Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Styczeń 2024

Store Original Acrylic Stand Black Lady

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawi się akrylowa ozdoba z nowym rysunkiem Czarnej Damy. Będzie kosztować 2750 jenów (ok. 75 zł), a sprzedawana będzie w lutym.

akrylowa ozdoba z nowym rysunkiem Czarnej Damy
Store Original Sagara Shishuu Pouch Usagi & Chibiusa

W Sailor Moon Store pojawi się kosmetyczka ze wzorem wyszywanym haftem Sagara. Na wzorze znajduje się Usagi i Chibiusa na granatowym tle. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będzie sprzedawana w lutym, a w sklepie online od 19 lutego (Pretty Guardians) i od 22 lutego (regularni klienci). Cena to 3850 jenów (ok. 105 zł).

kosmetyczka z wzorem z Chibiusą i Usagi, wzór wyszywany jest haftem Sagara
Store Original Mouse Pad Usagi & Chibiusa

W lutym w Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit pojawi się okrągła podkładka pod mysz z Usagi i Chibiusą. W sklepie online będzie sprzedawana od 19 lutego (Pretty Guardians) i od 22 lutego (regularni klienci). Cena to 1650 jenów (ok. 45 zł).

okrągła podkładka pod mysz z Usagi i Chibiusą
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Sailor Moon Design Manhole

W marcu w Tokio w dzielnicy Minato w pięciu lokalizacjach zostaną zainstalowane pokrywy do studzienek kanalizacyjnych z artbookowymi ilustracjami. Miejsca, w których zostaną umieszczone pokrywy są powiązane z Sailor Moon i Sailor V.

1. Ilustracja z Sailor Moon, Tuxedo Kamen i Luną - pokrywa zostanie zainstalowana przy wejściu na Ulicę Handlową Juuban.
2. Ilustracja z inner senshi na niebieskim tle - pokrywa zostanie zainstalowana w pobliżu parku Shiba, niedaleko parku znajduje się gimnazjum Shibakoen, do którego chodziła Minako.
3. Ilustracja z pięcioma dziewczynami w kimonach - pokrywa zostanie zainstalowana przy szkole podstawowej Toyo Eiwa Jogakuin, która była inspiracją dla szkoły dla dziewcząt T.A., do której chodziła Rei.
4. Ilustracja z inner senshi na zielonym tle - pokrywa zostanie zainstalowana w okolicach Tokyo Tower. Jest to wieża radiowo-telewizyjna z punktem widokowym, której wygląd inspirowany jest Wieżą Eiffela. Wieża pojawia się kilkukrotnie w Sailor Moon jako miejsce akcji lub widoczna jest gdzieś w tle.
5. Ilustracja z inner senshi na żółtym tle - pokrywa zostanie zainstalowana przy wejściu na Ulicę Handlową Keiou Nakadoori, lokalizacja pojawiała się w serii "Hasło brzmi: Sailor V".

zestawienie pięciu wzorów pokryw studzienek kanalizacyjnych
zestawienie pięciu wzorów pokryw studzienek kanalizacyjnych wraz z punktami na mapie, gdzie zostaną zainstalowane pokrywa studzienki z ilustracją z Sailor Moon, Tuxedo Kamen i Luną pokrywa studzienki z ilustracją z inner senshi na niebieskim tle pokrywa studzienki z ilustracją z pięcioma dziewczynami w kimonach pokrywa studzienki z ilustracją z inner senshi na zielonym tle pokrywa studzienki z ilustracją z inner senshi na żółtym tle
Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Store Petit

Kiddy Land w Shinsaibashi będzie remontowany, więc znajdujący się tam Sailor Moon Store Petit będzie tymczasowo zamknięty od 14 lutego.

Store Original Yoga Wear Series

W Sailor Moon Store pojawi się seria ubrań i akcesoriów do jogi. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą sprzedawane w lutym, a w sklepie online artykuły będą dostępne od 19 lutego (Pretty Guardian) i od 22 lutego (regularni klienci).

