Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze życzenia odnośnie Crystal
Autor Wiadomość
kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2014-08-08, 10:49   Nasze życzenia odnośnie Crystal

Witam
W linku do artykułu podanym przez Annorelke http://www.japantimes.co....n/#.U-SDFGMffUE możemy przeczytać, że Crystal będzie nieco inny niż manga, bo będzie zawierał pomysły, które Pani Takeuchi nie wykorzystała w mandze. I widać że to prawda, chociażby po tych wspomnieniach dziewcząt, i Jadeite. Moje pytanie brzmi, gdyby od was zależało, co byście zmienili/dodali względem mangi?
- Bardzo lubiłem Naru, mam więc nadzieje, że jej postać będzie się pojawiać częściej. Na pewno w mandze było lepiej, niż w anime, gdzie po prostu przestała się pojawiać
- Więcej osobowości dla złoczyńców, zdecydowanie za często pojawiali się, tylko po to, żeby zaraz zginąć.
- Pociągnąć historię dalej, już w Kryształowym Tokyo, chciałbym zobaczyć Chibi-Use i Sailor Quartet w akcji, może jakiś nowy wróg? Nie musi to być kolejna inkarnacja Chaosu.

Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2014-08-08, 10:58   

Czytałam gdzieś, że Pani Takeuchi chciała na końcu historii uśmiercić wszystkie bohaterki... Mam nadzieję, że tego pomysłu akurat nie zrealizuje :D
A nadzieję mam na rozwinięcie życia prywatnego pozostałych dziewcząt :) W mandze był położony duży nacisk na ich misję wojowniczek, mam nadzieję, że w serialu dostaną coś od życia także jako nastolatki :)

Jadeite 

Ulubione postaci z SM: Haruka & Michiru
Seiya czy Mamoru?: Jadeite
Ulubiony utwór z Anime: Kandou to Ketsu
Wysłany: 2014-08-09, 18:55   

Tytuł tematu brzmi ''Nasze życzenia odnośnie Crystal''. Cóż moje życzenie wobec tej produkcji ma oto związek z serią filmowej dzięki której sławę i popularność zyskał aktor Charles Bronson (śp. zresztą). Mowa o serii ''Życzenie śmierci''. Zdecydowanie życzę tego Crystal po tych 26 odcinkach, jeśli twórcy zechcą ją jeszcze kontynuować w takiej formie...

Martycja 

Ulubione postaci z SM: Serenity, Minako, Seiya, Chibychiby
Wysłany: 2014-08-10, 09:46   

Ja bardzo bym chciała rozwinięcia wątku romansu czterech generałów z Sailorkami ;) W mandze mało było na ten temat, więc może w Crystal rozwiną ten wątek? Skoro pani Naoko powiedziała, że na wszystkie pomysły nie było miejsca, to może w nowym anime się znajdzie? :)

Honda
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-10, 13:32   

Cytat:
Ja bardzo bym chciała rozwinięcia wątku romansu czterech generałów z Sailorkami

Powiem ci, że mam, co prawda niczym konkretnym nie uzasadnione, ale jednak mam przeczucie, że ten wątek się pojawi.

SockPuppet
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-10, 14:03   

Ja też....Byłoby oj, fajniee by było. Miałam wrażenie, że wyczuwam to delikatne, podświadome iskrzenie w spojrzeniach Rei i Jadeita...Rei mogłaby być świetną tsundere~

Monivrian
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-10, 15:39   

Ja bym chciała zobaczyć Dark Sailor Mercury w wersji animowanej. W Live Action ten pomysł naprawdę bardzo mi się podobał i liczę, że się pojawi w anime.

Lagertha 
Spiritus Movens

Wysłany: 2014-08-13, 23:46   

Cytat:
tsundere

Musiałam sprawdzić, co to znaczy :D Teraz już wiem i zgadzam się z Tobą ;)
A moim największym życzeniem jest ładniejsza animacja...

