Seramyu - Ookubo Satomi stage

W sprawie nie działających linków proszę pisać na adres: shining_moon@wp.pl

Do musicali zostały wstawione poprawione wersje, poprawki w 99,9% odnoszą do poprawek w tekstach piosenek, zmieniła się też nieco kolorystyka napisów.

La Reconquista z 21 września 2013 ver. 2 - pobierz | oglądaj: Streamtape
Musical jest nagrany łącznie z różnymi przerwami. Na początku jest tylko plansza, 6:33 - zaczynają się zapowiedzi i informacje dla widzów, a także parę słów od Hatsukaze Midori, 11:58 - zaczyna się musical, 1:19:35 kończy się pierwszy akt i następuje 15 minutowa przerwa, ale po 10 minutach powtarzane są zapowiedzi i informacje, druga część zaczyna się o 1:35:14. Dodatkowo w okolicach 33 minuty następują przeskoki i różne takie inne fanaberie, w skutek czego brakuje kilkunastu sekund musicalu. Niestety taką miałam wersję, na szczęście w tym miejscu nie ma żadnych ważnych zwrotów akcji, a scena rozmowy Mamoru i dziewczyn jest pokazana w całości w musicalu z 22 września, która jest w trakcie opracowywania i niedługo również zostanie udostępniona.

La Reconquista z 22 września 2013 ver. 2 - pobierz | oglądaj: Streamtape
Musical jest nagrany łącznie z różnymi przerwami. Plansza świeci się krótko, 4:09 - rozpoczynają się zapowiedzi, parę słów przed rozpoczęciem mówi Yamato Yuuga, 9:58 - zaczyna się musical, 1:18: 10 - kończy się pierwszy akt i następuje 15 minutowa przerwa, ale po 10 minutach powtarzane są zapowiedzi i informacje, druga część zaczyna się o 1:33:48, po zakończeniu musicalu ponownie pojawiają się Momoiro Clover Z, 2:44:38 - następuje 5 minut przerwy, a potem jest rozmowa z Yamato Yuugą.

La Reconquista z 23 września 2013 ver. 2 - pobierz | oglądaj: Streamtape
7:40 - ropoczynają się zapowiedzi, parę słów mówi od siebie mówi tym razem Ookubo Satomi, 13:36 - rozpoczyna się musical, 1:22:13 - rozpoczyna się przerwa, 1:38:11 - rozpoczyna się 2 akt, po musicalu następuje pożegnanie z aktorami i każda z wojowniczek oraz Tuxedo Kamen mówią parę słów od siebie na pożegnanie.

La Reconquista ver. DVD - pobierz | oglądaj: Streamtape
Sam musical, bez żadnych dodatków.

Petite Etragnere z Nico Nico - pobierz | oglądaj: Streamtape
Petite Etrangere DVD - pobierz | oglądaj: Streamtape
W wersji DVD komentarze aktorek po musicalu są trochę skrócone.

Un Nouveau Voyage z Nico Nico - pobierz | oglądaj: Streamtape
Dodatkowe objaśnienia do musicalu - pdf
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4