Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Lipiec 2023

Figuarts Zero chouette Sailor Cosmos -Darkness calls to light, and light, summons darkness-

Zapowiedziano figurkę Sailor Cosmos z serii Figuarts Zero Chouette. W sprzedaży ma się pojawić dopiero w maju 2024. Na razie nie podano więcej informacji i nie pokazano żadnych zdjęć.

plansza informacyjna
Musical Festival -Chronicle-

Od dzisiaj musical dostępny będzie w kilku serwisach streamingowych: DMM, dAnimestore, U-NEXT, Video Market oraz music.jp.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Series x Sanrio Characters Print Cushion Vol.2

Zapowiedziano drugą odsłonę poduszek ze wzorami Sanrio Character. Do uzbierania będą cztery poduszki z postaciami w wersji SD: Moon/Chibi Moon/Chibi Chibi, Mercury/Mars/Jupiter/Venus, Sailor Starlights oraz outer senshi. W automatach "łapa szczęścia" pojawią się w grudniu.

wzory poduszek Moon/Chibi Moon/Chibi Chibi i Mercury/Mars/Jupiter/Venus wzory poduszek Sailor Starlights i outer senshi
Sailor Moon Cosmos Wakuwaku Odekake Nuigurumi

Również w grudniu w automatach "łapa szczęścia" pojawią się nowe pluszowe zawieszki z Eternal Sailor Moon, Eternal Sailor Chibi Moon oraz Tuxedo Kamen. Pluszaki zawieszone są na gumkach.

pluszowe zawieszki z Eternal Sailor Moon, Eternal Sailor Chibi Moon oraz Tuxedo Kamen
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Cosmos x Sanrio Characters Stationery Goods

We współpracy z Sanrio zapowiedziano kolejne artykuły papiernicze. Wzory są z postaciami w wersji SD, pojawiają się także Sailor Starlights i Chibi Chibi oraz odpowiadające im postacie Sanrio. W sprzedaży będą dostępne we wrześniu.

- mini zestaw papeterii - do wyboru wzór z inner senshi, Chibi Moon oraz Chibi Chibi lub wzór z outer senshi i Sailor Starlights; 440 jenów za zestaw (ok. 12 zł).
- obwoluty formatu A4 - do wyboru wzór z inner senshi, Chibi Moon oraz Chibi Chibi lub wzór z outer senshi i Sailor Starlights; 385 jenów (ok. 11 zł) za sztukę.
- obwoluty z pięcioma przegródkami - do wyboru wzór z inner senshi i Chibi Moon lub wzór z outer senshi, Chibi Chibi i Sailor Starlights; 550 jenów (ok. 16 zł) za sztukę.
- ozdobna taśma klejąca - szerokość 30 mm; do wyboru wzór z inner senshi, Chibi Moon oraz Chibi Chibi lub wzór z outer senshi i Sailor Starlights; 495 jenów (ok. 14 zł).
- zestawy sześciu pocztówek - do wyboru zestaw ze wzorem z inner senshi i Chibi Moon lub zestaw z wzorem z outer senshi, Chibi Chibi i Sailor Starlights; 990 jenów za zestaw (ok. 28 zł).
- naklejki - do uzbierania 14 wzorów, każdy z inną wojowniczką i odpowiadającą jej postacią Sanrio; sprzedawane losowo; 440 jenów za sztukę (ok. 12 zł).
- spinacze - do uzbierania 14 wzorów, każdy z inną wojowniczką i odpowiadającą jej postacią Sanrio; sprzedawane losowo; 770 jenów (ok. 22 zł) za sztukę.

zestawienie wzorów artykułów papierniczych

Artykuły papiernicze, które pojawią się w sprzedaży w październiku:

