Layout:

To już kolejna wersja layoutu. Ilustracje do niego zostały stworzone z okładek nowego wydania mangi, oprócz Usagi, ona została zaczerpnięta z ilustarcji ze strony oficajlnej Sailor Moon Channel. Przerysowany został lineart, cieniowanie i dodanie nowych /un innych elementów było moim pomysłem. Asteroid senshi zostały stworzone z ilustracji z artbooka, a Luna z Nakayoshi Anime Album do filmu S.

Kodowanie strony jest tak dopasowane, aby wyświetlało się poprawnie we wszystkich przeglądarkach, a na pewno w 5 najpopularniejszych. Pewne problemy mogą się pojawiać w przypadku internet explorera, jednak dotyczą one tylko pewnych elementów wyglądu, jak cień rzucanu przez główne okno, czy zaokrąglenia boxów z aktualizacjami na stronie. Mimo to nie powinno być innych problemów z wyświetlaniem, a już na pewno z poprawnym wyświetlaniem informacji.
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4