Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Maj 2024

Sailor Moon Gold Watch

W Pretty Guardians ponownie w sprzedaży pojawi się zegarek kieszonkowy w kolorze złotym. Zegarek pierwotnie pojawił się jako nagroda w loterii Nakayoshi, która była organizowana z okazji sprzedaży 2 milionów egzemplarzy magazynu. Wtedy pojawiło się jedynie 50 sztuk tego zegarka. Później reprodukcja zegarka była sprzedawana w oficjalnym fanklubie w 2019 roku. Zegarek ma na tarczy ilustrację z Usagi i Luną, a na pokrywce wygrawerowaną ilustrację z Księżniczką Serenity. Sprzedawany będzie w ozdobnym pudełku ze złotymi zdobieniami. Zamówienia w Pretty Guardians będą przyjmowane od połowy lipca. Cena to 6980 jenów (ok. 174 zł).

zegarek kieszonkowy w kolorze złotym
Źródła: Strona oficjalna
Store Original Acrylic Keychain Store Logo

W oficjalnym sklepie pojawi się akrylowy brelok z nowym logiem sklepu. Brelok pokryty jest powłoką aurora, która mieni się na różne kolory w zależności od kąta padania światła. W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit sprzedawany będzie w czerwcu, a w sklepie online od 24 czerwca (Pretty Guardians) i od 27 czerwca (regularni klienci). Cena to 1100 jenów (ok. 27 zł).

akrylowy brelok z nowym logiem sklepu Sailor Moon Store
Store Original Mug Sailor 10 Senshi B

Zapowiedziano również kubek ze wzorem B (w kwietniu sprzedawany był kubek ze wzorem A). Kubek jest biały z nadrukiem 10 wojowniczek w wersji SD. Sprzedawany będzie w czerwcu w Sailor Moon Store i Pretty Guardians w cenie 1980 jenów (ok. 49 zł).

biały kubek z nadrukiem 10 wojowniczek w wersji SD
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Event TAMASHII NATIONS STORE Satellite in OSAKA

W centrum handlowym Daimaru w dzielnicy Umeda w Osace odbędzie się event Tamashii Nations pod nazwą TAMASHII NATIONS STORE Satellite in OSAKA. Event będzie obejmował wystawę figurek produkowanych przez Tamashii Nations. Wystawę będzie można obejrzeć od 3 czerwca do 9 lipca na 13 piętrze budynku w godz. 10:00-20:00. Wstęp na wystawę jest darmowy. Planowana jest również sprzedaż produktów, z serii Sailor Moon będą sprzedawane: S.H. Figuarts Sailor Moon Animation Color Edition- (BEST SELECTION), Figuarts Zero chouette Super Sailor Moon Bright Moon & Legendary Silver Crystal- (Special Color Edition), S.H. Figuarts Sailor Moon / Mercury / Mars / Jupiter / Venus / Chibi Moon -Animation Color Edition-, Figuarts mini Moon / Mercury / Mars / Jupiter / Venus oraz PROPLICA Moon Stick -Brilliant Color Edition-.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Raisonné ART WORKS 1991-2023

W związku ze zbliżającą się wystawą, związaną z najnowszym artbookiem, zapowiedziano gadżety, które będą sprzedawane podczas wystawy oraz w Sailor Moon Store. Część artykułów będzie dostępna od 1 czerwca, a część od 15 czerwca.