- zestawy trzech mini notesów - do wyboru wzór z inner senshi, Chibi Moon oraz Chibi Chibi lub wzór z outer senshi i Sailor Starlights; 990 jenów za zestaw (ok. 28 zł).
- zestawy trzech laserowo wycinanych karteczek samoprzylepnych - do wyboru wzór z inner senshi, Chibi Moon oraz Chibi Chibi lub wzór z outer senshi i Sailor Starlights; 660 jenów za zestaw (ok. 19 zł).
- kołonotatniki formatu B6 - do wyboru wzór z inner senshi, Chibi Moon oraz Chibi Chibi lub wzór z outer senshi i Sailor Starlights; 660 jenów za sztukę (ok. 19 zł).
- długopisy - do wyboru wzór z inner senshi, Chibi Moon oraz Chibi Chibi lub wzór z outer senshi i Sailor Starlights; 594 jeny za sztukę (ok. 17 zł).

zestawienie wzorów artykułów papierniczych
Sailor Moon Cosmos Aritayaki Teacup & Saucer

W sprzedaży pojawią się zestawy zawierające filiżankę i spodek. Naczynia są porcelanowe i wykonanie w mieście Arita. Miasto i region je otaczający słynie z porcelanowych wyrobów. W przypadku Sailor Moon do wyboru będą dwa wzory, biało-różowy ze znakami planet inner senshi oraz biało-granatowy ze znakami planet outer senshi. Na wewnętrznych ściankach obu filiżanek pojawiają się znaki planet wszystkich wojowniczek. Cena zestawu to 21 780 jenów (ok. 617 zł). W sprzedaży będą się pojawiać od końca września do końca listopada.

dwie filiżanki ze spodkami biało-różowa filiżanka ze spodkiem biało-granatowa filiżanka ze spodkiem
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Multi Ring for smartphone

Uchwyty do smartfonów z obracanym pierścieniem. Można ich używać dla pewniejszego trzymania telefonu lub jako podstawki do ustawienia telefonu. Najlepiej trzymają się przyklejone do plastikowych etui na telefony o gładkiej powierzchni. Do wyboru dwa wzory: Eternal Sailor Moon oraz Sailor Starlights. Cena za sztukę to 2508 jenów (ok. 71 zł). W sprzedaży będą dostępne od 18 października.

wzory uchwytów do telefonów
Iconic Ear Object

Od marki Mayla, która niedawno wypuściła buty na obcasie inspirowane serią Sailor Moon, pojawią się ozdobne kolczyki. W sprzedaży będą dostępne od 31 lipca.

modelka z kolczykami na uszach

Do wyboru jest 10 wzorów: 1 x Eternal Moon Article, 4 x Planet Symbol oraz 5 x Original. Wzory inspirowane są inner senshi. Kolczyki Eternal Moon Article oraz Planet Symbol kosztują po 9790 jenów za parę (ok. 278 zł), a kolczyki Original po 18 810 jenów (ok. 516 zł) za parę.

wzory kolczyków

Można również kupić w zestawach po dwie pary, w każdym zestawie pary kolczyków inspirowane jedną wojowniczką. Każdy zestaw dostępny w ozdobnym pudełku i z ramką do ekspozycji kolczyków. Cena za zestaw to 25 960 jenów (ok. 737 zł).

zestawy kolczyków wyeksponowane na ramkach i ozdobne pudełko
Sailor Moon Cosmos x HANA・BIYORI

Uruchomiono specjalną stronę, na której można zamawiać gadżety Hana Biyori. Zamówienia można składać od 1 do 31 sierpnia. Wysyłka nastąpi kiedy wszystkie zamówienia zostaną przygotowane.

plakat A3 zestaw obwolut A4 zestaw zakładek zestaw zakładek zestaw zakładek zestaw zakładek ilustracje na płótnie ilustracje na płótnie ilustracje na płótnie ilustracje na płótnie akrylowa ozdoba z Eternal Sailor Moon pudełko na drugie śniadanie torba na pudełko na drugie śniadanie arkusze z naklejkami arkusze z naklejkami arkusze z naklejkami arkusze z naklejkami arkusze z naklejkami arkusze z naklejkami arkusze z naklejkami zamykane lusterka zamykane lusterka zamykane lusterka zamykane lusterka zamykane lusterka zamykane lusterka zamykane lusterka bukiet kwiatów kubek z Eternal Sailor Moon breloki breloki breloki breloki
Sailor Moon Cosmos - prezenty

W piątym tygodniu wyświetlania drugiej części filmu Cosmos widzom będą rozdawane zestawy pocztówek Happy Marriage. W zestawie są trzy pocztówki z postaciami w strojach weselnych.

zestaw pocztówek
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
GLITTER&GLAMOURS-SUPER SAILOR URANUS-/-SUPER SAILOR NEPTUNE-

Figurki Super Sailor Uranus i Super Sailor Neptune pojawią się w automatach 8 sierpnia.

