Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze opinie o SMC
Autor Wiadomość
kero 
Fanka

Ulubione postaci z SM: Sailor Pluton
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Dużo ich
Wysłany: 2014-06-15, 18:36   

Jestem bardzo ciekawa wszystkiego: jakie będą transformacje i może też odwrotna do część tego procesu, czy pokażą więcej akcji na Księżycu oraz czy będzie Miecz ze Srebrnego Kryształu ?

effa25 

Ulubione postaci z SM: usagi, ami, rei
Seiya czy Mamoru?: mamoru
Ulubiony utwór z Anime: makenai
Wysłany: 2014-06-15, 18:42   

mnie ciekawi wszystko co tam zrobili.

hanka_chibiusa 
Czarownica

Ulubione postaci z SM: Chibiusa i Usagi
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Ulubiony utwór z Anime: Rakuen - Do As Infinity
Wysłany: 2014-06-15, 20:30   

Czekam i nawet jestem przekonana. Ten plakat z gazety, co siedzą przy stole, jakoś pozytywnie mnie nastroił :)

Moja Tablica http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Voj9/

aktan8 

Ulubione postaci z SM: Usagi Rei
Ulubiony utwór z Anime: Moon Pride
Wysłany: 2014-06-16, 01:14   

Cytat:
Jestem bardzo ciekawa wszystkiego: jakie będą transformacje i może też odwrotna do część tego procesu, czy pokażą więcej akcji na Księżycu oraz czy będzie Miecz ze Srebrnego Kryształu ?

I przede wszystkim walka Usagi z Mamoru :P Ale kurcze nie pokazali wlasnie zadnej transformacji kurczaczek no, mogli by pokazac wlasnie wycieczke na Ksiezyc, i Krolowa bardziej wlasciwie jej hologram, tego miecza tez jestem ciekawa bardzo :roll:

Martycja 

Ulubione postaci z SM: Serenity, Minako, Seiya, Chibychiby
Wysłany: 2014-06-16, 09:58   

Mnie jak na razie spodobała się broszka Usagi, która wygląda tak jak w mandze :D

boom boom ba 
licho nie śpi

Ulubione postaci z SM: Chibi Chibi?
Seiya czy Mamoru?: Easy Brothers
Ulubiony utwór z Anime: Umi Sakai Unasaka
Wysłany: 2014-06-16, 21:12   

Pewnie już się wielu forumowiczów wypowiadało na temat trailera i zapewne część tych postów trafiła z różnych przyczyn do archiwum (do którego nie chce mi się zaglądać).
A ja i tak muszę, muszę, bo inaczej się uduszę.
Nasza nowa Usagi, która przez pół trailera ma otwarte usta wygląda z lekka tępawo, nasuwa mi się jeszcze porównanie z pewnym rodzajem lalek, co przemilczę. Żywię jednak nadzieję, że w samym anime jej buzia będzie częściej zamknięta (pomijając momenty, kiedy coś mówi, śpiewa czy je). Reszta dziewcząt wygląda przyzwoicie. Wiadomo, mogło być lepiej, ale mogło być też znacznie gorzej. O muzyce oraz śpiewach pod koniec trailera nawet nie chce mi się wypowiadać. Dobrze, że op zawsze można przewinąć i darować jego oglądanie (bardziej słuchanie). Oby Revo go uratował, jak przewiduje SockPuppet.

Jadeite 

Ulubione postaci z SM: Haruka & Michiru
Seiya czy Mamoru?: Jadeite
Ulubiony utwór z Anime: Kandou to Ketsu
Wysłany: 2014-06-16, 22:59   

boom trochę więcej nadziei ;-) Wrażenia innych dotyczące trailera masz w temacie pt. Aktualności dotyczące różnych wersji Sailor Moon, więc jak coś odsyłam cie właśnie tam. Zgadzam się tu co do tego że Usagi z otwartymi ustami wygląda z lekka tępawo, pewnie chodziło ci tu o lalkę do zabawy dla dorosłych :mrgreen: I wiesz co, miałem to samo skojarzenie. O anoreksji tej postaci chyba już też mówiłem. Reszta dziewcząt wygląda przyzwoicie zgoda, choć nie tak sympatycznie jak to było przy poprzedniej produkcja. Rei wygląda na bardzo dojrzałą, trochę jak z dobrego hentai. Co do muzyki na razie mnie nie rzuca na kolana i wątpię by się to zmieniło. Bo jeśli wizualne będzie to kaleczyło oczy to nawet Revo czy Chopin nie pomoże :-P

Yuuichiro 

Ulubione postaci z SM: Nephrite, Yuuichiro, Ami, Usagi
Wysłany: 2014-06-16, 23:07   

I tak komentarze o pozostałych dziewczętach na facebooku, a zwłaszcza o Venus powaliły by Cię na kolana ze śmiechu :-P

Jadeite 

Ulubione postaci z SM: Haruka & Michiru
Seiya czy Mamoru?: Jadeite
Ulubiony utwór z Anime: Kandou to Ketsu
Wysłany: 2014-06-16, 23:11   

Przytocz jeśli oczywiście nadają się tu do przytoczenia, chętnie się z nimi zapoznam ;-) :mrgreen:

boom boom ba 
licho nie śpi

Ulubione postaci z SM: Chibi Chibi?
Seiya czy Mamoru?: Easy Brothers
Ulubiony utwór z Anime: Umi Sakai Unasaka
Wysłany: 2014-06-22, 15:48   

Tak sobie myślę, że wraz z premierą pierwszego odcinka SMC można by założyć oddzielny temat do komentowania odcinków na bieżąco, tak jak komentujemy sobie od czasu do czasu ilustracje z mang SM. Oczywiście w tym temacie, jeśli go założymy, będziemy musieli serwować litrami walerianę, czasem nawet zażyć diazepam, ocierać sobie nawzajem łzy smutku haftowanymi chusteczkami, pobluźnić na twórców nowego anime w najbardziej kulturalny ze sposobów* i wspierać się nawzajem w oglądaniu kolejnych epów.

