowany Sailor Starlights; wielkość kokardy to 14 x 12 cm; 3700 jenów (ok. 120 zł) za sztukę.

zestawienie spinek automatycznych z kokardami spinka automatyczna z kokardą Sailor Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Mercury spinka automatyczna z kokardą Sailor Mercury spinka automatyczna z kokardą Sailor Mercury spinka automatyczna z kokardą Sailor Mercury spinka automatyczna z kokardą Sailor Mercury spinka automatyczna z kokardą Sailor Mars spinka automatyczna z kokardą Sailor Mars spinka automatyczna z kokardą Sailor Mars spinka automatyczna z kokardą Sailor Mars spinka automatyczna z kokardą Sailor Mars spinka automatyczna z kokardą Sailor Jupiter spinka automatyczna z kokardą Sailor Jupiter spinka automatyczna z kokardą Sailor Jupiter spinka automatyczna z kokardą Sailor Jupiter spinka automatyczna z kokardą Sailor Jupiter spinka automatyczna z kokardą Sailor Venus spinka automatyczna z kokardą Sailor Venus spinka automatyczna z kokardą Sailor Venus spinka automatyczna z kokardą Sailor Venus spinka automatyczna z kokardą Sailor Venus spinka automatyczna z kokardą Sailor Chibi Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Chibi Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Chibi Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Chibi Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Chibi Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Chibi Moon spinka automatyczna z kokardą Sailor Uranus spinka automatyczna z kokardą Sailor Uranus spinka automatyczna z kokardą Sailor Uranus spinka automatyczna z kokardą Sailor Uranus spinka automatyczna z kokardą Sailor Uranus spinka automatyczna z kokardą Sailor Neptune spinka automatyczna z kokardą Sailor Neptune spinka automatyczna z kokardą Sailor Neptune spinka automatyczna z kokardą Sailor Neptune spinka automatyczna z kokardą Sailor Neptune spinka automatyczna z kokardą Sailor Pluto spinka automatyczna z kokardą Sailor Pluto spinka automatyczna z kokardą Sailor Pluto spinka automatyczna z kokardą Sailor Pluto spinka automatyczna z kokardą Sailor Pluto spinka automatyczna z kokardą Sailor Saturn spinka automatyczna z kokardą Sailor Saturn spinka automatyczna z kokardą Sailor Saturn spinka automatyczna z kokardą Sailor Saturn spinka automatyczna z kokardą Sailor Saturn spinka automatyczna z kokardą Sailor Starlights spinka automatyczna z kokardą Sailor Starlights spinka automatyczna z kokardą Sailor Starlights spinka automatyczna z kokardą Sailor Starlights spinka automatyczna z kokardą Sailor Starlights spinka automatyczna z kokardą Sailor Starlights

Kosmetyczki - ozdobione kokardą; do uzbierania 5 wzorów: Moon, Uranus, Neptune, Pluto i Saturn; wymiary to 15 x 21 x 8 cm; 4700 jenów (ok. 152 zł) za sztukę.

kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Moon kosmetyczka z kokardą Sailor Uranus kosmetyczka z kokardą Sailor Uranus kosmetyczka z kokardą Sailor Uranus kosmetyczka z kokardą Sailor Uranus kosmetyczka z kokardą Sailor Uranus kosmetyczka z kokardą Sailor Uranus kosmetyczka z kokardą Sailor Uranus kosmetyczka z kokardą Sailor Uranus kosmetyczka z kokardą Sailor Neptune kosmetyczka z kokardą Sailor Neptune kosmetyczka z kokardą Sailor Neptune kosmetyczka z kokardą Sailor Neptune kosmetyczka z kokardą Sailor Neptune kosmetyczka z kokardą Sailor Neptune kosmetyczka z kokardą Sailor Neptune kosmetyczka z kokardą Sailor Neptune kosmetyczka z kokardą Sailor Pluto kosmetyczka z kokardą Sailor Pluto kosmetyczka z kokardą Sailor Pluto kosmetyczka z kokardą Sailor Pluto kosmetyczka z kokardą Sailor Pluto kosmetyczka z kokardą Sailor Pluto kosmetyczka z kokardą Sailor Pluto kosmetyczka z kokardą Sailor Pluto kosmetyczka z kokardą Sailor Saturn kosmetyczka z kokardą Sailor Saturn kosmetyczka z kokardą Sailor Saturn kosmetyczka z kokardą Sailor Saturn kosmetyczka z kokardą Sailor Saturn kosmetyczka z kokardą Sailor Saturn kosmetyczka z kokardą Sailor Saturn kosmetyczka z kokardą Sailor Saturn