Sailor Moon Cosmos Mechamo Fugutto Nuigurumi ~Diana~

Maskotka siedzącej Diany pojawi się w automatach 18 sierpnia.

maskotka Diany
GEM CASE for AirPods Pro

Zapowiedziano etui na słuchawki AirPods Pro pierwszej i drugiej generacji. Do wyboru są dwa wzory: Eternal Sailor Moon i Sailor Starlights. Etui stylizowane jest na obudowane kryształem. Z boku uchwyt do zaczepienia smyczy czy karabińczyka. W sprzedaży pojawią się 20 września. Cena za sztukę to 3278 jenów (ok. 93 zł).

etui na słuchawki AirPods Pro
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Proplica Eternal Tiare

Berło będzie odtwarzać 18 różnych dialogów nagranych przez Mitsuishi Kotono, w tym pochodzące z drugiej części filmu Cosmos. Wyposażona jest w stan uśpienia, pozostawiona na jakiś czas przechodzi w stan uśpienia i odtwarza głos nagrany specjalnie na tę okazję. Odtwarza efekty dźwiękowe i piosenki z obu części filmów Cosmos. Piosenki, które można odtworzyć to Moonlight Densetsu, Sailor Star Song oraz Happy Marriage Song. Dzięki oświetleniu LED świeci na różne kolory. Można również uruchomić opcję, dzięki której światełka będą świecić przez dłuższy czas. Podstawka pod berło jest w kształcie Densetsu no Seihai, berło ma długość 87 cm. Przedsprzedaż rozpoczęła się 21 lipca, a cena to 22 000 jenów (ok. 622 zł).

Proplica Eternal Tiare cała z przodu Proplica Eternal Tiare cała z tyłu Proplica Eternal Tiare świecąca na różowo Proplica Eternal Tiare świecąca na zielono Proplica Eternal Tiare świecąca na fioletowo Proplica Eternal Tiare bez włączonych świateł Proplica Eternal Tiare cała z włączonym białym światłem Proplica Eternal Tiare na podstawkach Proplica Eternal Tiare podstawki Proplica Eternal Tiare świecąca na biało Proplica Eternal Tiare w różnych ujęciach Proplica Eternal Tiare gif pokazujący świecenie Proplica Eternal Tiare w różnych ujęciach
Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Cosmos Memopon

Memopon to rodzaj stempli do samoprzylepnych kwadratowych karteczek. Do pojemnika wkłada się bloczek kartek, zamyka się przykrywką i poprzez dociśnięcie wieczka stempluje się na karteczce określony wzór. Memopony z Sailor Moon Cosmos będą miały do wyboru 13 wzorów, każdy z inną wojowniczką. Przedsprzedaż rozpocznie się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w październiku. Wymiary zewnętrzne pudełka ze stemplem to 85 x 85 x 34 mm, a stempla 60 x 60 mm. W zestawie nie ma karteczek. Cena za sztukę to 2200 jenów (ok. 63 zł).

zestawienie wzorów memopon
różne wzory stempli odbite na kartkach Memopon z Eternal Sailor Moon stempel z Eternal Sailor Moon odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Mercury stempel z Eternal Sailor Mercury odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Mars stempel z Eternal Sailor Mars odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Jupiter stempel z Eternal Sailor Jupiter odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Venus stempel z Eternal Sailor Venus odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Chibi Moon stempel z Eternal Sailor Chibi Moon odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Uranus stempel z Eternal Sailor Uranus odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Neptune stempel z Eternal Sailor Neptune odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Pluto stempel z Eternal Sailor Pluto odbity na kartce Memopon z Eternal Sailor Saturn stempel z Eternal Sailor Saturn odbity na kartce Memopon z Sailor Star Fighter stempel z Sailor Star Fighter odbity na kartce Memopon z Sailor Star Maker stempel z Sailor Star Maker odbity na kartce Memopon z Sailor Star Healer stempel z Sailor Star Healer odbity na kartce różne wzory stempli odbite na kartkach
Sailor Moon Otedama Sailor Quartet Set

