Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Czerwiec 2024

Store Original Vanity Pouch Princess Serenity

We wrześniu w Sailor Moon Store pojawi się kosmetyczka typu kuferek inspirowana Księżniczką Serenity. Uchwyt jest w kształcie kokardy, ozdobionej Srebrnym Kryształem Iluzji. Wewnątrz na spodniej części wieczka znajdują się przegródki na 4 pędzle. Sama kosmetyczka oraz końcówki ekspresów ozdobione są białymi perełkami. Wymiary kosmetyczki to 170 x 110 x 95 mm, a cena to 6930 jenów (ok. 174 zł).

kosmetyczka typu kuferek inspirowana Księżniczką Serenity
Sailor Moon Museum 2024

Pojawiły się nowe szczegóły na temat wystawy w Nagoi. Zmienią się wystawiane rysunki, a także pojawi się w sprzedaży nowy produkt, Aoyagi Uirou. Uirou to słodycze podobne do mochi robione na parze z mąki ryżowej i cukru. W Sailor Moon Museum sprzedawane będzie opakowanie zawierające dwie sztuki z wizerunkiem Sailor Moon na wieczku. Wystawa w Nagoi będzie trwać od 13 lipca do 1 września.

dwie sztuki uirou oraz opakowanie z Sailor Moon na wieczku
Miracle Romance Shining Moon Powder 2025 Limited Edition

Zapowiedziano kolejną odsłonę pudru Shining Moon Powder, będzie to wersja na 2025 rok. Przedsprzedaż rozpocznie się we wrześniu, a wysyłka nastąpi w lutym 2025. Puder będzie kosztować 18 150 jenów (ok. 455 zł) i zamknięty będzie w opakowaniu w kształcie broszki Crisis Moon Compact. Więcej informacji zostanie ujawnionych w okolicach września.

zarys kształtu opakowania pudru Shining Moon Powder 2025 Limited Edition
Miracle Shiny Series

W serii Miracle Shiny Series zapowiedziano kolejne magiczne przedmioty Sailor Moon, Cosmic Heart Compact i Spiral Heart Moon Rod. Oba produkty wyposażone są w światełka LED, które po wciśnięciu przycisku zaczynają świecić jak podczas przemiany Moon Cosmic Power Make Up i ataku Moon Spiral Heart Attack. Broszka ma wymiary 70 x 70 x 40 mm, a berło 280 x 75 x 35 mm. Broszka będzie kosztować 4950 jenów (ok. 124 zł), a berło 5390 jenów (ok. 135 zł). Przedsprzedaż będzie trwać od 30 czerwca do 15 września, a wysyłka nastąpi w styczniu 2025.


Cosmic Heart Compact i Spiral Heart Moon Rod z serii Miracle Shiny Series
Cosmic Heart Compact i Spiral Heart Moon Rod z serii Miracle Shiny Series Cosmic Heart Compact i Spiral Heart Moon Rod z serii Miracle Shiny Series Cosmic Heart Compact sceny przemiany Moon Cosmic Power Make Up z anime Cosmic Heart Compact Cosmic Heart Compact z uniesionym wieczkiem i na dłoni Cosmic Heart Compact wieczko Cosmic Heart Compact Cosmic Heart Compact z uniesionym wieczkiem i rozświetlającym się środkiem Cosmic Heart Compact z uniesionym wieczkiem i rozświetlającym się środkiem Cosmic Heart Compact z uniesionym wieczkiem i rozświetlającym się środkiem Spiral Heart Moon Rod sceny ataku Moon Spiral Heart Attack z anime Spiral Heart Moon Rod Spiral Heart Moon Rod rozświetlone i w ręku świecące Spiral Heart Moon Rod Spiral Heart Moon Rod bez światełek górna część Spiral Heart Moon Rod Spiral Heart Moon Rod trzymane w ręku Cosmic Heart Compact i Spiral Heart Moon Rod z serii Miracle Shiny Series
Nogizaka46 2024

Jako dodatki na płytach wydania Blu-ray pojawią się nagrania rozmów między aktorkami grającymi wojowniczki z obu grup, a także z udziałem aktorki grającej Królową Serenity i obu aktorek grających Sailor Moon.

