Grudzień 2020

30.11.20

Tsukiiro Chainon CD

Pokazano wideo z fragmentami piosenek:Źródła: Strona oficjalna

29.11.20

Sailor Moon Eternal x Wendy's First Kitchen

Nastąpi współpraca z siecią fast foodową Wendy's First Kitchen. Przy zakupie frytek w cenie 680 jenów będzie można otrzymać gadżety Sailor Moon Eternal. W dniach od 8 do 21 stycznia 2021 będą to filcowe podkładki, a w dniach od 22 stycznia do 7 lutego 2021 będą to breloki z lusterkami. W obu przypadkach do uzbierania jest 6 wzorów inspirowanych inner senshi i Chibi Moon.1 stycznia 2021 rozpocznie się kampania Twitterowa. Należy obserwować oficjalne konto @FK_PR i retwittować posty o kampanii. W loterii do wygrania będzie plakat filmowy formatu B2 z autografami obsady.

Girls Memories Yumechikku ☆Doll vol.1

7 stycznia 2021 w automatach "łapa szczęścia" pojawią się nowe pluszowe zawieszki z wojowniczkami. W pierwszej odsłonie będą dostępne Super Sailor Moon, Super Sailor Mercury oraz Super Sailor Mars. Maskotki mają zaróżowione policzki i ozdobione są dużą ilością serduszek.Girls Memories Q posket

Figurka Super Sailor Mercury pojawi się w automatach "łapa szczęścia" 8 stycznia 2021, a Super Sailor Mars 14 stycznia 2021.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3

28.11.20

Event z okazji Sailor Moon Eternal

9 stycznia 2021 odbędzie się event promujący filmy Eternal. Gośćmi będą Kotono Mitsuishi i Fukuen Misato. Event odbędzie się Shinjuku Baltic 9 w Tokio. Loteria biletowa na event będzie trwać od 26 grudnia 2020 do 6 stycznia 2021, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 7 stycznia 2021. 8 stycznia 2021 rozpocznie się regularna sprzedaż biletów. Bilet kosztuje 2100 jenów (ok. 75 zł).

Shogukan Japan

W sklepach Beams Japan w całej Japoni pojawią się wystawy zabawek shokugan. Shokugan to małe zabawki sprzedawane z jedzeniem. Pojawią się również zabawki Sailor Moon z lat 90-tych, ale też nowości jak Coo'nuts. Wystawa będzie trwać od 7 stycznia do 14 lutego 2021. Dla osób, które nie będą mogły odwiedzić sklepów przygotowana zostanie strona, na której sklep będzie można odwiedzić wirtualnie.Sailor Moon Eternal x Live Dam Series

Pojawi się kampania promocyjna we współpracy z Live Dam. W lokalach karaoke tej sieci pojawi się zapowiedź filmu Eternal jako tło na ekranie do piosenek Tsukiiro Chainon (w wersji Momoiro Clocer Z z aktorkami głosowymi inner senshi), Watashitachi ni Naritakute oraz Moonlight Densetsu w wersjach śpiewanych przez DALI i Momoiro Clover Z. Tło przy piosenkach Watashitachi ni Naritakute i Moonlight Densetsu w wersjach śpiewanych przez DALI i Momoiro Clover Z pokazywane będzie od teraz do 25 marca 2021. Przy Tsukiiro Chainon będzie dostępne od 13 stycznia do 25 marca 2021.

Na monitorach w lokalach karaoke Big Echo i programie muzycznym Dam Channel, który jest dostępny w lokalach karaoke, pojawi się wideo z udziałem Mitsuishi Kotono i Fukuen Misato promujące filmy Eternal. W Big Echo wideo pojawi się w dniach 1-31 stycznia 2021, a w Dam Channel od 5 stycznia do 1 lutego 2021.

W sieci społecznościowej powiązanej z lokalami karaoke Dam, Dam★Tomo, pojawi się kampania, w której będzie można wygrać gadżety, w tym podpisane przez obsadę filmów Eternal. Kampania będzie trwać od 8 stycznia do 18 lutego 2021. Należy zgłosić chęć udziału w kampanii i opublikować w Dam★Tomo nagranie śpiewanej przez siebie piosenki. Do wyboru są Tsukiiro Chainon w wersji Momoiro Clocer Z z aktorkami głosowymi inner senshi, Moonlight Densetsu w wersjach śpiewanych przez DALI i Momoiro Clover Z oraz 23 inne piosenki Sailor Moon. Do wygrania są 2 plakaty filmowe podpisane przez obsadę, 10 obwolut oraz 3 zestawy płyt CD+BD Tsukiiro Chainon Eternal Ban (z wersją piosenki śpiewanej przez Momoiro Clover Z i aktorki głosowe inner senshi).

Pojawi się również kampania Twitterowa. Należy obserwować oficjalne konto Dam i podać dalej twity o kampanii. Do wygrania będą bilety na drugą część filmu Eternal.anan No.2232

Na tylnej okładce numeru 2232 magazynu anan pojawi się Tuxedo Kamen z filmu Eternal. Numer ukarze się w sprzedaży 6 stycznia 2021. W magazynie pojawią się również specjalne strony poświęcone Sailor Moon Eternal oraz wywiady z Mitsuishi Kotono i Aoi Shoutą (Rybie Oko).Character Song Shuu Eternal Collection

Płyta z piosenkami pojawi się w sprzedaży 10 lutego 2021, a dzisiaj pokazano jej okładkę.Na płycie oprócz piosenek poszczególnych wojowniczek pojawią się również: duet Heliosa i Chibi Moon, piosenki Tuxedo Kamen, outer senshi, Amazońskiego Trio, Kwartetu Amazonek oraz piosenka przez 10 wojowniczek. Piosenki z płyty pojawią się w drugiej części filmu Eternal.

Wersja luksusowa płyty oprócz dodatkowego pudełka będzie zawierać w komplecie bransoletę Moon Crisis Bangle oraz zaproszenie na event Eternal Weekend Party.Piosenki na płycie:

1. ETERNAL MYSTAR: Super Sailor Moon
2. formula in blue: Super Sailor Mercury
3. Signpost: Super Sailor Mars
4. Don't Look Back: Super Sailor Jupiter
5. I'm gonna be an IDOL!: Super Sailor Venus
6. Yumeiro no Hatsukoi: Super Sailor Chibi Moon i Helios
7. Astral Mission: outer senshi
8. Welcome to the circus: Kwartet Amazonek
9. Dreams Eye: Amazońskie Trio
10. Ray of light: Tuxedo Kamen
11. Moon Effect: śpiewana przez 10 wojowniczek w postaci Eternal

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5

27.11.20

Cinema Square vol.125

W numerze 125 magazynu Cinema Square pojawią się wywiady z Mitsuishi Kotono, Hino Satoshim (Tygrysie Oko), Toyonaga Toshiyukim (Hawks Eye) oraz Aoi Shoutą (Rybie Oko). Magazyn pojawi się w sprzedaży 4 stycznia 2021.Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodane odcinki 146-148 w wersji HD.

Źródła: Twitter 25.11.20

Da Vinci na luty 2021

Pokazano okładkę magazynu.W magazynie pojawi się obszerny wywiad z Naoko Takeuchi. Dodatkowo będą też wywiady z Mitsuishi Kotono, Aoi Shotą (Rybie Oko) oraz rozmowy z rożnymi znanymi osobami, które są fanami Sailor Moon.