- bluzy z kapturem - rozpinane; dostępne w kolorach jasno-fioletowym i czarnym; rozmiary M i L; 6600 jenów (ok. 180 zł) za sztukę.
- koszulki - z wydłużonym przodem i tyłem; w kolorach granatowym i białym; z nadrukiem w kształcie półksiężyca z widokiem na Księżycowy Pałac; z tyłu przy szyi mała różowa kokardka; dostępne rozmiary to M i L; 3850 jenów (ok. 105 zł) za sztukę.
- legginsy ze spódniczką - kolor granatowy; brzeg spódniczki oraz lamówka na nogawkach w kolorze różowym; dolna część spódniczki z nadrukiem w niebieskie gwiazdki i półksiężyce; dostępne rozmiary M i L; 8800 jenów (ok. 240 zł).
- spodnie - w kolorze granatowym; niebieskie gwiazdki na dole nogawek; dostępne rozmiary to M i L; 7700 jenów (ok. 210 zł).
- duża torba - granatowa; z małym nadrukiem różowej kokardy z broszką; 4400 jenów (ok. 120 zł).
- mała torba - różowa z falbanką; 2640 jenów (ok. 72 zł).
- ręcznik do twarzy - różowy z nadrukiem w znaki planet inner senshi; 1650 jenów (ok. 45 zł).

zestawienie artykułów do jogi
siedząca na podłodze modelka w granatowej koszulce i legginsach ze spódniczką stojąca modelka w granatowej koszulce i legginsach ze spódniczką modelka w granatowej koszulce i spodniach siedząca po turecku na podłodze
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Figuarts Zero chouette Super Sailor Moon -Bright Moon & Legendary Silver Crystal- (Special Color Edition)

Figurka dostępna jest w sprzedaży od dzisiaj. Kosztuje 8250 jenów (ok. 225 zł) i ma 19 cm wysokości.

figurka z przodu figurka z tyłu
Sailor Moon Museum

Przedstawiono kolejne produkty, które pojawią się w sprzedaży od 2 lutego podczas wystawy w Fukuoce. Na zamówienie dostępne będą reprodukcje ilustracji. Do wyboru będzie 5 wzorów. Wzór A z Sailor Moon będzie kosztować 55 000 jenów (ok. 1497 zł). Wzory B, C i D (dwa ze wszystkimi wojowniczkami i jeden z Sailor Moon w pelerynie) będą kosztować po 39 600 jenów (ok. 1078 zł) za sztukę. Ostatni wzór E z Three Lights będzie kosztować 33 000 jenów (ok. 898 zł).

zestawienie wzorów reprodukcji
reprodukcja z Sailor Moon reprodukcja ze wszystkimi wojowniczkami reprodukcja z Sailor Moon w pelerynie reprodukcja ze wszystkimi wojowniczkami reprodukcja z Three Lights

W sprzedaży pojawi się również puszka z ciasteczkami w formie rurek z nadzieniem. Puszka jest w kolorze różowym z nadrukiem bereł i pałeczek Sailor Moon. W puszcze znajdują się ciasteczka o smaku truskawkowym i waniliowym. Puszka pojawi się jedynie podczas wystawy w Fukuoce i będzie kosztować 1620 jenów (ok. 44 zł).

puszka z rurkami oraz rurki zapakowane i odpakowane
puszka z rurkami oraz rurki zapakowane i odpakowane

W miejscu wystawy zostanie również otwarte stoisko Sailor Moon Store Petit.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
PROPLICA Moon Stick -Brilliant Color Edition-

Przedsprzedaż rozpoczęła się 9 stycznia. Pałeczka kosztuje 12 100 jenów (ok. 330 zł) i ma długość 26 cm.

wyłączona Moon Stick bez Srebrnego Kryształu Moon Stick ze świecącym się Srebrnym Kryształem Moon Stick z kolorowymi światełkami pod półksiężycem Moon Stick z czerwonymi światełkami pod półksiężycem Moon Stick z tyłu podstawka pod pałeczkę Srebrny Kryształ z kształcie kwiatu lotosu wyjmowany Srebrny Kryształ w kształcie kulki oraz zaślepka do umieszczenia po jego wyjęciu Moon Stick ze Srebrnym Kryształem po kątem Moon Stick ze Srebrnym Kryształem po kątem wyłączona Moon Stick ze Srebrnym Kryształem
Źródła: Strona oficjalna
Store Original Bamen Utsushi Acrylic Stand 3 i 4

