1. Pobrany plik mi się nie odtwarza, jaki jest powód?

- Powodów może być kilka. Na początek sprawdź czy pobrany plik został pobrany w całości. Jeśli pobierasz ze strony zdarza się, że połączenie się zrywa. Jeśli się tak zdarzy patrz pytanie 2.
- Jeśli pobrany plik jest w całości, a nadal masz problemy z odtworzeniem być może nie masz zainstalowanych odpowiednich kodeków. Możesz je pobrać w dziale Media.
- Plik, który ściągasz jest spakowany programem kompresującym i należy go najpierw rozpakować. Można to rego użyć na przykład programu Winrar lub dowolnego innego. Teraz w zadzie każdy program kompresujący obsługuje kilka lub kilkanaście formatów.

2. Kiedy ściągam plik połaczenie zrywa się w trakcie i plik nie pobiera się w całości. Co mam zrobić?

- Niestety tak się może zdarzyć, że czasami połączenie się zrywa i niestety nie mogę nic na to poradzić. Jeśli tak się stanie należy użyć programu do swpomangania pobierania, np: getright.
- Można też skorzystać z przeglądarki internetowej, która ma wbudowane wspomaganie pobierania, np: opera lub firefox.
- Ostatnio używam też bardzo fajnego darmowego programiku jdownloader, który można pobrać tutaj. obsługuje serwisy hostują sam wszystko rozpoznaje, wystarczy wkleić link, a program zrobi resztę, szczególnie jeśli mamy do pobrania większą ilość plików.

3. Odtwarza mi się dźwięk bez obrazu (lub na odwrót). Jaka może być przyczyna?

-Przyczyną może być brak odpowiedniego kodeka. Te potrzebne do odtwarzania znajdziesz w dziale Media.

4. Przy rozpakowywaniu pojawia się komunikat "nieoczekiwany koniec archiwum" (lub podobny). Jaka jest przyczyna?

- Przyczyną najprawdopodobniej jest to, że plik nie pobrał się w całości lub przy pobieraniu wystąpił jakiś błąd. Należy wtedy plik pobrać ponownie.
- Patrz również pytanie 2.
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4