3COINS x Sailor Moon Eternal

Artykuły ze współpracy pojawią się we wszystkich sklepach 3Coins w całej Japonii. Pierwszego dnia sprzedaży odbędzie się loteria dla kupujących. Chęć udziału w loterii należy zgłaszać od 24 grudnia do 5 lutego 2021.

Lawson Tie-up Campaign 2

W sieci sklepów Lawson pojawi się kampania promująca Sailor Moon Eternal. Rozpocznie się 5 stycznia 2021.1. Wakuwaku Smartphone Kuji - aby wziąć udział w loterii należy zrobić zakupy na przynajmniej 700 jenów, do zgłoszenia udziału należy wykorzystać paragon; będzie można otrzymać jeden z gadżetów lub voucher na zakupy; ilość jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy. Loteria będzie trwać od 6 do 25 stycznia. Voucher będzie można wykorzystać od 6 do 27 stycznia. Do wygrania będą:

- poduszka wypełniona granulkami - wielkość 40 x 60 cm; boki ozdobione kokardami na fioletowym tle; na górze i dole sylwetki Sailor Moon i Chibi Moon (inna z każdej strony)- zestaw woreczek-pudełko na biżuterię i ręcznik kąpielowy - wymiary pudełka na biżuterię to 11 x 5 cm, a ręcznika 60 x 125,4 cm; pudełko jest okrągłe, różowe, a biżuterię chowaną w środku można dodatkowo zabezpieczyć ściąganym sznureczkiem, na wieczku znajduje się broszka Crisis Moon Compact; ręcznik jest fioletowy z sylwetkami Sailor Moon i Chibi Moon.- tapeta na smartfona - do uzbierania 6 wzorów z każdą z inner senshi i Chibi Moon; wysyłane losowo.2. App Stamp Rally - akcja wymaga użycia aplikacji Lawson; w dniach od 5 stycznia do 1 lutego 2021 codzienne przy zakupach będzie można zebrać jeden znaczek w aplikacji; w zależności od ilości zdobytych znaczków będzie można wziąć udział w loterii i wygrać różne gadżety; zgłaszać do loterii można się od 5 stycznia do 8 lutego.

- tapeta na smartfony - należy uzbierać 5, 10 lub 15 znaczków; tapetę otrzymuje każdy ubiegający się o nią; do uzbierania 3 wzory: z inner senshi (5 znaczków), outer senshi (10 znaczków) oraz, Sailor Moon, Chibi Moon, Tuxedo Kamen i Heliosem (15 znaczków).- 50 kart przedpłaconych Quo o wartości 3000 jenów - należy uzbierać 5 znaczków; na karcie jest ilustracja z 10 wojowniczkami.- 30 zestawów dwóch kieliszków - należy uzbierać 10 znaczków; kieliszki mają średnicę 6 cm i wysokość 15 cm; jeden ozdobiony jest Moon Caleidoscope, a drugi Crystal Carillonem.- 20 toreb na laptopa - należy uzbierać 20 znaczków; torba ma wymiary 35 x 25 x 2 cm; różowa z broszką Crisis Moon Compact; podszewka w stroje wojowniczek.- 5 walizek na kółkach - należy uzbierać 28 znaczków; wymiary walizki to 36 x 23 x 55 cm; granatowa z sylwetką Super Sailor Moon.3. Limitowane jedzenie i napoje w ramach kampanii:

- lekko gorzka kawa mocha - sprzedawana w kubkach ze strojami wojowniczek; do wyboru 6 wzorów kubka: Eternal Sailor Moon, outer senshi oraz jeden wzór jeszcze nie ujawniony; sprzedawane od 5 stycznia 2021 do wyczerpania zapasów; cena za sztukę to 188 jenów (ok. 7 zł).- solony kurczak karaage (smażony w głębokim oleju) - na pudełku sylwetka Super Sailor Moon oraz kurczak ubrany w maskę, cylinder i pelerynę; sprzedawany od 5 stycznia 2021 do wyczerpania zapasów; 216 jenów za pudełko (ok. 8 zł).- żelki w kształcie serca - do wyboru 2 opakowania: z inner senshi i outer senshi oraz Chibi Moon; sprzedawane od 16 lutego 2021 do wyczerpania zapasów; 198 jenów (ok. 7 zł) za paczkę.- kubki z galaretką brzoskwiniową - do wyboru kubek z inner senshi i Chibi Moon lub z kotami; sprzedawane od 16 lutego 2021 do wyczerpania zapasów; 605 jenów za kubek (ok. 22 zł).4. Kampania Twitterowa - należy obserwować oficjalne konto Lawsona na Twitterze (@akiko_lawson) i w określonych przedziałach czasu należy zacytować określone twity z określonym hashtagiem i komentarzem; jedna osoba w danym terminie wygra poduszkę z nadrukiem opakowania kurczaka karaage lub plakat filmowy.

- poduszka z nadrukiem opakowania kurczaka karaage - wymiary poduszki to 40 x 40 cm; w dniach od 5 do 11 stycznia 2021 należy zacytować twita z hashtagiem #ローソン劇場版セーラームーンからあげクン.- plakat filmowy - wymiary to 1030 x 728 mm; w dniach od 7 do 13 stycznia 2021 należy zacytować twita z hashtagiem #ローソン劇場版セーラームーンスマホくじ.5. Prezenty do biletów kinowych - w automatach do sprzedaży biletów Loppi będzie można kupić bilet na drugą część filmu Eternal z voucherem na gadżet; w dniach od 8 stycznia do 10 lutego będzie można kupić bilet z voucherem, który będzie można wymienić na zawieszkę do torby ze strojem Eternal Sailor Moon; voucher będzie można wymienić do 27 kwietnia 2021; cena zawieszki to 3150 jenów (ok. 112 zł).6. Sprzedaż gadżetów - od 13 lutego do wyczerpania zapasów będą sprzedawane dedykowane gadżety:

- zawieszki do toreb z wnętrzami broszek Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon - wymiary to 33 x 105 x 5 mm; 1650 jenów (ok. 59 zł) za sztukę.- zawieszka do torby ze Srebrnym Kryształem Iluzji - wymiary to 33 x 105 x 5 mm; 1760 jenów (ok. 63 zł).- akrylowe zawieszki ze słodkościami - do uzbierania 10 wzorów inspirowanych 10 wojowniczkami; wymiary to 60 x 100 x 5 mm; 880 jenów (ok. 31 zł) za sztukę.- piórnik - wymiary to 190 x 60 x 40 mm; granatowy z ozdobą w postaci broszki Eternal Sailor Moon; 1980 jenów (ok. 71 zł).- zestaw z akrylowym brelokiem i pocztówką - na obu gadżetach są Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon; brelok ma wymiary 65 x 100 x 3 mm, a pocztówka 100 x 150 mm; 1210 jenów (ok. 43 zł).7. Limitowana ilość nagród z loterii Ichiban Kuji ~Happy Girls Collection~ będzie sprzedawana w sklepach Lawson; sprzedaż będzie trwać od 13 lutego do wyczerpania zapasów.8. Gadżety sprzedawane na stronach Loppi oraz HMV & BOOKS online:

