Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze opinie o SMC
Autor Wiadomość
SockPuppet
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-04, 20:12   

kamil88 napisał/a:
nigdy nie dyskutuje się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona poziomem doświadczenia.
Na szczęście w idiotyzmie nikt mnie nie pokona.

Uhuhu, jutro będę mogła wysłuchać nowej piosenki Króla w pełnej okazałości...przynajmniej w pełnej okazałości telewizyjnej...Bo znając życie, pełna wersja będzie ~3 razy dłuższa od formatu TV~

To 3D jest paskudne....Usagi wygląda, jakby jej ciało było zrobione z gumy.

kero 
Fanka

Ulubione postaci z SM: Sailor Pluton
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Dużo ich
Wysłany: 2014-07-04, 21:28   

Mam nadzieję że nie będzie źle :-P już przeczytałam pierwsze tomy mangi aby wczuć się w klimat serialu :mrgreen:

Jadeite 

Ulubione postaci z SM: Haruka & Michiru
Seiya czy Mamoru?: Jadeite
Ulubiony utwór z Anime: Kandou to Ketsu
Wysłany: 2014-07-05, 09:53   

christine. napisał/a:
Powrót SM jako część fali "powrotów" lat 90.?

Nie, Crystal w ogóle nie da się uważam podciągnąć pod lata 90

Cytat:
Jaki mianowicie zjawiska? LOL Wlasnie to w necie chyba bardziej mozna tak robic niz gdziekolwiek indziej :lol: Niie mam pojecia o jakich zjawiskach mowa :?:

Może np. stawianie nowego anime ponad stare anime, lub negowanie tego starego kosztem tego nowego właśnie.

kamil88 napisał/a:
Szanuje gusta innych, tak długo jak inni szanują mój gust

Są gusta i guściki ;-)

SockPuppet
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-05, 10:52   

Cytat:

Orientuje się ktoś gdzie można zobaczyć stream Crystala?

Ani Crunchyroll, ani Hull nie działają (blokady regionalne).

Niconico podobno nie ma blokad regionalnych.

Jadeite 

Wysłany: 2014-07-05, 11:37   

Krótko zwięzłe i na temat bo opinie o I odcinku dałem w temacie pt. ''Sailor Moon Crystal'', zostanę jednak przy swojej opinii że o wiele wiele lepsza była starsza produkcja licząca łącznie 5 serii. Te nowe anime nawet do niego nie umywa :-P :-P :-P

RAMZES 

Ulubione postaci z SM: Minako
Seiya czy Mamoru?: tajemica
Wysłany: 2014-07-05, 12:55   

Ale się rozpisujecie na temat :shock: .

bosti20 

Ulubione postaci z SM: Haruka
Wysłany: 2014-07-05, 13:01   

jakby ktoś chciał crystal w fullHD do ściągięcia pod linkiem Cristal
By skorzystac z torrenta nalezy użyc programu VUZE :-)

effa25 

Ulubione postaci z SM: usagi, ami, rei
Seiya czy Mamoru?: mamoru
Ulubiony utwór z Anime: makenai
Wysłany: 2014-07-05, 13:48   

dla mnie jest spoko, oczywiście nigdy nie przebiję pierwowzoru ale nie jest kata zła

Jadeite 

Wysłany: 2014-07-05, 13:51   

Tak jak już mówiłem niech to się zakończy na 26 odcinku i dalej jeśli to ma tak wyglądać niech tego nie ciągną. Swoją drogą chciałem zapytać przez wzgląd na moje delikatne niedoinformowanie, kiedy odcinek 2 odcinek i kolejne ? Co sobotę ???????

bosti20 

Ulubione postaci z SM: Haruka
Wysłany: 2014-07-05, 13:53   

co 2 tyg. czyli 14.07 nastepny.

isei92 

Ulubione postaci z SM: Sailor Venus
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2014-07-05, 14:11   

Sobota za dwa tygodnie to będzie 19.07.

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2014-07-05, 15:07   

A propos moich wypowiedzi z poprawkami Ire - faktycznie może trochę za emocjonalnie zareagowałam, ale cytowałam tylko to co było napisane do mnie w starym temacie/zanim zostały rozdzielone.

W każdym razie przepraszam.
Cytat:

Ależ gdyby nie internet, to właśnie nie mielibyśmy możliwości oglądania tych staroci, odświeżenia sobie filmów, bajek z dzieciństwa (czy dzieciństwa naszych dziadków). W tym również SM. Wydawało mi się, że internet łączy pokolenia, a nie je segreguje.