Sprzedawane od 1 czerwca:
- reprodukcje A, B i C - wysokiej jakości ilustracje w ramkach; Wzory A i C kosztują 39 600 jenów (ok. 990 zł), a wzór B 59 400 jenów (ok. 1484 zł).
- zestaw trzech pocztówek - w zestawie pocztówki z ilustracjami z Usagi, Chibiusą i Mamoru; 1540 jenów (ok. 38 zł).
- zestawy czterech pocztówek A i B - w zestawie A znajdują się pocztówki z inner senshi, a w zestawie B z outer senshi; 1760 jenów (ok. 44 zł) za zestaw.
- plakaty A, B, C, D i E - wzór A to rysunek z inner senshi, wzór B z Księżniczką Serenity i Księciem Endymionem, wzór C ze wszystkimi dziewczynami, a wzory D i E przedstawiają rysunki, które znalazły się na okładce Raisonné; 5500 jenów (ok. 137 zł).
- obwoluty A i B - wzór A to rysunek z Księżniczką Serenity, a wzór B to rysunek z dziewczynami w strojach kąpielowych; 660 jenów (ok. 16 zł) za sztukę.
- akrylowy blok z ilustracją - ilustracja z dziewczynami w smokingach; 6930 jenów (ok. 173 zł).

Sprzedawane od 15 czerwca:
- album na pocztówki - z rysunkami z okładki Raisonné; 1100 jenów (ok. 27 zł).
- arkusz z naklejkami - na arkuszu naklejki z 10 wojowniczkami i Sailor Starlights; 990 jenów (ok. 25 zł).
- akrylowe breloki - do uzbierania 10 wzorów z każdą z wojowniczek; sprzedawane losowo; 990 jenów (ok. 25 zł) za sztukę.

zestawienie artykułów do sprzedaży, powiązanych z wystawą Sailor Moon Raisonné ART WORKS 1991-2023
reprodukcja wysokiej jakości w ramce z 10 wojowniczkami reprodukcja wysokiej jakości w ramce z 10 wojowniczkami reprodukcja wysokiej jakości w ramce z dziewczynami w sukniach ślubnych zestaw 3 pocztówek z Usagi, Chibiusą i Mamoru zestaw 4 pocztówek z inner senshi zestaw 4 pocztówek z outer senshi plakat z inner senshi plakat z Księżniczką Serenity i Księciem Endymionem plakat z 10 dziewczynami plakat z rysunkami z okładki Raisonne z inner senshi plakat z rysunkami z okładki Raisonne z outer senshi obwoluta z Księżniczką Serenity obwoluta z dziewczynami w strojach kąpielowych akrylowy blok z ilustracją dziewczynami w smokingach album do przechowywania pocztówek z rysunkami z okładki z artbooka Raisonne arkusz naklejek z 10 wojowniczkami i Sailor Starlights zestawienie wzorów akrylowych breloków

Odwiedzający, którzy kupią artykuły powiązane z wystawą za kwotę przynajmniej 2000 jenów, otrzymają w prezencie pocztówkę. Od 1 czerwca do 12 lipca będzie to pocztówka z ilustracją, która była na okładce trzeciego artbooka. Od 29 czerwca do 1 lipca, ze względu na urodziny Usagi, które przypadają na 30 czerwca, klienci otrzymają pocztówkę z Księżniczką Serenity. Dodatkowo członkowie fanklubu Pretty Guardians po okazaniu karty członkowskiej, otrzymają dodatkową pocztówkę z Sailor Moon w prototypowym stroju. Oferta dla członków fanklubu również obowiązuje od 1 czerwca do 12 lipca.

wzory pocztówek rozdawanych za zakupy powyżej 2000 jenów
pocztówka z 10 wojowniczkami pocztówka z Księżniczką Serenity pocztówka z Sailor Moon w prototypowym stroju
Źródła: Strona oficjalna
Store Original Wedding Celebration Goods

W oficjalnym sklepie pojawią się pocztówki i akrylowe ozdoby z wojowniczkami i Mamoru w strojach ślubnych. Pocztówki będą sprzedawane w dwóch zestawach po 5 sztuk. Zestaw A zawierać będzie pocztówki z Usagi/Mamoru, Ami, Rei, Mako i Minako. Zestaw B będzie zawierać pocztówki ze wszystkimi postaciami oraz z poszczególnymi outer senshi, czyli Haruką, Michiru, Setsuną oraz Hotaru. Na pocztówkach z Usagi/Mamoru z zestawu A oraz ze wszystkimi postaciami z zestawu B ozdobne ramki wytłoczone są srebrną błyszczącą folią. Cena pojedynczego zestawu to 990 jenów (ok. 25 zł). W przypadku akrylowych ozdób do uzbierania będzie 10 wzorów, z każdą z wojowniczek oraz z Mamoru. Ozdoby będą sprzedawane losowo w nieprzezroczystym opakowaniu. Cena za sztukę to 1100 jenów (ok. 28 zł). W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit sprzedawane będą w czerwcu, a w sklepie online od 24 czerwca (Pretty Guardians) i od 27 czerwca (regularni klienci).