- złote i srebrne pierścionki Luna - dostępne rozmiary to 7, 9, 11, 13 i 15; 15 400 jenów (ok. 549 zł) za sztukę; zamówienia można składać od 8 stycznia do 11 lutego, wysyłka nastąpi 22 kwietnia 2021.- brelok z cyrkoniami Luna - 60 x 63 x 15 mm; 1540 jenów (ok. 55 zł); zamówienia można składać od 6 stycznia do 11 lutego, wysyłka nastąpi 28 kwietnia 2021.- satynowa kosmetyczka - 130 x 190 x 5 mm; różowa z sylwetkami Sailor Moon i Chibi Moon; 2200 jenów (ok. 78 zł); zamówienia można składać od 6 stycznia do 11 lutego, wysyłka nastąpi 28 kwietnia 2021.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3

24.11.20

Coo'nuts

Pokazano jak będą wyglądać wszystkie wańki-wstańki oraz jak będzie wyglądać opakowanie. W sprzedaży pojawią się 8 lutego 2021.Sailor Moon Store Original Fukubukuro 2021

Zmieniono sposób sprzedaży toreb-niespodzianek w Sailor Moon. Teraz będą dostępne poprzez loterię organizowaną przez Live Pocket Ticket. Od dzisiaj można się rejestrować. Zamówienie można składać na jedną różową lub jedną granatową torbę, ale można to zrobić wielokrotnie. Wyniki loterii zostaną przesłane mailem 31 grudnia. Jeśli nasze zamówienie zostanie zaakceptowane, będzie można dokonać zakupu między 2, a 7 stycznia 2021.

Sailor Moon Eternal x Fukuoka Tower

Nastąpi współpraca z budynkiem Fukuoka Tower, który znajduje się najbliżej Księżyca w Fukuoce. W pomieszczeniu widokowym, które znajduje się 123 metry nad ziemią, pojawią się punkty do robienia zdjęć oraz obszary ustrojone grafikami Sailor Moon Eternal. Dodatkowo na trzecim piętrze obserwatorium będzie puszczana wiadomość od Usagi stworzona specjalnie z okazji tej współpracy. Od 4 do 8 stycznia pojawi się podświetlane odliczanie w kolorach poszczególnych inner senshi. Współpraca będzie trwać od 28 grudnia 2020 do 28 lutego 2021.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3

23.11.20

Sailor Moon Eternal x GiRLS by PEACH JOHN

We współpracy z Sailor Moon Eternal pojawi się nowa bielizna od marki Peach John. Przedsprzedaż rozpocznie się 27 grudnia, a wysyłka nastąpi w lutym 2021.

Biustonosz Peasy001 - popularny model bez fiszbin; biały z nadrukiem w magiczne przedmioty; rozmiary S, M i L; 2508 jenów (ok. 90 zł).Komplety bielizny z kołnierzykami i spódniczkami - zestaw biustonosz i figi; w komplecie choker; do wyboru wzór Super Sailor Moon lub Super Sailor Chibi Moon; rozmiary miseczki B - D, obwód pod biustem 65 - 75 cm; 7678 jenów (ok. 274 zł) za zestaw.Komplet bielizny z haftem w magiczne przedmioty - różowy; wielkość miseczki BC - DE; 4378 jenów (ok. 156 zł).Majtki - do wyboru sześć wzorów inspirowanych inner senshi i Chibi Moon; z tyłu nadrukowana kokarda; rozmiar uniwersalny M; 1628 jenów (ok. 58 zł) za sztukę.Roomwear - inspirowany mundurkiem szkolnym Usagi; w zestawie koszula i spodenki; rozmiar uniwersalny M; 4378 jenów (ok. 156 zł).Komplet inspirowany Księżniczką Serenity - w zestawie szyfonowa koszulka na ramiączka i spodenki; rozmiary S/M - M/L; 4378 jenów (ok. 156 zł).Woreczek ze ściąganym sznureczkiem - welurowy z wyhaftowaną broszką Crisis Moon Compact; 2178 jenów (ok. 78 zł).3COINS x Sailor Moon Eternal

We współpracy z marką 3Coins pojawi się 35 różnych gadżetów inspirowanych filmem Eternal. W sprzedaży będą dostępne od 16 stycznia 2021, a w sklepie online Pal Closet od 18 stycznia 2021.

Kocyki - do wyboru dwa wzory: z magicznymi przedmiotami i z wojowniczkami; 550 jenów za sztukę (ok. 20 zł).
Kocyki do ogrzewania stóp - do wyboru dwa wzory: z magicznymi przedmiotami i z wojowniczkami; 550 jenów za sztukę (ok. 20 zł).
Okrycia na poduszki - do wyboru dwa wzory: z magicznymi przedmiotami i z Super Sailor Moon; 330 jenów za sztukę (ok. 12 zł).
Kapcie - z magicznymi przedmiotami; 550 jenów (ok. 20 zł).
Maseczka na nos i usta - z magicznymi przedmiotami i Heliosem; 330 jenów (ok. 12 zł).
Rękawiczki - z magicznymi przedmiotami Heliosem; 330 jenów (ok. 12 zł).
Maska na oczy - do podgrzewania; z Heliosem; 330 jenów (ok. 12 zł).
Pas na ramiona - do podgrzewania; z Heliosem; 330 jenów (ok. 12 zł).
Ręczniki do rąk - do wyboru dwa wzory: fioletowy z magicznymi przedmiotami oraz biały z Super Sailor Moon i jej magicznymi przedmiotami; 330 jenów za sztukę (ok. 12 zł).

Butelka ze stali nierdzewnej - w magiczne przedmioty; 1100 jenów (ok. 39 zł).
Kubki - do wyboru dwa wzory: w magiczne przedmioty z uchwytem w kształcie serca oraz z inner senshi bez uchwytu; 550 jenów (ok. 20 zł).
Talerze - do wyboru dwa wzory: w magiczne przedmioty oraz z inner senshi; 550 jenów (ok. 20 zł).
Zestaw naklejek – 330 jenów (ok. 12 zł).
Okrągłe lusterka - do wyboru dwa wzory: z Super Sailor Moon lub Super Sailor Chibi Moon, Super Sailor Saturn i Super Sailor Pluto; 330 jenów (ok. 12 zł) za sztukę.
Pudełeczka na drobiazgi - do wyboru dwa wzory: z Super Sailor Moon lub Super Sailor Uranus i Super Sailor Neptune; 330 jenów (ok. 12 zł) za sztukę.
Power banki - do wyboru dwa wzory: z Super Sailor Moon lub magicznymi przedmiotami; w zestawie kabel USB; 1100 jenów (ok. 39 zł) za sztukę.

Organizer na kosmetyki - z uchwytem i kieszeniami na zewnątrz; 550 jenów (ok. 20 zł).
Kosmetyczki w kształcie muszelki - do wyboru dwa wzory: z Super Sailor Moon lub z magicznymi przedmiotami; 330 jenów (ok. 12 zł) za sztukę.
Duża torba - w magiczne przedmioty; 550 jenów (ok. 20 zł).
Duża kosmetyczka - fioletowa w magiczne przedmioty; 330 jenów (ok. 12 zł).
Kosmetyczka z opcją wieszania - w magiczne przedmioty; 330 jenów (ok. 12 zł).
Parasolka - w magiczne przedmioty; 550 jenów (ok. 20 zł).
Etui na parasolkę - do wyboru dwa wzory: fioletowy z magicznymi przedmiotami oraz biały z Super Sailor Moon i jej magicznymi przedmiotami; 330 jenów za sztukę (ok. 12 zł).
Etui na prostownicę do włosów - w magiczne przedmioty; 330 jenów (ok. 12 zł).

