Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze życzenia odnośnie Crystal
Autor Wiadomość
pawcio 

Ulubione postaci z SM: Sailor Moon
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Otome no Policy
Wysłany: 2015-02-03, 21:28   

Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić:

https://www.youtube.com/watch?v=2t7xo8UmxsM

Na początku jest wywiad z p. Danutą Stachyra. Uwielbiam ją :oops:
Wiem, że marzenie nierealne, ale gdyby "Crystal" trafił na polskie ekrany, to chciałbym, aby to właśnie ona była lekotrem ^^

mati1313 

Ulubione postaci z SM: Makoto, Tuxedo Kamen, Minako
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2015-02-04, 00:33   

pawcio napisał/a:
Wiem, że marzenie nierealne, ale gdyby "Crystal" trafił na polskie ekrany

Piękne marzenie, podpisuje się pod nim :-)

Toy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-04, 11:53   

Tak jak napisala Lagertha - zeby narysowali to taka kreska jak Stars, no ewentualnie S.
I muzyka - w starym anime bylo mnostwo zapadajacych w pamiec utworow, czy to tlo, czy to piosenki, a tu jakas chala z komputera w stylu muzyki do gier komputerowych z roku ok. 2000. Beznadzieja...

Delacroix
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-04, 14:21   

Mnie tam bardzo podoba muzyka Crystala... Prawdę mówiąc, jest jedynym elementem tej produkcji, który mi się podoba niezmiennie, niezależnie od poziomu odcinków i obecności Momosiek w dwóch utworach odstających poziomem od reszty, naturalnie, in minus.

Ma swój własny klimat, zwłaszcza tematy poświęcone Srebrnemu Milenium, Królestwu Ciemności i konfrontacjom. Dużo chórków rodem z katedry, to jest naprawdę OK. Niech tylko utrzymają ten poziom w soundtrackach do kolejnych sezonów... I niech nie poskąpią albumowych wydań tychże, bo nie ma nic gorszego dla łowcy soundtracków, niż ścieżki, które nie trafiły na żaden album.

A pominąwszy to, przestałem już sobie tym serialem zawracać głowę. Nie wiem, czy w ogóle nadrobię nieobejrzane akty. W każdym temacie poświęconym osobnemu odcinkowi tak naprawdę powtarzałbym tylko swoje zarzuty. Szkoda mojego czasu i wysiłku na tę nieudolną emulację Matriksa. A wierzcie mi, że stylistyką walk i innymi dziwami kopiują Matriksa na całego i może gdyby robili anime na postawie Matriksa, a nie SM, to by im wyszło. A tak, mamy co mamy.

Ale muzyka jest naprawdę w porządku i mam nadzieję, że ten poziom utrzyma.

Toy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-04, 15:57   

Zgadzam sie co do "wygladu" anime i animacji jako takiej. Marzy mi sie reczne rysowanie, a nie wypierdki, ktore popelnic moze lepiej ogarniety grafik-amator :< Transformacje paskudne, ludziki wychudzone, Chibiusa z kwadratowa glowa...

Adahu 

Ulubione postaci z SM: Rei, Minako
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier, Moon Revenge
Wysłany: 2015-02-04, 18:16   

pawcio napisał/a:
Wiem, że marzenie nierealne, ale gdyby "Crystal" trafił na polskie ekrany, to chciałbym, aby to właśnie ona była lekotrem ^^

Dragon Ball'a Kai wyemitowali na polskim AXN Spin, także można po cichu marzyć że może wyemitują również SM Crystal :->

Przed użyciem zapoznaj się w tematami przyklejonymi i regulaminem bądź skonsultuj się z moderatorem lub adminem,
gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi ostrzeżeniem i/lub długotrwałym banem.

Problemy techniczne lub pokrewne? Zapraszam do forumowego 'helpdesku' :-)
=>KLIK<=

1116220

Kocham 

Ulubione postaci z SM: Usagi Tsukino
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2015-02-17, 14:37   

Ma nadzieje że w Cyrstal pokażą więcej ataków Hotaru, bo Milczący Mur czy atak rodem z kamikadze, to zdecydowanie za mało jak na tą tajemniczą czarodziejkę.

Odpowiedz do tematu