Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Generałowie i Wojowniczki - teoria
Autor Wiadomość
kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2014-11-22, 12:27   Generałowie i Wojowniczki - teoria

Wyczytałem ciekawą teorie w komentarzu filmiku "Wrażenia z 10 Aktu" https://www.youtube.com/watch?v=AtVydZ4lXOk W skrócie, Generałowie giną, chroniąc Endymiona, następnie dzięki Sailor Moon i mocy Srebrnego Kryształu odradzają się jako normalni ludzie, przenosząc sie do różnych państw, żeby któregoś dnia przeznaczenie połączyło ich z wojowniczkami (Np. Ami chciała wyjechać do Niemiec, któregoś dnia to robi, i spotyka Zoisite)

Ta teoria nawet mi się spodobała, byłoby nie fair gdyby tylko Usagi miała kogoś kogo kocha.

Honda
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 13:32   

Cytat:
byłoby nie fair gdyby tylko Usagi miała kogoś kogo kocha.

Moim zdaniem to trochę przeginka, że każda z nich będzie miała swojego. W starym anime było lepiej - część miała, a część nie. No bo w końcu 5 przyjaciółek, gdyby każda miała chłopaka, i to jeszcze też bliskich przyjaciół. to zbyt naturalnie by to nie wyglądało. To tak jak kojarzenie par z fotografii.

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2014-11-22, 14:06   

Gdyby każda miała chłopaka (nieszczęśnice najpóźniej w drugiej serii) to byłaby włoska kreskówka. :D

Źródło: http://vk.com/club39637650

Setsuna-san 
Herbaciarka ;)

Ulubione postaci z SM: Usagi, Setsuna, Luna
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2014-11-22, 19:13   

Interesująca teoria Kamilu. Wiadomo już, że Crystal nie trzyma się w 100% fabuły mangi, niektóre epizodziki są pomijane, więc nawet nie zdziwiłby mnie taki obrót spraw. Musieliby tylko dość mocno zmienić wydarzenia, które mają nastąpić w najbliższych odcinkach, bo w którym momencie mieliby zginąć chroniąc Endymiona i kto miałby ich zabić? Dla dziewczyn mogłoby to się skończyć traumą...

kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2014-11-22, 21:42   

W sumie to nie jest moja teoria, tylko autorki filmiku :) Może Endymion zostaje oswobodzony z zaklęcia i wściekła Beryl znowu próbuje zabić Usagi/Serenity, Endymion zasłania ją swoim ciałem, Beryl próbują powstrzymać Generałowie...

mati1313 

Ulubione postaci z SM: Makoto, Tuxedo Kamen, Minako
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2014-11-22, 22:46   

Ciekawa teoria, ale koniec końców nie chciałbym by to się tak potoczyło.
Jednak coś czuje że twórcy SMC pójdą tą droga...

February 

Ulubione postaci z SM: Usagi
Ulubiony utwór z Anime: La luna splende
Wysłany: 2014-11-22, 23:19   

Szczerze wątpię by tak zmienili to co się dzieje w Crystalu w tak rażący sposób. Póki co wprowadzenie wątku z Generałami nie wpływało znaczącą na główne wątki. Endymion nie zostanie raczej oswobodzony z zaklęcia, bo wcześniej przeznaczenie dotknie Beryl, a Sailor Moon uśmierci Endymiona. Po tym mamy kolejne wydarzenia z ostatniego aktu... Gdzie jest w tym miejsce dla Generałów chroniącego Księcia? Prędzej uwierzę jak na oczach wojowniczek Beryl zmieni ich w kamienie. Crystal jest na podstawie mangi i nowych pomysłów Naoko. Czy ktoś wierzy w to, że sama postanowiła zmienić wszystko w ostatnim akcie pierwszej serii?

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2014-11-22, 23:34   

Tutaj : http://shiningmoon.com.pl.../AVolume01.html Naoko wspomina, że
Cytat:
Często wywołuje spore emocje, być może z powodu czterech par po prawej, które były dosyć niespodziewane. Myślałam o historiach miłosnych tych par w ich poprzednich życiach. Chciałabym je kiedyś narysować...

Więc nie wiem co myśleć. Choć między bohaterami w oryginale nic nie było, wydaje mi się, że Naoko zmieniła zdanie o tych związkach/polubiła je i potem do tych romansów nawiązywała, choć ich oficjalnie nie wprowadziła/przedstawiła. Pamiętam, że kilka razy Rei myślała o Jadeite, Kunzite chyba się pojawił we wspomnieniach Sailor V.
Może to pójść w kierunku zarówno tego, że Naoko chciała po prostu owe związki zrobić kanonicznymi i potem wszystko się potoczy podobnie. Ale równie dobrze może chodzić o rozwinięcie wątku, opowiedzenie dłuższej historii.

Źródło: http://vk.com/club39637650

February 

Wysłany: 2014-11-22, 23:59   

W akcie 13 o ile się nie mylę kiedy ponownie pojawiają się wspomnienia kiedy Serenity wymyka się na Ziemię to zostaje przyłapana Przez Venus i tam jest jakby przedstawione, że Kunzite i ją coś łączy, przynajmniej jakieś zauroczenie (Serenity zarzuca Venus że nie wie jak to jest się zakochać, Venus wybrała się z nia razem na Ziemię i kazała potem wracać:) ). Generałowie uratują Endymiona, ale raczej juz jako kamień, w który uderzy Kryształowy miecz i pojawią się wtedy jako zjawy. W Mandze mówią o tym jak o pierwszym spotkaniu po odrodzeniu się. W akcie 11 myślę, że nie dojdzie do spotkania Generałów ze Złym Endymionem za sprawą Beryl.

Adahu 

Ulubione postaci z SM: Rei, Minako
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier, Moon Revenge
Wysłany: 2014-12-28, 14:23   

Hmm... ^^; :mrgreen: :-P

Przed użyciem zapoznaj się w tematami przyklejonymi i regulaminem bądź skonsultuj się z moderatorem lub adminem,
gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi ostrzeżeniem i/lub długotrwałym banem.

Problemy techniczne lub pokrewne? Zapraszam do forumowego 'helpdesku' :-)
=>KLIK<=

1116220

February 

Wysłany: 2014-12-28, 15:39   

Chciałem raz pisać o tym, ze to z ich związków mogły powstać Sailor Q :P Powstrzymałem się bo karnacja mi się nie zgadzała, bo dwie z nich mają ciemną^^

Odpowiedz do tematu