Aktualizacje na stronie:

10.07.20

Proplica Cutie Moon Rod -Brilliant Color Edition-

Berło Cutie Moon Rod pojawiło się w serii Proplica w 2014 roku, a teraz zapowiedziano edycję w nowej wersji kolorystycznej. Czerwone elementy mają być bardziej błyszczące i zmieniać odcień w zależności od tego jak pada światło. Efekty dźwiękowe i dialogi są te same, co w poprzedniej wersji. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w listopadzie. Kosztuje 13,200 jenów (ok. 486 zł).

Store Original Accessory Series

W Sailor Moon Store pojawi się seria biżuterii. W sprzedaży będą dostępne naszyjnik, kolczyki, bransolety i pierścionki.

Crystal Star Compact Necklace - naszyjnik z broszką Crystal Star, w środku są przesypujące się koraliki; 1,980 jenów (ok. 73 zł).
Costume Pierce / Earrings - kolczyki lub klipsy z kostiumem Sailor Moon; 1,980 jenów (ok. 73 zł) za parę.
Bransoletki A i B - bransoletka z diademem Sailor Moon lub koroną Nowej Królowej Serenity; 1,100 jenów za sztukę (ok. 41 zł).
Zestawy pierścionków A, B i C - w każdym zestawie są po 3 pierścionki; zestaw A poświęcony jest Sailor Moon; zestaw B inspirowany jest sukniami i koroną Księżniczki Serenity i Nowej Królowej Serenity; zestaw C zawiera pierścionki z magicznymi przedmiotami Sailor Moon; zestaw A i B dostępny jest w rozmiarach 4, 10 i 14; zestaw C w rozmiarach 10 i 13; pierścionki są dodatkowo regulowane; 1,980 jenów (ok. 73 zł) za zestaw.Dollfie Dream Sailor Venus

W serii Dollfie Dream pojawi się ostatnia inner senshi, Sailor Venus. Do kupienia będzie lalka w stroju Sailor Venus oraz oddzielnie mundurek szkolny Minako. Lalka kosztuje 69,300 jenów (ok. 2571 zł), a mundurek 8,580 jenów (ok. 318 zł).Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4