Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Opinie na temat działalności forum
Autor Wiadomość
Jadeite 

Ulubione postaci z SM: Haruka & Michiru
Seiya czy Mamoru?: Jadeite
Ulubiony utwór z Anime: Kandou to Ketsu
Wysłany: 2014-10-28, 01:11   

Zostawcie tak jak jest, edycje postów zwłaszcza :!: Mój post i moja sprawa jaka jest jego treść oraz jak ma wyglądać i jaki ma nieść przekaz a jeśli ktoś usuwa swoje posty czy edytuje je w głupi sposób to widać jak szanuje swój czas poświęcony na tym forum aby je napisać i jak mało poważna (czyt. niepoważna) jest to po prostu osoba. Tyle ode mnie w tym temacie

RAMZES 

Ulubione postaci z SM: Minako
Seiya czy Mamoru?: tajemica
Wysłany: 2014-10-28, 09:58   

Ja tam nie narzekam. No może po za tym, że w tytule gdzie mają być japoński napis nadal są wzorki, co oznacza, że skrypt japoński na forum nie jest wgrany :roll: .

Delacroix
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 10:01   

Dobra, ja ustępuję, jakby co. Można uznać, że ode mnie zgłoszenia nie było. ;-)

Jadeite 

Ulubione postaci z SM: Haruka & Michiru
Seiya czy Mamoru?: Jadeite
Ulubiony utwór z Anime: Kandou to Ketsu
Wysłany: 2014-11-01, 10:43   

A po co japoński skrypt na forum ? :roll:

Delacroix napisał/a:
Jedna sprawa. Czy użytkownicy powinni mieć możliwość ustawiania "dat ważności" swoich postów? W sensie, ustawiania, aby po określonym czasie automatycznie się same usuwały. Moim zdaniem jest to głupotą, a korzystanie z czegoś takiego jest krzywdzące zarówno dla każdego, kto by na taki post odpowiedział, jak również dla osób zainteresowanych po prostu przejrzeniem danego tematu...

Dziś dotknął mnie ten drażliwy problem, no i o ile moja poprzednia wypowiedz dotyczyła kwestii edycji postów (tu zdania nie zmieniam). O tle jestem za tym za tym by ustawianie dat ważności postów znikło na zawsze. Argumenty Delacroix w 100% do mnie trafiają, dlatego wesprze go z tego miejsca i moją prośbę o zajęcie się tym problemem kieruje tutaj do Yuuichiro :!:

Lagertha napisał/a:
Dogadajcie się z Eragonem na pw

W tej kwestii nie ma się co dogadywać, ukrócić proceder wygasania postów i tyle

Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2014-11-01, 12:37   

Jeśli osoba, która wygasza posty zostanie tej możliwości pozbawiona, przypuszczam, że zacznie je edytować, tak aby ich treść zniknęła. Edycję też profilaktyczne chcecie usunąć? Moim zdaniem najlepiej by było, byście porozmawiali ze sobą bo to co się ostatnio dzieje przechodzi granice dobrego smaku...

Delacroix
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-01, 12:50   

Powiem krótko: należy maksymalnie utrudnić wprowadzanie chaosu do rozmów, bo jest to toksyczne. I nie bardzo rozumiem, o jakim dobrym smaku mówisz.

Nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej faktycznie, ale przypuszczam, że post usunięty jest nie do odzyskania, podczas kiedy z posta edytowanego w sposób opisany przez Ciebie kadra może odzyskać jego treść w razie potrzeby, ponieważ jest coś takiego, jak historia edycji posta. Tak więc, jeżeli ktoś wprowadzi taki fermencik, może to zostać szybko cofnięte.

Ja nie byłem, nie jestem i nie będę za ograniczeniem edycji postów, ale możliwość ustawiania ich czasowej autodestrukcji jest i będzie dla mnie solą w oku. Całkowicie usuwać posty powinna jedynie kadra i to tylko w razie potrzeby (np. rażącego złamania regulaminu).

To nie ma znaczenia, czy robi to Eragon, czy kto inny - uważam, że takie zachowanie wprowadza niepotrzebny chaos i ferment... a ja mam w zwyczaju raczej piętnować zachowanie, niż atakować osobę. Poza tym, wysłałem Eragonowi PW w tej sprawie i choć mnie przeprosił, zachowania nie zmienił.... także, jak mówi Jadeite:

Jadeite napisał/a:
W tej kwestii nie ma się co dogadywać, ukrócić proceder wygasania postów i tyle

RAMZES 

Ulubione postaci z SM: Minako
Seiya czy Mamoru?: tajemica
Wysłany: 2014-11-01, 14:06   

Jadeite napisał/a:
A po co japoński skrypt na forum ?

Potrzebny jest by zatytułować jeden z tworzonych przez zemnie tematów Jadeite tak: 魔法の天資の水晶[暁光王国の - 後継]2- ;-) :roll: .

Honda
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-01, 14:22   

Ja jestem na nie. Opcja edycji i usunięcia posta jest potrzebna.

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2014-11-01, 14:27   

Również jestem przeciwna.

Źródło: http://vk.com/club39637650

Delacroix
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-01, 14:28   

Usunięcia - nie. Przyczyny podałem powyżej i jak widać, Jadeite mnie w tym poparł. Pozostaje poczekać na opinie pozostałych.

Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2014-11-01, 14:59   

Myślę, że większość z nas korzysta z tych opcji naprawdę rzadko. Ja usunęłam swój post tylko raz, edytuję treść bardzo rzadko, z wygaszania nie korzystałam i pewnie nie skorzystam. Moim zdaniem takie awaryjne środki powinny być dostępne.

Annorelka 
Myśli inaczej

Wysłany: 2014-11-01, 15:04   

Ja korzystam bardzo często, poprawiam orty, zmieniam linki jak przypadkowo zły dodałam...

Delacroix
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-01, 15:11   

Jeszcze raz podkreślam: zgłoszony przeze mnie problem nie tyczy się edycji postów, tylko ich likwidacji, przez co powstają w tematach nielogiczne wyrwy.

Annorelka 
Myśli inaczej

Wysłany: 2014-11-01, 15:16   

A jak ktoś chce wznowić temat, choć jego post jest w nim ostatni? Jak doda post pod postem to mu przyklei do ostatniego i nikt nie zostanie poinformowany o tym nowym. Najlepiej się wznawia tematy kopiując tekst starego posta, usuwając go i dodając do nowego i wysyłanie całości zaznaczając co jest editem, a co było wcześniej.

Delacroix
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-01, 15:23   

Na forum zaktualizowane / zedytowane posty wyskakują mi jako nieprzeczytane.

Odpowiedz do tematu