Aktualności baner
Menu strony Menu działu

Lipiec 2024

Aktualizacja na stronie

W dziale Gadżety i eventy dodane bieżące wpisy włącznie z aktualnościami z tego miesiąca.

Sailor Moon Museum 2024

Podczas wystawy w Nagoi pojawi się kolejny produkt limitowanym dla tej wystawy. Będą to migdały w czekoladzie z Sailor Moon na opakowaniu. Do opakowań dołączone będą półprzezroczyste karty holograficzne z dwoma różnymi ilustracjami z Sailor Moon. Przy zakupie nie wiadomo, która karta nam się trafi. Produkt pojawi się w sprzedaży 13 lipca, cena nie została podana.

opakowanie z migdałami w czekoladzie oraz wzory dwóch kart holograficznych
Źródła: Strona oficjalna
Store Original Shishuu Kan Badge Vol.2

W oficjalnym sklepie pojawi się druga seria przypinek z grafiką stylizowaną na haftowane naszywki. Do uzbierania będzie kolejne 10 wzorów: z królikiem z pościeli Usagi, ze Srebrnym Kryształem, z broszką Crystal Star, z Kluczem Czasoprzestrzeni, z Luną P, z trzema Star Power Stick oraz z berłem Cutie Moon Rod. Cena za sztukę to 880 jenów (ok. 22 zł). W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit będą sprzedawane w lipcu, a w sklepie online od 22 lipca (Pretty Guardians) i od 25 lipca (regularni klienci). W oficjalnym fanklubie ma się również pojawić zestaw zawierający wszystkie 10 wzorów.

wzory 10 przypinek
Store Original Sailor Moon Otedama

W Sailor Moon Store sprzedawane będą kolejne maskotki z serii Otedama, tym razem będzie to 10 wojowniczek w mundurkach Eternal. Cena za sztukę 990 jenów (ok. 24 zł). W Sailor Moon Store i Sailor Moon Store Petit pojawią się 11 lipca, a w sklepie online od 22 lipca (Pretty Guardians) i od 25 lipca (regularni klienci).

10 maskotek z serii Otedama
Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2