Zapowiedziano kolejne maskotki z serii Otedama, tym razem jest to zestaw z Sailor Quartet zawierający Sailor Vesta, Sailor Juno, Sailor Pallas oraz Sailor Ceres. Zestaw pojawi się w sprzedaży w Sailor Moon i Sailor Moon Store Petit 20 lipca, a w sklepie online od 24 lipca (Pretty Guardians) i od 27 lipca (regularni klienci). Cena zestawu to 3520 jenów (ok. 101 zł).

maskotki Otedama Sailor Vesta, Sailor Juno, Sailor Pallas oraz Sailor Ceres
Sailor Moon Cosmos x Sanrio Characters 500 Pieces Jigsaw Puzzle

W sprzedaży pojawią się 500-elementowe puzzle ze wzorem z 14 wojowniczkami i odpowiadającymi im postaciami Sanrio. Wymiary puzzli po ułożeniu to 38 x 56 cm. W sprzedaży będą dostępne we wrześniu w cenie 2640 jenów (ok. 76 zł).

wzór puzzli
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Sailor Moon Otedama Sailor Chibi Chibi Moon

20 lipca pojawi się w Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit maskotka Sailor Chibi Chibi Moon z serii Otedama. W sklepie online pojawi się od 24 lipca (Pretty Guardians) i od 27 lipca (regularni klienci). Cena nie została podana, ale ostatnio te maskotki kosztowały po 880 jenów za sztukę (ok. 25 zł).

maskotka Otedama Sailor Chibi Chibi Moon
Sailor Moon Cosmos x HANA・BIYORI

Od 18 do 31 lipca gadżety we współpracy z Hana Biyori pojawią się w sprzedaży w Pretty Guardians.

Sailor Moon Cosmos - prezenty

W czwartym tygodniu grania drugiej części filmu jako prezenty rozdawane będą pocztówki ze scenami z filmu. Do uzbierania jest 5 wzorów.

zestawienie wzorów pocztówek
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Koushiki Visual Book

Przy zakupie oficjalnego przewodnika do filmów Cosmos w oficjalnym fanklubie będzie można otrzymać obwolutę formatu A5 ze wszystkimi wojowniczkami. Kupując przewodnik w Sailor Moon Store do zakupu będzie dołączona obwoluta z Eternal Sailor Moon i Eternal Sailor Chibi Moon formatu A6.

wzory obwolut
Figuarts mini Sailor Star Fighter/Maker/Healer -Cosmos edition-

Figurki Sailor Starlights pojawią się w sprzedaży jutro.

Sailor Moon Cosmos - datowniki

W sprzedaży pojawią się datowniki. Datę można ustawiać za pomocą pokręteł lub zostawić w środku puste miejsce i następlować samą ozdobną ramkę, a w środku wpisać wiadomość. Do wyboru jest 10 wersji stempla w rozmiarze S, każdy ze znakiem innej wojowniczki; rozmiar M z trzema kotami oraz owalny z Eternal Sailor Moon i Luną. Na uchwytach są ilustracje pokazujące, który wzór ma dany stempel. Stemple w rozmiarze S kosztują 3850 jenów za sztukę (ok. 110 zł), mają wymiary 24 x 24 x 103 mm, a stempelek ma wymiary 18 x 18 mm. Stempel w rozmiarze M kosztuje 4620 jenów (ok. 132 zł), wymiary urządzenia to 29 x 27 x 127 mm, a wymiary stempelka to 24 x 24 mm. Owalny stempel kosztuje 5940 jenów (ok. 170 zł), wymiary urządzenia to 50 x 35 x 147 mm, a stempelka 48 x 32 mm.

