Shining Moon Strona Główna Shining Moon
Forum strony Shining Moon

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: GinSei
2012-07-16, 09:08
Najzabawniejsze sceny
Autor Wiadomość
Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2012-02-21, 09:19   

Ostatnio glebłam na odcinku z czystym sercem Minako. XD
Bo ona jest taka czystaaaaa. XD

Źródło: http://vk.com/club39637650

Annorelka 
Myśli inaczej

Ulubione postaci z SM: anime!Chibiusa i anime!Mamoru
Seiya czy Mamoru?: patrz wyżej.
Ulubiony utwór z Anime: Moon Revenge
Wysłany: 2012-02-21, 11:48   

Jeszcze uwielbiam ją w Starsach, jak chce pójść z Yatenem a potem Takikim na Grzeszną Miłość. XDD

Choć Minako ogólnie jest świetna.

Źródło: http://vk.com/club39637650

Eragon 
Lord

Ulubione postaci z SM: Usagi,Mako,Hotaru i Endymion
Seiya czy Mamoru?: Endymion
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier
Wysłany: 2012-04-12, 12:27   

Ja padłem kiedy ryba zapytała Sailor moon i chibi sailor moon czy nie wstyd im tak ciągle występować w mini spódniczkach a Usagi spytała chibi- usy czy się wstydzi a ona na to że chyba nie Więc odpowiedziała zdecydowanie
-Nie nie wstydzimy się !

moon 
i...?

Ulubione postaci z SM: oooodangooooooo
Seiya czy Mamoru?: tylko Seiya!
Wysłany: 2012-04-12, 12:57   

Annorelka, najpierw z Taikim a później z Yatenem ...
a tak się czepiam : ) - ale tak na prawdę się nie czepiam.
Ja uwielbiam :
High power! Hyper! Jet!

zresztą jest tego tak wiele...

Honda
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-02, 12:28   

Wiem, że to stary temat, ale według mnie humor jest najmocniejszą stroną tego anime i nie mogłem tak nic tutaj nie napisać. Starałem się wybrać sceny o których nie napisaliście wcześniej, jak coś nie wyszło to przepraszam. (Tak w ogóle mam nadzieje, że komuś zechce się przeczytać tę moją długą radosną twórczość.)

Odc. 8
Po "starciu" z Mamoru, któremu przygląda się Luna, chłopak rzuca na odchodne:
- Czy ten kot gada?
Usagi udaje zdziwienie, odchodzą z Luną kawałek, po czym ostrożnie odwracają się w stronę Mamoru i uciekają co sił w nogach w obawie przed dekonspiracją.

Odc. 18(bodajże)
1. Rei kokietuje Ikuko, myśląc, że ta nauczy ją szyć. Usagi przejrzała koleżankę i próbuje ostrzec matkę, ale ta reaguje złością. Koniec końców, okazuje się, że Ikuko nie potrafi szyć, a Rei i Usagi rozstają się jak zwykle pokłócone.
2. Usagi przebrana za femme fatale udając włamanie próbuje ukraść ulubione zasłony Ikuko, ale matka przyłapuje ją na gorącym uczynku.

Odc. 29
Moim zdaniem jeden z najśmieszniejszych ever, ale ktoś już go wcześniej opisał, więc nie będę już powtarzał.

Odc. 30
1. Usagi zamienia się we wróżkę, chcąc zeswatać Rei i Yuichiro(pewnie napisałem z błędem, przepraszam). Wróżba jest bardzo nieudolna, a Rei wszystkiego się domyśla i wygarnia Usagi co o niej myśli.
2. Usagi wpada do świątyni Hikawa(pewnie znowu błąd, ale nie ogarniam tej pisowni) unieszkodliwia na chwilę potwora, rzucając weń ciastkiem, po czym proponuje Rei poczęstunek, zachwalając wypiek, jak gdyby nigdy nic.