Paradoks i to, że tyle można znaleźć w sieci właśnie filmów czy seriali, które się ominęło i znajomi z deviantarta są jednymi z powodów, dla których korzystam z internetu. ^^

Źródło: http://vk.com/club39637650

Jadeite 

Wysłany: 2014-07-05, 15:40   

Generalnie Annorelko jak zobaczyłem twoje posty, to byłem zaskoczony że to ty je napisałaś. Przez chwile pomyślałem nawet że może ktoś ci się na konto włamał i wpisuje za ciebie takie rzeczy. Mimo to nawet rozumiem twoje zachowanie = emocje. Inna sprawa że Ire jest czasami nadgorliwa w kwestii ortografii cenzury, ale to jest Ire i Ire ma też dobre strony swojej osobowości ;-) To tyle co chciałem przekazać by nie zbaczać z tego tematu. Nikogo za nic krytykować tu nie będę

aktan8 

Ulubione postaci z SM: Usagi Rei
Ulubiony utwór z Anime: Moon Pride
Wysłany: 2014-07-05, 16:58   

Annorelka napisał/a:
Nie oglądałam, tylko czytałam sobie opinie i ... aktan8, troszkę za bardzo cisniesz i narzucasz swoje zdanie. "Wątpię w Twoją inteligencję", "jedyna sprawiedliwa - dziękuję", "się nie znacie"... no sorki.

Cisne w moich wypowiedziach nikogo nie zwyzywalam ani nie przeklelam, ja wiem czy to cisniecie jest ze slon na ucho nadepnal :P Bardziej cisnienie uznaje w moja strone to :

hanka_chibiusa napisał/a:
aktan8, sama się rusz do słownika i popracuj nad ortografią.
i to jest zdecydowanie obraza w moim kierunku i nie stosowanie sie do regulaminu oraz wyzywanie kogos od "nerdow" a do reszty moze nie bede sie ustosunkowywac bo chyba nie bede sie znizac do poziomu tej wypowiedzi bo zrobi sie za bardzo goraco :P

Blueberry napisał/a:
aktan8, nie sądzisz, że narzucanie komuś swojego zdania jest na fair?
To, że Tobie sie coś podoba to OK, ale nie musisz udowadniać innym, że się na znają czy mają coś nie tak ze słuchem skoro im się nie podoba.

A mi sie wlasnie wydaje ze wy ciagle proboje cie to robic bo nie podoba sie nowe anime tylko tkwicie ciagle w starym nie rozumiem po co krytykowac cos co i tak bedziecie ogladac i tak bedziecie sciagac bo nie ma nic innego i nikt raczej nikt sie nie przejmie a napewno nie Toei Animation i nie przestanie serii wypuszczac 8-)

Blueberry napisał/a:
Natomiast nie w porządku jest to, że usilnie innym ludziom narzucasz to co mają lubić czy nie. Pytasz, co z nami jest? Odpowiedz jest prosta - jesteśmy normalnymi ludźmi mającymi własne preferencje.

Dlatego ze nie daje sie przekonac ze stare anime jest cacy?? I tak mnie osobiscie nikt nie przekona ja ciagle bede mowila swoja opinie i tyle nie powiem ze macie racje mowiac ze stare anime jest cacy a nowe jest be bo sie z tym nie zgadzam ;]

Cytat:
Że tak powiem - daj żyć innym.

To niech inni dadza mi zyc i niech przestana ciagle walkowac ze stare anime jest cudowne jak jest takie cudowne to prosze nie sciagac i nie ogladac nowego i tyle, ogladac po to zeby krytykowac na forum i pokazywac swoja wyzszosc poprzez opinie uwielbienia starego anime? Poprostu ja sie nie podoba nie ogladac i nie spamowac, jesli ktos tu ma multum wolnego czasu to napewno nie ja bo mi by sie niechcialo ogladac czegos o czym mam marne zdanie tylko po to zeby miec co krytykowac z nudow 8-)

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2014-07-05, 17:02   

Ja się napotykam raczej na opinie odwrotne do tego co piszesz, na chwalenie mangi i Crystal. Nie wydaje mi się by osoby, które wolą oryginalne anime i tu o tym piszą kogokolwiek próbowały przekonać do swoich racji, bardziej wyrażają lęk przed tym, że to, co lubią zostanie zapomniane.

Ktoś na DA rzucił plotkę, że Naoko rysowała te plansze przerywnikowe? Było coś w napisach końcowych o tym?

Źródło: http://vk.com/club39637650

Odpowiedz do tematu