Dostępne będą 3 terminy przedsprzedaży i wysyłki. Pierwszy termin przedsprzedaży będzie trwać od 20 do 31 lipca, a wysyłka nastąpi 8 września. Drugi termin przedsprzedaży będzie trwać od 1 do 31 sierpnia, a wysyłka nastąpi 7 października. Trzeci termin przedsprzedaży będzie trwać od 1 września do 1 października, a wysyłka nastąpi 8 listopada.

zestawienie wzorów stempli
różne sposoby zastosowania stempli wzory stempli i sposób użycia oraz przechowywania
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Aktualizacja na stronie

W dziale Media uzupełnione linki na Streamtape do serii Sailor Moon S i Sailor Moon SuperS.

Sailor Moon Store Logo Bag Charm

21 lipca oficjalny sklep będzie wydawał nowe karty do zbierania punktów. Za każde wydane 2000 jenów na karcie będzie stawiany stempelek. Po uzbieraniu 20 stempelków będzie można zdobyć zawieszkę do torby z logiem Sailor Moon Store.

zawieszka do torby z logiem Sailor Moon Store
Aktualizacja na stronie

W dziale Media uzupełnione linki na Streamtape do serii Sailor Moon i Sailor Moon R.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Cosmos - prezenty

W trzecim tygodniu wyświetlania drugiej części filmu Cosmos jako prezenty dla widzów będą rozdawane podkładki pod szklanki z Eternal Sailor Venus, Eternal Sailor Uranus, Sailor Star Maker oraz Sailor Cosmos.

zestawienie wzorów podkładek pod szklankę
Źródła: Strona oficjalna
Aktualizacja na stronie

W dziale Manga, książki i czasopisma dodane tłumaczenie pierwszego rozdziału tomu Short Stories.

Store Original Three Light Gin Tape

Od 13 lipca klienci sklepów Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit przy zakupach na kwotę przynajmniej 2000 jenów otrzymają srebrną taśmę z nazwą zespołu i imionami jego członków. Jest to taśma, jaką można zdobyć podczas różnych koncertów zespołów. Dzięki temu fani mogą poczuć się jakby byli na prawdziwym koncercie Three Lights. Wymiary taśmy to 2 x 50 cm.

plansza informacyjna
Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Cosmos

Pokazano opening do drugiej części filmu

Źródła: Strona oficjalna 1
Sailor Moon Cosmos x Sanrio Characters

Do współpracy zostały dołączone cztery nowe postacie: Cogimyun, Badtz-Maru, Tuxedosam oraz Kerokerokeroppi. Zostały dobrane w pary z Chibi Chibi i Sailor Starlights. Nowe artykuły pojawią się w sprzedaży 24 sierpnia.

- Maskotki - do wyboru Eternal Sailor Moon z kokardą Hello Kitty na głowie oraz Hello Kitty w stroju Eternal Sailor Moon; obie trzymają Lunę z kokardką na głowie; 7150 jenów (ok. 201 zł) za sztukę.
- Pluszowe zawieszki - do uzbierania 10 wzorów; 7 wojowniczek trzymających postacie Sanrio: inner senshi, Eternal Sailor Chibi Moon i Sailor Chibi Chibi Moon oraz Hello Kitty, My Melody i Cogimyun w strojach wojowniczek; zawieszki w wojowniczkami kosztują 3630 jenów za sztukę (ok. 102 zł), a postacie Sanrio 2970 jenów (ok. 83 zł).
- Akrylowe ozdoby - do uzbierania 14 wzorów, każdy z inną parą wojowniczka + postać Sanrio; sprzedawane losowo; 693 jeny (ok. 19 zł) za sztukę.
- Przywieszki - do uzbierania 14 wzorów, każdy z inną parą wojowniczka + postać Sanrio; doczepione symbole planet, gwiazdki lub serduszko w zależności od wojowniczki; sprzedawane losowo; 880 jenów (ok. 25 zł) za sztukę.