zestawienie wzorów pocztówek i akrylowych ozdób z wojowniczkami i Mamoru w strojach ślubnych
Źródła: Strona oficjalna
Pretty Guardians

Dzisiaj na peronie stacji Metra Nanba Half Jumbo oraz na telebimie Kokumin Shinsaibashi BIG Digital Signage w Osace pojawiły się reklamy Pretty Guardians, które będą wystawiane/wyświetlane do 26 maja.

Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Raisonne ART WORKS 1991~2023

Podano nowe szczegóły na temat wystawy prac zawartych w najnowszym artbooku. Wystawa odbędzie się w księgarni Ogaki Bookstore w wieżowcu Azabudai Hills w Tokio. Wystawa będzie dostępna do obejrzenia od 1 czerwca do 12 lipca. 1 czerwca wstęp będą mieli jedynie członkowie oficjalnego fanklubu Pretty Guardians, którzy zostaną wylosowani w loterii. Do udziału w loterii można się zgłaszać od 15 do 21 maja, a zwycięscy zostaną ogłoszeni 23 maja.

Ze względu na spodziewaną dużą ilość odwiedzających od 2 do 4 czerwca, dostęp do wystawy i stoiska sprzedażowego będzie ograniczony. Aby dostać się na wystawę i zrobić zakupy będzie trzeba pokazać ekran potwierdzający wygraną biletu w aplikacji biletowej LivePocket. Loteria będzie trwać od 25 do 27 maja, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 29 maja.

Od 5 czerwca wstęp nie będzie już w żaden sposób regulowany, chyba że pojawi się taka konieczność ze względu na duże zainteresowanie.

Aktualizacja na stronie

W dziale Manga, książki i czasopisma dostępny jest kolejny rozdział Short Stories 1.

Źródła: Strona oficjalna
Nogizaka46 2024

Musicale z Team Moon i Team Star pojawią się w japońskiej telewizji na kanale TBS. Transmisja nastąpi 29 czerwca. Wersja z Team Moon pojawi się o godz. 16:00, a Team Star o godz. 19:00.

Sailor Moon Store x Liquem

Od 9 maja klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 3000 jenów w sklepie Liquem w Laforet Harajuku, otrzymają naklejkę z kokardą, która pojawia się na pierścionku, kolczykach, klipsach i przypince.

naklejka z kokardą
Źródła: Strona oficjalna , X Liquem
Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany film Sailor Moon S w wersji HD.

Współpraca między Sailor Moon Store a marką Liquem. W sprzedaży pojawi się biżuteria, która będzie dostępna w Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit oraz Liquem od 16 maja 2024 do 2 czerwca 2024.