Sailor Moon Eternal x JINS

Cały asortyment z ostatniej współpracy pojawi się w sprzedaży po raz drugi. Artykuły cieszyły się dużym powodzeniem. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj na Premium Bandai i będzie trwać do 11 lutego 2021. Wysyłka nastąpi w maju 2021 i wtedy też artykuły będą sprzedawane w limitowanych ilościach w sklepie online JINS.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3

22.11.20

Choker & Ear Accessory Set

Zapowiedziano zestawy kolczyków/klipsów z chokerami. Zestawy wzorowane są na akcesoriach noszonych przez wojowniczki w filmach Eternal. Kolczyki ozdobione są perłami i kryształami Swarovskiego. Chokery mają regulowaną długość, a ozdoby na środku można zdejmować. Do wyboru jest 9 zestawów, wspólny dla Sailor Moon i Chibi Moon oraz wzorowane na pozostałych ośmiu wojowniczkach. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w marcu 2021. Cena pojedynczego zestawu to 10 450 jenów (ok. 374 zł).

Sailor Moon Cafe Eternal

Dla osób, które nie będą mogły przyjść do kawiarni ze względu na ograniczenia pandemiczne, przygotowano inną możliwość zakupu gadżetów. Zamówienia będzie można składać od 11 lutego do 14 marca 2021. Więcej szczegółów zostanie podanych w późniejszym czasie.Sailor Moon Eternal x Sayama Ski

Nastąpi współpraca ze sztucznym lodowiskiem Sayama Ski w Saitamie. W dniach od 1 stycznia do 19 marca 2021 po okazaniu biletu "Saiyama Ski jou tokutoku Pass" będzie można otrzymać obwolutę z grafiką promocyjną filmu. Obwoluty będą dostępne dla pierwszych 20 osób każdego dnia.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3

21.11.20

Współprace z Abeno Q's Mall, Apollo Lucias oraz Abeno Apollo Cinema

Nastąpi współpraca z galerią handlową Abeno Q's Mall, budynkiem Apollo Lucias oraz kinem Abeno Apollo Cinema w ramach promocji Sailor Moon Eternal. Wszystkie lokalizacje znajdują się w Osace. Pojawią się loterie, w których będzie można wygrać gadżety, wystawa oraz punkty do robienia zdjęć. W Abeno Q's Mall pojawi się również Sailor Moon Cafe Eternal. Całość rozpocznie się 26 grudnia i będzie trwać do 10 lutego. W lutym pojawi się druga kampania powiązana z drugą częścią filmu.

Kampania prezentowa - należy dokonać zakupów w Abeno Q's Mall lub Apollo Lucias na kwotę przynajmniej 1000 jenów, wypełnić odpowiedni formularz, który razem z paragonem należy wrzucić do przeznaczonej do tego skrzynki; w loterii będzie można wygrać gadżety promujące film Eternal:
A - 100 toreb na drugie śniadanie
B - 20 plakatów formatu B2 promujących pierwszą część filmu
C - 5 kart podarunkowych Q's Mall o wartości 3000 jenów
D - 5 voucherów zakupowych do strefy handlowej Apollo Lucias

W Abeno Q's Mall i Apollo Lucias pojawią się punkty przeznaczone do robienia zdjęć. W Abeno Q's Mall będzie się on znajdował na trzecim piętrze niedaleko Sky Court, a w Apollo Lucias na pierwszym piętrze.

Osoby, które kupiły bilety na film Sailor Moon Eternal w Abeno Apollo Cinema, mogą zdobyć podkładki pod szklanki z grafiką filmową. Wystarczy, że pokażą zakupiony bilet w odpowiednich punktach w Apollo Lucias. Kampania rozpocznie się 8 stycznia i będzie trwać do rozpoczęcia seansów.

Glass no Mangekyou

W sprzedaży pojawi się szklany kalejdoskop znany z mangi. Kalejdoskop został stworzony przez nagradzanego artystę zajmującego się tworzeniem kalejdoskopów, Kojiego Yamami. W zewnętrznej przezroczystej części znajdują się kryształki, broszki Crisis Moon Compact i Chibi Moon Compact oraz Srebrny Kryształ Iluzji. Patrząc w kalejdoskop będzie można ujrzeć sylwetkę Pegaza. W zestawie jest przezroczysta podstawka służąca do ekspozycji przedmiotu. Sprzedaż rozpoczyna się dzisiaj na oficjalnej stronie Premico. Kalejdoskop kosztuje 32 780 jenów (ok. 1151 zł). Płatność można rozłożyć na 6 rat po 5478 jenów (ok. 192 zł).

Sailor Moon Store Petit

Piąte stoisko pojawi się w Kiddy Land Osaka Umeda w Osace od 8 stycznia 2021. Wśród artykułów pojawią się:

Etui na chusteczki higieniczne w kształcie Luny - 2420 jenów (ok. 85 zł).
Akrylowa ozdoba noworoczna.
Magnesy w ramkach z naklejką w komplecie.
Tabliczka na życzenia/modlitwy.

Jak zawsze przy zakupach powyżej 3000 jenów otrzymujemy etui na bilet.Sailor Moon Eternal część 1 - gadżety kinowe

Pojawi się 16 artykułów sprzedawanych w kinach i na stronie Toei. Sprzedaż rozpocznie się 8 stycznia 2021.

Pamflet - format A4; 48 stron; 1000 jenów (ok. 35 zł).
Zestaw 3 obwolut - format A4 (220 x 310 mm); 1230 jenów (ok. 43 zł).
Ręcznik do rąk w kształcie Crystal Carillon - 140 x 225 mm; 950 jenów (ok. 33 zł).
Rękawica kuchenna z broszką Crisis Moon Compact - okrągła; 205 x 250 mm; 1650 jenów (ok. 58 zł).
Podkładka pod krzesło z broszką Crisis Moon Compact - okrągła; 450 mm; 2200 jenów (ok. 77 zł).
Etui na maseczkę - 120 x 215 mm; 1800 jenów (ok. 63 zł).
Zestaw dwóch metalowych zakładek do książek - po jednej z broszkami Crisis Moon Compact i Chibi Moon Compact; 120 x 45 mm; 1980 jenów (ok. 70 zł).
Bransoletka Crystal Carillon - łańcuszek w kolorze złotym; z zawieszkami; 190 mm długości; 1650 jenów (ok. 58 zł).Zawieszka do torby/klip - z broszką Crisis Moon Compact; 42 x 78 mm; 1200 jenów (ok. 42 z).
Zestaw trzech magnesów z klipem - w zestawie magnesy w kształcie i kolorach trzech kotów; 30 x 83 mm; 880 jenów (ok. 31 zł).
Crystal Carillon - 89 x 53 x 42 mm; 2000 jenów (ok. 70 zł).
Osłona na maseczkę - 100 x 200 mm; 880 jenów (ok. 31 zł).
Diorama z Amazońskim Trio - tło za postaciami jest formatu B6; postacie mają 120 mm wysokości; 2600 jenów (ok. 91 zł).
Uchwyt do smartfona - z trzema kotami; 40 mm; 1650 jenów (ok. 58 zł).
Zestaw dwóch multicase - 205 x 110 mm; 1320 jenów (ok. 46 zł).
Kolekcjonerskie magnesy w ramkach - sprzedawane losowo; do uzbierania 5 wzorów; 70 x 90 mm; 880 jenów (ok. 31 zł) za sztukę.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4

