Postacie - Luna i Artemis

Artemis
アルテミスImię Artemis (アルテミス)
Seiyuu Yamaguchi Kappei, podkłada głos Artemisowi w wersji pluszowej i komputerowej
Pierwsze pojawienie się akt 11 jako jako cień za oknem w szpitalnym pokoju, akt 12 jako Artemis
Przyjaciele przede wszystkim Minako, bo z nią mieszka, a także Luna i później pozostałe wojowniczki
Charakter Trudno cokolwiek powiedzieć, bo nie często się pojawia. Opiekuje się Minako i martwi się o nią z powodu jej choroby, jest opiekunem i przewodnikiem, tak jak Luna.
Historia postaci Przybywa na Ziemię jako pierwszy i znajduje Minako. Dzięki Artemisowi zmienia się ona w Sailor V. Po zbadaniu całej sytuacji sprowadza na Ziemię również Lunę. Później razem z Luną opiekują się wojowniczkami i prowadzą je w walce z Królestwem Ciemności.

Sailor Luna / Luna
セーラールナ / ルナImię Luna (ルナ)
Postacie wojowniczki Sailor Luna (セーラールナ)
Odtwórczyni roli Koike Rina, gra rolę ludzkiej postaci Luny
Seiyuu Han Keiko, podkłada głos Lunie w wersji pluszowej i komputerowej
Pierwsze pojawienie się akt 1 jako Luna i akt 26 jako Sailor Luna
Przyjaciele wojowniczki, czyli Tsukino Usagi, Hino Rei, Mizuno Ami oraz Artemis
Charakter Jako kot bardziej przypomina dorosłą osobę, opiekuje się wojowniczkami i mówi im jakie są ich zadania, jako wojowniczka bardziej przypomina małą dziewczynkę w wieku na który wygląda, widać to szczególnie kiedy walczy z Kunzite.
Historia postaci Luna jest opiekunką wojowniczek, tak jak Artemis. Przybywa na Ziemię, żeby poprowadzić wojowniczki w walce z Królestwem Ciemności. Najpierw znajduje Usagi, a potem po kolei pozostałe wojowniczki. W późniejszym czasie przybiera ludzką postać małej dziewczynki i również staje się wojowniczką. Jednak jej moce nie są zbyt duże i przypomina pod tym względem Chibiusę z anime.

Stroje:

strój człowieka mundurek Sailor Luny

Przedmioty:

Henshin Keitai LunatiaL (へんしん けいたい ルナティア L) – telefon komórkowy, używa go do przemiany w wojowniczkę i do rozmów. Użyta w aktach 27, 31, 37, 39, 42-43.
Moonlight Stick (ムーン ライト スティック) – pałeczka używana do walki z wrogiem, wykonuje za jej pomocą atak Luna Sucre Candy!, pałeczka zmienia się też w różne przedmioty na podobnej zasadzie jak Luna-P w anime. Użyta w aktach 26-27, 29, 33, 37, 39, 40, 42-43, 45.
Harisen (ハリセン) – wachlarz, Luna przemienia pałeczkę w ten właśnie wachlarz, używa go do walenia po głowie Kunzite, co go bardzo irytuje. Używany w aktach 27, 31, 37, 39, 43.
Kin no Harisen (金 の ハリセン) – to również przemieniona pałeczka, miała nim zamachnąć się na Kunzite, jednak wachlarz okazał się zbyt ciężki i przewróciła się z nim, na szczęście wachlarz trafił w demona, co go zdezorientowało i dzięki temu Sailor Luna go pokonała. Użyty w akcie 39.
Siatka – Luna przemieniła pałeczkę w siatkę, żeby złapać Sailor Star Tambourine Sailor Mercury. Użyta w akcie 29.
Karaoke Crown Passport (カラオケ・クラオン・パスポート) – wejściówka do karaoke Crown, która jest jednocześnie rocznym karnetem wstępu. Wszystkie wojowniczki posiadają taką kartę. Dzięki niej mogą wchodzi do tajnego pokoju-bazy, który znajduje się w karaoke Crown. Użyty w akcie 29.

Przemiany:


Moon Prism Power Make Up! (ムーンプリズムパワーメイクアップ!) - przemiana Luny w Sailor Lunę. Użyta w aktach 27, 31, 37, 39, 42-43.

Przemowa:


Ai to chiisaki monotachi sailor fuku bishoujo senshi, Sailor Luna. Tsuki ni kawatte oshiyoki yo! - Piękna wojowniczka miłości i wszystkiego co małe, Sailor Luna. Ukarzę cię w imieniu Księżyca! Użyta w aktach 27, 39, 43.

Ataki:


Luna Sucre Candy! (ルナシュクルキャンディ) – atak stosowany w walce z demonami. Użyty w aktach 29, 39, 42.
  Atak Moonlight Stick - atak bez konkretnymch słów czy ruchów, Luna nakierowuje pałeczkę na demona i wylatują z niej promienie. Użyty w aktach 33, 37, 40, 43, 45.

Dodatkowe zdolności:


Super słuch - Sailor Luna użyła go raz w akcie 39, razem z Sailor Moon nie mogły znaleźć demona, więc użyła swojego słuchu, żeby go zlokalizować.
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4