zestawienie artykułów
maskotki Eternal Sailor Moon i Hello Kitty pluszowe zawieszki z inner senshi, Eternal Sailor Chibi Moon i Sailor Chibi Chibi Moon pluszowe zawieszki z Hello Kitty, My Melody i Cogimyun akrylowe ozdoby 14 wzorów, każdy z inną parą wojowniczka + postać Sanrio zawieszki 14 wzorów, każdy z inną parą wojowniczka + postać Sanrio

- Notesiki w metalowym pudełku - po zużyciu karteczek pudełko może służyć do przechowywania drobiazgów; do uzbierania 14 wzorów, każdy z inną parą wojowniczka + postać Sanrio; sprzedawane losowo; 990 jenów (ok. 28 zł) za sztukę.
- Kosmetyczka płaska - z nadrukiem inner senshi, Eternal Sailor Chibi Moon i Sailor Chibi Chibi Moon i odpowiadającymi im postaciami Sanrio; 1980 jenów (ok. 56 zł).
- Kosmetyczka typu kuferek - z nadrukiem inner senshi, Eternal Sailor Chibi Moon i Sailor Chibi Chibi Moon i odpowiadającymi im postaciami Sanrio; 3300 jenów (ok. 93 zł).

zestawienie artykułów
notesiki w puszkach: 14 wzorów, każdy z inną parą wojowniczka + postać Sanrio kosmetyczka z nadrukiem inner senshi, Eternal Sailor Chibi Moon i Sailor Chibi Chibi Moon i odpowiadającymi im postaciami Sanrio kosmetyczka z nadrukiem inner senshi, Eternal Sailor Chibi Moon i Sailor Chibi Chibi Moon i odpowiadającymi im postaciami Sanrio

- Torba ekologiczna na zakupy - z nadrukiem inner senshi, Eternal Sailor Chibi Moon i Sailor Chibi Chibi Moon i odpowiadającymi im postaciami Sanrio; chowana do saszetki w kształcie Eternal Moon Article; 3300 jenów (ok. 93 zł).
- Przesuwane lusterko - w kształcie Eternal Moon Article; na wieczku ilustracja z Eternal Sailor Moon i Hello Kitty; 2200 jenów (ok. 62 zł).
- Spinki-krokodylki - do uzbierania 4 wzory: Eternal Sailor Moon, Eternal Sailor Chibi Moon, Hello Kitty i My Melody; 792 jeny za sztukę (ok. 22 zł).
- Zestaw obwolut - w zestawie 3 obwoluty: formatu A4 i A5 z nadrukiem inner senshi, Eternal Sailor Chibi Moon i Sailor Chibi Chibi Moon i odpowiadającymi im postaciami Sanrio oraz obwoluta na kartę z Eternal Sailor Moon i Hello Kitty; 594 jeny (ok. 17 zł).
- Zestaw naklejek - zapakowane w ozdobną kopertę; w środku znajdują się 44 naklejki; 594 jeny (ok. 17 zł).

zestawienie artykułów
torba ekologiczna z saszetką Eternal Moon Article przesuwane lusterko Eternal Moon Article spinki-krokodylki z Eternal Sailor Moon, Eternal Sailor Chibi Moon, Hello Kitty i My Melody zestaw trzech obwolut zestaw naklejek
Sailor Moon Cosmos x Sanrio Characters Rubber Mascot 1

W automatach gashapon pojawią się gumowe zawieszki na łańcuszkach kulkowych. Do uzbierania jest 6 wzorów z inner senshi i Sailor Chibi Chibi Moon z odpowiadającymi im postaciami Sanrio. W automatach będą dostępne w październiku w cenie 300 jenów (ok. 8 zł) za kapsułkę.

zestawienie wzorów breloków
Sailor Moon Cosmos x RoseMarie seoir

Zapowiedziano kolejną współpracę z RoseMarie seoir. Na razie nie podano żadnych terminów i cen.