19.11.20

Hot Pepper / Hot Pepper Beauty

Okładki pokazano na oficjalnej stronie.Tsukiiro Chainon

Występ w programie Anison Days.Źródła: Strona oficjalna

18.11.20

ViVi

Okładka numeru na luty 2021.Tsukiiro Chainon

Pokazano teledysk do piosenki, który pojawi się na jednej z płyt BD.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2

17.11.20

Sailor Moon Cafe Eternal

Ze względu na koronawirusa bezpieczeństwo klientów kawiarni jest na pierwszym miejscu, więc jeśli ktoś będzie chciał zrezygnować z rezerwacji, będzie miał taką możliwość. Rezerwacje będą przyjmowane w różnych terminach w zależności od miejsca:

TOKYO BOX cafe&space Tokyo Solamachi - od 24 grudnia 2020 do 21 lutego 2021
NAGOYA BOX cafe&space-B - od 24 grudnia 2020 do 7 marca 2021
Abeno contact (Osaka) - od 7 stycznia do 21 lutego 2021
SHINJUKU BOX cafe&space Luminest Shinjuku oraz OKINAWA BOX cafe&space – od 8 stycznia do 28 lutego 2021
Coach & Four Shinkawa Dori Cafe Interlude (Hokkaido) - od 29 stycznia do 14 marca 2021

Rezygnacje będzie można zgłaszać w tych samych terminach, a na zwrot pieniędzy jest czas do 31 marca 2021.

Sailor Moon Eternal x Konica Minolta Planetarium

Dzisiaj podano więcej szczegółów na temat współpracy z planetariami. Lobby w każdym budynku będzie udekorowane ilustracjami filmowymi. W tym celu zostaną stworzone nowe grafiki. Pojawią się również punkty fotograficzne z grafiką Super Sailor Moon.W planetariach będzie sprzedawana obwoluta formatu A4 z tą samą grafiką.Menu w kawiarni Cafe Planetaria w Planetaria Tokyo:

Galaxy Donuts - pączki w polewie w kolorach każdej z inner senshi; 660 jenów (ok. 23 zł).Super Sailor Moon no Lychee Milk - mleczny napój z sokiem z liczi, oddzielnie podawany jest dodatkowo sok z różowego grapefruita (na zdjęciu w fiolce), który należy dodać samemu do napoju; 880 jenów (ok.31 zł).Tuxedo Kamen no Chocolate Latte - napój inspirowany Tuxedo Kamen z czekoladą i orzechami Macadamia; 880 jenów (ok.31 zł).Super Sailor Moon Parfait - deser z lodami truskawkowymi i i galaretką ananasową; przyozdobiony owocami i kremem oraz dodatkami w kolorze mundurku wojowniczki; 1320 jenów (ok. 46 zł).Super Sailor Chibi Moon Sweet Box - zestaw zawierający kanapki na słodko z truskawkami oraz babeczkę udekorowaną owocami; 1210 jenów (ok. 43 zł).Otome no Berry Tart - tarta w trzema rodzajami jeżyn i makaronikiem z broszką Crisis Moon Compact; 1100 jenów (ok. 39 zł).Osoby zamawiające napoje otrzymają darmową podkładkę. Do uzbierania 3 wzory, podkładki wydawane są losowo.W planetariach pojawią się ukryci Luna, Artemis i Diana. Należy ich odnaleźć i podać obsłudze słowa kluczowe, które się przy nich pojawią. W nagrodę będzie można otrzymać limitowaną pocztówkę. W każdym planetarium dostępny będzie inny wzór. Rozdawane będą pierwszym 5000 osobom w każdym z planetariów.T-Card

Karta do zbierania punktów wydawana przez Tsutayę z sylwetkami wojowniczek z filmu Eternal. W sprzedaży pojawi się 25 grudnia w cenie 550 jenów (ok. 19 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj w sklepach stacjonarnych i na stronie T-FAN.Dodatkowo od 31 maja 2021 Tsutaya, Asahiya Shoten oraz sklep online będą sprzedawały nowe gadżety.

LED Accessory Stand - podświetlany stojak na biżuterię z kotem; 3850 jenów (ok. 136 zł).LED Compact Mirror - zamykane lusterko z podświetleniem LED; na wieczku broszka Crisis Moon Compact; 4950 jenów (ok. 174 zł).Rental Bag fuu Pochette - torba z krótkimi i długimi uchwytami; biała, z jednej strony nadruk z magicznymi przedmiotami, a z drugiej w dolnym rogu z sylwetkami Sailor Moon i Chibi Moon; 2950 jenów (ok. 104 zł).Slide Card Case - etui na kartę z nadrukiem w magiczne przedmioty; 1540 jenów (ok. 54 zł).Od 25 grudnia 2020 pojawią się w Tsutayi artykuły papiernicze.Stick Mirror - lusterko; 1430 jenów (ok. 50 zł).bande Masking Tape - dwa wzory ozdobnej taśmy klejącej, z wojowniczkami i z magicznymi przedmiotami; 685 jenów (ok. 24 zł).Soebumi Sen - papeteria; dwa wzory do wyboru; 559 jenów (ok. 20 zł).A6 Size Long Note - podłużny notes formatu A6; dwa wzory do wyboru, z Luną i magicznymi przedmiotami oraz z sylwetkami inner senshi i Chibi Moon; 660 jenów (ok. 23 zł).Hot Pepper / Hot Pepper Beauty

Postacie Sailor Moon Eternal na okładkach darmowych magazynów.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Twitter 1, Twitter 2

16.11.20

Mame Puzzle 150 Pieces

Zapowiedziano kolejne puzzle. Te mają malutkie elementy, a po złożeniu można je umieścić w ramce i postawić na mini sztaludze, oba elementy są dołączone do zestawu. Po ułożeniu obrazek ma wielkość 76 x 102 mm. Do wyboru jest 6 wzorów, z inner senshi oraz z Chibi Moon. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj w Ensky Shop, a wysyłka i sprzedaż w sklepach stacjonarnych nastąpi w marcu 2021. Cena za sztukę to 1650 jenów (ok. 58 zł).Store Original Acrylic Stand Oshougatsu

W Sailor Moon Store pojawi się noworoczna akrylowa ozdoba z Usagi w kimonie z długimi rękawami. Ozdoba będzie kosztować 1100 jenów (ok. 39 zł) i w sprzedaży będzie dostępna pod koniec grudnia. Będzie sprzedawana również w oficjalnym fanklubie.Sailor Moon Eternal Postcard Book

Kolejnym gadżetem filmowym będą pocztówki w formie książki w twardej oprawie. Wewnątrz będzie 20 pocztówek: 12 z postaciami (10 wojowniczek, Tuxedo Kamen i Helios), 7 ze scenami z filmu ( 5 z inner senshi, po 1 z Amazońskim Trio i Kwartetem Amazonek) oraz z plakatem filmowym. Okładka oraz 4 pocztówki pokryte będą folią holograficzną. Książka pojawi się w sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i online. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi 8 stycznia 2021. Cena za sztukę to 1650 jenów (ok. 58 zł).VR Dream Flight

