Mapa strony:

EN:

Planowana w przyszłości angielska wersja strony.

Strona główna:

Link do strony startowej strony.

Aktualności:

Tutaj znajdziesz opisy wszystkich aktualizacji na stronie wraz z datą ich wprowadzenia i planowane nowości na stronie, nad którymi aktualnie pracuję. W tym roku również aktualne nowości i informacje ze świata Sailor Moon (w związku z 20 rocznicą istnienia Sailor Moon i planowanym nowym anime).

Anime:

Dział opisowy. Dział już nieco bardziej rozbudowany niż wcześniej, dodane pełne opisy serii, a także opisy kilkunatsu odcinków. Dział będzie systematycznie rozbudowywany.

Manga:

Dział opisowo-pobraniowy. Na razie dostępne polskie tłumaczenie pierwszych 14 aktów mangi z nowego wydania. W miarę możliwości w wolnego czasu tłumaczę kolejne. Proszę się nie dopytywać kiedy będą kolejne rozdziały, bo sama tego nie wiem. W planach opisy mangi i porównanie starych i nowych wersji, a także opisy artbooków i postaci występujących w mandze.

Seramyu:

Dział opisowy. Na razie dostępne informacje ogólne i opisy musicali do Mugen Gakuen Mistress Labyrinth Kaiteiban, reszta w planach.

Live Action:

Dział opisowy. Dostępne opisy pozytywnych postaci.

Gry:

Dział opisowo-pobraniowy. Zawartość minimalna, reszta w dalszych planach.

Galeria

Dział wizualno-pobraniowy. Dostępne liczne grafiki i albumy z anime, artbooki, programbooki seramyu, okładki do CD, DVD, LD i VHS, kalendarze robione przez mnie i oryginalne grafiki ze strony Sailor Moon Channel.

Muzyka:

Dział opisowo-pobraniowy. W tym dziale znajdziesz spis wszystkich oryginalnych płyt z anime, live action, seramyu i gier. Dostępne są opisy płyt wraz ze skanami okładek i piosenkami do pobrania. Znajdziesz tutaj także wszystkie (przynajmniej tak mi się wydaje) teksty piosenek w zapisie romaji, a także część w zapisie kanji i z tłumaczeniem (to będzie uzupełnione w miarę możliwości do wszystkich piosenek). Po części opracowane są także ścieżki dialogowe. Dodatkowo dostępne są płyty z piosenkami aktorek z serialu live action. W planach również płyty seiyuu z anime.

Media:

Dział pobraniowy. Dostępne tam są polskie tłumaczenia anime, live action i seramyu. Serie anime i live action dostępne są w całości. Dodatki do live action również zostały w całości zrealizowane, dodatki z anime będą jeszcze uzupełniane. Z seramyu aktualnie jest kompletny Anza stage i w trakcie realizacji Fumina Stage. Można tutaj również znaleźć różne animacje jak na przykład: openingi, endingi, eyecatch'e, przemiany i ataki z serii anime i live action, a także pliki filmowe dotyczące aktorek z serialu live action (na razie tylko część).

Kostiumologia:

Dział opisowy. W całości poświęcony strojom postaci. Na razie jedyna zawartość to definicja sailor fuku, reszta w planach.

Etymologia imion:

Dział informacyjny. Na razie pusty. Będą w nim przedstawione znaczenia i pochodzienie imion postaci ze wszystkich odsłon Sailor Moon.

Zestawienia:

Dział raczej statystyczny. Na razie pusty. Będą w nim przedstawione różne zestawienia, jak na przykład wyliczenia wszystkich wojowniczek ze wszystkich odsłon albo zestawienie wszystkich ataków ze wszystkich odsłon dla danej postaci, itp.

Gadżety:

Dział opisowo-informacyjny. Myślę, że wiele wyjaśniać tutaj nie trzeba. Dział jest na razie pusty, ale będzie zawierał spis i opis różnych gadżetów ze świata Sailor Moon jak na przykład figurki czy lalki.

Forum:

Po prostu forum, jeśli chcesz porozmawiać z innym fanami wystarczy, że się zarejestrujesz (czytać możesz bez rejestracji). Wszyscy na forum są mili, więc nie musisz się martwić, że ktoś cię źle potraktuje.

Strona:

Dział informacyjny. Zawierać będzie w sobie to co było wcześniej w działach linki i pomoc, plus trochę dodatkowych informacji.
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4