Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Wrzesień 2023

Store Original Costume Kewpie Eternal Sailor Venus / Eternal Sailor Pluto

Minako i Setsuna mają swoje urodziny w październiku i z tej okazji w oficjalnym sklepie pojawią się laleczki Costume Kewpie Eternal Sailor Venus i Eternal Sailor Pluto. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą sprzedawane w październiku, a w sklepie online od 23 października (Pretty Guardians) i od 26 października (regularni klienci). Cena za sztukę to 990 jenów (ok. 29 zł).

Costume Kewpie Eternal Sailor Venus Costume Kewpie Eternal Sailor Pluto
Sailor Moon Cosmos Shachihata Name 9

Po raz kolejny pojawią się stemple Shachihata Name 9, tym razem z postaciami z filmów Cosmos. Zewnętrzna obudowa stempla dostępna jest w dwóch kolorach, różowym i niebieskim, a wzorów stempli jest 14: inner senshi, outer senshi, Chibi Moon, Sailor Starlights oraz Eternal Moon Article. Wymiary obudowy to 68,3 x 18,8 mm, a średnica stempla to 9,5 mm. Przedsprzedaż rozpoczęła się 26 września, a wysyłka nastąpi w grudniu. Cena za sztukę to 3630 jenów (ok. 106 zł).

obudowy i wzory stempli
obudowy stempli różowy stempel i siedem wzorów stempli różowy stempel niebieski stempel i siedem wzorów stempli niebieski stempel stempel z Sailor Mercury stempel z Sailor Mars stemple z Sailor Pluto i Sailor Venus niebieski i różowy stempel
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Sailor Moon Cosmos BD/DVD

Na końcu wyemitowanego wideo z piosenką Nagareboshi e pojawiła się informacja, że na wydaniu DVD/BD z filmami Cosmos pojawi się zupełnie nowa piosenka Three Lights.

Sailor Moon Cosmos Aritayaki Teacup & Saucer

Spodki i filiżanki wykonane z porcelany Arita pojawiły się w sprzedaży 20 września. Filiżanki mają wymiary 10,5 x 6 cm, szerokość razem z uchem to 13,5 cm, spodki mierzą 16 x 1,6 cm. Do zestawów są dołączone ozdobne karty gwarancyjne z Usagi pijącą herbatę z filiżanki.

dwie filiżanki i Usagi
dwie filiżanki i Usagi dwie filiżanki i zdobienia na spodkach w zbliżeniu opakowania filiżanek i proces produkcyjny różowa filiżanka i spodek granatowa filiżanka i spodek różowa filiżanka granatowa filiżanka różowy spodek granatowy spodek różowa filiżanka i pudełko na filiżankę granatowa filiżanka i pudełko na filiżankę
Store Original Hologram Kan Badge

W oficjalnym sklepie pojawią się holograficzne przypinki z Eternal Sailor Moon, Sailor Chibi Chibi Moon, Księżniczką Kakyuu, Sailor Galaxią, Sailor Cosmos, Sailor Starlights, Taikim, Seiyą i Yatenem w mundurkach szkolnych oraz z Three Lights. W sumie do uzbierania jest 14 wzorów. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit pojawią się w listopadzie, a w sklepie online będą dostępne od 20 listopada (Pretty Guardians) i 24 listopada (regularni klienci). Cena za sztukę to 550 jenów (ok. 16 zł).

14 wzorów przypinek
Q-pot x Sailor Moon Cosmos

Po dłuższym czasie pojawiła się kolejna współpraca z Q-pot. Biżuteria pojawi się w sprzedaży w listopadzie.