Odc. 31
1. Usagi przedrzeźnia Lunę, która miga się od wykonania misji.
2. Czarodziejki próbują nieudolnie walczyć z Zoisaite w zbyt ciasnym korytarzu.
3. Rhett i Luna uciekają ciasnym kanałem przed Zoisaite i szczurami, Rhett nie zbyt szybko ucieka pierwszy, a za nim przerażona Luna, która gdyby mogła pognałaby, gdzie [cenzura] rośnie, ale nie może, bo z przodu ma Rhetta, a z tyłu ścigających.
4. Rei jest przekonana, że Luna ma randkę i oskarża Zoisaite o przeszkadzanie w miłości. Generał widząc, że Mars jest zajęta płomiennym przemówieniem, z łatwością odbiera Tęczowy kryształ.

Odc. 37
1. Usagi śpi na lekcjach, śniąc o tym, że jest księżniczką. Wściekła panna Haruna próbuje obudzicić Tsukino-san, ale ta, sądząc, że to część snu krzyczy na cały głos:
- Jak śmiesz przeszkadzać księżniczce!
Sen Usagi trwa dale i dziewczyna widzi w nim bijącą przed nią "Allahy" nauczycielkę, w rzeczywistości jednak Usagi zostaje tym razem skutecznie obudzona i wygnana za drzwi.
2. Usagi i Luna wspinają się na olbrzymią sosnę, i z niej podziwiają zajęcia w szkole księżniczek. Zauważa to jeden ze służących i bardzo elegancko prosi intruzki o zejście na dół, co one wykonują natychmiast, spadając. Dodam tylko, że z tych dwóch scen śmiała się nawet moja matka.
3. Demon mówi do Usagi, Rei i Minako, że jedna z nich musi być Sailor Moon, gdyż tylko ona mogła nie zdać w jej szkole. Rei i Minako gorliwie przyznają rację demonowi.
4. Sailor Moon krzyczy do demona:
- Nie wybaczę ci, że oblałaś Czarodziejkę z Księżyca!

Odc. 38.
1. Rei chce zmienić się w Sailor Mars, ale pojawia się Yuichiro(przepraszam ponownie), a tuż za nim demon, który razi chłopaka próbującego dzielnie obronić dziewczynę. Kiedy ten mdleje, Rei mówi do Usagi:
- Teraz możemy się zmienić.
Co Usagi kwituje:
- Jesteś taka nieczuła.
2. Wcześniej demon mówi do dziewcząt, że Rei musi być Sailor Moon, gdyż wspaniale jeździ na nartach. Rei wydaje się być tym bardzo podłechtana i usatysfakcjonowana.

Odc. 50
Mamoru poucza Natsumi, że nachalnością nie zdobędzie niczyjego serca, dając jej do zrozumienia, że nie ma u niego szans. Natychmiast u boku chłopaka pojawia się Usagi gorliwie kiwając głową.

Odc. 53
Usagi zwraca się jak zwykle na początku odcinka do widzów:
- A czyje to takie ładne dziecko, no jasne że nie moje - w tym miejscu dodaje swój epicki, niewinny śmiech

Odc. 78
1. Minako robi oczy słodkiego szczeniaczka licząc, że Rei pochwali jej danie. Rei jednak obawia się najgorszego i już po chwili zionie ogniem.
2. Minako majstruje coś przy sprzęcie do słuchania muzyki, co kończy się jego wybuchem, osmoleniem dziewczyny i wygonieniem jej na zbity pysk przez nieszczęsną Rei.

Odc. 90
Usagi siada w miejscu publicznym i rozpamiętuje swe słabe stopnie nad spałowanym egazminem:
- Co by powiedział Mamoru, jakby to zobaczył?
Usagi nie wie, że z tyłu faktycznie pojawia się Mamoru i zagląda jej przez ramię w kartkę.
- Co z wstyd.
- Tak by powiedział... - mówi smutno Usagi, do której nie doszło jeszcze, że to nie był jej głos wewnętrzny.

Odc. 92
1. Minako próbując zachęcić Usagi do dalszej gdy na automatach krzyczy:
- Kto będzie nadzieją japońskiej F1, jeśli nie my!
2. Wenus i Sailor Moon doganiają na rowerze daimona. Czarodziejka z księżyca wymienia mu wszystkie jego przewinienia, a Wenus dodaje:
- Zmusiłeś mnie do pedałowania!
Co Sailor Moon kończy:
- Tak czy inaczej zapłacisz za wszystko!

