Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Najnowszy sezon potwierdzony :)
Autor Wiadomość
SockPuppet
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-30, 20:36   

mati1313 napisał/a:
Gdyby to zrobili - gwaratowany pobyt min. 100 lat na galerach
Naprawdę ciekawi mnie, jak tym razem zrobią opening.

A może tym razem zrobią to anime wreszcie jak należy~

kero 
Fanka

Ulubione postaci z SM: Sailor Pluton
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Dużo ich
Wysłany: 2015-09-30, 22:14   

Ale niech piosenkę openingu wykonuje naprawdę umiejąca śpiewać piosenkarka lub seiyuu ^^

Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2015-09-30, 22:16   

Czort z piosenką, najważniejsze są postacie i animacja. No i żeby Hotaru była cyborgiem, tak jak trzeba :->

Martycja 

Ulubione postaci z SM: Serenity, Minako, Seiya, Chibychiby
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2015-10-01, 10:02   

Ja to przede wszystkim chcę nowe transformacje bez tego ohydnego 3D :/

SockPuppet
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 11:14   

kero napisał/a:
Ale niech piosenkę openingu wykonuje naprawdę umiejąca śpiewać piosenkarka lub seiyuu

Lagertha napisał/a:
Czort z piosenką

Najważniejszy jest Revo.

A co do transformacji, to ja też bardzo bardzo chcę ładne transformacje!

February 

Ulubione postaci z SM: Usagi
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: La luna splende
Wysłany: 2015-10-01, 15:34   

Lagertha napisał/a:
Czort z piosenką, najważniejsze są postacie i animacja. No i żeby Hotaru była cyborgiem, tak jak trzeba :->

No mam nadzieję, że tego nam nie zmienią ;) W mandze jest podkreślone jakimi eksperymentami zajmuje się jej ojciec, że Hotaru chodzi cała na czarno/jej ciało jest całe zakryte ze względu na blizny po wypadku, więc bycie kolejnym eksperymentem szalonego ojca który dodatkowo wszczepuje jej jajo demona jest tutaj niejako istotne, nie jest juz w pełni człowiekiem ;) To co mnie ciekawi to postac Haruki, gdzie przez chyba 3 akty niewiadomo do końca czy jest kobietą czy mężczyzną, jako Uran pojawia sie w płaszczu ale to jak okulary Sailor Moon także mogą pominąć. Dobra idę czytac kolejne akty :P

Delacroix
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 15:37   

Nie, nie jest najważniejszy Revo. Każda osoba, która uważa, że zamiast całości liczy się jakiś drobny fragment, powinna łyknąć solidną ilość Red Bulla (bo nie tylko dodaje skrzydeł, ale przede wszystkim OŻYWIA UMYSŁ) i tyle. Szczerze, męczy mnie już to podejście co poniektórych z cyklu KLAPKI-NA-OCZACH-LICZY-SIĘ-TYLKO-TRWAJĄCA-PÓŁTOREJ-MINUTY-CZOŁÓWKA. Serio?

Nie, moja droga. Najważniejsze jest, żeby ogólnie poprawili jakość wykonania. Problemy z animacją, chara designem, animacją, dłużyznami, doborem wokalistek do czołówki, wspomniałem o animacji?, sakramencko rzadką emisją sztucznie wydłużającą czas trwania serialu, DO KROĆSET, ANIMACJA!!!, babolami sprawiającymi, że postaci wyglądają miejscami jak mutanty z Czarnobyla, CZY KTOŚ TETOWAŁ ANIMACJĘ?!, na kolanie dopisanymi nowymi wątkami, PAŃSTWO Z TOEI, ZA TĘ ANIMACJĘ TO DO KOŃCA ŚWIATA BĘDZIECIE ZAIWANIAĆ NA GALERZE, DO WIOSEŁ!!!... Ahem!

Crystal w pierwszych dwóch seriach (Dark Kingdom i Black Moon, widać, że oficjalnie traktowanych przez Toei Animation jako osobne sezony, skoro mowa jest w komunikacie o trzecim, a nie drugim) miał dużo więcej baboli, niźli tylko wykonanie czołówki. I to na nich powinni się skupić państwo z Toei Animation, a akurat czołówkę mogą w sumie zostawić po staremu. Podejrzewam, że jeżeli "mięso", czyli właściwą treść odcinka wykonają jak należy, to do openingu i Momosiek nikt się nie będzie czepiał.

Zresztą, nie zawsze są takie złe... polecam wyszukać sobie na YT utwór Neo Stargate...

SockPuppet
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 19:27   

Revo jest ważniejszy niż całe uniwersum Sailor Moon <yandere mode on> W imię Revo-sama zetrę na proch wszystkich heretyków.

