Sailor Moon

Pretty Soldier Sailor MoonData wydania: 1995
Wydana przez: Banpresto
Rodzaj gry: bijatyka; side-scrolling (gra, w której jest przedstawiony jest widok boczny, a postacie najczęściej poruszają się od lewej do prawej strony ekranu)

W grze mamy do wyboru inner senshi. Gra polega na pokonaniu wszystkich rogów, którzy staną nam na drodze. W trudnych momentach pojawia się Tuxedo Kamen i rzuca różą, którą można podnieść. Każda z wojowniczke posiada 5 ataków specjalnych. Naoko Takeuchi nadzorowała powstawanie tej gry, a głosy do postaci podłożyły seiyuu występujące w anime.

Poziomy gry:
 • Azabu Juuban - wojowniczki walczą na ulicach, na końcu poziomu trzeba stoczyć walkę z Kastor i Polluks.
 • Osa-P - wojowniczki znów walczą na ulicach, kiedy docierają do jubilera Osa-P, znajdują Naru duszoną przez Morgę.
 • Tokyo Tower - wojowniczki walczą w bocznych uliczkach i spotykają Kyurene, walka przenosi się do Tokyo Tower.
 • Crystal Seminar - wojowniczki walczą w holu seminarium Crystal, trafiają również do piwnicy, gdzie ratują uczniów, a potem trafiją do klasy, gdzie muszą walczyć z Garoben.
 • Port - tutaj oprócz demonów wojowniczki muszą walczyć również z opętanymi ludźmi, na końcu poziomu trzeba walczyć z Zoisite.
 • dom Nephrite - wojowniczki idą przez las i docierają do domu, w którym Nephrite miał swoją bazę, na końcu trzeba walczyć z dwoma Kyurene.
 • Salon gier Crown - Zoisite zmienia grubego kota w demona, wojowniczki gonią go przez Salon gier Crown i supermarket aż na ulicę, po pokonaniu demonazmienia on się z powrotem w kota.
 • punkt D - wojowniczki walczą na biegubie południowym, w połowie pojawiają się Zoisite i Kunzite, na końcu trzeba walczyć z Królową Beryl.

 • Gra posiada dwie wersje 95/03/22 i 95/03/22B.

  Do gry potrzebny jest emulator MAME

  ________________________________________________________________________________

  Do pobrania w całości emulator razem z zainstalowanymi grami. Gry są w katalogu roms, po wyjęciu gier mamy sam emulator i same gry gryby ktoś potrzebował. Po uruchomieniu meme32.exe najprościej w menu po lewej wybrać Manufacturer -> Banpresto, w środkowej kolumnie pojawi się spis, gry Sailor Moon powinny mieć zielone kwadraciki.

  pobierz

  Przystosowane do i utworzone za pomocą:

  Możesz znaleźć Shining Moon również na:

  Fanpage
  Grupa
  dyskusyja


  Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

  Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

  Autorka Shining Moon - Hikari.
  Shining Moon 2004-2016.
  Layout ver. 4