Bishoujo Senshi Sailor Moon Artbook 4 - tłumaczenia opisów rysunków

Tytuł
 • 美少女戦士セーラームーン 原画集Vol.5
 • Bishoujo Senshi Sailor Moon gengashuu vol.5
 • Piękna wojowniczka Sailor Moon kolekcja oryginalnych rysunków część 5
 • Autorka Takeuchi Naoko
  Data wydania 25.09.1997
  Wydawca Sawako Noma, KODANSHA
  Cena 2200 jenów
  ISBN 4-06-324522-5
  Oprawa twarda
  Zawartość 63 strony; 56 stron kolorowych ilustracji, 6 stron jednokolorowych z opisami do rysunków, 1 strona z informacją końcową, 1 rozkładany dwustronny plakat

  Opisy poszczególnych ilustracji:

  Papierowa okładka nakładana na twardą oprawę.

  Wymiary: 390x538 mm
  Materiały do malowania: kolorowy tusz i marker
  Papier: BB kent
  Notatka Naoko: Na okładce ostatniego tomu z serii jest sama Sailor Moon. Na tło użyłam ciemnego odcienia niebieskiego. Żółte kwiaty, które otaczają Sailor Moon, pojawiły się w Happy Barry Sailor Moon w tomie 18 mangi. Czyż nie są wspaniałe? Jeden z gatunków został nazwany na cześć Sailor Moon. W dniu, kiedy została wydana ostatnia część anime dostałam ten kwiat od Tomari-sama dyrektora animacji w Toei. Byłam tak zadowolona, że chciałam je umieścić również na okładce.

  [Naprawdę istnieje taki gatunek storczyka, nazywa się Happy Barry Sailor Moon i wygląda dokładnie tak, jak na rysunku. Oto zdjęcie:]


  Wymiary: 375x274 mm
  Przeznaczenie: plakat w tomie 18 mangi
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowy spray i marker
  Papier: Canson
  Notatka Naoko:Oto rysunek Happy Barry Sailor Moon, na którym jest znów storczyk. Chciałam tam umieścić jeszcze więcej kwiatów. Otoczeni kwiatami Sailor Moon, szczęśliwi Usagi i Mamo-chan przypieczętowują swoje śluby pocałunkiem. W moim sercu ten rysunek pozostanie ostatnią sceną w Sailor Moon.

  Wymiary: 373x550 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z marca 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, instanTeX, wodny długopis kuklowy i aerograf
  Papier: Canson
  Notatka Naoko: W ostatnim rozdziale postanowiłam zrobić rysunek ślubny. Wszyscy są szczęśliwi w swoich ślubnych strojach. Nie miałam zbyt wiele czasu na narysowanie tego rysunku, więc przeglądałam katalog ślubny Yamahodo, zdecydowałam się użyć sukien, które tam były. Dobrze się przy tym bawiłam. Moim marzeniem też jest zostać panną młodą ^_^ Mój przyszły mężu, pozwól mi jak najszybciej włożyć suknię ślubną.
  Wymiary: 395x547 mm
  Przeznaczenie: dodatek do magazynu Nakayoshi ze stycznia 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, papier japoński, kolorowa kalka, naklejki i pastele
  Papier: wiśniowy Feather Waltz
  Notatka Naoko: Zawsze planowałam narysować wszystkie dziewczyny w kimonach i nareszcie mi się to udało! To było fajne, ale strasznie trudne. Niezależnie od chęci trudno jest narysować 11 osób w kimonach! Kwiaty znajdujące się w tle zostały dla mnie wycięte przez mojego menadżera Yurikę-sama, chociaż było to trudne. Gdziekolwiek je wycinała, musiała się oderwać od pracy... Bardzo dziękuję, Yurika-sama.

  Wymiary: 383x545 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z lipca 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, przezroczyste farby wodne, pastele i pasta modelinowa
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Tutaj chciałam zrobić coś nowego. Kontury udało mi się zrobić farbami wodnymi. a tło zostało wykonanie klasycznie. W końcu w moich zasobach znalazł się rysunek bardzo nie w stylu Sailor Moon. Można rzec, że to rysunek eksperymentalny. Pozy 11 dziewcząt z ich spojrzeniami pełnymi miłości są bardzo przyjemne. Ale na tym rysunku w fazie projektowania włosy, ubrania i kwiaty były całe żółte!