Odc. 93
1. Usagi pod nieobecność Mamoru brudzi mu pokój przypalonymi ciastkami, a gdy chłopak wraca, robi z siebie biedną sierotkę.
- Wiedziałam, że nie jestem godna być twoją żoną! - rzuca zapłakana.
2. Michiru daje Usagi swoje skrzypce do noszenia. Gdy na chwile się odwraca na ulicy, Usagi bierze instrument i z pasją na twarzy daje koncert pełen kociej muzyki ku zszokowaniu przechodniów.

Odc. 118
ChibiUsa i Hotaru próbują pokonać daimona w piotrusia. ChibiUsa przy pomocy swych epickich min od razu pokonuje bardzo niebezpiecznego wroga.

Odc. 133
1. ChibiUsa przedstawia Mamoru wizję jej przykrej przyszłości, która może się ziścić, jeśli jej przyszły ojciec nie pomoże dziewczynce w nauce.
2. Luna naśmiewa się z Artemisa, który zapatrzył się na zakonnicę. Gdy kocur wychodzi kotka słyszy, jak Usagi niby szeptem mówi ChibiUsie:
- Luna potrafi być czasami taka nieczuła.
Młoda gorliwie przytakuje.
3. Minako wypytuje Artemisa, oczekując, że ten sam przyzna się do zdrady. Zamiast tego dowiaduje się o innych poważnych przewinieniach kota, o których nie wiedziała.
4. Artemis próbuje powstrzymać Tygrysie Oko. Dołącza do niego Wenus, która krzyczy wrogowi z całą powagą:
- Kot trafił na złoczyńce! ... Choć sam nie jest święty.
Na co Tygrysie Oko odkrzykuje:
- Brzydkie dziewczyny nie powinny się wtrącać!

Tak poza tym, to uwielbiałem sceny z serii SuperS, gdy ChibiUsa i Usagi wsadzały sobie palce do nosa, nawet gdy trzeba było walczyć z wrogiem. Może i było to trochę obrzydliwe, ale mnie to zawsze śmieszyło. W serii S natomiast bawiło mnie, jak ChibiUsa z entuzjazmem wykrzykiwała swoje zaklęcie, i wtedy okazywało się, że ono nie działa.

P. S. Dialogi nie są takie same jak w serialu, ale sens jest ten sam.

Jadeite 

Ulubione postaci z SM: Haruka & Michiru
Seiya czy Mamoru?: Jadeite
Ulubiony utwór z Anime: Kandou to Ketsu
Wysłany: 2014-03-14, 14:51   

Seria R

Odcinek 49 a właściwie jego końcówka z Luną i matematyką czy geometrią (już nie pamiętam)

Odcinek 52 poważną scenę i naradę dziewczyn z Luną przerywa śmiech niepoważnej Usagi

Odcinek 65 Usagi pije z wielkiego dzbana

Odcinek 72 z pieczonym ziemniakiem

Odcinek 78 z Minako

Odcinek 83 i tajemnica Chibiusy

Seria S

Odcinek 103

Odcinek 104

Odcinek 108

Super S

Odcinek 132

Odcinek 136 w mieszkaniu Mamoru i Usagi Ninja

Odcinek 144 na plaży

Seria Stars

177 Usagi vs. Minako

178 Minako i Lunka

180 budki telefoniczne

181 randka Seyia i Usagi

182 bitwa wodna

183 Seyia i jego ręcznik

Była jeszcze taka scena zabawna z ochroniarzem i z Chibiusem jak się przemoczyła albo jak kąpały się obie z Usagi. Jednak jakoś sobie ich nie mogę przypomnieć, no cóż może inni zrobią to dla mnie ;-) Z mojej strony to właściwie tyle w tym temacie.
Ostatnio zmieniony przez Ire 2014-03-14, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  