Zawieszki z misiami - misie są kolorystycznie inspirowane 10 wojowniczkami oraz Sailor Starlights, w sumie 13 wzorów do uzbierania; misie mają wymiary 18 x 10 cm; na stopach mają wyszyte znaki planet; 3500 jenów (ok. 113 zł) za sztukę; dostępny jest również zestaw zawierający wszystkie 13 misiów za 45 000 jenów (ok. 1456 zł).

zestawienie wszystkie misiów miś inspirowany Sailor Moon miś inspirowany Sailor Moon miś inspirowany Sailor Moon miś inspirowany Sailor Moon miś inspirowany Sailor Moon miś inspirowany Sailor Moon miś inspirowany Sailor Moon miś inspirowany Sailor Mercury miś inspirowany Sailor Mercury miś inspirowany Sailor Mercury miś inspirowany Sailor Mercury miś inspirowany Sailor Mercury miś inspirowany Sailor Mars miś inspirowany Sailor Mars miś inspirowany Sailor Mars miś inspirowany Sailor Mars miś inspirowany Sailor Mars miś inspirowany Sailor Jupiter miś inspirowany Sailor Jupiter miś inspirowany Sailor Jupiter miś inspirowany Sailor Jupiter miś inspirowany Sailor Jupiter miś inspirowany Sailor Venus miś inspirowany Sailor Venus miś inspirowany Sailor Venus miś inspirowany Sailor Venus miś inspirowany Sailor Venus miś inspirowany Sailor Chibi Moon miś inspirowany Sailor Chibi Moon miś inspirowany Sailor Chibi Moon miś inspirowany Sailor Chibi Moon miś inspirowany Sailor Chibi Moon miś inspirowany Sailor Uranus miś inspirowany Sailor Uranus miś inspirowany Sailor Uranus miś inspirowany Sailor Uranus miś inspirowany Sailor Uranus miś inspirowany Sailor Neptune miś inspirowany Sailor Neptune miś inspirowany Sailor Neptune miś inspirowany Sailor Neptune miś inspirowany Sailor Neptune miś inspirowany Sailor Pluto miś inspirowany Sailor Pluto miś inspirowany Sailor Pluto miś inspirowany Sailor Pluto miś inspirowany Sailor Pluto miś inspirowany Sailor Saturn miś inspirowany Sailor Saturn miś inspirowany Sailor Saturn miś inspirowany Sailor Saturn miś inspirowany Sailor Saturn miś inspirowany Sailor Star Fighter miś inspirowany Sailor Star Fighter miś inspirowany Sailor Star Fighter miś inspirowany Sailor Star Fighter miś inspirowany Sailor Star Fighter miś inspirowany Sailor Star Maker miś inspirowany Sailor Star Maker miś inspirowany Sailor Star Maker miś inspirowany Sailor Star Maker miś inspirowany Sailor Star Maker miś inspirowany Sailor Star Healer miś inspirowany Sailor Star Healer miś inspirowany Sailor Star Healer miś inspirowany Sailor Star Healer miś inspirowany Sailor Star Healer

Torby na zakupy - granatowe; z dwiema kokardami; do wyboru wzory inspirowane Sailor Moon i Sailor Starlights; wymiary torby to 45 x 42 cm; 6900 jenów (ok. 173 zł) za sztukę.

zestawienie wszystkich toreb torba inspirowana Sailor Moon torba inspirowana Sailor Moon torba inspirowana Sailor Moon torba inspirowana Sailor Moon torba inspirowana Sailor Moon torba inspirowana Sailor Moon torba inspirowana Sailor Moon torba inspirowana Sailor Moon torba inspirowana Sailor Star Fighter torba inspirowana Sailor Star Fighter torba inspirowana Sailor Star Fighter torba inspirowana Sailor Star Fighter torba inspirowana Sailor Star Fighter torba inspirowana Sailor Star Fighter torba inspirowana Sailor Star Fighter torba inspirowana Sailor Star Maker torba inspirowana Sailor Star Maker torba inspirowana Sailor Star Maker torba inspirowana Sailor Star Maker torba inspirowana Sailor Star Maker torba inspirowana Sailor Star Maker torba inspirowana Sailor Star Maker torba inspirowana Sailor Star Healer torba inspirowana Sailor Star Healer torba inspirowana Sailor Star Healer torba inspirowana Sailor Star Healer torba inspirowana Sailor Star Healer torba inspirowana Sailor Star Healer torba inspirowana Sailor Star Healer torba inspirowana Sailor Star Healer
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6, Strona oficjalna 7, Strona oficjalna 8, Strona oficjalna 8