Usagi, Mamoru i Chibiusa w galowych strojach

W sprzedaży pojawi się naszyjnik Eternal Moon Article Sweetheart Necklace. Jest to naszyjnik z broszką Eternal Moon Article ozdobiony perełkami i kryształkami i kosztuje 33 000 jenów (ok. 960 zł).

naszyjnik z broszką Eternal Moon Article naszyjnik z broszką Eternal Moon Article zawieszka w zbliżeniu

Pojawią się też naszyjniki z Luną i Artemisem (Luna/Artemis Heartful Sugar Cookie Necklace) w formie ciasteczek. Zawieszki ozdobione są różowymi kokardkami. Każdy z naszyjników kosztuje 13 200 jenów (ok. 384 zł).

naszyjniki z Luną i Artemisem
Store Original 6th Anniversary Memorial Watch

Z okazji 6 rocznicy otwarcia oficjalnego sklepu po raz kolejny pojawi się pamiątkowy zegarek. Tym razem motywem przewodnim będzie królik z pościeli Usagi. Tarcza zegarka i pasek są w kolorze różowym. Tarcza ozdobiona jest brokatem oraz króliczkiem, gwiazdką i półksiężycem. Pasek jest ze skóry z wytłoczeniami ze wzoru pościeli. Każdy egzemplarz ma unikatowy numer seryjny i jest zapakowany w pudełko z okienkiem. Pasek pasuje na nadgarstek o obwodzie od 12 cm do 18 cm. Zegarek kosztuje 11 000 jenów (ok. 320 zł). Zamówienia można składać w sklepie stacjonarnym i online od 23 września do 22 października, a wysyłka nastąpi na początku lutego 2024.

zegarek z różnych stron i opakowanie zegarka
Store Original Shadow Galactica Series

W serii gadżetów z wrogami pojawią się postacie z ostatniej odsłony historii, czyli wojowniczki z Galaktyki Cienia. Do kupienia będą akrylowe ozdoby oraz naklejki z Sailor Galaxią, Sailor Iron Mouse, Sailor Aluminum Siren, Sailor Lead Crow, Sailor Tin Nyanko oraz jedną nieujawnioną postacią (prawdopodobnie będzie to Sailor Heavy Metal Papillon). Akrylowe ozdoby będą Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit pojawią się w październiku, a w sklepie online będą dostępne od 23 października (Pretty Guardians) i 26 października (regularni klienci).

wzory akrylowych ozdób i naklejek z postaciami Shadow Galactica
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5
Sailor Moon Cosmos BD/DVD

19 września pojawi się wideo z piosenką Nagareboshi e śpiewaną przez Three Lights w ramach promocji wydania filmów na płytach BD i DVD. Na końcu wideo pojawi się też nowa informacja, na razie nie wiadomo na jaki temat.

Źródła: Strona oficjalna
Miracle Romance Shining Moon Powder 2024 Limited Edition

Kolejną broszką z pudrem będzie Cosmic Heart Compact w kolorze różowego złota. Wieczko ozdobione jest cyrkoniami. W zestawie jest puszek oraz oddzielne etui na puszek.

Shining Moon Powder 2024
Shining Moon Powder 2024 Shining Moon Powder 2024 z lekko otwartym wieczkiem Shining Moon Powder 2024 z puszkiem Shining Moon Powder 2024 z otwartym wieczkiem Shining Moon Powder 2024 z rozłożonym środkiem puszek w etui rozsmarowany puder Shining Moon Powder 2024 otwarty i położony na dłoni Shining Moon Powder 2024
Źródła: Strona oficjalna
MultiRing+ Eternal Sailor Moon / Sailor Starlights

Od Gourmandise pojawią się uchwyty do telefonów z karabińczykiem w kształcie kółka. Płaską część ze wzorem wkłada się pod etui na telefon tak, aby kółeczko wystawało na zewnątrz w dolnej części telefonu. Do wyboru są dwa wzory z broszkami Eternal Sailor Moon oraz Sailor Starlights. W sprzedaży pojawią się 27 listopada w cenie 1408 jenów (ok. 42 zł) za sztukę.

zestawienie wzorów uchwytów
uchwyt Eternal Sailor Moon z zaczepioną smyczą uchwyt Sailor Starlights trzymany za kółko uchwyt Eternal Sailor Moon z przyczepionym paskiem na ramię opakowanie z uchwytem Eternal Sailor Moon dwa wzory uchwytów uchwyt Eternal Sailor Moon uchwyt Sailor Starlights dwa wzory uchwytów
Źródła: Strona oficjalna
Miracle Romance Shining Moon Powder 2024 Limited Edition

Na styczeń 2024 zapowiedziano kolejną wersję pudru Shining Moon Powder. Na razie pokazano jedynie wideo z pudrami z poprzednich lat oraz podano cenę, która będzie wynosić 16 500 jenów (ok. 480 zł). Przedsprzedaż rozpocznie się 13 września.