Honda
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 15:39   

Jadeite napisał/a:
Seria R
Odcinek 52 poważną scenę i naradę dziewczyn z Luną przerywa śmiech niepoważnej Usagi

Ja dopiero niedawno załapałem, że w tej scenie było jeszcze coś innego. Rei, Mako i Ami mówiły o porwaniach w autobusie wiozącym dzieci do przedszkola. Któraś z nich zasugerowała, że jedna z Czarodziejek powinna przejechać się tym autobusem. I wtedy zaczęła śmiać się Usagi, ściągając na siebie uwagę pozostałych. I wtedy dziewczyny sobie przypomniały, że przecież Usagi ma pióro przemiany i może bez przypału pojawić się w autobusie, więc spojrzały na nią znacząco, a ona w ogóle nie rozumiała, że właśnie pozostałe zamierzają wysłać ją do walki z kardianem w pojedynkę.
Ostatnio zmieniony przez Ire 2014-03-16, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  

Kocham 

Ulubione postaci z SM: Usagi Tsukino
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Ulubiony utwór z Anime: Moonlight Densetsu
Wysłany: 2015-01-23, 10:50   

Seyia i pokój do którego zaprowadził Usagi, do tego ten tekst "zrobię pierwszy ruch", Usagi już załamana, nagle scena zmienia się z pokoju na parkiet na którym tańczą Usagi I Seyia.
-Chodziło ci o taniec?

kamil88 
kamil88

Ulubione postaci z SM: Hotaru, Chibi-Usa
Seiya czy Mamoru?: Seiya
Wysłany: 2015-02-06, 22:38   

https://www.youtube.com/watch?v=AdwtEBaRBoo Parodia Shin Chana :mrgreen:

Geheimster 

Ulubione postaci z SM: Luna, Minako, Makoto
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Tuxedo Mirage
Wysłany: 2015-08-23, 11:26   

Pamiętam jeszcze scenę (chyba to były Starsy) gdzie Haruka i Michiru dostały ochrzan za to że stoją na stole. Ich reakcja? Uprzejmie przepraszają. :D

Z odcinka 103, kiedy Rei nie zdążyła wyhamować rowerem i zaliczyła bliskie spotkanie ze słupem. :mrgreen:

CAŁY odcinek 104 - S-ka może i jest tą najmroczniejszą serią ale ten odcinek ma w sobie tyle jaja, że jest bezsprzecznie moim ulubionym :) Ta akacja z herbaciarką, z atakiem Chibiusy, te pościgi, te wybuchy... uch, zapędziłem sie ^^;

Z odcinka 100, kiedy Minako nawala piłkami do siatkówki w cztery strony świata i niechcący wybija Usie zęby :D

Jeszcze ze Starsów to pamiętam jak byli na tym planie filmowym czy coś w tym rodzaju i pod koniec odcinka Seiya wpada na Usagi, za co dostaje w łeb. :D
Ostatnio zmieniony przez Geheimster 2015-08-24, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  

Eragon 
Lord

Ulubione postaci z SM: Usagi,Mako,Hotaru i Endymion
Seiya czy Mamoru?: Endymion
Ulubiony utwór z Anime: La Soldier
Wysłany: 2015-08-23, 12:56   

kamil88 napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=AdwtEBaRBoo Parodia Shin Chana :mrgreen:
Biedna Chibiusa...

Geheimster 

Ulubione postaci z SM: Luna, Minako, Makoto
Seiya czy Mamoru?: Mamoru
Ulubiony utwór z Anime: Tuxedo Mirage
Wysłany: 2015-08-24, 17:01   

W ogóle skoro już jesteśmy przy tym odcinku...

https://www.youtube.com/watch?v=MHQ1R41vfPk

+ odcinek 153 :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=iDyCLYYjGCs

Lagertha 
Spiritus Movens

Ulubione postaci z SM: Michiru, Rei
Seiya czy Mamoru?: Helios
Ulubiony utwór z Anime: -
Wysłany: 2015-08-24, 23:09   

Cała seria S i Stars mają jak dla mnie najlepszy rodzaj humoru :)

Odpowiedz do tematu