Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wasza ocena S3
Autor Wiadomość
kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2016-06-27, 18:48   Wasza ocena S3

Sezon 3 Crystala to zupełnie inny poziom niż S1 (S2 był lepszy, ale to wciąż nie było to), na taką adaptacje mangi czekałem, zachowano humor, i osobowość Czarodziejek, sceny z Hotaru chwytały za serce, mom zdaniem Crystal S3 zdecydowanie przewyższa S :-D Jedynym "zgrzytem" były dziwaczne twarze w Akcie 36, ale czytałem że animatorzy którzy robili ten odcinek mają właśnie taki styl. Oby seria dobrze się sprzedawała, żeby Dream i Stars zostały zrobione przez tę samą ekipę, i żeby dostały tyle samo czasu na zrobienie odcinków ;-)
Ostatnio zmieniony przez kamil88 2016-10-25, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  

bosti20 

Ulubione postaci z SM: Haruka
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Wysłany: 2016-06-27, 19:38   

zgadzam się z oceną. ciekawe co z sezonem 4? końcówka aktu została ucięta o scenę pojawienia sie Pegaza, jednak pewne wręcz jest ze kontynuacja wie pojawi. pytanie tylko kiedy? po wakacjach?

February 

Ulubione postaci z SM: Usagi
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: La luna splende
Wysłany: 2016-07-03, 20:57   

Ja obstawiam, że jeżeli będzie kontynuacja to albo w styczniu albo ponownie w kwietniu.
Jeżeli chodzi o 3. sezon to raziły mnie błedy typu blond włosy NQS w przyszłości (mimo, że w akcie 27 miała srebrne...), korona u Princess Serenity... Nie pokazanie nam pełnych pierwszych ataków Urana, Neptuna i Plutona jest trochę smutne... Szkoda, bo mili ku temu okazję a dostawaliśmy wiecznie ataki przez użycie talizmanów...
Mimo wszystko ten sezon był lepiej zrealizowany mimo, że uwielbiam poprzedni ;) Czekam na kolejny soundtrack, który będzie dostępny za ponad 3 tygodnie, bo muzyka przebiła moje oczekiwania.
Graficznie nie było źle, ale wygląd Usagi w większości aktach był nie do zniesienia. Brakuje mi dojrzalszego wyglądu jak w poprzednich sezonach, Niech powrócą kontury ust, i zrobią coś z oczami bo postacie wtedy od razu zyskują... Zobaczymy co będzie. Martwi mnie to że na BD nic nie zmienili... Trochę to smutne. Ciągle liczę na srebne włosy włosy u NQS bo brak logiki w tej zmianie...

Odpowiedz do tematu