Źródła: Strona oficjalna
Store Original Black Lady Goods

W oficjalnym sklepie pojawią się artykuły z Czarną Damą. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą dostępne w październiku, a w sklepie online od 23 października (Pretty Guardians) i od 26 października (klienci regularni).

- stojak na długopis - 2200 jenów (ok. 62 zł).
- długopis (czarny) - 550 jenów (ok. 16 zł).
- notatnik - 80 stron; 1320 jenów (ok. 37 zł).
- ołówek mechaniczny (różowy) - 550 jenów (ok. 16 zł).

zestawienie artykułów z Czarną Damą
Store Original Fragrance Black Lady

W Sailor Moon Store pojawią się również perfumy inspirowane Czarną Damą. Nuty głowy to tuberoza, kokos i cytryna, nuty serca to czapetka pachnąca, jaśmin oraz gorzkie migdały, a nuty bazy to drzewo sandałowe, wanilia i piżmo. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit pojawią się w październiku, a w sklepie online od 23 października (Pretty Guardians) i od 26 października (klienci regularni).

butelka z perfumami
Store Original Acrylic Stand 3

Również w oficjalnym sklepie pojawi się trzecia część akrylowych ozdób z postaciami z filmów Cosmos. Tutaj do uzbierania będzie 14 wzorów: Eternal Sailor Moon, Sailor Chibi Chibi Moon, Księżniczka Kakyuu, Sailor Galaxia, Sailor Cosmos, Sailor Starlights oraz Three Lights w mundurkach szkolnych i w garniturach scenicznych. Sprzedawane będą losowo w cenie 660 jenów (ok. 19 zł) za sztukę. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit pojawią się w listopadzie, a w sklepie online od 20 listopada (Pretty Guardians) i od 24 listopada (klienci regularni).

zestawienie akrylowych ozdób z postaciami
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Figuarts mini

Pięć figurek inner senshi z serii Figuarts mini pojawi się w sprzedaży po raz kolejny. Przedsprzedaż rozpoczęła się 1 września, a wysyłka nastąpi w listopadzie. Cena za sztukę 2970 jenów (ok. 84 zł).

pięć figurek inner senshi
S.H. Figuarts

Ponownie w sprzedaży pojawią się również figurki z serii S.H. Figuarts. Przedsprzedaż rozpoczęła się 1 września, a wysyłka nastąpi w listopadzie. Do kupienia będą inner senshi oraz Sailor Chibi Moon w cenie 7150 jenów (ok. 203 zł) za sztukę.

figurki inner senshi i Sailor Chibi Moon
Sailor Moon Store

W oficjalnym sklepie pojawią się gadżety z okazji szóstej rocznicy jego otwarcia. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą dostępne we wrześniu, a w sklepie online od 23 października (Pretty Guardians) i od 26 października (regularni klienci).

- koszulki z nadrukiem - dostępne w kolorach białym i czarnym oraz w rozmiarach M i L; 4400 jenów za sztukę (ok. 125 zł).
- akrylowa ozdoba - 1760 jenów (ok. 50 zł).
- przezroczysty plakat formatu A4 - 660 jenów (ok. 19 zł).
- etui na bilet - posiada dwie kieszenie; 495 jenów (ok. 14 zł).
- etui na identyfikator - 1650 jenów (ok. 47 zł).
- naklejka - 660 jenów (ok. 19 zł).
- puszka z czekoladkami - wieczko puszki jest jednocześnie przypinką; w środku znajduje się 6 czekoladek; 972 jeny (ok. 28 zł).

zestawienie artykułów rocznicowych
Store Original Stone Necklace

W Sailor Moon Store pojawią się naszyjniki z kolorowymi kamykami. Do wyboru będzie 7 wzorów: Srebrny Kryształ Iluzji, Moon Stick, Cutie Moon Rod oraz Star Power Stick czterech inner senshi. Cena za sztukę to 2530 jenów (ok. 72 zł). W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą sprzedawane we wrześniu, a w sklepie online od 25 września (Pretty Guardians) i od 28 września (regularni klienci).

wzory naszyjników
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4