  Wymiary: 381x542 mm
  Przeznaczenie: okładka Kolekcji stworzonych postaci
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker i kolorowy spray
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Kolor okładki Kolekcji stworzonych postaci miał być żółty, tak zdecydowałam. Ten rysunek narysowałam jako ostatni ze wszystkich rysunków w tej książce. Już dawno nie rysowałam takiego zestawienia wszystkich wojowniczek i byłam bardzo zdenerwowana. Kolekcja stworzonych postaci jest wypełniona wieloma osobistymi rysunkami, które trochę mnie zawstydzają, ale razem z pięcioma częściami kolekcji oryginalnych rysunków upamiętniają dzieło mojego życia. Sprawdźcie to sami!

  Wymiary: 380x540 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z grudnia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker i wodny długopis kulkowy
  Papier: BB Kent wysokiej jakości, papier marmurkowy
  Notatka Naoko: Kiedy zaczęłam rysować ten rysunek postacie Sailor Moon i reszty wyszły raczej małe i bez polotu. Dla mnie ten rysunek jest bardzo dziwny. Kolory dziewczyn poza Sailor Moon mogą być trochę inne od tych zazwyczaj.

  Wymiary: 550x395 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z kwietnia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowy spray i marker
  Papier: chmurka hortensjowa
  Notatka Naoko: Patrząc na niego teraz, to jest mój skarb. Kiedy rysowałam go do piątej serii uznałam, że ich słodkie oczy będą miały fajny kolor. Byłam bardzo zdeterminowana w dążeniu do tego. Historia w piątej serii też była o wiele fajniejsza, niż mi się na początku wydawało. Przepraszam wszystkich moich fanów. Osobiście lubię piątą serię. Przedstawia to, co bym narysowała, gdybym mogła narysować to, co tylko zechcę.

  Wymiary: 387x269 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z lutego 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker i wodny długopis kulkowy
  Papier: BB Kent wysokiej jakości, papier japoński
  Notatka Naoko: Na początku ten rysunek miał być na dwóch stronach, ale scaliłam go w jedną stronę, bo nie miałam więcej czasu, żeby go rozrysować na dwie. To było w połowie 96 roku, kiedy mocno czułam, że nie chce mi się pracować. W pracy i w życiu prywatnym byłam przybita i zestresowana. Ciekawe dlaczego teraz, kiedy myślę, że coś jest stresujące to potem nie pamiętam, co to było. Zupełnie jak wtedy. Bardzo chciałam zobaczyć Sailor Cosmos w anime.

  Wymiary: 396x275 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z marca 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowy spray, arkusz korekcyjny biały
  Papier: Thick art drop, marmurkowa chmurka
  Notatka Naoko: Na tym rysunku przenikają się wizerunki Eternal Sailor Moon i Sailor Cosmos. Kontury zostały narysowane purpurowym tuszem, ale kiedy zaniosłam ten rysunek do Nakayoshi okazało się, że purpurowy za bardzo się wyróżniał, więc trochę go złagodziłam. Koronki papierowe przykleiłam pod spód, a na nich zrobiłam rysunek przy użyciu kalki. Podoba mi się jak ten rysunek wyszedł w druku.

  Wymiary: 396x272 mm
  Przeznaczenie: narysowane z przeznaczeniem do użycia w artbooku
  Materiały do malowania: ołówek, kolorowy tusz, wodny długopis kulkowy, żel teksturowy i szklane koraliki
  Papier: OK Muse Kaiser
  Notatka Naoko: W Amerykańskim magazynie dla dorosłych zobaczyłam kobietę w takie pozie i pomyślałam, że bardzo fajnie wygląda. Przyglądając się jej narysowałam ten rysunek. Przepraszam, że inspirują mnie takie rzeczy ^_^ Jej twarz też wygląda inaczej, prawda? Ale lubię taką Sailor Moon-chan.

  Wymiary: 374x275 mm
  Przeznaczenie: okładka magazynu Nakayoshi z kwietnia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, pasta modelinowa i koraliki
  Papier: Canson
  Notatka Naoko: Mimo, że narysowałam ten rysunek w odcieniach bieli, dostałam informację od Nakayoshi, że chcą, żebym dodała trochę różu. Zaskoczyło mnie to. Do druku dodałam trochę koloru, mimo to zmienianie kolorów nie zawsze jest złe. ;_; W tym albumie rysunek jest w białym kolorze, taki jaki powinien być.