Event z prezentacją VR odbędzie się na 69 piętrze Landmark Tower w Yokohamie w punkcie obserwacyjnym Sky Garden. Prezentacje będą się odbywać od 22 do 27 grudnia, od 1 do 3 stycznia, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30 i 31 stycznia 2021 w godzinach od 11:00 do 21:00. Obejrzenie prezentacji będzie darmowe, ale wejście do Sky Garden jest płatne.Bilety z przezroczystymi kartami w komplecie - do wybranej ceny biletu (w zależności od grupy wiekowej) należy doliczyć 300 jenów za tę opcję; karty dodawane są losowo i są w ograniczonej ilości; do uzbierania 6 wzorów z inner senshi i Chibi Moon.Jako gadżety powiązane z tym eventem pojawią się akrylowe breloki z inner senshi i Chibi Moon. Cena za sztukę to 935 jenów (ok. 33 zł).W kawiarni w Sky Garden pojawią się dwa napoje, jeden inspirowany Sailor Chibi Moon i jeden inspirowany Heliosem. Napój Chibi Moon to truskawkowe latte ozdobione czekoladowymi serduszkami i kokardą. Napój Heliosa to napój mleczny Calpis z galaretką o smaku lemoniady, ozdobiony rogiem i skrzydełkami z czekolady. Cena za sztukę to 800 jenów (ok. 28 zł).Ceny biletów wejściowych do Sky Garden:

dorośli (18 - 64 lat) - 1000 jenów (ok. 35 zł)
dorośli powyżej 65 roku życia oraz uczniowie szkół średnich - 800 jenów (ok. 28 zł)
uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów - 500 jenów (ok. 18 zł)
dzieci powyżej 4 roku życia - 200 jenów (ok. 7 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4

15.11.20

LINE Bubble 2

Sailor Moon Eternal pojawi się czasowo w grze LINE Bubble 2. Będzie można zdobyć wszystkie inner senshi oraz Sailor Chibi Moon. Poszczególne postacie będą do zebrania w różnych terminach, Super Sailor Moon będzie dostępna przez cały okres współpracy, Chibi Moon będzie dostępna od dzisiaj do 20 grudnia, Venus od 18 do 25 grudnia, Jupiter od 24 do 29 grudnia, Mercury od 6 do 10 stycznia 2021, a Mars od 11 do 14 stycznia 2021. Współpraca będzie trwać od dzisiaj do 17 stycznia 2021.VR DREAM・FLIGHT

Od 22 grudnia w Landmark Tower będzie dostępna prezentacja VR, podczas której będzie można zobaczyć między innymi pokaz przemian Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon, oraz latających po niebie Pegaza i Chibiusę.Arc en Ciel Wedding Plan

Podano dalsze informacje na temat usługi organizacji przyjęcia weselnego, którą będzie można zamówić w Arc en Ciel. Tym razem pokazano wszelkiego rodzaju dekoracje.

Jeśli chodzi o dekorację stołu dla pary młodej, będzie można wybrać motywy: Moon Style, Sailor 5 Senshi, Sailor Moon oraz Moon Castle.Ozdoby stołów gości będzie można dobrać w dowolnej kolorystyce inspirowanej 10 wojowniczkami.Dostępne będą również 4 wersje kolorystyczne bukietów z Księżycową Pałeczką.Ciasteczka, które mogą stanowić prezent dla gości. W opakowaniu ciasteczka z dżemem w kolorach 10 wojowniczek. Opakowania pojedynczych ciastek mają nadrukowanych Lunę i Artemisa.Para młoda będzie mogła użyć formularza ślubnego z ilustracją artbookową.Od 17 grudnia w Sailor Moon Store pojawi się wystawa pokazująca artykuły dostępne w tej usłudze.

Emisja Sailor Moon

Filmy Sailor Moon R, Sailor Moon S oraz odcinek specjalny Make Up! Sailor Senshi od 8 stycznia 2021 będą emitowane na kanale Toei Channel. Emitowane będą jeden za drugim, pojawią się też powtórki. Więcej szczegółów zostanie podanych w późniejszym czasie.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4

10.11.20

Tsukiiro Chainon

Pokazano tylną okładkę płytyoraz jak będą wyglądać dodatki w poszczególnych sklepach.ViVi na luty 2021

Pokazano jak będą wyglądać naklejki dołączone do magazynu. Sailor Moon pojawi się również na okładce.Sailor Moon Eternal x Konica Minolta Planetarium

Nastąpi współpraca między Sailor Moon Eternal, a siecią planetariów Konica Minolta. Rozpocznie się 22 grudnia i będzie obejmować planetaria: Planetaria Tokyo w dzielnicy Yurakucho, Konica Minolta Planetarium "Manten" in Sunshine City w dzielnicy Ikebukuro oraz Konica Minolta Planetarium "Tenkuu" in Tokyo Skytree Town w Oshiage. W kawiarni znajdującej się w Planetaria Tokyo pojawi się menu we współpracy z filmem Sailor Moon Eternal.Store Original Mask

W Sailor Moon Store i Pretty Guardians pojawią się maski ochronne w pastelowych kolorach. Sprzedawane będą dwie wersje, w kolorze różowym z broszką Crisis Moon Compact oraz fioletowym z głową Luny. Dostępne będą rozmiary damskie i męskie, damskie maseczki będą trochę mniejsze. W sprzedaży pojawią się 15 grudnia w cenie 110 jenów (ok. 39 zł) za sztukę.Paper Theather

Zapowiedziano kolejne papierowe dioramy. Tym razem będą to dwa wzory, z inner senshi oraz z outer senshi i Chibi Moon. Każda będzie składać się z 6 warstw. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w lutym. W lutym dioramy pojawią się też w sklepach stacjonarnych. Cena za sztukę to 2530 jenów (ok. 89 zł).

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3, Strona oficjalna 4, Strona oficjalna 5

09.11.20

Original Drink Cup Holder

W kinach w całej Japonii pojawią się kubki na napoje Sailor Moon Eternal. Kubek jest ozdobiony kołnierzykiem i broszką Super Sailor Moon. W sprzedaży będą dostępne od 19 grudnia w ograniczonej ilości. Cena za sztukę to 900 jenów (ok. 32 zł), kubek jest sprzedawany z napojem w środku.Źródła: Strona oficjalna

08.11.20

Sailor Moon Eternal x jouetie

8 stycznia pojawi się nowa kolekcja jouetie we współpracy z Sailor Moon Eternal. Przedsprzedaż rozpocznie się 11 grudnia w oficjalnym sklepie online Runway.Bluzki ze znakami planet - bluzki z długim rękawem; do wyboru kolor kremowy lub czarny; 8800 jenów za sztukę (ok. 312 zł).Bluzy z długim rękawem - bluzy z dużym wzorem z broszkami na plecach i małą aplikacją z przodu; do wyboru trzy kolory: złamana biel - inspirowany Super Sailor Moon, czarny - inspirowany Luną oraz różowy - inspirowany Super Sailor Chibi Moon; 8800 jenów za sztukę (ok. 312 zł).Bluzy z długim rękawem i kapturem - z przodu kwadratowy wzór z klatką z filmu, a z tyłu aplikacja z logiem filmu; do wyboru bluza w kolorze złamanej bieli z Chibiusą oraz w kolorze czarnym z inner senshi; 9900 jenów (ok. 351 zł).Bluzy z kapturem barwione metodą tie dye - podobnie jak te wyżej z przodu kwadratowy wzór z klatką z filmu, a z tyłu aplikacja z logiem filmu; do wyboru pomarańczowa z Super Sailor Moon lub różowa z Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon; 9900 jenów (ok. 351 zł).Źródła: Strona oficjalna

07.11.20

Nishijin'ori x Sailor Moon Eternal

Z tkanin Nishijin'ori pojawią się nowe portfele inspirowane Sailor Moon i Sailor Chibi Moon w wersji z filmu Eternal. Są to długie portfele z ekspresem dookoła. Przy ekspresach mają zawieszki z półksiężycem lub Crystal Carillon oraz ozdoby z broszkami Crisis Moon Compact i Chibi Moon Compact. Portfele mają 19 różnych przegródek, w tym 12 na karty, 2 na banknoty oraz zapinaną na zamek kieszonkę na monety. Cena za sztukę wynosi 21780 jenów (ok. 771 zł). Można też kupić w 4 ratach po 5478 jenów (ok. 194 zł). Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka nastąpi w styczniu.

