Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Aktualności dotyczące SMC
Autor Wiadomość
Blueberry 

Ulubione postaci z SM: ----
Seiya czy Mamoru?: ----
Ulubiony utwór z Anime: ----
Wysłany: 2016-05-07, 10:24   

neko, a przypadkiem nie miałeś włączonego 14 dniowego pakietu za darmo na CR?
Bo wtedy rzeczywiście masz pełen dostęp, a po wygaśnięciu może kazać płacić za natychmiastowy dostęp, zwłaszcza, jeśli wybierasz opcję wyższą niż 480p :P
Ja używam dla Crunchyroll wtyczki pod Chrome która nazywa się "Crunchyroll Unblocker" i działa normalnie XD

kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2016-05-10, 13:51   

Dobre wieści, oto co według użytkownika GrayeDiana z Sailor Moon Forum Japończycy myśli o najnowszym sezonie :-):
I live in Japan and can speak and read (not perfectly!) Japanese.
I don't know about actual ratings, but so far it seems to be very positively recieved by Japanese fans. Social media posts happily praise the new direction the show is taking in regards to animation and storytelling. Instagram is flooded with screenshots and comments about how cute and pretty and cool S3 is.
Also I have been buying the blurays on Amazon.jp since season one, and for some reason people use the amazon reviews section to review the show itself without actually buying the disk, so you can get a feel for what fan opinion is.
Reviews of seasons one and two were mostly negative, complaining about the animation and writing.
The first season three bluray is up for preorder now and already people are leaving positive "reviews" gushing and thanking toei for saving the show.

Mitsukoto 

Ulubione postaci z SM: Inner Senshi
Ulubiony utwór z Anime: Makenai
Wysłany: 2016-05-10, 14:21   

Zgadza się, odzew jest znakomity na całym świecie! Jednak ważne, że Japończycy są pozytywnie, entuzjastycznie nastawieni, bo to głównie z ich zdaniem liczą się producenci i będą produkować SM póki będzie podaż. Widać, że mocna krytyka poprzednich sezonów do nich dotarła i pomogła stworzyć lepsze anime. Oni chcą $$$, fani chcą jakości i wszystko się zgadza :-P

Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2016-05-10, 16:53   

Mitsukoto napisał/a:
będą produkować SM póki będzie podaż.

Popyt 8-)
Mnie to również bardzo cieszy, mam do nadrobienia kilka odcinków, ale Crystal III bardzo mi się podoba!

kero 
Fanka

Ulubione postaci z SM: Sailor Pluton
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Dużo ich
Wysłany: 2016-05-10, 17:03   

Mi też się bardzo podoba ^^ i mam nadzieję że pozostałe sezony też zrealizują ^^

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2016-05-10, 18:59   

Ja widziałam o wiele więcej postów.obrazków/wypowiedzi na temat Sailor Moon i Crystala zaraz przed premierą/zaraz po premierze pierwszego sezonu. Wydaje mi się, że pierwsze dwa sezony się Japończykom raczej podobały (bardziej niż fanom z innych krajów), było sporo fanartów na pixivie itd i nie widzę, by z 3 sezonem się ich liczba zwiększyła, trzyma się tak samo.

Źródło: http://vk.com/club39637650

Mitsukoto 

Wysłany: 2016-05-10, 22:20   

Zaraz po premierze pierwszego sezonu panowała euforia, że SM w ogóle wróciło, a pierwszy odcinek prezentował się całkiem przyzwoicie, drugi trochę gorzej, a trzeci to była jakaś groteska z pokrzywioną (pokrzywdzoną) Rei. Piąty odcinek znów uroczy, i dalej sinusoida... W drugiej połowie pierwszego sezonu zaczęły trochę spadać ludziom różowe okulary i wtedy chyba było najwięcej krytyki.

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2016-05-10, 22:51   

Nie chodzi mi tyle o opinie co ogólne "natężenie" Sailor Moon Crystal w sieci. Teraz na całe szczęście jest spokojniej (nie lubię dużego szumu wokoł czegoś).

Źródło: http://vk.com/club39637650

kamil88 
kamil88

Wysłany: 2016-05-16, 22:07   

Shino Kakinuma, aktorka podkładająca głos Naru w klasycznym anime, dubbingowała matkę Hotaru w dzisiejszym odcinku Crystal :-)

kero 
Fanka

Ulubione postaci z SM: Sailor Pluton
Ulubiony utwór z Anime: Dużo ich
Wysłany: 2016-05-17, 10:50   

Dobrze wiedzieć ^^ to miło że sięgają po innych seiyuu z dawnej obsady ^^

Mitsukoto 

Wysłany: 2016-05-19, 13:28   

kamil88 napisał/a:
Shino Kakinuma, aktorka podkładająca głos Naru w klasycznym anime, dubbingowała matkę Hotaru w dzisiejszym odcinku Crystal :-)

Zagrała naprawdę przejmująco! Pomimo, że jej rola polegała jedynie na wykrzyknięciu imienia Hotaru...

kamil88 
kamil88

Wysłany: 2016-05-19, 14:29   

Yuko Mizutani, która podkładała głos m.in Ikuko-mamie w Crystal i Sorze w Digimon, zmarła z powodu raka piersi w wieku 51 lat :( http://kotaku.com/the-ori...dium=Socialflow

February 

Ulubione postaci z SM: Usagi
Ulubiony utwór z Anime: La luna splende
Wysłany: 2016-05-24, 12:58   

Oficjalnie ogłoszono wydanie soundtracku do III sezonu ;) Będzie także zawierał 2 płyty a zostanie wydane 27 lipca. Poza tym mamy dostępne pełne wersje drugiego openingu i endingu:
https://www.youtube.com/watch?v=Kc8dtpgKn7g
https://www.youtube.com/watch?v=sf0TM84T3to

miszael 

Ulubione postaci z SM: Sailor Venus
Seiya czy Mamoru?: Minako
Ulubiony utwór z Anime: Suki to Itte
Wysłany: 2016-05-24, 15:09   

Opening bardziej podoba mi się w wersji płytowej niż w tej, jaka emitowana jest w TV.

neko 

Ulubione postaci z SM: Sailor Saturn
Ulubiony utwór z Anime: Flame Sniper
Wysłany: 2016-06-24, 23:40   

Został ostatni odcinek trzeciej serii a o następnej nic nie wiadomo. Prawdopodobnie trzeba będzie znów czekać 8 miesięcy na pojawienie się następnej, tak jak to było między drugą a trzecią. Mam tylko nadzieję, że zanimują całą mangę.
Ta seria była lepiej zrobiona. Jednak nadal trzymają się cenzury. Ciekawe co zrobią z momentem gdy w mandze Kakyuu została przebita przez przeciwnika na wylot. Pewnie tak samo jak Beryl będzie miała naszyjnik, który trzeba zniszczyć, by ją zabić :-P

Odpowiedz do tematu