Mayissa 
Zła Kobieta

Ulubione postaci z SM: Mako, Usa , Micchi
Seiya czy Mamoru?: Kunzite :D
Ulubiony utwór z Anime: Ginga ichi mibun chigai na kataomoi
Wysłany: 2014-08-16, 00:37   

W 3 odc Jadeite jakby sobie zaczął coś przypominać, że chyba coś go z Rei łączyło, ale chyba nie będzie ciągnięty ten wątek, bo generał nam się chyba zawinął... a szkoda, bo ja także liczę na rozwinięcie wątku generałów :)

Loża Ciemnych Czarownic * Liga M *

aktan8 

Ulubione postaci z SM: Usagi Rei
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Moon Pride
Wysłany: 2014-08-18, 13:23   

Mayissa napisał/a:
W 3 odc Jadeite jakby sobie zaczął coś przypominać, że chyba coś go z Rei łączyło, ale chyba nie będzie ciągnięty ten wątek, bo generał nam się chyba zawinął... a szkoda, bo ja także liczę na rozwinięcie wątku generałów :)

Pani chyba nie ogladala na biezaco Actu 4 Jadeite zyje i dobrze sie ma :D Cholercia jasna ;/ Niom ale dobra niech bedzie moze z tego jakis romansik wyniknie :P

[ Dodano: 2014-08-18, 14:26 ]
Co nie ulega watpliwosci ze jestem strasznie rozczarowana tym ze Jadeite zyje, inaczej bylo w mandze, zginal od ognia Sailor Mars a tu ogladam sobie odcinek a tu Jadeite sobie idzie tylko z reka na ramieniu, zaczynam myslec ze ataki kazdej z sailorek zrobily sie naprawde jakies lamerskie skoro nawet generala nie moga zmiesci i to najslabszego w sumie i najmniej inteligentnego jak dla mnie :P

magusia 
Wiedźma M*

Ulubione postaci z SM: Usagi, Minako
Seiya czy Mamoru?: Endymion
Ulubiony utwór z Anime: Princess Melodies
Wysłany: 2014-08-18, 13:56   

Aktan, jestem zdziwiona, że Ty widzisz wady Crystala :shock:
<oklaski>
Loża Ciemnych Czarownic.
Liga M

* "Wiedźma" - zastrzeżona

Lagertha 
Spiritus Movens

Wysłany: 2014-08-18, 13:56   

Wydaje mi się, że Jadeite żyje, ponieważ będzie miał pociągnięty dalej wątek ;-)

aktan8 

Ulubione postaci z SM: Usagi Rei
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Moon Pride
Wysłany: 2014-08-18, 15:16   

Cytat:

Aktan, jestem zdziwiona, że Ty widzisz wady Crystala :shock:

Czy wady, poprostu mowie co mnie zdenerwowalo kazde niedociagniecie wzgledem mangi mnie denerwuje ale jednak wierze ze nie robia tego bez powodu i jakis watek musza miec w planie lub zanadrzu skoro tak zrobili a nie inaczej co nie zmienia faktu ze jestem ogromnie zszokowana ze robia co chca a mieli sie trzymac mangi o.0

[ Dodano: 2014-08-18, 16:18 ]
To pierwsza rzecz ktora mnie okropnie zdenerowala w Crystalu o.0

kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Wysłany: 2014-08-18, 16:16   

https://www.youtube.com/watch?v=cXGnPBjvy9U Mam nadzieje, że w Crystal dziewczyny nie będą takie wredne wobec Usagi, tak, czasami to było śmieszne, ale często było mi żal Usagi, jak cały czas się z niej nabijają, Naru nigdy taka nie była, a Usagi przestała się z nią przyjaźnić (Przynajmniej tak to wyglądało w klasycznym anime, na początku Usagi była często z Naru, a potem nic)

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2014-08-18, 16:48   

Ja nie widzę w tym wredoty (prócz Rei, ale to Rei XD).

Źródło: http://vk.com/club39637650

Odpowiedz do tematu