Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pretty Guardian Sailor Moon S Movie
Autor Wiadomość
medzijaha 
Muzukashii handan.

Ulubione postaci z SM: Usagi, Michiru, Haruka, Mamoru
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Wysłany: 2011-02-24, 12:50   

hehehe nooo zdarza sie
wracajac do tematu-jeszcze jedna scena (poza Luną-Kaguyą) podoba mi się w filmie
ta ostatnia, kiedy Luna obserwuje ukochanego, a potem dolacza do Artemisa.. podobaja mi sie zarowno koty jak i Usa i Mamoru, jest tam tyyyyle milosci, niby roznej, ale jednej i tej samej:)
Anata wa mede aisuru hito o korosu koto wa dekimasu ka? - Would you kill someone you love, because of love?

hanka_chibiusa 
Czarownica

Ulubione postaci z SM: Chibiusa i Usagi
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Ulubiony utwór z Anime: Rakuen - Do As Infinity
Wysłany: 2011-02-24, 12:53   

Zgadzam się. Zakończenie jest fajne.

Moja Tablica http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Voj9/

Kagayaku 

Ulubione postaci z SM: Usagi, Seiya, Makoto, Minako, Haruka
Seiya czy Mamoru?: Seiya! <3
Wysłany: 2012-01-07, 22:43   

Dziś obejrzałam kinówkę SMS po raz pierwszy i tym samym zakończyłam 'odwrześniowy' maraton z tym pięknym anime... (choć na pewno nie na zawsze! ;-) ) Muszę przyznać, że naprawdę mi się podobała. Film z serii R był oparty na fajnym pomyśle, ale jednak nie całkiem byłam zachwycona (jeśli dobrze pamiętam, cała scena ataku w mieście za bardzo się ciągnęła...). Super S - również nie do końca (chyba zbyt dużo Chibiusy, a za mało Usagi po prostu jak dla mnie ;-) ). Za to S-ka była naprawdę przeurocza. Luna to taka fajna postać i bardzo podobała mi się jej ludzkie alter ego:-) Totalnie przejęłam się sceną, w której ze łzami mówi Usagi o swoich uczuciach... To było takie smutne i wzruszające... :cry: Chociaż ten Kakeru zdawał się nie do końca być oddany swojej dziewczynie/przyjaciółce... W końcu pocałował Lunę-Kaguyę (jeśli dobrze zauważyłam :-P ).
Lunka i Artemis ładnie razem wyglądają, ale mam niejasne wrażenie, że ona nigdy tak naprawdę, do końca, się w nim nie zakochała w anime... Chyba że po prostu tego nie okazywała albo "odkryje" go w przyszłości ;-)
Trochę mi brakowało "normalnych" scen z życia Usagi i reszty - uwielbiam je :mrgreen: - ale historia Luny wynagrodziła mi ten brak!
Nie jestem natomiast aż tak zachwycona piosenką końcową - przykładowo, "Moon Revenge" z R-ki 'od pierwszego usłyszenia' straaasznie mi się spodobało. Cóż, może kiedyś zmienię zdanie... ;-)
A - i KOCHAM ten moment, gdy Kakeru mówi, że właścicielka Luny musi być bardzo wytworna, a ona myśli o Usagi - ten śmiech i ta mina Luny - bezcenne! :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Unmei ni kimi wa oshitsubusaresou..."

Danka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-10, 21:58   

Kagayaku napisał/a:
A - i KOCHAM ten moment, gdy Kakeru mówi, że właścicielka Luny musi być bardzo wytworna, a ona myśli o Usagi - ten śmiech i ta mina Luny - bezcenne! :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Też uwielbiam tę scenę. W tym filmie jest jeszcze świetna ta w której dziewczyny sugerują, że Luna uciekła z domu. No i ta ze spadającym słoikiem z płatkami również.
Zdecydowanie moja ulubiona kinówka ;-)

sailorv 

Ulubione postaci z SM: Venus, Mars, Pluto i Jupiter
Seiya czy Mamoru?: Mamoru, duh
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier
Wysłany: 2013-01-25, 12:32   

Zgodze się uwielbiam scene z "wytworną panią" Ten film mnie calkowicie urzekł i ogolnie go kocham!!!!!

Odpowiedz do tematu