  Wymiary: 364x257 mm
  Przeznaczenie: dodatek ze wszystkimi postaciami do magazynu Nakayoshi z kwietnia 1996 roku
  Materiały do malowania: marker, kolorowy spray i naklejki
  Papier: papier do ksero
  Notatka Naoko: Ten rysunek jest częścią zestawu ze wszystkimi postaciami. Nakayoshi zrobiło go dla mnie w odcieniach czerwieni. Jest naprawdę słodki. Lubię go w takich barwach.

  Wymiary: 382x545 mm
  Przeznaczenie: spis treści w magazynie Nakayoshi z września 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz i kolorowy spray
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: W zapowiedzi filmu Mission Imposbible z Tomem Cruisem jest scena, w której on obsługuje komputer będąc w powietrzu. Kiedy to zobaczyłam od razu pomyślałam, że narysuję Sailor Moon w tej pozie! I tak narodził się ten rysunek... Już dawno nie rysowałam nocnych widoków, więc to była duża frajda. Ktoś z moich przyjaciół powiedział "To Sailor Moon bez bielizny". ^_^

  Wymiary: 385x270 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi ze stycznia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, pastele i marker
  Papier: gruby BB Kent
  Notatka Naoko: Osabu ciągle do mnie dzwonił, że ta poza jest dziwna, ale mi się podoba. Ma szeroko otwarte oczy, zupełnie nie w stylu Sailor Moon, a do tego ma bose stopy.

  Wymiary: 385x270 mm
  Przeznaczenie: okładka 17 tomu mangi
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowy spray i marker
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Ten rysunek nie powiewa tylko chłodem, ale wychodzi na to, że jest typowo zimowy. Kiedy go projektowałam wcale nie zamierzałam go narysować w tym stylu, ale no cóż... Nie przepadam za długopisami. Kiedy ich używam moje rysunki zawsze wychodzą zimne. Ołówki są delikatniejsze i wyglądają bardziej przyjaźnie i kobieco, niestety nie wychodzą zbyt dobrze w druku. No właśnie.

  Wymiary: 360x547 mm
  Przeznaczenie: spis treści w magazynie Nakayoshi z listopada 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowy spray i wodny długopis kulkowy
  Papier: Canson
  Notatka Naoko: Pomyślałam, że w serii piątej powinnam narysować górną część ciała Sailor Moon. Rysowanie tylko jednej osoby było naprawdę łatwe. ^_^ W tamtym czasie rysowałam tylko postacie ze słodkimi rozmarzonymi oczami. W rezultacie otrzymałam rysunek w takich kolorach. Wtedy miałam też fioła na punkcie akcesoriów w kształcie krzyża. Lubię ten rysunek.

  Wymiary: 361x256 mm
  Przeznaczenie: spis treści w magazynie Nakayoshi ze stycznia 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowa kalka, toner, koraliki i kolorowy spray
  Papier: tablica Watson
  Notatka Naoko: Tak naprawdę nie włożyłam zbyt wiele wysiłku, ani czasu w narysowanie tego rysunku. Dokleiłam tylko trochę koralików i kolorowej kalki i oddałam go Osabu. Bez włożenia zbytniego wysiłku ten rysunek wygląda jak zapychacz czasu.

  Wymiary: 297x192 mm
  Przeznaczenie: dodatek ze wszystkimi postaciami do magazynu Amie z lutego 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowy spray i marker
  Papier: Kozato poranna cisza
  Notatka Naoko: Kiedy Sailor Moon leciało w telewizji, dyrektorka reklamowa Oono-chan zdradziła naszą grupę niezamężnych kobiet i sama przeniosła się w stan małżeński. Do ślubu miała na sobie sukienkę, którą Usagi-chan ma na sobie na tym rysunku. Oono-chan dała mi sporo gadżetów z Sailor Moon, więc wybaczam jej tę zdradę :) Wszystkiego najlepszego :)

  Wymiary: 240x365 mm
  Przeznaczenie: rysunek wcześniej nie publikowany
  Materiały do malowania: marker
  Papier: Paradise
  Notatka Naoko: Kiedy myślałam nad piątą serią, to był pierwszy rysunek Three Lights, który narysowałam. Na początku cała trójka miała krótkie włosy jak na tym rysunku, ale Bandai nalegało, żeby im zrobić dłuższe włosy do lalek, które miały się niedługo ukazać ( krótkie najwyraźniej nie pasowały). Naoko ma miękkie serce jeśli chodzi o lalki, więc doczepiłam im kucyki.