W oficjalnym sklepie pojawią się trzeci i czwarty zestaw akrylowych ozdób ze scenami z drugiego filmu Cosmos. W każdym zestawie do uzbierania po 10 wzorów. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą dostępne od 23 stycznia, a w sklepie online będą sprzedawane od 22 stycznia (Pretty Guardians) i od 25 stycznia (regularni klienci). Cena za sztukę to 770 jenów (ok. 21 zł).

zestawienie wzorów akrylowych ozdób ze scenami z drugiego filmu Cosmos
Sailor Moon Museum

Zapowiedziano pierwsze gadżety związane z objazdowymi wystawami Sailor Moon Museum, które pojawią się w sprzedaży podczas pierwszej wystawy w Fukuoce od 2 lutego.

- Acrylic Figure Collection 2 - akrylowe figurki z dziesięcioma wojowniczkami; sprzedawane losowo; cena za sztukę to 1540 jenów (ok. 42 zł).
- Acrylic Stand Figure A i B - akrylowe ramki z grafikami z inner senshi (A) i outer senshi oraz Sailor Chibi Moon (B); 1980 jenów za sztukę (ok. 54 zł).
- Postcard Set (D) - zestaw czterech pocztówek z Usagi/Mamoru, Księżniczką Serenity, Czarną Damą i Sailor Moon; 880 jenów (ok. 24 zł).
- Clear File 2 Set - zestaw dwóch obwolut; pierwsza w formacie A4 z Sailor Moon; druga w formacie B5 z Czarną Damą; 770 jenów (ok. 21 zł).
- Aurora Poster - plakaty z mieniącą się powłoką aurora; format A3; do wyboru wzór z Usagi i Mamoru lub z Czarną Damą; 5500 jenów za sztukę (ok. 151 zł).

zestawienie nowych artykułów w sprzedaży w Sailor Moon Museum
dziesięć akrylowych figurek z wojowniczkami akrylowa ramka z grafiką inner senshi akrylowa ramka z grafiką outer senshi i Sailor Chibi Moon zestaw dwóch obwolut zestaw czterech pocztówek plakat z Usagi i Mamoru plakat z Czarną Damą

Wyżej opisane artykuły to nowości, ale w sprzedaży pojawi się również masa artykułów, które były sprzedawane przy poprzedniej edycji Sailor Moon Museum.

zestawienie reszty artykułów, które będą sprzedawane w Sailor Moon Museum, ale nie są to nowości zestawienie reszty artykułów, które będą sprzedawane w Sailor Moon Museum, ale nie są to nowości zestawienie reszty artykułów, które będą sprzedawane w Sailor Moon Museum, ale nie są to nowości

Będzie prowadzona również przedsprzedaż biletów na wystawę w Osace. Ceny takie same jak wcześniej z rozróżnieniem na bilety kupowane wcześniej oraz w dniu odwiedzin wystawy. Członkowie fanklubu mogą zakupić bilety w dniach od 26 stycznia do 1 lutego, a pozostali zainteresowani od 2 lutego do 18 kwietnia. W sprzedaży dostępny będzie również droższy bilet w zestawie z brelokiem.

Podano też pierwsze informacje na temat wystawy w Nagoi. Będzie ona trwać od 13 lipca do 1 września. Wystawa będzie do obejrzenia w muzeum Kanayama Mianami.

Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane tłumaczenie musicalu Tanjou! Ankoku no Princess Black Lady. Jest to pierwszy musical z Kuroki Mariną w roli Sailor Moon.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Store Original Nuigurumi Magnet Luna (Cosmos ver.) / Osuwari Luna Nuigurumi (Cosmos ver.)

W oficjalnym sklepie pojawią się dwie nowe maskotki Luny, jedna w pozycji siedzącej z kokardą na szyi i druga w pozycji leżącej z magnesami w łapkach. Siedząca Luna kosztuje 2200 jenów (ok. 60 zł), a z magnesami 930 jenów (ok. 26 zł). W Sailor Moon Store, Sailor Moon Store Petit i Pretty Guardians sprzedawane będą od połowy stycznia, w sklepie online od 22 grudnia (Pretty Guardians) i od 25 grudnia (regularni klienci).

dwie maskotki Luny, jedna w pozycji siedzącej z kokardą na szyi i druga w pozycji leżącej z magnesami w łapkach
Źródła: Strona oficjalna