Lawson Smartphone Kuji

6 stycznia 2021 rozpocznie się loteria smartfonowa we współpracy z firmą Lawson, która będzie trwać do 25 stycznia 2021. Żadnych szczegółów na razie nie podano.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2

06.11.20

Happyou! Zen Bishoujo Senshi Sailor Moon Anime DaitouhouAktualizacja na stronie

W dziale Media wstawiony odcinek 145 w wersji HD.

05.11.20

Sailor Moon Eternal

Pokazano kolejne wideo promujące film Eternal. To zawiera przemiany inner senshi i Chibi Moon.Źródła: Strona oficjalna

04.11.20

Tsukiiro Chainon

Dzisiaj rozpoczyna się dystrybucja 14 piosenek z albumów Tsukiiro Chainon na Apple Music, Spotify, Amazon Music, LINE MUSIC.

Sailor Moon Eternal x bi-hada ompa Collaboration

We współpracy Sailor Moon Eternal i bi-hada ompa pojawią się trymery soniczne. W sprzedaży pojawią się 1 marca w sklepach stacjonarnych. W zestawie będą dwa wymienne ostrza. Do wyboru będą wzory: Super Sailor Moon, Chibi Moon, Mercury, Mars, Jupiter i Venus. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych w późniejszym czasie.Happyou! Zen Bishoujo Senshi Sailor Moon Anime Daitouhou

W programie pojawi się jeszcze jeden gość, Ishida Youko. Fanom Sailor Moon znana głównie ze śpiewania Otome no Policy, ale śpiewa również Watashitachi ni Naritakute na płycie Tsukiiro Chainon.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3

03.11.20

Store Original Ema 2021

Po raz kolejny pojawi się tabliczka na życzenia/modlitwy wieszana w świątyniach shintoistycznych. W tym roku na tabliczce pojawi się Super Sailor Moon i Super Sailor Chibi Moon z filmu Eternal. W sprzedaży pojawi się w Sailor Moon Store i Pretty Guardians od 16 grudnia w cenie 1100 jenów (ok. 39 zł).Sailor Moon Cafe Eternal

Pokazano menu i gadżety, które pojawią się w kawiarni. Kawiarnia ma też własną stronę:

https://sailormoon-cafe.jp

Food & Dessert Menu:

Usagi no Tsuki o Ukabeta Yogurt Bowl - jogurt z mango i bananem.
Ami no Aqua Sparkling Parfait - deser z galaretką i solonymi lodami.
Rei Azayaka Salmon Chirashizushi - chirashizushi (sushi w formie ryżu w miseczce z ułożonymi dodatkami na wierzchu) z czerwonym ryżem i łososiem.
Makoto no Yasai to Pastrami no Open Sandwich - otwarta kanapka z kwiatami jadalnymi i warzywami; jako dodatek dresing w kolorze różowym.
Minako no Love and Beauty Curry - curry z przyprawami i sosem pomidorowym.
Wszystkie w cenie 1539 jenów (ok. 54 zł). Do każdego deseru dodawana jest ozdoba z daną postacią.

Chibiusa no Crystal Carillon Pudding Sandwich - kanapka na słodko z puddingiem, w kształcie dzwonka Crystal Carillon.
Zutto Yonin de Kurasetara Stew Set - gulasz inspirowany outer senshi.
Oba dania w cenie 1539 jenów (ok. 54 zł). Do każdego dodawana jest ozdoba z daną postacią lub postaciami.

Chiisa na Otome yo Pegasus Cupcake - babeczka z białą czekoladą inspirowana Pegazem; 989 jenów (ok. 35 zł).
Luna no Kurogoma Paste Donut - pączek z pastą z czarnego sezamu, podawany z bitą śmietaną lub lodami waniliowymi; 989 jenów (ok. 35 zł).
Moon Crisis Mille Crepe - torcik naleśnikowy w kształcie broszki Crisi Moon Compact; 1759 jenów (ok. 62 zł).

Mamoru no Golden Seafood Pilaf - pilaw z owocami morza posypany złotym proszkiem; 1539 jenów (ok. 54 zł).
Amazon Trio no 3 shoku Parfait - trójkolorowy deser inspirowany Amazońskim Trio; dostępny od otwarcia lokalu do 10 lutego; 1429 jenów (ok. 51 zł).
Amazoness Quartet no 4 shoku Parfait - czterokolorowy deser inspirowany Kwartetem Amazonek; dostępny od 11 lutego do zamknięcia lokalu; 1429 jenów (ok. 51 zł).
Do wszystkich trzech dań dodawane są karty z ilustracjami z filmu.

Drink Menu:
Usagi no Eternal Soda - napój z różowym grapefruitem.
Ami no Eternal Soda - napój z Blue Hawaii.
Rei no Eternal Soda - napój z acerolą.
Makoto no Eternal Soda - napój z melonem.
Minako no Eternal Soda - napój z cytryną.
Wszystkie w cenie 989 jenów (ok. 35 zł). Do każdego napoju dodawana słomka z etykietą z daną wojowniczką.

Chibiusa no Eternal Soda Jelly - napój z brzoskwiniowo-truskawkową galaretką.
Hotaru no Eternal Soda Jelly - napój z galaretką z winogron Kyoho.
Oba w cenie 1099 jenów (ok. 39 zł). Do każdego napoju dodawana słomka z etykietą z daną wojowniczką.

Haruka no Eternal Pot Tea (Chamomile) – czajniczek herbaty rumiankowej z trawą cytrynową; jako dodatek czekoladki; 989 jenów (ok. 35 zł).
Michiru no Eternal Pot Tea (Ryokucha) – czajniczek zielonej herbaty z miętą; jako dodatek ciasteczka; 989 jenów (ok. 35 zł).
Setsuna no Eternal Pot Tea (Houjicha) – czajniczek pieczonej zielonej herbaty z tymiankiem; jako dodatek magdalenki; 989 jenów (ok. 35 zł).
Mamoru no Cafe Chocolate o Soete - kawa inspirowana Mamoru; jako dodatek czekoladka; 1099 jenów (ok. 39 zł).
Pegasus no Fushigi na Drink - mleczny napój Calpis z dodatkiem napoju cytrynowego; podają osobno, należy zmieszać samemu; 989 jenów (ok. 35 zł).
Do czajniczków z herbatą dodawane są łyżeczki z etykietą, a do napoju inspirowanego Pegazem, mieszadełko z etykietą.