  Wymiary: 392x272 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z grudnia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker i toner
  Papier: Chamomile, ziołowy wzorzysty z motywami trawy i drzew
  Notatka Naoko: Patrząc na ten rysunek można się zastanawiać, skąd wytrzasnęłam pomysł na takie ciuchy (Tak naprawdę to ubrania marki Bo-G). A jeśli chodzi o rysunek to są w różnych pozach scenicznych.
  Wymiary: 365x512 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z września 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz i marker
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Tutaj mamy nie tak popularnych (grrr) Three Lights i Kakyuu-sama. Naprawdę chciałam zobaczyć Kakyuu jako wojowniczkę w anime. Zawsze się zastanawiałam dlaczego Toei tego nie zrobiło.

  Wymiary: 410x315 mm
  Przeznaczenie: spis treści w magazynie Nakayoshi z czerwca 1996 roku
  Materiały do malowania: marker i kolorowy spray
  Papier: BB Kent wysokiej jakości, ziołowy wzorzysty z motywami trawy i drzew
  Notatka Naoko: Tak naprawdę Sailor Starlight miały mieć o wiele mniej znaczące role, ale kiedy się okazało, że w anime mają w zasadzie główne role byłam tym bardzo zaskoczona! Co było jeszcze bardziej zaskakujące, przed przemianą były mężczyznami! Byłam zszokowana, kiedy się o tym dowiedziałam.

  Wymiary: 394x174 mm
  Przeznaczenie: wewnętrzna okładka 16 tomu mangi
  Materiały do malowania: marker i pastele
  Papier: marmurowa chmurka
  Notatka Naoko: Galaxia miała być wojowniczką, która mogłaby konkurować z Sailor Moon. Mimo to była bardzo trudna do narysowania (zdarzało mi się zapomnieć namalować niektórych części stroju). Dziękuję wszystkim, którzy pomagali mi ją rysować :)

  Wymiary: 381x536 mm
  Przeznaczenie: spis treści w magazynie Nakayoshi z kwietnia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, pasta modelinowa i kolorowy spray
  Papier: gruby BB Kent
  Notatka Naoko: Minęło dużo czasu odkąd ostatnim razem malowałam popiersie Sailor Moon. Ten rysunek jest trochę sztywny, ale lubię go. W piątej serii napisałam wszystko włącznie z piosenką otwierającą "Sailor Star Song". Pierwszy raz coś takiego zrobiłam. Jeśli chodzi o piosenkę, kiedy dostałam melodię byłam pod wrażeniem i starałam się jak najlepiej dobrać słowa. Jestem z niej zadowolona.

  Wymiary: 390x271 mm
  Przeznaczenie: spis treści w magazynie Nakayoshi z października 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker i koraliki
  Papier: Memaid
  Notatka Naoko: To zestawienie kontrastujące tych dwóch postaci. Tło to oczywiście czarne nocne niebo.
  Wymiary: 396x272 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z listopada 1996 roku
  Materiały do malowania: marker i kolorowy spray
  Papier: Paradise i papier japoński
  Notatka Naoko: Szkoda, że ta para nie pojawiła się w anime, bo ja i Osabu bardzo je lubimy. Ja szczególnie lubię ich fryzury i sukienki. ^_^ Osabu lubi Sailor Lethe, bo lubi silne kobiety.

  Wymiary: 192x98 mm, 255x180 mm
  Przeznaczenie: dodatek do magazynu Nakayoshi z lutego 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker i wodny długopis kulkowy
  Papier: BB Kent wysokiej jakości i papier japoński
  Notatka Naoko: Byłam zaskoczona, że Chibi Chibi stała się taka popularna. Podobają mi się jej włosy ^_^ W musicalu w 1997 roku Chibi Chibi wreszcie się pojawiła! Kiedy patrzę teraz na Polaroidy, żywa Chibi Chibi była naprawdę słodka (dziękuję Mao-chan). Dobrze się bawiłam.