A tak w ogóle, to seria S była jedną z ciekawszych i bardzo się cieszę, że ją skrystalizują (◡‿◡✿)

Delacroix
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 19:42   

SockPuppet napisał/a:
Revo jest ważniejszy niż całe uniwersum Sailor Moon <yandere mode on> W imię Revo-sama zetrę na proch wszystkich heretyków.

Ja nie sądzę, żeby ów kompozytor życzył sobie, żeby jakieś yandere zabijały w jego imieniu ludzi, wiesz? Ja myślę, że to jest przede wszystkim normalny człowiek, i ciężko by mu było ze świadomością, że gdzieś tam po świecie szwendają się jacyś yandere-psychofani gotowi zabijać dla niego. Opanuj się, on tylko komponuje muzykę...

SockPuppet napisał/a:
A tak w ogóle, to seria S była jedną z ciekawszych i bardzo się cieszę, że ją skrystalizują (◡‿◡✿)

Tak, Hotaru robiąca konkurencję Alexowi Murphy'emu musi się pojawić. ^^
Aczkolwiek, ja już wyglądam następnego sezonuuuu...

SockPuppet
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 20:06   

Przecież cię nie zabiłam. Nie spinaj się tak...Nikogo nie zabiłam i nawet nie zamierzam, jestem niewinna jak płatek śniegu.

Eragon 
Lord

Ulubione postaci z SM: Usagi,Mako,Hotaru i Endymion
Seiya czy Mamoru?: Endymion
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier
Wysłany: 2015-10-01, 22:40   

Delacroix napisał/a:
SockPuppet napisał/a:

Ja nie sądzę, żeby ów kompozytor życzył sobie, żeby jakieś yandere zabijały w jego imieniu ludzi, wiesz? Ja myślę, że to jest przede wszystkim normalny człowiek, i ciężko by mu było ze świadomością, że gdzieś tam po świecie szwendają się jacyś yandere-psychofani gotowi zabijać dla niego. Opanuj się, on tylko komponuje muzykę...

Sock nie ma prawa mieć idola ?

Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2015-10-01, 23:05   

Myślę, że wszyscy powinniście nieco ochłonąć ;-) Każdy ma jakiś element Sailor Moon, który lubi najbardziej i mamy tez zróżnicowane poczucie humoru.
Cytat:
Crystal w pierwszych dwóch seriach (Dark Kingdom i Black Moon, widać, że oficjalnie traktowanych przez Toei Animation jako osobne sezony, skoro mowa jest w komunikacie o trzecim, a nie drugim) miał dużo więcej baboli, niźli tylko wykonanie czołówki. I to na nich powinni się skupić państwo z Toei Animation, a akurat czołówkę mogą w sumie zostawić po staremu. Podejrzewam, że jeżeli "mięso", czyli właściwą treść odcinka wykonają jak należy, to do openingu i Momosiek nikt się nie będzie czepiał.

Zgadzam się, ale każdy z nas chyba lubi ładne czołówki. Mają one zazwyczaj nieco lepszą jakościowo animację, ruch jest płynny, przedstawiane są postacie. Ja lubię czasami przejrzeć openingi z klasycznego anime, Crystalowego nie oglądałam jeszcze dla przyjemności. Miło byłoby, gdyby dali nam jakąś wypasioną czołówkę. Jednak to treść jest najważniejsza i to na nią głównie liczę.
Co nie zmienia faktu, że istnieja inne punkty widzenia, z którymi niekoniecznie musze sie zgadzać ^^

kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Wysłany: 2015-10-02, 00:14   

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12063393_896505527107028_6265835461997224256_n.png?oh=d0502f5830a9c70f8ef7afc534070d91&oe=56A3BFF1 Prawdopodobnie fake, ale wygląda super :)

Yuuichiro 

Ulubione postaci z SM: Nephrite, Yuuichiro, Ami, Usagi
Wysłany: 2015-10-02, 06:28   

No to jeszcze sobie poczekam z obejrzeniem Crystal'a ;-)

magusia 
Wiedźma M*

Ulubione postaci z SM: Usagi, Minako
Seiya czy Mamoru?: Endymion
Ulubiony utwór z Anime: Princess Melodies
Wysłany: 2015-10-02, 07:24   

L widzę, że nie możesz się doczekać zobaczyć M & H ;-)

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12063393_896505527107028_6265835461997224256_n.png?oh=d0502f5830a9c70f8ef7afc534070d91&oe=56A3BFF1
HOTARU GENIALNA !!!!
Loża Ciemnych Czarownic.
Liga M

* "Wiedźma" - zastrzeżona

Odpowiedz do tematu