 Take Out Menu:

Eternal Memories Pink Calpis - różowy napój mleczny kupowany na wynos; osoby, które go kupią mogą kupować gadżety bez zamawiania w kawiarni; sprzedawany w ozdobnej butelce; 1835 jenów (ok. 65 zł).

Special Novelty:

Mask Case - jeśli zarezerwuje się miejsce w kawiarni wcześniej i zamówi danie lub deser, będzie można otrzymać etui na maseczkę ochronną; do uzbierania jest 6 wzorów; rezerwacja miejsc kosztuje 715 jenów (ok. 25 zł).Original Kami Coaster - do zamawianych napojów dodawane będą losowo podkładki w kształcie serca; 11 wzorów do uzbierania.

Original Goods:

Kan Badge - przypinki; 440 jenów (ok. 16 zł) za sztukę.
Acrylic Key Holder - akrylowe breloki do kluczy; 715 jenów (ok. 25 zł) za sztukę.
Acrylic Coaster - akrylowe podkładki pod szklankę; 825 jenów (ok. 29 zł) za sztukę.
Acrylic Magnet - akrylowe magnesy; 715 jenów (ok. 25 zł) za sztukę.
Wszystkie powyższe artykuły mają po 10 wzorów do uzbierania; artykuły sprzedawane są losowo.

Aurora Sticker - holograficzne naklejki; 10 wzorów do uzbierania; 495 jenów (ok. 18 zł) za sztukę.
Pin Badge - przypinki z magicznymi przedmiotami; 5 wzorów do uzbierania; 880 jenów (ok. 31 zł) za sztukę.
Acrylic Stand - akrylowe ozdoby; 10 wzorów do uzbierania; 1320 jenów (ok. 47 zł) za sztukę.
Powyższe artykuły sprzedawane są losowo.

Clear File - obwoluty; 4 wzory do wyboru: Item, Compact, Luna & Artemis & Diana oraz Character; 385 jenów (ok. 14 zł) za sztukę.

Pen Pouch Set - zestaw długopisów z piórnikiem; 1650 jenów (ok. 59 zł).
Roll Fusen A i B - ozdobne taśmy samoprzylepne; dostępny wzór A z inner senshi oraz wzór B z outer senshi; 550 jenów (ok. 20 zł) za sztukę.
Zestaw 3 kosmetyczek - na każdej inny wzór; 660 jenów (ok. 23 zł).

Canvas Art - obrazy na płótnie; dostępny wzór ze wszystkimi dziewczynami lub z Pegazem; 3850 jenów (ok. 137 zł) za sztukę.
Mug Cup - kubki; do wyboru różowy z magicznymi przedmiotami lub niebieski z Pegazem; 2200 jenów (ok. 78 zł) za sztukę.

Neck Strap - smycze; do wyboru wzór z magicznymi przedmiotami lub z Pegazem; 1782 jeny (ok. 66 zł) za sztukę.
Towel Handkerchief - mini ręczniczki; do wyboru wzór Crisis Moon Compact lub Crystal Carillon; 1430 jenów (ok. 51 zł).

Ecobag - ekologiczna torba na zakupy; różowa w głowy kotów; 2200 jenów (ok. 78 zł).
Hoodie - szara z różowym nadrukiem broszki Crisis Moon Compact na plecach; 6380 jenów (ok. 226 zł).
Kinchaku Pouch - torba-worek zamykana ściąganym woreczkiem; 2750 jenów (ok. 98 zł).

Gift Set A i B - zestaw herbaciany zawierający dwie filiżanki ze spodkami i łyżeczkami, miseczkę i dzbanuszek do herbaty; oba są w kolorze białym ze zdobieniami, zestaw A ma zdobienia w kolorze ciemnego różu, a zestaw B w kolorze jasnego różu; każdy zestaw ma pudełko w innym kolorze; dostępne w sprzedaży od 1 lutego 2021; cena za zestaw 10780 jenów (ok. 383 zł).

Tsukiiro Chainon

Pokazano okładkę płyty.Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2, Strona oficjalna 3 02.11.20

Sailor Moon x Arc en Ciel Wedding Plan

Nastąpi współpraca Sailor Moon z firmą zajmującą się organizacją wesel. Firma zajmie się jedzeniem, deserami, napojami, tortami weselnymi i tablicami informacyjnymi dla gości. Najwyraźniej będą też wykorzystywać suknie i garnitury z wcześniej powstałej kolekcji ślubnej do wypożyczenia.Dostępne będzie 5 dań powiązanych tematycznie z każdą z inner senshi.W deserowym bufecie pojawi się sporo różnych słodyczy inspirowanych postaciami z Sailor Moon. Dostępne będą popularne w ostatnim czasie lizaki, roladki, galaretki i mini ciasta.Do wyboru będą 4 torty weselne.W ofercie pojawią się również napoje bezalkoholowe w kolorach dziesięciu wojowniczek.Na tablicy powitalnej dla gości weselnych pojawi się rysunek artbookowy.Planowane są również kwiatowe dekoracje. Więcej informacji na temat współpracy pojawi się w połowie grudnia. Rezerwacje na organizację przyjęć weselnych będzie można składać od 4 stycznia 2021, a przyjęcia będą realizowane od lutego.

Aktualizacja na stronie

W dziale Manga wstawiony akt 50.

Źródła: Strona oficjalna

01.11.20

Figuarts mini

Zapowiedziano figurki Super Sailor Pluto i Super Sailor Saturn w serii Figuarts mini. Figurka Pluto ma w zestawie wymienną rękę z Garnet Rod, a figurka Saturna ma rękę z Silence Glaive. Pluto jest wysokości 9 cm, a Saturn ma 8 cm. Przedsprzedaż rozpocznie się 2 grudnia, a wysyłka nastąpi w kwietniu 2021. Cena za sztukę to 2970 jenów (ok. 107 zł).

Nakayoshi na luty i marzec 2021

W dwóch kolejnych numerach magazynu Nakayoshi pojawią się dodatki związane z Sailor Moon Eternal. W lutowym numerze pojawi się kalendarz na 2021 ze scenami z filmu, a w marcowym numerze pojawi się zestaw ośmiu zakładek do książek ze wszystkimi 10 wojowniczkami. Numer na luty pojawi się w sprzedaży 28 grudnia i będzie kosztować 650 jenów (ok. 23 zł), a numer na marzec dostępny będzie od 3 lutego i będzie kosztować 620 jenów (ok. 22 zł).Aktualizacja na stronie

W dziale Media dodany odcinek 144 w wersji HD.

Źródła: Strona oficjalna 1, Strona oficjalna 2
Przystosowane do i utworzone za pomocą:

Możesz znaleźć Shining Moon również na:

Fanpage
Grupa
dyskusyja


Sailor Moon została stworzona przez Naoko Takeuchi © 1992 Kōdansha, Tōei Animation, TV Asahi, Bandai.

Strona nie jest oficjalną stroną i w żaden sposób nie jest powiązana z Naoko Takeuchi, ani z oficlajną stroną SAILOR MOON CHANNEL. Wszystkie materiały na stronie są zamieszczone w celach informacyjnych.

Autorka Shining Moon - Hikari.
Shining Moon 2004-2016.
Layout ver. 4