  Wymiary: 196x275 mm, 420x298 mm
  Przeznaczenie: dodatek do magazynu Nakayoshi z grudnia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, kolorowy spray, kolorowa kalka i koraliki
  Papier: wiśniowy Feather Waltz
  Notatka Naoko: W anime Chibi Chibi podkłada głos oczywiście Mitsuishi Kotono-chan i przez cały czas gada bez sensu. Trochę tego żałuję. Za jakieś 10-20 lat Chibi Chibi byłaby główną postacią w anime, a to byłoby... no cóż. Samo wyobrażanie sobie tego jest trochę straszne ^_^, to by chyba nie wyszło.

  Wymiary: 197x137 mm, 200x147 mm, 243x197 mm, 268x338 mm,
  274x199 mm, 267x199 mm, 200x274 mm, 275x198 mm,
  272x190 mm, 272x245 mm, 191x192 mm, 147x104 mm
  Przeznaczenie: wewnętrzna okładka do tomów 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18 mangi
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, toner, marker i kolorowy spray
  Papier: Paradise, OK Feather Waltz, ziołowy wzorzysty z motywami trawy i drzew, papier pocztówkowy
  Notatka Naoko: Na wewnętrznych stronach okładek rozplanowałam te rysunki. Używanie tak osobistych rysunków było trochę dziwne. Kiedy już narysowałam Sailor Moon i Tuxedo Kamen, trzy wojowniczki zewnętrznego systemu słonecznego Saturna i Chibi Chibi i Sailor Cosmos... Dobrze, że już nie musiałam o nich myśleć ^_^

  Wymiary: 390x269 mm
  Przeznaczenie: rysunek wcześniej nie publikowany
  Materiały do malowania: ołówek, kolorowy tusz, kolorowy spray i marker
  Papier: KMK kendo
  Notatka Naoko: Te dwa sąsiadujące rysunki i rysunek z następnej strony, na której jest Sailor Quartet, Saturn i Chibiusa, były narysowane w tym samym czasie, co rysunek Sailor Moon z ostatniej strony z 4 części. W tym samym czasie rozmyślałam nad piątą serią. Rysunki miały być w poprzedniej części, ale z braku miejsca wylądowały tutaj (kontynuacja na następnych stronach).

  Wymiary: 390x270 mm
  Przeznaczenie: rysunek wcześniej nie publikowany
  Materiały do malowania: ołówek, kolorowy tusz, kolorowy spray i marker
  Papier: KMK kendo
  Notatka Naoko: (kontynuacja z poprzedniej strony) Myślałam, że tak jak w mandze, te stroje będą użyte również anime, więc dlaczego Toei ich nie użyło?? Nie mam pojęcia (jak zwykle) co się dzieje w głowach ludzi zajmujących się anime.

  Wymiary: 346x187 mm
  Przeznaczenie: rysunek wcześniej nie publikowany
  Materiały do malowania: ołówek, kolorowy tusz, kolorowy spray i marker
  Papier: KMK kendo
  Notatka Naoko: Kiedy rysowałam ten rysunek pomyślałam, że zestawię w parę Sailor Saturn i Sailor Chibi Moon. Potem dodałam jeszcze Sailor Quartet. Któregoś dnia umieszczę je razem w mandze. To by mogło być trochę dziwne. Tak czy inaczej, oto cała szóstka.

  Wymiary: 392x274 mm
  Przeznaczenie: kalendarz ornamentowy na 1997 rok
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowy spray, InstanTeX i kolorowa kalka
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: W tym albumie nie narysowałam zbyt wiele sukienek, więc to taki bonus. Jeśli będę miała czas, to chciałabym narysować więcej takich dodatków. W trakcie rysowania zdałam sobie sprawę, że rysowanie deszczowego rysunku, uszczęśliwiło mnie.

  Wymiary: 297x434 mm
  Przeznaczenie: spis treści w magazynie Nakayoshi z maja 1996 roku
  Materiały do malowania: marker, pastele, farby plakatowe i kolorowy spray
  Papier: OK Feather Waltz
  Notatka Naoko: To rysunek całej ekipy w strojach szkolnych. Powaliło mnie, kiedy zobaczyłam Setsunę w musicalu z białym fartuchu, a potem innych w wojskowych mundurach. Dla mnie osobiście, Setsuna-sama powinna cały czas nosić białe ubrania.