*Może Administracja nasza najlepsza dodałaby emoty w kształcie pomidorów, coby można było sobie nimi porzucać?

SockPuppet
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-01, 11:15   

Cytat:
Opening przejdzie, muzyka z openingu - do bani, nie lubie po prostu takich 'brzmień'
Masz na myśli opening napisany przez Revo? Jeszcze go nie słuchałam (jestem w Warszawie, nie mam tu komputera - tylko w bibliotece na UW, ale tutaj nie ma dźwięku), ale wiedz, że tak czy siak twoje dni są już policzone - możesz sobie wybrać, czy wolisz zostać pożarty, czy wmurowany żywcem w fundamenty kościoła~

Nie no, SM Crystal wychodzi, a ja muszę się przygotowywać do obrony licka!! Przeznaczenie, jesteś okrutne!

effa25 

Ulubione postaci z SM: usagi, ami, rei
Seiya czy Mamoru?: mamoru
Ulubiony utwór z Anime: makenai
Wysłany: 2014-07-01, 14:43   

postacie mają małą anorekcje

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2014-07-04, 19:22   

Cały ten podział na dekady i szufladkowanie wszystkiego w jakieś mody powrotów i nagłe wracanie do czegoś po latach olewania jest nieszczere, głupie i d******. Nigdy nie zrozumiem mody i antymody/hipsterstwa, oba są brutalne i krzywdzące.
Szczególnie dla filmów, seriali, książek i ich wiernych fanów. Jak coś jest popularne to trzeba się na ten temat wypowiedzieć i najczęściej się powtarza po innych. Ktoś kupuje sobie koszulki z nie wiem, tymi wojowniczymi żółwiami, a nawet nie oglądał. Coś jest znane tylko bo jest znane, robi się pustą ikoną, a nikt się tym szczerze nie interesuje.
A bloga tego zwierza nie cierpię, bo niby pasjonatka, a wszystko tak robi jak powyżej.

I jeszcze ten cały Crystal włączył w to wszystko Sailor Moon. :( To boli.

Do samego Crystal nic nie mam, oglądać nie muszę, ale zjawiska co mu towarzyszą bolą.
Już mi się niedobrze od życia robi, wszystko to jest takie straszne. Ktoś nie może oglądać starszych filmów czy czegoś lubić nie ze swojego pokolenia. Nienawidzę internetu, bo przez niego te wszystkie zjawiska tak mocno widać.

I tak, jestem jednym, chodzącym, wielkim bólem d***.

[size=9][ Komentarz dodany przez: Ire: 2014-07-04, 21:42 ]

Annorelko, proszę o bardziej rozważny dobór słownictwa.[/size]

Źródło: http://vk.com/club39637650
Ostatnio zmieniony przez Annorelka 2014-07-05, 16:08, w całości zmieniany 2 razy  

aktan8 

Ulubione postaci z SM: Usagi Rei
Ulubiony utwór z Anime: Moon Pride
Wysłany: 2014-07-04, 20:30   

Annorelka napisał/a:
I jeszcze ten cały Crystal włączył w to wszystko Sailor Moon. :( To boli.

Jakby Sailor Moon byla osobno a Crystal osobno przeciez to jedno i to samo tylko inna adaptacja ale wciaz tego samego :P

Annorelka napisał/a:
Do samego Crystal nic nie mam, oglądać nie muszę, ale zjawiska co mu towarzyszą bolą.
Już mi się niedobrze od życia robi, wszystko to jest takie straszne. Ktoś nie może oglądać starszych filmów czy czegoś lubić nie ze swojego pokolenia. Nienawidzę internetu, bo przez niego te wszystkie zjawiska tak mocno widać.

Jaki mianowicie zjawiska? LOL Wlasnie to w necie chyba bardziej mozna tak robic niz gdziekolwiek indziej :lol: Niie mam pojecia o jakich zjawiskach mowa :?:

Cytat:
I tak, jestem jednym, chodzącym, wielkim bólem [cenzura].

Niom troche :->

kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Wysłany: 2014-07-04, 20:42   

Annorelka, nie przejmuj się, niestety internet jest tak skonstruowany że każdy może mówić co chce, ja już dawno przestałem się przejmować co kto mówi, lubię to co lubię, i guzik komu do tego. Szanuje gusta innych, tak długo jak inni szanują mój gust, a jeśli nie, to po prostu taką "osobę" olewam, nigdy nie dyskutuje się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona poziomem doświadczenia.

Eh, jutro jest premiera odcinka o 10, a ja mam poprawę z fonetyki, moje szczęście :) No nic, przed obejrzeniem będę się musiał wstrzymać z przyjściem tutaj :)

Odpowiedz do tematu