- Koszulki z długim rękawem - białe ze wzorami A, B i C.
- Koszuli z krótkim rękawem - białe z nadrukiem D i E.
- Szklane kubki - do wyboru wzór z broszkami Sailor Moon lub Luną, Artemisem i Dianą.

zestawienie artykułów

- Spinki automatyczne z kokardami - wszystkie ozdobione broszką Eternal Moon Article i zawieszką Eternal Tiare; do wyboru kolory: różowy, niebieski, biały i czarny.
- Breloki z kokardami - wszystkie ozdobione broszką Eternal Moon Article i zawieszką Eternal Tiare; do wyboru kolory: biały, różowy i granatowy; w Sailor Moon Store i Pretty Guardians będzie również sprzedawany kolor czerwony.

zestawienie artykułów

- Kosmetyczki z falbanką - do wyboru 5 wzorów: z magicznymi przedmiotami i znakami planet w kolorach różowym i fioletowym, z Luną, Artemisem i Dianą w kolorach różowym i niebieskim oraz różowa mini kosmetyczka z kwiatami i broszkami sprzedawana w Sailor Moon Store i Pretty Guardians.

zestawienie artykułów

Ponownie pojawią się również torby z nadrukiem baletek.

zestawienie artykułów
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Sailor Moon Cosmos - prezenty

W piątym tygodniu grania pierwszej części filmu Cosmos jako prezent będą rozdawane karty kolekcjonerskie formatu A5. Po jednej stronie karty znajduje się grafika z Three Lights, a po drugiej z Sailor Starlights.

karta z obu stron

W drugim tygodniu grania drugiej części filmu Cosmos jako prezenty będą rozdawane kolejne podkładki pod szklanki, tym razem z Eternal Sailor Chibi Moon, Eternal Sailor Mars, Eternal Sailor Saturn oraz Sailor Star Healer.

wzory podkładek
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Chocola BB Drink Series x Sailor Moon Cosmos Collaboration Campaign 2

Kolejna część kampanii we współpracy z Chocola BB będzie trwać od 3 lipca do 31 sierpnia. W tej części nagrody A i B zostały zmienione.

A - lampa na świeczki stylizowana na lampę naftową; w zestawie ze świeczką z inner senshi; w górnej części nadruk z Luną, Dianą i Artemisem; wymiary to 160 x 125 x 270 mm; do wygrania 5 sztuk.
B - wodoodporny głośnik Bluetooth; biało-różowy z nadrukiem broszki Eternal Moon Article i znakami planet; do wybrania 40 sztuk.

plansza informacyjna z terminami i nagrodami nagrody w loterii

Aby wziąć udział w kampanii, należy zakupić napoje z serii Chocola BB za kwotę 5000 jenów (nagroda A) lub 2000 jenów (nagroda B). Zdjęcie paragonu należy przesłać za pomocą formularza na stronie kampanii. Zakupione produkty muszą być wybrane spośród: Chocola BB Light, Chocola BB Royal 2, Chocola BB Hyper, Chocola BB Gold Rich, Chocola BB Fresh II, Chocola BB FeCharge, Chocola BB Rich Ceramide, Chocola BB Sparkling, Chocola BB Drink II oraz Chocola BB Drink Bit.

napoje biorące udział w kampanii
Źródła: Strona oficjalna
Wet Tissue Pouch

Dla członków fanklubu pojawi się kosmetyczka przeznaczona na nawilżane chusteczki. Na jednym z boków kosmetyczki znajduje się otwierane okienko do wyciągania chusteczek. Po drugiej stronie znajduje się dodatkowa kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. Na stronie z kieszonką znajduje się nadruk z Księżniczką Serenity i Księciem Endymionem, a na stronie z okienkiem nadruk z Luną i Artemisem siedzącymi na dachu domu. Oba nadruki pojawiły się wcześniej na dodatku do magazynu Nakayoshi z lipca 1993 roku pod nazwą Pretty Tissue, czyli materiałowej chusteczce. Kosmetyczka pojawi się w sprzedaży 28 lipca w cenie 2980 jenów (ok. 84 zł).

kosmetyczka na nawilżane chusteczki z obu stron

Chusteczka z tymi samymi nadrukami z lipca 1993 roku.

materiałowa chusteczka z jednej strony materiałowa chusteczka z drugiej strony
Aktualizacja na stronie

Dział Gadżety i eventy uzupełniony o zapowiedzi z czerwca.

Źródła: Strona oficjalna