  Wymiary: 283x270 mm
  Przeznaczenie: okładka magazynu Nakayoshi z sierpnia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, kolorowy toner i marker
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Raz jeszcze coś dla fanów. Ten rysunek również bardzo lubię. Patrząc na niego, można pomyśleć, że jest gorąco. Z tą dwójką mogłabym ciągle coś rysować.

  Wymiary: 378x266 mm
  Przeznaczenie: okładka magazynu Nakayoshi z grudnia 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, wodny długopis kulkowy i pastele
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Narysowałam już wiele fajnych rysunków, więc tym razem skoro jestem rysowniczką mang shoujo, powinnam też narysować coś innego. To jest dosyć dziwny rysunek. Lubię Usagi-chan w ubraniach w stylu zachodnim.

  Wymiary: 342x494 mm
  Przeznaczenie: narysowane na okładkę CD BOX
  Materiały do malowania: ołówek, kolorowy tusz, marker i kolorowy spray
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Bardzo mili ludzie z Columbia zaakceptowali mój rysunek na okładkę boxu! Dziękuję Honchi-sama. ^_^ Kiedy box był w przygotowaniu ten album był już w druku i nie miałam kontroli nad tym, co się stanie z CD. ;_; Wszyscy powinni sobie kupić ten zestaw płyt. ^_^

  Wymiary: 364x250 mm
  Przeznaczenie: opis poniżej
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, farby plakatowe i toner
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Myślałam, że użyją ten rysunek do spisu treści w magazynie na sierpień 1996 roku. Ale Osabu go odrzucił i powiedział, że rysunek z tylko jednym chłopakiem jest nieodpowiedni. Moja przyjaciółka zapytała: "Dlaczego Usagi-chan miałaby lubić takiego beznadziejnego faceta?". Biedactwo. Przecież Usagi i Chibiusa powiedziałyby: "Uwielbiamy Mamo-chan".
  Wymiary: 374x272 mm
  Przeznaczenie: pierwsza strona w magazynie Nakayoshi z lipca 1996 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, pasta modelinowa i kolorowy spray
  Papier: Canson
  Notatka Naoko: Kiedy patrzę na ten rysunek, widać po nim jak wtedy lubiłam markę Bo- (a dokładniej Bo-V). Ale teraz mój gust jest bardziej zmienny. Teraz moje ulubione zachodnie marki to Ann Sui i Vivian Tam.

  Wymiary: 374x277 mm
  Przeznaczenie: tylna okładka 18 tomu mangi
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, farby plakatowe, InstanTeX i marker
  Papier: Canson
  Notatka Naoko: Do ostatniego tomu Sailor Moon narysowałam szczęśliwą całującą się parę. Słodkie, prawda? W przeszłości, kiedy projektowałam taką kompozycję miłosną, rysowałam dużo takich rysunków z nocnym widokiem w tle. Wkładałam całe swoje serce w to, żeby pokazać wszystkie emocje postaci. Oczywiście tym razem też widać tę pasję. Może nie tak bardzo w przypadku Usagi-chan, ale cóż.

  Wymiary: 210x153 mm
  Przeznaczenie: spis treści w magazynie Nakayoshi z kwietnia 1997 roku
  Materiały do malowania: marker i kolorowy spray
  Papier: papier pocztówkowy i papier marmurkowy
  Notatka Naoko: Oto co narysowałam na ostatnią stronę ostatniego rozdziału Sailor Moon. Ten rysunek był również na karcie telefonicznej, którą dostali pracownicy ekipy z Nakayoshi, za których jestem bardzo wdzięczna Osabu. Czy ktoś już używał tej karty? Gratulacje ^_^ To pamiątkowe karty ^_^ Dobrze się nimi opiekujcie ^_^

  Wymiary: 364x515 mm
  Przeznaczenie: ankieta popularności w magazynie Nakayoshi z kwietnia 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz, marker, pastele i toner
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: Kiedy ten rysunek miał się ukazać w Nakayoshi miałam mało czasu i kolory wyszły raczej sztywne i tym razem postanowiłam je trochę zmienić. Ten rysunek wiele dla mnie znaczy. Te wszystkie postacie z Sailor Moon i wszystkie gadżety z albumów I-V, połączone z listami i prezentami od fanów, to coś co będzie naszym specjalnym skarbem.