Henshin Brooch Ribbon Ring - pierścionek z broszką Sailor Moon i kokardą wykonaną z żywicy; rozmiar regulowany od rozmiaru 9 w górę; 3850 jenów (ok. 113 zł).
Henshin Brooch Ribbon Earring/ Pierce - kolczyki i klipsy z broszką Sailor Moon i kokardą wykonaną z żywicy; rozmiar to 18 x 24 mm; 5280 jenów (ok. 154 zł) za parę.
Henshin Brooch Ribbon Pin - przypinka/broszka z broszką Sailor Moon i kokardą wykonaną z żywicy; wymiary to 22 x 33 mm; 4070 jenów (ok. 119 zł).
Jikuu no Kagi Earrings/Pierce - klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem; zawieszka z Kluczem ma długość 4 cm, a z Kryształem 3,1 cm; 4180 jenów (ok. 122 zł) za parę.
Crystal Star Compact Earrings/Pierce - klipsy i kolczyki z broszką Crystal Star; wielkość 3,5 cm; 5720 jenów (ok. 167 zł).
Crystal Star Compact Ring - pierścionek z broszką Crystal Star; ozdobiony kolorowymi kryształkami; rozmiar 9; do wyboru w dwóch kolorach metalu, w Liquem będzie sprzedawana wersja w kolorze różowego złota, a w Sailor Moon Store w kolorze żółtego złota; 4180 jenów (ok. 122 zł) za sztukę.
Hoshizora no Orgel Ring - pierścionek z pozytywką w kształcie gwiazdy oraz zawieszką z kolorowymi kryształkami; rozmiar 9; do wyboru w dwóch kolorach metalu, w Liquem będzie sprzedawana wersja w kolorze różowego złota, a w Sailor Moon Store w kolorze żółtego złota; 3520 jeny (ok. 103 zł) za sztukę.
Moon Stick Necklace - naszyjnik z Księżycową Pałeczką; długość łańcuszka to 40 cm + 5 cm łańcuszka przedłużającego; 5500 jenów (ok. 138 zł).

zestawienie biżuterii we współpracy z Liquem
pierścionek z kokardą i broszką Henshin Brooch pierścionek z kokardą i broszką Henshin Brooch pierścionek z kokardą i broszką Henshin Brooch na palcu modelki pierścionek z kokardą i broszką Henshin Brooch na palcu modelki oraz kolczyki na uchu pierścionek z kokardą i broszką Henshin Brooch na palcu modelki pierścionek z kokardą i broszką Henshin Brooch na palcu modelki pierścionek z kokardą i broszką Henshin Brooch na palcu modelki kolczyki z kokardą i broszką Henshin Brooch kolczyki z kokardą i broszką Henshin Brooch klipsy z kokardą i broszką Henshin Brooch klipsy z kokardą i broszką Henshin Brooch kolczyki z kokardą i broszką Henshin Brooch na uchu modelki modelka w biżuterii z kokardą i broszką Henshin Brooch modelka w biżuterii z kokardą i broszką Henshin Brooch modelka w biżuterii z kokardą i broszką Henshin Brooch przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na ubraniu przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na ubraniu przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na ubraniu przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na berecie przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na ubraniu przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na torbie przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na torbie przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na torbie przypinka z kokardą i broszką Henshin Brooch na ubraniu kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy i kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem kolczyki z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem klipsy z Kluczem Czasoprzestrzeni i Srebrnym Kryształem pierścionek z broszką Crystal Star w kolorze różowego złota pierścionek z broszką Crystal Star w kolorze żółtego złota pierścionek z broszką Crystal Star w kolorze żółtego złota pierścionek z broszką Crystal Star w kolorze różowego złota pierścionek z broszką Crystal Star na palcu modelki pierścionek z broszką Crystal Star na palcu modelki pierścionek z broszką Crystal Star oraz pierścionek z Hoshizora no Orgel na palcu modelki pierścionek z Hoshizora no Orgel w kolorze różowego złota pierścionek z Hoshizora no Orgel w kolorze różowego złota pierścionek z Hoshizora no Orgel w kolorze żółtego złota pierścionek z Hoshizora no Orgel w kolorze żółtego złota pierścionek z Hoshizora no Orgel na palcu modelki pierścionek z Hoshizora no Orgel na palcu modelki naszyjnik Moon Stick naszyjnik Moon Stick naszyjnik Moon Stick naszyjnik Moon Stick na ekspozytorze naszyjnik Moon Stick na szyi modelki naszyjnik Moon Stick na szyi modelki naszyjnik Moon Stick na szyi modelki naszyjnik Moon Stick na szyi modelki naszyjnik Moon Stick na szyi modelki
Źródła: Strona oficjalna