Pretty Guardians Original Shoulder Bag / Fragment Case

Jako oryginalne gadżety oficjalnego fanklubu pojawią się czarna torba i płaskie etui ze złotym nadrukiem aktualnego loga fanklubu. Torba ma w zestawie odpinany pasek na ramię i kosztuje 5500 jenów (ok. 138 zł). Etui można używać do przechowywania kart płatniczych lub bilonu, a jego cena to 3300 jenów (ok. 83 zł). Sprzedaż zaplanowana jest na lato 2024.

czarna torba i płaskie etui ze złotym nadrukiem aktualnego loga fanklubu
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5, Strona oficjalna 6
Store Original Frost Bottle with Scale

W oficjalnym sklepie w sprzedaży pojawi się różowa butelka z podziałką pokazującą pojemność. Na butelce znajduje się nadruk z logo sklepu oraz Kryształowym Tokio. Butelka mieści 570 ml płynu i kosztuje 1980 jenów (ok. 50 zł). Sprzedawana będzie w lipcu w Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit, a w sklepie online od 22 lipca (Pretty Guardians) i od 25 lipca (regularni klienci).

szroniona różowa butelka z nadrukiem logo Sailor Moon Store i Kryształowego Tokio
Store Original T-shirt Store Logo

Drugim dzisiaj zapowiedzianym artykułem sprzedawanym w Sailor Moon Store będą koszulki z logiem sklepu. Logo to naprasowanka z powłoką aurora, która mieni się na różne kolory w zależności od kąta padania światła. Koszulki są kolorze białym i czarnym, a dostępne rozmiary to M, L i XL. Cena za sztukę to 5500 jenów (ok. 138 zł). W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit koszulki pojawią się w sprzedaży w lipcu, a w sklepie online od 22 lipca (Pretty Guardians) i od 25 lipca (regularni klienci).

biała i czarna koszulka z logiem sklepu
Store Original Spiral Heart Moon Rod / Kaleido Moon Scope Bag Charm

W oficjalnym sklepie pojawią się też kolejne zawieszki do toreb z magicznymi przedmiotami Sailor Moon. Będą to zawieszki ze Spiral Heart Moon Rod i Kaleido Moon Scope. Cena za sztukę to 1980 jenów (ok. 50 zł). W Sailor Moon Store sprzedawane będą jeszcze w czerwcu, a w sklepie online od 22 lipca (Pretty Guardians) i od 25 lipca (regularni klienci).

zawieszki do toreb ze Spiral Heart Moon Rod i Kaleido Moon Scope
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Nogizaka46 2024

Od 28 czerwca gadżety do tegorocznego musicalu Nogizaka46 będą sprzedawane online w Pretty Guardians i Nelke oraz stacjonarnie w Sailor Moon Store i Animate. Plakaty będą sprzedawane jedynie w Nelke.

Źródła: Strona oficjalna
Store Original Clear File 2-mai Set A

W oficjalnym sklepie pojawi się zestaw dwóch obwolut w formacie A4 z ilustracjami artbookowymi. Na jednej obwolucie znajduje się ilustracja z Sailor Moon, Sailor Chibi Moon i Nową Królową Serenity, a na drugiej z Sailor Moon i Sailor Chibi Moon. Zestaw będzie sprzedawany w czerwcu w Sailor Moon Store i Pretty Guardians w cenie 990 jenów (ok. 25 zł).

wzory dwóch obwolut z zestawu A
Źródła: Strona oficjalna
Wystawa Sailor Moon Raisonné ART WORKS 1991-2023

30 czerwca, czyli w urodziny Usagi, odbędzie się spotkanie fanklubowiczów Pretty Guardians z edytorem mangi Fumio Osano. W spotkaniu będzie mogło wziąć udział 60 osób. OsaBU będzie oprowadzać gości po wystawie i opowiadać o kolorowych rysunkach od czasów publikacji mangi w Nakayoshi. Uczestnicy spotkania zostaną wylosowani w loterii, w której udział jest darmowy. Spotkanie odbędzie się w godz. 20:15-21:30. Loteria trwa od 13 do 23 czerwca, a zwycięscy zostaną ogłoszeni 26 czerwca.

grafika z rysunkowym OsaBU reklamująca spotkanie z fanami
Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Store

30 czerwca pojawi się nowy artykuł, na który będzie można wymienić punkty zebrane na karcie lojalnościowej. Będzie to akrylowe etui na kartę IC, stosowaną w japońskiej komunikacji miejskiej, na której nadrukowane będzie aktualne logo sklepu. Na karcie lojalnościowej Sailor Moon Store zbiera się stemple za zakupy powyżej 2000 jenów. Po uzbieraniu 20 stempelków kartę można wymienić na wybrany produkt.

wzór etui na kartę IC
Źródła: Strona oficjalna
Sailor Moon Cosmos

22 sierpnia oba filmy Sailor Moon Cosmos pojawią się na Netflixie.