  Wymiary: 382x273 mm
  Przeznaczenie: okładka magazynu Nakayoshi z marca 1997 roku
  Materiały do malowania: kolorowy tusz i koraliki
  Papier: BB Kent wysokiej jakości
  Notatka Naoko: To ostatnia pojedyncza strona. To okładka ostatniego tomu mangi, która ukazała się również w Nakayoshi. To był najłatwiejszy ze wszystkich rysunków i pewnie nie zapomnę o nim do końca życia. Przy tym rysunku dostałam wielkie wsparcie od fanów i włożyłam w niego całą waszą miłość. Ten rysunek jest dla was ^_^

  Wymiary: 390x539 mm
  Przeznaczenie: narysowany na okładki płyt
  Materiały do malowania: kolorowy tusz i marker
  Papier: BB Kent
  Notatka Naoko: Ten rysunek składa się z 6 części, z którego każda jest okładką płyty do boxu CD. W zestawie jest 6 płyt i pomysł był taki, że jak się je wszystkie złoży, to powstanie plakat z tego albumu, ale można je też ułożyć na wiele niewłaściwych sposobów. Ale jeśli ułożysz je właściwie możesz zobaczyć ten rysunek. Kupcie ten box i sami sprawdźcie, dobrze?
  Opis na samej górze przy okładce. Ten rysunek i ten wyżej tworzą dwustronny rozkładany plakat.

  Informacja końcowa na ostatniej stronie:


  Dzisiaj jak narysowałam rysunek na okładkę przeczytałam kilka listów od fanów. Jeden był z Dżakarty. Z indonezyjskiej wyspy Jawy. Kolejny był z wyspy Reunion. To wyspa, która oderwała się Seszeli. Natychmiast otworzyłam mój ogromny niebieski atlas National Geographic. (to moja ulubiona książka, mogliby jeszcze dać mapę wszechświata ^^)

  Była tam. Otaczał ją ocean indyjski i leżała obok Republiki Madagaskaru. Taka mała wyspa! Przez ten cały czas myślałam, że nic po tamtej stronie nie ma.

  W takim odległym nieznanym mi miejscu też znaleźli się fani mangi i anime Sailor Moon... To było niesamowite! A do tego to były aż dwie osoby (dwie nastoletnie dziewczyny). Potęga japońskiej mangi i anime musi być ogromna!

  Kiedy czytałam listy od fanów z tak odległych miejsc z moich oczu popłynęły łzy szczęścia (Naoko bardzo łatwo zaczyna płakać). Od teraz powinniśmy wszyscy żyć pełnią życia! Dokładnie. Skoro ta seria budzi takie emocje to teraz będę rysować Sailor Moon pamiętając o tym.

  Na początku Sailor Moon była skromnym wytworem mojego umysłu, niczym więcej niż prywatnym światem fantazji. Teraz dzięki niezliczonej liczbie osób na całym świecie narodziło się wielu fanów. Sama nadal nie mogę w to uwierzyć, ale to prawda.

  Ludzie na świecie często niezależnie od rasy, języka i stylu życia myślą o tym co nas dzieli. Ale przecież nasze mózgi są takie same. Jesteśmy takimi samymi ludźmi. Jeśli się postaramy, możemy dzielić się pozytywnymi uczuciami. To przecież oczywiste, ale większości nie przychodzi to tak łatwo.

  Moim marzeniem jest ( a mam wiele marzeń), aby kiedyś wybrać się w kosmos i obejrzeć stamtąd Ziemię. Teraz, kiedy siedzę przy moim biurku (albo wylegiwuję się w łóżku), wyobrażam sobie siebie w kosmosie pilotującą prom kosmiczny i patrzącą na Ziemię.

  Mamy tylko jedną Ziemię.

  Cieszę się, że mogę na to patrzeć w ten sposób.

  Jestem wdzięczna, że mogłam rysować Sailor Moon. Bardzo wam wszystkim dziękuję.

  W tym albumie zamykam całą miłość fanów Sailor Moon z całego świata.

  Proszę przyjmijcie ją ze szczęściem.

  23 maj 1997, Naoko Takeuchi

  Przystosowane do i utworzone za pomocą:

  Możesz znaleźć Shining Moon również na:

  Fanpage
  Grupa
  dyskusyja


  Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

  Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

  Autorka Shining Moon - Hikari.
  Shining Moon 2004-2016.
  Layout ver. 4