Sailor Moon S

Quiz Bishoujo Senshi Sailor Moon - Chiryoku Tairyoku Toki no Un

Data wydania: 1997
Wydana przez: Banpresto
Rodzaj gry: zgadywanka, gra planszowaW grze wojowniczki w posatci SD rzucają kostkami, a potem posuwają się o ilość wyrzuconych pól. Podczas gry można zbierać różne bonusy i nagrody. Gra jest bardzo słodka z wyglądu. Postacie są bardzo kawaii.

Do gry potrzebny jest emulator MAME

_________________________________________________________________________________

Do pobrania w całości emulator razem z zainstalowanymi grami. Gry są w katalogu roms, po wyjęciu gier mamy sam emulator i same gry gryby ktoś potrzebował. Po uruchomieniu meme32.exe najprościej w menu po lewej wybrać Manufacturer -> Banpresto, w środkowej kolumnie pojawi się spis, gry Sailor Moon powinny mieć zielone kwadraciki.

pobierz
_________________________________________________________________________________

Sailor Moon Another Story

Sailor Moon : Another Story jest grą RPG która wyszła na konsole SNES w latach 90 - tych. Zwiedzamy czarodziejkami coraz to nowe lokacje oraz staczamy walki w trybie turowym, Podobnym do tego choćby z Final Fantasy. Akcja rozgrywa się pomiędzy Filmem S a serią Super S. Na ziemie przybywają wrogowie z trzydziestego wieku aby zmienić przeznaczenie i zapanować na Przyszłością. Aby to zrobić muszą pozbyć się naszych Wojowniczek. Właśnie dlatego ożywiają pokonanych już przez Sailor Moon wrogów. Dzięki temu przyjdzie nam walczyć na przykład z Królową Beryl czy z członkiniami domku 6 widzem. Mamy do dyspozycji 13 wojowniczek . Grafika jest ładna i kolorowa jednak nie wykorzystano tu pełnych możliwości snesa. Zaskakują dopracowane animacje ataków naszych Senshi które czasami wykonujemy tylko po to aby jeszcze raz się  im przyjrzeć. Są zarówno techniki z Mangi jak i z Anime .Muzyka to w większości utwory znane z serialu ale też jest parę nowych. Ogólnie oprawa dźwiękowa pasuje do gry. Gra jest bardzo grywalna i wciąga na wiele godzin. Gorąco polecam!pobierz grę
pobierz emulator

Recenzja, screenshoty, gra i emulator dostarczone przez Aeris.
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4