grafika promująca pojawienie się Sailor Moon Cosmos na Netflixie
Store Original BIRTHDAY Kan Badge & Stand Set Super Sailor Moon / Super Sailor Chibi Moon

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians dostępna będzie kolejna seria gadżetów, które będą się pojawiać przy okazji urodzin bohaterek. Będzie to przypinka z grafiką z postacią, posiadająca w zestawie tabliczkę, na której będzie można wyeksponować przypinkę i ustawić na półce jako ozdobę. Tabliczka ma podłużne wycięcie, na którym można zawiesić agrafkę od przypinki. W tabliczkę wkręca się dwa podłużne bolce, stanowiące nóżki, na których można ją ustawić. Przypinka ma średnicę 54 mm, a całość kosztuje 1980 jenów (ok. 50 zł) za sztukę. W czerwcu pojawią się zestawy Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon.

przypinka z Super Sailor Moon oraz tabliczka do wyeksponowania przypinka z Super Sailor Chibi Moon oraz tabliczka do wyeksponowania ilustracja techniczna pokazująca jak przykręcić nóżki do tabliczki i zawiesić na niej przypinkę
Store Original Ballpoint Pen Usagi & Luna

Kolejnym artykułem, który pojawi się w oficjalnym sklepie, będzie długopis z mangową ilustracją z Usagi i Luną. Dolna część w kolorze złotym wykonana jest z mosiądzu, przez co ma swoją wagę, a górna część jest w kolorze różowym. Długopis ma w zestawie przezroczyste etui w formie fiolki z korkiem, na której nadrukowane jest logo sklepu. Długopis sprzedawany będzie w czerwcu w Sailor Moon Store i Pretty Guardians w cenie 2970 jenów (ok. 75 zł).

długopis pokazany z dwóch stron oraz etui w postaci tubki
Miracle Shiny Series

W serii Miracle Shiny pojawią się kolejne magiczne przedmioty i będą to broszka Cosmic Heart Compact oraz berło Spiral Heart Moon Rod. Na razie pokazano jedynie zarysy tych przedmiotów, ale nie wiadomo jeszcze, jak faktycznie będą wyglądać. Przedsprzedaż rozpocznie się latem tego roku, a wysyłka nastąpi dopiero zimą 2025.

zarysy Cosmic Heart Compact i Spiral Heart Moon Rod
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4
Sailor Moon x Croquis Book Sailor 10 Senshi

Pretty Guardians będzie sprzedawać notesy z gładkimi kartkami marki Croquis. Na okładce z tyłu i z przodu znajdują się ilustracje z okładki artbooka Raisonné. Przedsprzedaż rozpocznie się 7 czerwca, a notes będzie kosztować 1600 jenów (ok. 41 zł). Ograniczone ilości pojawią się w sprzedaży 30 czerwca z okazji urodzin Usagi w stacjonarnym Sailor Moon Store, a później również w innych sklepach.

okładka notesu z dwóch stron
Store Original Spiral Heart Moon Rod Necklace / Kaleido Moon Scope Necklace

W Sailor Moon Store pojawią się naszyjniki ze Spiral Heart Moon Rod i Kaleido Moon Scope. Jest to kontynuacja linii naszyjników, które pojawiły się w kwietniu. W sklepie stacjonarnym pojawią się na początku czerwca, a w sklepie online od 24 czerwca (Pretty Guardians) i od 27 czerwca (regularni klienci). Naszyjniki kosztują 1870 jenów (ok. 47 zł) za sztukę.

wzory naszyjników ze Spiral Heart Moon Rod i Kaleido Moon Scope
Wystawa Sailor Moon Raisonné ART WORKS 1991-2023

15 i 16 czerwca wejście do strefy sprzedażowej przy wystawie będzie ograniczone ze względu na wydanie nowych produktów. W godzinach od 11:00 do 15:00 wstęp będą mieli jedynie członkowie Pretty Guardians, którzy zdobędą wejściówkę w loterii. Loteria będzie trwać od 6 do 10 czerwca, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 11 czerwca. 15 i 16 czerwca w godz. od 15:00 do 17:00 wstęp będą mieli regularni klienci, ale tylko ci, którzy zdobędą wejściówkę w losowaniu. Terminy loterii są takie same, jak w przypadku oficjalnego fanklubu. Po godzinie 17:00 w oba te dni wstęp będzie już bez żadnych ograniczeń.

nowe artykuły sprzedawane podczas wystawy Raisonne
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3